6 satriecošas satura mārketinga aplādes [PROS]

Jūs vēlaties sekot līdzi pašreizējām mārketinga tendencēm. Bet jums nav laika lasīt daudz žurnālu vai interneta rakstu. Tajā nonāk Podcast apraides.


Tā vietā, lai klausītos mūziku uz darbu vai ikdienas braucienu, izmantojiet šo laiku, lai apgūtu jaunas idejas un koncepcijas, kas var palīdzēt radīt vēl pārsteidzošāku saturu.

Pieaugot Podcast epizožu popularitātei, palielinās arī pieejamo Podcast epizožu skaits. Daži no tiem ir absolūti pasakaini, bet citi labākajā gadījumā ir viduvēji.

Mēs paveicām smago darbu, klausoties daudz dažādu Podcast epizožu, tāpēc mēs varētu jums parādīt šo īso sarakstu, kuru abonēt. Iespējams, pamanīsit, ka dažas populāras iespējas, piemēram, Copyblogger FM, Mārketings virs kafijas un Tiešsaistes mārketings Made Easy, nav sarakstā. Mēs mīlam un iesakām šīs aplādes, taču mēs vēlējāmies izcelt dažus, par kuriem jūs, iespējams, vēl neesat dzirdējuši.

Tātad, pietiek ar intro. Ienāksim tieši Podcast epizodēs, lai jūs varētu sākt klausīties – turpmāk vairs nebūs garlaicīgi diskus vai skriešanās.

CMI iknedēļas iesaiņojums ar Robertu Rožu – īss un ieskaujošs

https://contentmarketinginstitute.com/cmi-weekly-wrap-podcast/

6 labākās Podcast apraides satura tirgotājiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli-image1

Kāpēc jums vajadzētu klausīties?

Īsā laikā? Vai vēlaties būt informēts un iedvesmots? Mēs esam turpat pie jums, un tieši šī iemesla dēļ šī jaunā 10 minūšu aplāde katru nedēļu ir iekļāvusi mūsu uzdevumu sarakstā kopš tās darbības sākuma 2019. gada janvārī..

Robertam Rozam, kurš ir Satura mārketinga institūta galvenais stratēģiskais konsultants, ir unikāla perspektīva, jo viņš sadarbojas ar satura tirgotājiem daudzos dažādos uzņēmumos..

Tas ir vienkārši, bezjēdzīgi un interesanti, ar paredzamu formātu katru nedēļu – pārdomātas atziņas par mārketinga jaunumu stāstu no nedēļas un ideja izveidot saturu.

Lai arī Roze visu laiku runā – interviju nav, viņa asprātība un perspektīva ir vairāk nekā pietiekama, lai vadītu šovu. Un saturs ir tik satriecošs, ka mēs pat varam nepamanīt kaitinošo tēmas mūziku un efektus.

Šī aplāde ļoti daudz iesaiņo ļoti īsā laikā. Roze aptver plašu mārketinga tēmu klāstu, sākot no video un Facebook ziņu plūsmu izmantošanas veidiem un beidzot ar to, kāpēc tirgotājiem jācenšas panākt klasisko, nevis mūžzaļo saturu.

Pievienojiet šai epizodei grāmatzīmi

11. sērija: Veidojiet purpursarkanu auditoriju – mūsu iecienītākā šīs epizodes daļa ir padoms, kā pavadīt negaidītu brīvo laiku, kura dēļ mēs bieži esam vainīgi.

Talk Triggers šovs ar Džeju Baeru – ļauj jūsu radošumam plūst

https://www.convinceandconvert.com/podcasts/shows/talk-triggers-show/

6 labākās Podcast apraides satura tirgotājiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli-image2

Kāpēc jums vajadzētu klausīties?

Šīs jaunās izrādes priekšnoteikums ir tas, ka jums jādara kaut kas savādāks, lai cilvēki sarunātos. Šī aplāde izskatās ārpus tipiskām mārketinga idejām un dalās ar neparastām lietām, ko bizness ir paveicis, lai iegūtu uzmanību.

Džejs Bērs, mājsaimniecības vārds mārketinga pasaulē, aplūko plašu nozaru spektru – epizodes ir aptvērušas visu, sākot no parādu piedziņas aģentūrām un beidzot ar sardīņu kompāniju līdz pat funk grupai, un dalās savā skatījumā uz taktiku, kuru viņi ir izmantojuši. Nav interviju – tikai Džejs.

Nē, šī aplāde precīzi nepasaka, kā panākt, lai cilvēki runā par jūsu biznesu. Un tieši tāds ir punkts – jums jādara kaut kas, ko neviens cits nedara. Bet radošie tirgotāji var viegli izmantot piedāvātās idejas, lai iedvesmotu viņus izvēlēties līdzīgu attieksmi pret saviem mārketinga izaicinājumiem.

Pievienojiet šai epizodei grāmatzīmi

10. epizode: šī koledžas basketbola studentu nodaļa ir jautra (vai kaitinoša) – uzziniet, kā universitāte aizsāka smieklīgu tradīciju, kas ir palīdzējusi palielināt apmeklējumu par vairāk nekā 200 procentiem.

Podcast apraide sociālajos profilos – klasisks favorīts

https://www.convinceandconvert.com/podcast/shows/social-pros-podcast/

6 labākās Podcast apraides satura tirgotājiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli-image3

Kāpēc jums vajadzētu klausīties?

Šis saraksts nebūtu pilnīgs bez sociālajiem plusiem, kurus satura mārketinga institūts nesen nosauca par labāko aplādes veidu. Ar diviem saimniekiem un viesi, kurš strādā pie zīmola – bieži liela uzņēmuma, piemēram, Ford vai Dell – šī izrāde sniedz jums īsu skatienu uz to, kā mājsaimniecības zīmoli rada lieliskus sociālos medijus.

Sociālajos prosos tiek apskatītas arī jaunas tendences sociālajos medijos un apspriestas praktiskas idejas, kuras ikviens šajā jomā strādājošais neatkarīgi no uzņēmuma lieluma var izmantot, tiklīdz epizode ir beigusies..

Tā kā izrādei ir gandrīz 300 epizožu, visi satura tirgotāji atradīs daudz tēmu, lai klausītos tos gadiem ilgi. Mums patīk arī tas, ka šova piezīmēs ir iekļauti katras Podcast apraides sadaļu laika zīmogi. Tātad, ja jums ir ierobežots laiks un vēlaties klausīties tikai vienu sadaļu vai ja vēlaties atgriezties un atkārtoti klausīties daļu, kas jūs patiešām uzrunāja, varat doties tieši uz šo vietu.

Ar abiem Jay Baer, ​​Convince dibinātājs & Konvertējiet un Adamfords, pārdošanas foruma izpildstratēģis, kurš uzņem sociālos profesionāļus, kā arī viesu ieguldījums jums dod labumu no gadu pieredzes šajā jomā..

(Jā, mēs zinām, ka mums ir divas izrādes, kuras rīko Džejs Bērs, bet mēs nevarējām viņu sodīt par vairāku uzmundrinošu šovu izveidi.)

Pievienojiet šai epizodei grāmatzīmi

286. epizode: kā personiskā traģēdija izgaismoja biznesa empātiju – Minter Dial runā par to, kā uzņēmumiem gūt panākumus gan darbinieku, gan klientu starpā. Viņa galvenais viedoklis par empātijas un biznesa krustošanos ir tas, ka jums jāizturas pret saviem darbiniekiem tā, kā vēlaties, lai viņi izturētos pret klientiem..

Podcast lentes mārketinga aplāde – padomu desmitgades

https://ducttapemarketing.com/about/duct-tape-marketing-podcast/

6 labākās Podcast apraides satura tirgotājiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli-image4

Kāpēc jums vajadzētu klausīties?

Jā, šī aplāde ir iekļauta daudzos mārketinga aplāžu sarakstos, taču tā tur ir sava iemesla dēļ – tā ir viena no labākajām apraidei tirgotājiem un arī viens no garākajiem, kas ir sācies pirms vairāk nekā desmit gadiem, kad Podcast epizodes nebija tikpat modernas.

Mums bija prieks satikties ar uzņēmēju Džonu Jantshu, “Duct Tape Marketing” autoru, un viņš reālajā dzīvē ir tikpat zeme, kā viņš nākas sastapties intervijās ar citiem mārketinga ekspertiem.

Šajā Podcast aprakstā nav BS – vienkārši lieliska informācija. Papildus tam, ka viņš ir burtiski grāmatas autors – mārketinga guru, Jantsch ir lielisks intervētājs, kurš gan uzaicina interesantus viesus uz izrādi, gan gūst lielisku ieskatu no sarunām..

Katru reizi, kad klausāmies izrādi, mēs domājam par mārketingu jaunā veidā, un parasti mums ir jauna ideja arī izmēģināt. Jantsch aptver plašu tematu klāstu, kas pievilcīgi visu līmeņu satura tirgotājiem, piemēram, pēc iespējas lielāka ROI no jūsu satura, stratēģijas nozīmīgums, neapzināta aizspriedumu izmantošana, tērzēšanas robotu izmantošana un produktivitātes padomi.

Pievienojiet šai epizodei grāmatzīmi

Kā izveidot smieklīgi labu saturu ar Ann Handley – Pat ja mēs nebūtu neoficiālā Ann Handley fanu kluba biedri, šī epizode joprojām atradīsies mūsu saraksta augšgalā, jo ir izpildāmi rakstura padomi, kas ir diezgan daudz visa satura kodols.

Content Inc. – iedvesmojošs un praktisks

https://contentmarketinginstitute.com/content-inc-podcast/

6 labākās Podcast apraides satura tirgotājiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli-image5

Kāpēc jums vajadzētu klausīties?

Jā, mēs zinām, ka Džo Pulizzi, Satura mārketinga institūta dibinātājs, vairs nepublicē šīs aplādes jaunās epizodes. Bet vienkārši jutās nepareizi izveidot satura mārketinga Podcast epizožu sarakstu, neiekļaujot vienu no Podcast epizodēm, ko veidojis cilvēks, kurš daudzus gadus vadīja satura mārketinga nozari..

Un līdz brīdim, kad viņš atkal sāka veidot aplādes, mums bija jāizvēlas no viņa vairākām izcilām arhivētām izrādēm. Kaut arī šī izrāde šobrīd netiek ražota, jums ir 200 dažādas epizodes, no kurām izvēlēties.

Epizodes ir īsas, saturīgas un saprotošas. Lielākā daļa epizožu ir mūžzaļš un pat trīs gadus vēlāk ir tikpat aktuālas, kā tās bija tās izveidošanas dienā. Katra piecu minūšu izrāde pievēršas kopējam mārketinga izaicinājumam un dod iespēju Džo uzņemties šo jautājumu.

Tāpat kā vairums lielisko Podcast apraides, šovs bieži liek apšaubīt kaut ko tādu, ko domājāt, ka zināt, un liek aizdomāties par tēmu savādāk, kad šovs ir beidzies.

Pievienojiet šai epizodei grāmatzīmi

172. epizode: mēģiniet mainīt vārdus – Džo runā par satura mārketinga kustības sākšanu, vienkārši izveidojot terminu, kas rezonēja ar CMO.

Neiedomājams – sižetu stāstīšana vissīkākajā laikā

https://www.unthinkablemedia.com/podcast/

6 labākās Podcast apraides satura tirgotājiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli-image6

Kāpēc jums vajadzētu klausīties?

Mēs kļuvām par milzīgiem Džeja Acunzo faniem pēc tam, kad pirms vairākiem gadiem noklausījāmies viņu runājam satura mārketinga pasaulē.

Pēc nesena atklājuma, ka viņam ir arī aplāde – jā, mēs mazliet kavējāmies, jo viņš šovu veido kopš 2016. gada – mēs esam vēl lielāki Jay fani. Izmantojot Jay stāstnieka pieeju, ir viegli domāt, ka jūs faktiski klausāties NPR šovu. Džejs sajauc formātu – lielāko daļu laika viņš intervē kādu, taču viņš dažreiz izmantos diskusijas formātu vai arī piedalīsies tikai Jay sērijā..

Kaut arī daži citi mūsu sarakstā iekļautie aplādes faili koncentrējas uz realizējamo un praktisko, Neiedomājams ir vairāk par radīšanas filozofisko pusi un koncentrējas uz radošuma domāšanu un to, kā izveidot savu labāko darbu.

Jā, tas ir sava veida mārketings, bet tas ir vairāk par radīšanu un cilvēkiem, kas ir darba pamatā. Un godīgi, šī aplāde pati par sevi ir viens no labākajiem pasakaina satura mārketinga piemēriem.

Protams, tēmas, kuras viņš ir aplūkojis gadu gaitā, var šķist savādas un no pirmā acu uzmetiena nedaudz eksistē mārketinga apraidei – vīrietis bulciņa, alus, pīrāgu fabrika, automašīnas. Bet viņš patiešām liek jums paskatīties uz lietām citādāk un, savukārt, radīt labāku saturu.

Pievienojiet šai epizodei grāmatzīmi

5. sezona, 7. epizode: cerību pārsniegšanas paradokss – mēs domājam, ka mērķis ir darīt vairāk, nekā klienti sagaida, taču šī pārdomājošā epizode runā par to, ko tas nozīmē patiesībā.

Klausieties idejas

Jūs pirmoreiz esat redzējis aplādes vērtību un pievilcību. Vai jūs savas satura stratēģijā neesat izmantojis iespēju izmantot aplādes, lai izveidotu savienojumu ar pašreizējiem un potenciālajiem klientiem?

Podcast apraides ir salīdzinoši viegli un lēti ražojamas, lai gan daudzas labākās tiek ražotas ar augstas kvalitātes mikrofonu un rediģēšanas programmatūru. Vai Podcast apraides saturā pašreiz ir spēkā neesoša informācija, kas būtu interesanta un atbilstoša jūsu auditorijai?

Satura mārketinga mērķis ir radīt uzticību potenciālajiem klientiem. Uzticēšanās rodas cilvēkiem, sajūtot, kā viņi pazīst jūsu zīmolu un ir saistīti ar jūsu uzņēmumu. Dzirdot kāda cilvēka balsi un iedziļinoties viņu domās, tiek veidota uzticība tāpat kā nevienā citā pašreizējā satura formā. Pat vairāk, aplādes gadījuma rakstura dēļ klienti var justies kā jūs esat viņu draugs un viņu pusē.

Tāpēc klausieties citas aplādes. Mācieties no viņiem. Bet arī uzklausiet idejas, kā sākt savu.

Avots:

https: //www.convinceandconvert.com/podcast-research/the-13-critical-podcast-statistics-of-2018/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector