6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm (THAT CONVERT) 2020

Lieliski, ka viss jūsu arhitektūras bizness ir gatavs! Jums ir jūsu CAD lietojumprogrammas, slīps rakstāmgalds, papīrs, vesels lineālu sajaukums un zīmulis Nr. 2. Tagad jums vienkārši ir nepieciešams kāds, kas jūs atrast tiešsaistē un pieņemt darbā. Ja jūs to lasāt, esat izvēlējies izveidot savu vietni Wix, vai arī jūs to nopietni apsverat.


Labi. Mēs varam palīdzēt. Izpētījuši Wix veidnes visām ar arhitektūru saistītajām lietām, mēs varam parādīt, kuras veidnes ir jāizmanto un kuras jāizvairās.

Kamēr lasāt sarakstu, padomājiet par to, kas jums nepieciešams vietnē. Vēlaties parādīt savu darbu, tāpēc vēlaties veidni, kas koncentrējas uz attēliem. Dažās veidnēs ir iebūvēta tikšanās rezervēšanas funkcija. Tiem, kuru nav, varat to viegli pievienot, izmantojot lietotni.

Izbaudi!

Wix arhitektūras vietņu veidnes, kuras mēs mīlam

Tagad Wix faktiski nav kategorijas arhitektūras vietņu veidnēm, bet, ja jūs meklējat “arhitekts”, jūs iegūsit apmēram 20 rezultātus ar atšķirīgu atbilstības pakāpi. Pirmie pieci veidņu veidi mūsu sarakstā nāk no šī meklēšanas.

Arhitektu firma

6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm-image1

Šī pirmā veidne ir par tumšo, moderno izjūtu, ar elegantu tipogrāfiju un efektīvu negatīvās telpas izmantošanu. Ja vēlaties kaut ko gludu, tomēr necilu, šī ir veidne jums.

Galvenā uzmanība tiek pievērsta fotogrāfijai, lai gan jūs varat izlaist jebkuru filtru, kurā tika izmantoti fotoattēlu piemēri. Viņi faktiski izskatās labāk, ja nedaudz vairāk kontrastētu ar pārējo veidni.

Veidne nāk arī ar iebūvētu emuāra moduli, ja vēlaties informēt potenciālos klientus par jaunākajiem notikumiem brīnišķīgajā arhitektūras pasaulē. Vietnes atjaunināšana ar svaigu saturu ir diezgan labs veids, kā noturēt cilvēkus atpakaļ, tāpēc jūs varētu vēlēties, lai šis emuārs darbotos.

Celtniecības uzņēmums

6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm-image2

Šī veidne attiecas uz industriālo blūzi un dzeltenu krāsu, dažkārt pieskaroties pelēkai krāsai. Visa estētika ir klasiskās uzticamības, modernitātes un rūpniecības nozare. Ja jums ir nepieciešama vienkārša veidne, lai savu darbu pievērstu klientiem, kuri novērtē “smagas konstrukcijas” veida dizainu, izvēlieties šo.

Jāatzīmē arī, ka, lai arī šķiet, ka projekti iegūst savas lappuses, mājas lapa satura ziņā ir ļoti smaga. Tomēr man patīk, kā teksts tiek izmantots attēlu līdzsvarošanai. Es domāju, ka pietiek tikai ar abiem. Turklāt veidnes fona video ir diezgan lieliski izmantots.

Interjera dizains

6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm-image3

Lai gan šī veidne ir nosaukta kā “Interjera dizains”, neļaujiet tai to izmantot, lai parādītu savas arhitektūras prasmes.

Viss – ieskaitot krāsu paleti, veidu un nedaudz ilustrētus bitus – ir paredzēts, lai jūsu vietne būtu sava veida quirky un personiska. Tātad, ja grandiozā elegance vai cietais industriālisms jums nav piemērots, varat izmantot šo veidni, lai parādītu, teiksim, visas jūsu projektētās mājas.

Wix arhitektūras vietņu veidnes, kuras mēs nemīlam tik daudz

Mēs apsolījām parādīt veidnes, kuras jums vajadzētu meklēt, un pāris, no kuriem jums vajadzētu palikt prom. Ir pienācis laiks izlabot šī solījuma otro daļu. Wix ir daudz un daudz fantastisku veidņu. Tie nav viņi.

Kā ātrs atgādinājums – šīs veidnes nāk no veidņu saraksta, kas parādās pēc meklēšanas “arhitekts”.

Interjera dizaina portfelis

6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm-image4

Problēmas ar šo vietni ir tādas pašas kā lielākajā daļā Wix veidņu, kas vienkārši nepadara atzīmi. Teksts ir pārāk mazs, dažiem elementiem ir mazs kontrasts – un, kas vēl ļaunāk, tie ir aicinājumi uz rīcību. Ja ir kāda vietnes daļa, kuru vēlaties, lai cilvēki reāli redzētu, tā ir navigācija, saturs un aicinājumi uz darbību.

Ainavu arhitekts

6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm-image5

Atkal ar super mazu tekstu! Daudziem cilvēkiem būs vajadzīgas brilles, lai vispār redzētu navigācijas joslu. Izkārtojums ir mazs, balstoties uz “mērķa ekrāna izšķirtspēju” dienu senās pagātnē, un parasti tas vienkārši jūtas sašaurināts. Šāda veida minimālistiskajam stilam ir nepieciešama elpa.

Man patīk tāda veida projekta tēma, kas notiek fonā. Tomēr tas ir ļoti vājš, un ekrānuzņēmumā to ir grūti redzēt. Tātad, tas tiek ieskaitīts veidnē.

Citas Wix veidnes, kuras varat izmantot savai arhitektūras vietnei

Protams, Wix ir paredzēts, lai jūs varētu pielāgot gandrīz jebkuru veidni atbilstoši savām vajadzībām (lai gan, kā es minēju pēdējā sadaļā, jums var būt problēmas ar dažiem no tiem). Tas nozīmē, ka jūs neesat ierobežots tikai vienā kategorijā vai veidņu sarakstā, ko saņemat, meklējot “arhitekts”.

Galdnieks

6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm-image6

Kategorija: Pakalpojumi & Apkope

Ja jūs savas prasmes izceļat cilvēkiem, kuri vēlas kaut ko vienkāršu, uzticamu un mājīgu, jūs varētu izmēģināt šo galdniekiem paredzēto veidni. Izslēdziet dažus fotoattēlus un apskāviens, kas raksturīgs serifam, un zemnieciskā krāsu palete.

Tekstila dizainere

6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm-image7

Kategorija: Portfeļi

Šajā veidnē tiek izmantota mūsdienīga monohromatiska estētika ar lieliem, trekniem un lieliem fotoattēliem. Tas var būt vienkāršs dizains, taču tas nav kautrīgs, jo tas liek jūsu darbam priekšā un centrā bez papildu piepūles. Ja vēlaties vienkārši ievietot dažus fotoattēlus ar minimālu tekstu un aiziet, šī ir viena no labākajām iespējām.

Tajā ir arī iebūvēts veikala modulis gadījumam, ja vēlaties pārdot… Es nezinu… uzņēmuma krūzes? T-krekli?

Grafiti mākslinieks

6 labākās Wix veidnes arhitektu vietnēm-image8

Kategorija: Portfeļi

Ja strādājat lielā pilsētā un vēlaties vietni, kas atspoguļo lielpilsētas estētiku, nemeklējiet tālāk par šo veidni. Tas ir mazliet par lielu joslas platumu, bet Man patīk fona video pieskāriens, ko izmanto šī vienas lappuses portfeļa augšdaļā. Tur, kur pēdējā veidne bija treknrakstā, šī gandrīz nejūtīga un ir gatava cīņai. Tā ir veidne, kas jāizmanto, ja vēlaties parādīt savvaļas pusi.

Secinājumu izdarīšana (iegūstiet? Tā kā arhitekti… nekad nedomā)

Protams, šie ir tikai daži piemēri no Wix patiesi apjomīgās veidņu bibliotēkas. Varat izvēlēties kādu no mūsu izvēlētajiem, vai arī vienmēr varat ķemmēt Wix bibliotēku, lai atrastu jums piemērotu veidni. Viss atkarīgs no jums, jūsu projektētajām ēkām un vēlamajiem klientiem. Padariet aizraujošākus, jo Wix bibliotēkā jūs varat padarīt darbu par labu jebkurai veidnei.

Ja vēlaties vispārīgāku informāciju par Wix kā pakalpojumu, tā funkcijas un citu, pārbaudiet mūsu Wix ekspertu pārskatu. Ja vēlaties saņemt palīdzību, izvēloties jūsu budžetam atbilstošu plānu, skatiet mūsu Wix cenu plānu ceļvedi. Un veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector