6 labākie vietņu veidotāji skolotājiem un skolām 2020. gadā

Daudzi vietņu veidotāji tiek pārdoti kā ideāls risinājums skolas vietnei, bet patiesībā ne visi no tiem var sniegt jums profesionāla izskata vietni ar visām piemērotajām funkcijām.


Piemēram, ja skolotājs esat skolā, iespējams, vēlēsities savu emuāru vai iespēju tiešsaistē pieņemt mājasdarbu. Ja esat skolas administrators, informatīvs biļetens var jums palīdzēt informēt skolēnus, darbiniekus un vecākus. Ja esat privātskolotājs, kurš vēlas sevi reklamēt, SEO prioritātes un sociālo mediju integrācija varētu būt jūsu galvenās prioritātes.

Iedomājieties, ka vietne tiek veidota vairākas stundas, lai uzzinātu, ka jūsu celtniekam trūkst nepieciešamo funkciju. Pareizi izvēloties vietnes veidotāju, jūs ietaupīsiet daudz laika, pūļu un naudas. Tāpēc es jums esmu veicis pētījumu un izveidojis labāko skolotāju un skolu vietņu veidotāju sarakstu.

Īsā rokasgrāmata: mūsu vietņu galvenie veidotāji skolotājiem un skolām

 • Wix – Iekrauts ar pilnībā pielāgojamām ar izglītību saistītām tīmekļa vietņu veidnēm, lai jūs nekavējoties nokļūtu tiešsaistē.
 • Weebly – Piedāvā Weebly for Education, īpašu platformu skolotājiem un skolām.
 • Kvadrāts – Ir tīru, profesionāli izstrādātu veidņu kolekcija asākajai skolas vietnei pilsētā.
 • Pārlejiet uz leju, lai redzētu vairāk ieteikumu
 • Salīdzināšanas tabula

Ko mēs meklējam skolotāju un skolu vietņu veidotājos

Pārbaudot visus lielākos vietņu veidotājus, es meklēju tādus, kas ietver svarīgākās funkcijas skolotājiem un skolām:

 • Viegli izmantot. Jūsu laiks ir vērtīgs, tāpēc vietnes izveidošanai tiešsaistē vajadzētu būt vienkāršam uzdevumam.
 • Komplektā ar attiecīgajiem instrumentiem. Es meklēju funkcijas, kas atbilst dažādu pasniedzēju mainīgajām vajadzībām, piemēram, biļetenus, forumus, tērzētavas, emuārus, SEO rīkus un citas.
 • Profesionāli veidotas veidnes. Tikai tāpēc, ka vēlaties bezmaksas vietņu veidotāju, nenozīmē, ka jums vajadzētu samierināties ar kaut ko lipīgu. Izglītības vietnei vajadzētu izskatīties tīrai un profesionālai. Daži no šiem celtniekiem pat piedāvā ar izglītību saistītas veidnes.

Kāpēc jums nevajadzētu izmantot speciālu vietņu veidotāju izglītībai

Skolas vietņu veidotājs, piemēram, Edublogs, Educational Pages vai Mana skola, varētu šķist acīmredzama jūsu izglītības vietnes izvēle. Tomēr šie ir ļoti pamata rīki ar ierobežotu funkcionalitāti, un tie jums maksās tikpat (ja ne vairāk) par pilnībā funkcionējošu “parasto” vietņu veidotāju..

Jūs nevēlaties sākt darbu ar galveno celtnieku un pēc tam nākamajam mācību gadam vietne ir jāveido no jauna. Vietņu veidotāji šajā sarakstā dod jums labākus rīkus un lielāku brīvību izveidot vēlamo vietni ar visām funkcijām, kuras jūs varētu vēlēties pievienot nākotnē. 

# 1 Wix – labākās ar izglītību saistīto vietņu veidnes

Wix mājas lapa mākslas klasei

Viens no iemesliem, kāpēc Wix ir tik populārs, ir tas, ka tā vilkšanas un nomešanas redaktors ir neticami ērti lietojams. Tas padara to par potenciālu triecienu ne tikai jums kā skolotājam, bet arī studentiem – jūs varat viegli tos vadīt, veidojot savu vietni..

Papildus parastajam Wix redaktoram ir vēl vienkāršāka iespēja – Wix ADI (mākslīgā dizaina intelekts), kur jums atliek tikai atbildēt uz dažiem jautājumiem par jūsu skolu vai mācību pakalpojumiem, un rīks projektēs jūsu vietni jums ( tas burtiski man prasīja apmēram vienu minūti).

Šeit ir īss pārskats par dažām citām Wix funkcijām, kuras jums varētu noderēt:

 • 30+ kopienas un izglītības veidnes. Visas šīs veidnes ir bezmaksas un pilnībā pielāgojamas, tāpēc jūs varat mainīt lietas pēc savas gaumes.
 • Wix SEO Wiz. Šis noderīgais SEO rīks sniedz jums noderīgus padomus, kas palīdzēs jums pakāpties augstāk meklētājprogrammās. Ja esat privātskolotājs, tas patiešām var palielināt jūsu biznesu.
 • Wix lietotņu tirgus. Šeit jūs atradīsit daudz bezmaksas un maksas lietotņu, lai pievienotu funkcionalitāti savai izglītības vietnei. Daži no maniem favorītiem ir tiešsaistes kalendārs, plānošana Pro, Wix video, Wix tērzēšana un komentāri.

Uzziniet vairāk par to, kā vislabāk izmantot platformu mūsu vietnē padziļināts Wix pārskats.

Wix kopienas un izglītības veidnes

Wix bezmaksas plāns dod jums neierobežotu lappušu skaitu, taču katrs krātuves un joslas platums jums ir tikai 500 MB. Jūsu vietnē būs arī Wix zīmols.

Ja jums nepieciešama vairāk vietas un joslas platuma un vēlaties pieslēgt savu domēna vārdu, jebkurā laikā varat viegli jaunināt uz saprātīgu cenu apmaksātu plānu..

Vai ir kāds bezmaksas plāns? Jā.
Iesācējiem draudzīgs redaktors? Jā, ļoti ērti lietojams.
Ar izglītību saistītas veidnes? Jā.

# 2 Weebly – labākais bezmaksas izglītības rīks

Weebly for Education mājas lapa

Weebly for Education ir lielisks bezmaksas rīks, kuru varat izmantot, lai izveidotu klases vietni. Tas arī ļauj līdz 40 studentiem izveidot vienu vietni katram (ar ierobežotu piecu lappušu skaitu), nodrošinot interaktīvu mācību pieredzi.

Jūs un jūsu studenti izveidojat vietnes, izmantojot Weebly vilkšanas un nomešanas redaktoru, kam nav vajadzīgas iepriekšējas tehniskās zināšanas. Lai procesu padarītu vēl vieglāku, Weebly sniedz jums detalizētus padomus redaktorā.

Studentu konti var kalpot kā žurnāli, informācijas apmaiņas mezgli vai vienkārši interaktīvs veids, kā uzturēt kontaktus. Kā skolotājs jūs kontrolējat visus studentu konta iestatījumus no sava paneļa.

Weebly Campus Edition ir lielisks risinājums skolām un administratoriem, ļaujot no viena informācijas paneļa pārvaldīt vairāku skolotāju un skolēnu kontus..

Šeit ir īss pārskats par dažām citām Weebly funkcijām:

 • Izvēlieties veidni vai izveidojiet vietni no jauna. Weebly ir vairāk nekā 70 veidņu, lai jūs sāktu. Lai gan neviena no tām nav īpaši saistīta ar izglītību, jūs varat pielāgot jebkuru veidni atbilstoši savām vajadzībām.
 • Neierobežots emuāru skaits. Varat izmantot savu emuāru vai, ja vēlaties, vairākus emuārus, lai atjauninātu savus skolēnus un vecākus, izdotu mājasdarbu uzdevumus un projektus, paziņotu par gaidāmajiem notikumiem un daudz ko citu.
 • Piešķiršanas formas. Weebly for Education ir patiešām glīta Pielietojuma veidlapas funkcija, kas ļauj jums vieglāk piešķirt uzdevumus studentiem, augšupielādēt dokumentus un pieņemt mājasdarbu projektus..

Weebly emuāra redaktors

Lai iegūtu papildinformāciju, noteikti izlasiet mūsu pilns Weebly for Education pārskats.

Vai ir kāds bezmaksas plāns? Jā.
Iesācējiem draudzīgs redaktors? Jā, ļoti ērti lietojams.
Ar izglītību saistītas veidnes? Nē, bet 70+ veidnes ir pilnībā pielāgojamas.

# 3 kvadrāts – vislabākā jūsu naudas vērtība

Lusaka laukuma laukums bezpeļņas organizācijai

Viena no labākajām lietām Squarespace ir tīras, profesionāli veidotas veidnes kas var padarīt jūsu vietni izskatīgu. Vietnes redaktors ir līdzīgs bez traucējumiem, un, kaut arī šis tīrais izskats varētu šķist ne tik sarežģīts, norādot, kur atrodas dažas pogas un opcijas, varētu būt nedaudz mācīšanās līkne.

Tomēr, Squarespace lielākoties ir viegli lietojams, un tam ir ļoti daudz funkciju, kas ir lieliski piemērotas jūsu klasei. Piemēram, funkcija Veidlapas varētu būt efektīvs veids, kā pieņemt studentiem mājas uzdevumus. Varat izmantot funkciju Biļeteni, lai skolas personālu vai vecākus informētu par gaidāmajiem notikumiem.

Tālāk ir apskatīts, ko jūs iegūstat, izmantojot Squarespace:

 • Varat izmantot šo funkciju, lai iegultu augstas kvalitātes prezentācijas savā vietnē, un galerijās var būt gan video, gan attēli.
 • Sociālo mediju integrācija. Jūs varat reklamēt savus mācību pakalpojumus, integrējot savus sociālo mediju kontus. Jebkurā savas vietnes lapā varat arī parādīt sociālo mediju plūsmas.
 • Acuity plānošanas integrācija. Šī funkcija ļauj jūsu vietnes apmeklētājiem plānot tikšanās. Jūs varat to izmantot, lai informētu studentus par savu pieejamību, un viņi var plānot tikšanās, lai redzētu, vai viņiem ir nepieciešama palīdzība kursa darbā.
 • Post plānošana. Ja esat jau sagatavojis mācību stundu plānu visam mācību termiņam, bet nevēlaties to publicēt uzreiz, lai skolēni redzētu, varat iestatīt publicēšanas datumus katrai atsevišķai nodarbībai vai uzdevumam.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Skatiet mūsu eksperts Squarespace pārskats.

Atlaide kvadrātā studentiem un skolotājiem

Kvadrāta telpai nav brīva plāna, taču ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Lai publicētu savu vietni tiešsaistē, jums būs jāiegādājas apmaksāts plāns, taču labā ziņa ir tā, ka skolotājiem un studentiem, parakstoties ar akadēmisko e-pasta adresi, tiek piemērota 50% atlaide..

Vai ir kāds bezmaksas plāns? Nē, bet skolotājiem un studentiem ir pieejama 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un atlaide izglītībai.
Iesācējiem draudzīgs redaktors? Jā.
Ar izglītību saistītas veidnes? Jā.

# 4 vietne123 – ideāls risinājums privātiem skolotājiem un pasniedzējiem

Vietnes123 vietnes redaktors

Vietne123 ir vienkāršs vietņu veidotājs, kas ļauj smieklīgi īsā laikā izveidot profesionāla izskata vietni.. Ja esat privātskolotājs, kuram nepieciešama ātra vietne, lai reklamētu savus pakalpojumus, tas ir šis ceļš. Jūs varat izvēlēties no dažādiem izkārtojumiem (iesaku emuāra vai portfeļa izkārtojumus) un vienkārši pievienot savu saturu.

Jūsu vietnei ir daudz personalizācijas iespēju. Jūs varat viegli integrēt bezmaksas spraudņus, piemēram, tiešsaistes tērzēšanas un sociālo mediju rīkus, vai arī izmantot bezmaksas attēlu un ikonu bibliotēku priekšrocības. Tomēr pilnīgai pielāgošanai jums būs jājaunina uz apmaksātu plānu.

Šeit ir dažas citas lietas, kas man patīk vietnē Site123:

 • Viegli lietojams vietnes redaktors. Es mīlu “velciet un nometiet” celtniekus, bet vietne123 vēl vairāk vienkāršo vietņu dizaina procesu. Strukturētie izkārtojumi var būt nedaudz ierobežojoši radošās brīvības ziņā, taču, ja nevēlaties tērēt pārāk daudz laika, lai izdomātu savu dizainu, jums tas šķitīs vairāk kā ieguvums, nevis trūkums..
 • Uz mobilajām ierīcēm reaģējošs dizains. Jūsu vietne Site123 automātiski pielāgojas jebkurai ierīcei – jums nav jāveic nekādas korekcijas.
 • SEO rīki. Varat pielāgot savus nosaukumus, meta aprakstus, virsrakstu meta tagus un atslēgvārdus, lai palīdzētu uzlabot meklētājprogrammu rangu.
 • Valodas tulks. Šī ir augstākās klases funkcija, taču tā noteikti ir tā vērts, ja vēlaties reklamēt savus mācību pakalpojumus daudzvalodu auditorijai.

Izlasiet mūsu pilns vietnes123 pārskats lai uzzinātu vairāk par platformas priekšrocībām.

Lietotne Site123 valodu pārvaldnieks

Vietnes123 bezmaksas plāns piešķirs jums 500 MB krātuves un 1 GB joslas platuma, taču jums būs jāizmanto nejaušināts apakšdomēns, kas ne tikai izskatās pārblīvēts, – to ir pārāk grūti atcerēties. Kad izveidoju savu bezmaksas vietni, viņi kā manu URL piešķīra 5e1253bb88f65.site123.me. Smieklīgi!

Labā ziņa ir tā, ka apmaksātie plāni ir diezgan pieņemami, un tiem ir 14 dienu naudas atdošanas garantija. Jums vajadzētu būt iespējai tikt galā ar Premium paketi, kas dod jums gadu brīvu pielāgotu domēnu, 10 GB krātuvi un 5 GB joslas platumu..

Vai ir kāds bezmaksas plāns? Jā, kaut arī samērā ierobežoti.
Iesācējiem draudzīgs redaktors? Jā. Ne tikai to, bet jūs arī tiešsaistē būsit ļoti, ļoti ātri!
Izglītības veidnes? Nē, taču jūs atradīsit noderīgu viņu mobilajām ierīcēm piemērotu izkārtojumu.

# 5 WordPress.com – labākais video nodarbību variants

WordPress.com bloķēšanas redaktors

Manuprāt, WordPress.com ir pilna pakete – lai ko jūs vēlētos darīt jūsu vietne, tā var sniegt jums nepieciešamās funkcijas. Tas ir arī ērti lietojams, taču mācīšanās līkne varētu būt nedaudz vairāk.

WordPress.com nav vilkšanas un nomešanas redaktora – tā vietā jūs augšupielādējat savu saturu blokos, ko pēc tam varat pielāgot, cik vēlaties..

Šeit ir apskatīts, ko jūs iegūstat, izmantojot bezmaksas vietni WordPress.com:

 • Daudz vietas. com bezmaksas plāns ir diezgan dāsns, piešķirot jums 3 GB krātuves. Jūs varat viegli iegult video nodarbības, lejupielādējamus dokumentus un daudz ko citu.
 • Izlikt komentārus. Varat iespējot (vai atspējot) komentārus savās lapās un ziņās, padarot izglītības vietni interaktīvāku.
 • SEO un sociālo mediju koplietošana. com bezmaksas plāns nāk ar Jetpack Essentials. Ja esat privāts skolotājs, tas var palīdzēt reklamēt savus pakalpojumus, uzlabojot meklētājprogrammu ranžēšanu un automātiski kopīgojot ziņas sociālajos saziņas kontos..
 • Piekļuve desmitiem bezmaksas motīvu: Šīs tēmas ir pielāgojamas, un vairums no tām reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Multivides pievienošana vietnei WordPress.com

Ja jums vajadzīgas citas funkcijas, varat jaunināt uz biznesa plānu, kas ļauj piekļūt tūkstošiem spraudņu, ļaujot jums uzlabot savu vietni, izmantojot tikai jebkuru funkcionalitāti, kuru varat iedomāties. Jaunināšana uz apmaksātu plānu nozīmē arī to, ka varat izveidot savienojumu ar savu domēnu un saņemt labāku klientu atbalstu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izlasiet mūsu pilns WordPress.com pārskats.

Vai ir kāds bezmaksas plāns? Jā, un ar lielu uzglabāšanas vietu.
Iesācējiem draudzīgs redaktors? Jā, bet nedaudz sarežģītāk nekā Wix vai Weebly.
Izglītības veidnes? Nē, bet ar desmitiem pilnībā pielāgojamu motīvu jūs varat viegli izveidot savu vietni jebkuram izglītības mērķim.

# 6 SimpleSite – ātrākais veids, kā kļūt tiešsaistē

Vietnes redaktors SimpleSite

Iestājoties laika ierobežojumam, izmēģināju SimpleSite, un man bija vietne tieši 5 minūtēs un 23 sekundēs – es neko nejēdzu!

Protams, sava satura pievienošana būtu prasījusi vairāk laika, taču jūs saprastat – SimpleSite patiešām ir tik vienkārši lietojams. Jūs izveidojat savu vietni, pamatojoties uz motīvu, un pēc tam mainiet krāsas, attēlus un tekstu, vienkārši noklikšķinot uz tā, ko vēlaties mainīt.

Tomēr visa šī “vienkāršība” prasa izmaksas. SimpleSite ir diezgan ierobežots, un tas nav labākais risinājums, ja jums ir jāizveido nopietna klātbūtne tiešsaistē, vai ja vēlaties izveidot vietni, kas izskatīsies unikāli.

Apskatīsim dažas no labajām lietām:

 • Lieliski iesācējiem. Ja jums ir ļoti maz brīvā laika vai ļoti maz vietņu veidošanas pieredzes, SimpleSite varētu būt laba izvēle jums.
 • Pilnīgi mobilais. Kafijas pauzes laikā varat strādāt savā vietnē SimpleSite jebkurā vietā, pat viedtālrunī. Jums nav pat jālejupielādē lietotne – piesakieties tikai mobilajā pārlūkprogrammā. SimpleSite arī garantē, ka jūsu vietne izskatīsies lieliski visās ierīcēs..

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu padziļināts SimpleSite pārskats.

SimpleSite mobilā skata redaktors

Bezmaksas plāns vietnē SimpleSite jūsu vietnē ir tikai 15 lapas. Apmaksātie plāni jums nodrošina neierobežotas lapas, vairāk tēmu un pielāgotu domēnu par pieņemamām cenām. Bet es joprojām atradu šīs maksas versijas, kurās trūkst noderīgu funkciju izglītības vietnēm.

Vai ir kāds bezmaksas plāns? Jā.
Iesācējiem draudzīgs redaktors? Jā, ļoti ērti lietojams, un jūsu vietni var pilnībā izveidot dažu minūšu laikā.
Ar izglītību saistītas veidnes? Nē.

Izvēlieties savu vietņu veidotāju, ņemot vērā jūsu vajadzības 

Visi šie vietņu veidotāji ir draudzīgi iesācējiem, tāpēc vietnes izveidošanai nav jābūt laikietilpīgām galvassāpēm. Bet jums tie visi nav jāpārbauda – koncentrējieties tikai uz savām individuālajām vajadzībām:

 • Ja jums patīk ideja sākt ar gatavu dizainu, tad Wix ir labākā izvēle ar izglītību saistīto veidņu dēļ.
 • Ja vēlaties klases vietni mijiedarbībai ar saviem skolēniem, pēc tam pārbaudiet Weebly izglītībai.
 • Ja vēlaties ļoti profesionālu un ar iespējām bagātu vietni, kas nodrošina nopietnu klātbūtni tīmeklī ar iespēju turpmākai izaugsmei, tad Kvadrāts noteikti piešķirs labu naudas vērtību.
 • Ja vēlaties tikai ātru vietni, lai jūsu studenti un viņu vecāki būtu atjaunināti vai reklamētu savus personīgos mācību pakalpojumus, tad Vietne123 ir lieliska iespēja.
 • Ja vēlaties vietni, kurā varat augšupielādēt video nodarbības, tad WordPress.com ir jūsu labākā izvēle, jo tas dod visdāsnāko bezmaksas krātuves vietu.
 • Ja vēlaties tikai ātru vietni un jums nav pieredzes, tad Vienkāršā vietne var nokļūt tiešsaistē tiešsaistē dažu minūšu laikā.

Zemāk sniegtā salīdzināšanas tabula palīdzēs jums izvēlēties labāko variantu, ņemot vērā jūsu īpašās vajadzības.

Izceļas funkcija Viegli izmantot? Ko jūs saņemat ar apmaksātu plānu?
Wix Vairāk nekā 30 ar izglītību saistītu veidņu, kā arī AI veidotājs, kas var izveidot jūsu vietni jums Jā, ļoti viegli. Iespēja savienot savu domēnu, vairāk vietas un joslas platuma, Wix zīmola noņemšana.
Weebly Weebly izglītībai Jā, viegli. Bezmaksas pielāgots domēns gadu, vairāk studentu kontu.
Kvadrāts Augstas kvalitātes dizains un daudz noderīgu funkciju Pietiekami viegli, bet ar nelielu mācīšanās līkni. Bezmaksas pielāgots domēns gadu, neierobežota krātuve un joslas platums.
Vietne123 Jūsu vietne automātiski reaģēs uz mobilajām ierīcēm Jā, ļoti viegli. Bezmaksas pielāgots domēns gadu, vairāk krātuves un joslas platuma, valodas tulkotājs, vietnes123 zīmola noņemšana.
WordPress.com Daudz brīvas vietas video nodarbībām Pietiekami viegli, bet ar nelielu mācīšanās līkni. Bezmaksas pielāgots domēns gadu, pat VAIRĀK krātuves, diennakts atbalsts, WordPress reklāmu noņemšana.
Vienkāršā vietne Veidojiet savu vietni ļoti, ļoti ātri – pat no mobilā tālruņa, bez lietotnes Jā, ļoti viegli. Bezmaksas domēna vārds, neierobežotas video minūtes, neierobežotas lapas, bez reklāmām.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector