5 lietas, kas jums jāzina par Volusion, pirms izveidojat savu vietni

Nevarētu sasniegt to posmu, kurā jūtaties pietiekami informēts, lai pateiktu, ka zināt, ka esat izvēlējies pareizo tīmekļa veidošanas platformu. Tas jo īpaši attiecas uz e-komercijas platformām, kurās ir vēl daudz citu apsvērumu.

Ar vispārīgajām kvēlojošajām atsauksmēm, lielo klientu bāzi, kas pārsniedz 180 000, un solījumu būt vienas pieturas risinājumam visām jūsu vajadzībām, Volusion varētu šķist bez prāta. Tomēr jums joprojām var būt daži sadedzinoši jautājumi, piemēram:

  • Vai es cīnīšos, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu, ja es nekad to vēl neesmu izdarījis?
  • Vai es varu uzlabot savu meklētājprogrammu klasifikāciju un ar kampaņu palīdzību sasniegt vairāk klientu?
  • Cik liela man būs brīvība nākotnē paplašināt sava veikala iespējas?

Lai iegūtu skaidrāku priekšstatu par to, vai Volusion ir jums piemērotākais risinājums, lasiet atbildes uz šiem jautājumiem un daudz ko citu.

Volusion palīdz soli pa solim izveidot savu veikalu

Viena no lielākajām priekšrocībām, ko Volusion nodrošina iesācējiem vai nepieredzējušiem lietotājiem, ir tā, ka tā, iespējams, ir viena no vienkāršākajām vietnēm, ko izmantot tiešsaistes veikala izveidošanai.. Tas galvenokārt ir saistīts ar soli pa solim notiekošo procesu, kas jums jāveic pēc reģistrēšanās un pirmās vietnes izveidošanas.

Pirmkārt, jums tiks lūgts izvēlēties motīvu. Pēc tam jūs varat sākt izmantot stila redaktoru, lai pielāgotu savu vietni. Turpmākajās darbībās Volusion ieteiks jums augšupielādēt logotipu, reklāmkaroga attēlu un tekstu un pogu aicinājumam uz darbību – visus būtiskos vietnes elementus. Visbeidzot, tas palīdzēs jums izveidot galveno navigācijas izvēlni, lai apmeklētāji varētu apmeklēt svarīgākās jūsu vietnes lapas.

Norādījumi par katra soļa risināšanu pa vienam, tā vietā, lai tiktu atvērti pabeigtajā vietnē un jāatrod savs ceļš, ļauj jums iejusties procesā un ērti to izmantot. Šī pieeja ir unikāla, salīdzinot ar lielāko daļu citu platformu.

5 lietas, kas jums jāzina par Volusion, pirms izveidojat savu vietni

Jūs saņemat vairāk nekā 70 funkcijas, lai uzlabotu jūsu vietnes funkcionalitāti

Lielākā daļa no papildu e-komercijas un ar e-komerciju nesaistītajām funkcijām, kas pieejamas Volusion, tiek nodrošinātas lietotņu veidā tās tirgū. Pastāv dažādas bezmaksas un premium lietotnes, un dažas no tām ir iegūtas no slavenākajām platformām.

Piemēram, Kuģu novietošana ir pieejama, lai palīdzētu jums automatizēt nosūtīšanas etiķešu izveidošanas procesu. Kā papildu maksājuma veidu veikalā varat pievienot arī PayPal. Līdzīgi varat izmantot ļoti uzticamo GeoTrust savas vietnes SSL sertifikātiem vai Authorize.Net, lai nodrošinātu maksājumus saskaņā ar PCI vadlīnijām..

Vairākas lietotnes ir izstrādājusi arī pati Volusion. Informācijas panelī varat pievienot lietotnes tikai ar dažiem klikšķiem. Tirgus laukums ir diezgan plašs, un tajā ir lietotnes, kas aptver grāmatvedību, nosūtīšanu, e-pasta mārketingu, maksājumu apstrādi, tiešraides tērzēšanu utt. Šī paplašinātība nekur nav tuvu Shopify vai BigCommerce; tomēr tas joprojām ir diezgan visaptverošs.

Volusion dod jums iespēju pārdot vairākās platformās

Mūsdienās pārdošana sociālo mediju platformās un vairākos tirgus laukumos ir lielisks veids, kā papildināt pārdošanas apjomus jūsu tiešsaistes veikalā. Volusion nodrošina rīkus, lai pārdotu citās platformās, pārvaldītu krājumus vai pasūtītu platformas vairākās platformās vai gūtu peļņu no jūsu vietnes citādā veidā, nevis pārdodot.

Facebook gadījumā, Volusion ļauj jums izveidot produktu tīmekļa lapas, ko izmantot savās Facebook vietnēs, lai pārdotu tieši no platformas. Varat arī importēt produktus no sava faktiskā veikala. Tirdzniecības vietām, piemēram, eBay un Amazon, tas nodrošina rīkus krājumu, pasūtījumu un pārdošanas pārvaldīšanai, kā arī vienā informācijas panelī varat izsekot šo pakalpojumu sniegumam.. Izmantojot Google AdWords, varat iestatīt arī PPC reklamēšanu, kā arī Google meklēšanas rezultātu lapās parādīt pārdodamās preces.

Ir arī vairākas citas lietotnes, kuras varat instalēt, piemēram, Solid Commerce un SellerExpress, kuras nodrošina papildu rīkus efektīvai pārdošanai dažādās platformās..

Volusion nodrošina plašus SEO un mārketinga rīkus

Tā kā miljoniem un miljoniem uzņēmumu tiešsaistē konkurē ar klientiem, arvien kritiskāka kļūst lielāka datplūsmas novirzīšana uz jūsu vietni, izmantojot SEO vai efektīvas mārketinga kampaņas. Tas ir vēl labāk un ērtāk, ja varat iestatīt savu SEO un pārvaldīt savas kampaņas no vienas vietas savā mitināšanas platformā. Volusion mēģina būt šī platforma un kļūst diezgan tuvu.

Iesācējiem Volusion nodrošina visus pamatus, lai viegli mainītu vai izvēlētos jūsu meta virsrakstu, aprakstu un tagu atslēgvārdus, kā arī iestatītu SEO draudzīgus URL un rediģētu failu Robots.txt. Lai arī ASP, uz kuras balstīta infrastruktūra Volusion, nav zināma par SEO draudzīgāko, viņi ir darījuši visu iespējamo, lai mazinātu tās ietekmi. Tie nodrošina arī rīkus, kas ļauj jums izveidot savu SEO draudzīgu HTML; piemēram, jūs varat ignorēt meta informāciju, izmantojot pielāgotu HTML kodu.

Vēl viena jaudīga funkcija ir paredzēta Google pārskatiem. Tas būs rādīt savu produktu sīktēlus ar vērtējumiem un atsauksmēm Google meklētājprogrammu rezultātu lapās (SERP) ar saitēm produktu iegādei no jūsu veikala. Izmantojot informācijas paneli, iestatīšana ir vienkārša. Volusion ļauj arī izveidot e-pasta kampaņas, izmantojot iebūvētos biļetenu rīkus vai izmantojot kādu lietotni, piemēram, MailChimp. Jūs pat varat izveidot savas saistītās programmas.

5 lietas, kas jums jāzina par Volusion, pirms izveidojat savu vietni

Pielāgojamība un kodēšanas iespējas ir ierobežotas

Neapšaubāmi, lielākais brīdinājums, izmantojot Volusion, ir tas, ka tā, iespējams, ir viena no visierobežojošākajām platformām jūsu vietnes pielāgošanai, salīdzinot ar citiem populāriem pakalpojumiem, piemēram, BigCommerce, Shopify un Squarespace. Un tas ir jūdžu attālumā no tādām iespējām kā Wix un pašu mitinātais WordPress.

Pirmkārt, ir tikai 45 motīvi, no kuriem izvēlēties. Tas jau ir mazs skaits, un tas radīs bažas par to, cik unikāli izskatīsies jūsu vietne. Šo tēmu dizaini ir moderni, pievilcīgi un ērti lietojami, un ir dažas interesantas nišas, piemēram, peintbola inventāra veikals. Tomēr tie ir diezgan vienkārši, ar neko īpaši iespaidīgu.

5 lietas, kas jums jāzina par Volusion, pirms izveidojat savu vietni

Otrkārt, pielāgošanas iespējas ir nepietiekamas, bez vilkšanas un nomešanas funkcionalitātes. Tas nozīmē, ka esat efektīvi ieslēdzies izvēlētās veidnes dizainā, un, lai sevi atšķirtu, būs jāpaļaujas uz izmaiņām, kuras veicat, augšupielādējot zīmolu vai pielāgojot tēmas stilu (galvenokārt krāsas un fontus)..

Vienīgais Volusion ietaupīšanas žēlastība ir tas, ka tas ļauj jums pielāgot HTML, CSS un JavaScript. Tomēr šī funkcionalitāte ne tuvu nav tik plaša kā, piemēram, tādās platformās kā Shopify, kas pat ļauj izveidot vietni no nulles vai izmantot pielāgotu programmēšanas valodu. Lielākoties Volusion pielāgošanas funkciju varat izmantot tikai, lai nelielus uzlabojumus izdarītu vietnes dizainā un pievienotu vienkāršas funkcijas, piemēram, uznirstošo ziņojumu lodziņu..

Volusija rada līdzsvaru starp vienkāršību un funkcionalitātes dziļumu

Jau pašā sākumā Volusion galvenais mērķis ir padarīt visa tiešsaistes veikala izveidošanu pieejamu un vienkāršu. Tas var radīt izaicinājumu, kad lietotājiem ir jāpiešķir pietiekami daudz iespēju konkurēt tiešsaistē un izveidot rentablu veikalu, vienlaikus saglabājot procesu intuitīvāku mazāk pieredzējušiem vai laika ierobežojošiem lietotājiem..

Šķiet, ka Volusion to ir atcēlis, taču, pirms apņematies platformai, jums būs jābūt uzmanīgam, apsverot sekas.. Ja Volusion iebūvētais funkciju komplekts vai lietotnes neatbilst visām jūsu vajadzībām, jo, piemēram, trūkst POS rīku vai norēķinu vārtejas, jūs tos nevarēsit izpildīt, izmantojot alternatīvas metodes.

Tas pats attiecas uz jūsu vietnes dizainu: Ja pilnīga unikāla vietne ar noteiktiem vizuāliem elementiem ir augsta prioritāte, ar Volusion varētu nepietikt, pat ja jūs varat aizdomāties par dizainu, izmantojot HTML, CSS un JavaScript.

Viena lieta, ko nevar noliegt, ir tas, ka viss tiešsaistes veikala izveides process ar būs ārkārtīgi viegli un vienkārši. Ja esat pilnīgi jauns šajā jomā, sākotnējais soli pa solim palīdzēs jums izveidot vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author