5 lietas, kas jums jāzina par BigCommerce, pirms izveidojat savu vietni

Uzņēmējdarbības vietnes izveidošana nav ātrs un vienkāršs uzdevums, īpaši, ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu. Papildus visiem parastajiem vietņu veidošanas un mitināšanas faktoriem, jums ir jāņem vērā arī tas, kā konkrēta pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu sniegšanas noteikumi ietekmēs jūsu biznesu.


Piespiežot kā jūs laiku, jūs varētu justies kā samierināties ar pirmo labāko variantu, ar kuru sastopaties, un BigCommerce noteikti izskatās tas, kas jums patīk. Tas lepojas ar fantastisku reputāciju kā viena no labākajām e-komercijas platformām, tieši konkurējot ar tādiem milžiem kā Shopify. Lepojoties ar klientu veiksmes stāstiem, šī platforma Forbes ir atzīta par vienu no 100 visstraujāk augošajiem uzņēmumiem.

It īpaši, ja runa ir par platformām, kas koncentrējas uz e-komerciju, jums tomēr jāpievērš īpaša uzmanība. BigCommerce ir daži apsvērumi, kas var tieši ietekmēt jūsu uzņēmuma pamatvirzienu.

BigCommerce veidņu bibliotēka uzsver kvalitāti vairāk nekā daudzumu

attēls1

Tiem, kuri nevar gaidīt savas mājas lapas izveidošanai izmantot profesionāli izstrādātas un mobilajām ierīcēm optimizētas veidnes, šīs ir lieliskas ziņas. Par tēmām, kas raksturīgas e-komercijai, Es uzskatu, ka BigCommerce ir viena no top periodiem. Tajā tiek pārbaudītas visas rūtiņas, ieskaitot pieejamo motīvu skaitu, aptverto nišu dažādību un katras veidnes kvalitāti.

Vienīgais pieļāvums ir tas, ka tikai septiņas no veidnēm ir pieejamas bez maksas, bet pārējo 117 vidējās izmaksas ir aptuveni pāris simti dolāru. Ja aplūkojat tikai Wix tiešsaistes veikala veidnes, ir aptuveni 70 veidņu, un tās visas ir bez maksas.

BigCommerce veidnes arī parasti ir vizuāli interesantākas. Ir dažas ārkārtīgi unikālas veidnes, piemēram, bērnu rotaļlietām paredzētā veidne “Capacity Bright” un maizes ceptuvei vai cupcake veikals veidne “22 Savile Road Contrast”. Ja ņem vērā, ka lielākajai daļai veidņu ir līdz četriem dažādiem stiliem, iespējas dramatiski paplašinās.

Jums nebūs jāmaksā darījuma maksa

Tam jau vajadzētu pievērst uzmanību ikvienam, kurš vēlas vadīt rentablu tiešsaistes e-komercijas biznesu. Ir ļoti maz e-komercijas platformu, kas ir tikpat dāsnas kā BigCommerce, runājot par darījumu maksām. Ar visiem saviem plāniem tā iekasē 0% darījumu maksu un ar PayPal ir veikusi sarunas par īpašām likmēm par kredītkartēm.

Turpretī BigCommerce lielākais konkurents Shopify iekasē 2.0%, 1.0% vai 0.5% darījumu maksu, izmantojot jebkuru maksājuma veidu, izņemot Shopify Payments, kas ir bezmaksas. Tas ir papildus visām maksām, kuras var iekasēt maksājumu procesors. Wix arī nepieprasa nekādu maksu par darījumu, taču, lai pārdotu, jums būs nepieciešams kāds no tā diviem dārgākajiem plāniem – VIP vai e-komercija. Uzņēmējdarbības vietnes plānā uzņēmums Squarespace iekasē maksu par 3% no darījuma.

Bet… jums būs pārdošanas vāciņš

Droši vien viena no lielākajām bažām, pievienojoties BigCommerce, ir tā, ka tā nosaka limitu summai, kuru jūs varat nopelnīt pārdošanas apjomos gadā, pamatojoties uz jūsu plānu. Katra plāna sākotnējie ierobežojumi pašlaik ir 50 000 USD standarta, 150 000 USD Plus un 400 000 USD Pro, ar pielāgotu ierobežojumu uzņēmuma plānam. Paturiet prātā, ka šie skaitļi tiek aprēķināti pirms izdevumiem, kas nozīmē, ka jūsu peļņas limits faktiski ir daudz zemāks.

Jūsu kopējais pārdošanas apjoms tiek aprēķināts no visiem jūsu kanāliem, kas integrēti BigCommerce, piemēram, no jūsu faktiskā veikala, kā arī no jūsu Facebook, Amazon un citiem pārdošanas apjomiem.. Ja jūs pārsniedzat šo skaitli, jūs automātiski tiksit paaugstināts uz nākamo augstāko plānu. Ja jūs jau izmantojat Pro plānu, no jums tiek iekasēti papildu USD 150 mēnesī par katriem 200 000 USD.

Tas nozīmē 4 166 USD; 12 500 USD; un attiecīgi 33 000 USD pārdošanas mēnesī. Tagad tā nav maza naudas summa, un lielākajai daļai cilvēku, kas individuāli pārvalda tiešsaistes veikalu, vajadzētu pietikt ar Standarta vai Plus plānu.. Tomēr ir acīmredzami, ka jebkuram lielam biznesam vai uzņēmumam būs jāpierakstās ar uzņēmējdarbības plānu un jānosaka pielāgots limits, jo tie var sasniegt skaitļus, kas pārsniedz šo.

BigCommerce ļauj plaši pielāgot savu produktu piedāvājumus

attēls2

Viens no BigCommerce aspektiem, kam reti tiek pievērsta pelnītā uzmanība, ir tas, cik izcili ir tā produktu radīšanas un pārvaldības rīki. Tas jo īpaši attiecas uz produktu variantu izgatavošanu vai tiem papildu opciju pievienošanu. Šis funkcionalitāte ir arī sākotnēji iebūvēta platformā – nav nepieciešami spraudņi, lietotnes vai pielāgots kods.

Attiecībā uz produktu variācijām ir noderīgi salīdzināt BigCommerce ar tās lielāko konkurentu Shopify. BigCommerce atbalsta līdz 650 variantiem vienam produktam; turpretī Shopify atbalsta tikai 100. Šos variantus klientiem var parādīt jūsu produktu tīmekļa lapās, izmantojot vairākas vadīklas, piemēram, nolaižamās izvēlnes, izvēles rūtiņas, swatch opcijas, datuma laukus un citus produktu izvēles sarakstus. Lai iegūtu tāda paša veida varu un brīvību ar Shopify, jums būs jāatrod risinājums, izmantojot dažas no tā tirgū esošajām lietotnēm..

Ir pieejams plašs lietotņu klāsts

attēls3

Droši vien labākais BigCommerce platformā ir tas, ka tai ir daudz vairāk funkcionalitātes, kas sākotnēji ir iebūvēta platformā, kad runa ir par vissvarīgākajiem e-komercijas aspektiem., piemēram, iepriekš minēto produktu sarakstu piemēru. Tomēr lietotnes ir izveidotas, lai aizvērtu visus caurumus, kas varētu rasties klientu īpašajās situācijās un vajadzībās.

BigCommerce ir viens no labākajiem lietotņu tirgiem ar e-komerciju saistītām lietotnēm, kas pilda plašu mērķu spektru. Šīs lietotnes var ļaut jums izmantot vai paplašināt iebūvēto funkcionalitāti, kad runa ir par B2B / vairumtirdzniecību (piemēram, Quote Ninja un MinMax), grāmatvedību un nodokļiem (piemēram, TaxJar), ​​SEO (piemēram, ReloadSEO un FavSEO), nosūtīšanu. (piemēram, Kuģu stacija un ShipperHQ) un vēl daudz vairāk.

BigCommerce nav gluži sasniedzis Shopify augstumu integrācijas ziņā ar tādiem populāriem rīkiem kā Oberlo un pārdošanas punktiem (POS), taču tas ir tuvu un, domājams, tam ir vairāk dabisko īpašību attiecībā uz SEO un produktu pārvaldību.

Daudzas tirgū pieejamās lietotnes ir bezmaksas, taču to cenas var dramatiski atšķirties. Jūs varētu maksāt avansa maksu, atkārtotu maksu, vai abas, vai procentus no jūsu pārdošanas apjoma. Lai gan jums joprojām būtu jāpiešķir budžets lietotnēm, jūs, iespējams, varat atbrīvoties no mazāk, izmantojot Shopify.

Ir lielāks, ja tiešām labāk ar BigCommerce?

Kā redzat no iepriekš redzamā saraksta, noteikti ir vairāk pareizā nekā nepareizā, izlemjot, vai jums vajadzētu ierobežot savas likmes ar BigCommerce. Tas vienkārši nodrošina vienu no vispilnīgākajām e-komercijas vietņu veidošanas un mitināšanas vietnēm, ar ļoti nelielu vēlmi kaut ko vairāk.

Tomēr, ja jūs meklējat vietņu veidotāju un mitinātāju, lai izveidotu interneta veikalu ar lieliem ienākumiem, jūs, iespējams, nedaudz uztraucaties par BigCommerce gada pārdošanas ierobežojumiem. Citas bažas rada tas, ka jums netiek piešķirta pilnīga brīvība rediģēt savas tīmekļa lapas, izmantojot pielāgoto kodēšanu, kas varētu būt vēl viena prasība uzņēmuma līmeņa biznesam.

Tomēr neatkarīgi no tā, kāda cena jūs galu galā maksājat, šķiet, ka tā ir tā vērta, apsverot citus plusus: funkciju komplektētu platformu un trešo pušu lietotnes, plašu augstas kvalitātes e-komercijas veidņu bibliotēku un 0% darījumu maksu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector