5 labākās WordPress tēmu tirgus vietas (2020. SALĪDZINĀJUMS)

Ja runājat par WordPress motīviem, jūs esat sabojāts par izvēli, taču nevarat atrast pareizo.


Protams, dažas no WordPress bezmaksas tēmām izskatās labi, taču baidāties, ka autors varētu nolemt aizskriet un kļūt par Cirque du Soleil vingrotāju vai kaut ko citu. Kurš tad tēmu atjauninātu?

Un kas attiecas uz premium tēmām? Daudzi no viņiem ir jauki, bet jūs vienkārši nevarat atrast to, ko meklējat.

Labā ziņa ir tā, ka jums ir daudz citu iespēju – WordPress tēmu pārdevēju ir daudz. Bet, šķirojot tos visus, jūs varat ēst visu laiku.

Labi, ka jums būs prieks uzzināt, ka mēs meklējām internetu dažiem lielākie, labākie un vienā gadījumā specializētākie WordPress tēmu tirgi, lai palīdzētu jums izlemt, kur iegādāties nepieciešamo.

Es ilgi strādāju ar WordPress. Parasti es labāk kodēju savas tēmas no nulles, bet dažreiz man vienkārši nav laika. Kad es meklēju iepriekš sagatavotas tēmas, šīs vietnes ir manas personīgās izlases. Esmu pārliecināts, ka jūs šeit atradīsit nepieciešamo.

Ko mēs meklējam labākajās WordPress motīvu tirdzniecības vietās

 • Acīmredzot daudz tēmu. Ideālā gadījumā vajadzētu būt daudzām dažādām, lai arī pārdevējām ir sava vieta.
 • Motīvu atbalsts un atjauninājumi. Kāpēc? Tā kā WordPress pastāvīgi mainās, un tēmu veidotājiem ir jāseko līdzi!
 • Pielāgošanas pakalpojumi. Jūs varētu vēlēties arī personalizētākus pakalpojumus, piemēram, lai jūsu tēma vai vietne būtu izveidota jums un, iespējams, pielāgota jūsu vēlmēm..
 • Vairākas licences. Ja jums ir ieplānotas vairākas vietnes, iespējams, meklējat iespēju iegādāties vairākas licences vienai tēmai.

Visas šīs funkcijas atradīsit zemāk esošajā sarakstā. Apskatiet un apskatiet, kas jums ir veikalā (saņemat?).

ThemeForest – lielākais motīvu klāsts

5 populārākās WordPress motīvu tirgus vietas-attēls1

ThemeForest ir līdz šim viens no populārākajiem tirgus šajā sarakstā. Tā ir vietne, kas balstīta uz kopienu, un daudzas no tēmām ir veidojusi liela vecu komanda, kuru burtiski veido viena persona, un to atbalsta. Šīs viena izstrādātāja tēmas atrodas blakus tām tēmām, kuras izveidojušas aģentūras un komandas, kuras nodarbojas ar WordPress motīvu veidošanu uz pilnu slodzi.

Būtībā tā ir vieta, kur ikviens, kurš atbilst ThemeForest obligātajiem kvalitātes standartiem, var pārdot savu darbu. Tas paver ļoti dažādas iespējas. Jūs varat atrast emuāru, wiki, forumu un gandrīz jebkura cita veida vietņu tēmas.

Tagad par diviem galvenajiem negatīvajiem aspektiem … Pirmkārt, lai arī katrai tēmai ir kvalitātes nodrošināšanas process, ne katra tēma tiek atjaunināta.. Dažas vecākas tēmas vienkārši vairs nedarbojas, un arī to demonstrācijas netiek veidotas.

Otrkārt, atbalsts ir pilnībā atkarīgs no pārdevēja, kurš veidoja motīvu. Lai gan daži ļauj vienlaikus iegādāties līdz gada motīvu atbalstam, citi viņu motīvus nemaz neatbalsta.

Noklikšķiniet šeit, lai lasītu mūsu padziļinātu pārskatu par tēmu ThemeForest.

Iespējas

 • Patiesi apjomīga bibliotēka. Jūs varat izveidot gandrīz jebkura veida vietnes. ThemeForest ir vairāk nekā 11 000 WordPress motīvu, tāpēc jūs varat atrast motīvu gandrīz katram iedomājamam mērķim.
 • Spēcīgas kopienas iezīmes. Motīvus var vērtēt un komentēt. Arī motīvu izstrādātājus var novērtēt, un jūs varat sekot saviem favorītiem. Šīs funkcijas palīdz novērst problēmas, kuras var izraisīt neregulāras zemas kvalitātes tēmas, kuras jūs varētu atrast.
 • Filtrēšana. Par laimi, jūs varat sašaurināt savas iespējas, izmantojot diezgan robustu filtru komplektu. Motīvus var filtrēt pēc to mērķa un funkcijas, vizuālā stila, cenas, lietotāju vērtējuma un pat pēc to spraudņiem, ar kuriem tie ir saderīgi.
Vidējā cenu diapazons 25 USD – 60 USD
Apmaksāts atbalsts Atkarīgs no motīvu pārdevēja
Kopienas atbalsts Kopienas forums
Bibliotēkas lielums Vairāk nekā 11 000 tēmu

ATRAST SAVU TĀLO TĒMU TEMPĒM

TemplateMonster – profesionālas motīvi

5 populārākās WordPress tēmas Marketplaces-image2

TemplateMonster savā pieejā ir gandrīz pilnīgi pretējs ThemeForest. Kaut arī šķiet, ka ir trešo pušu pārdevēji, no visiem viņiem tiek gaidīts, ka viņi nodrošinās veidnes. Kā jūs varat iedomāties, tas ir pro-līmeņa pakalpojums ar daudzām atbalsta iespējām, papildinājumiem un augstākām cenām.

Ņemot vērā papildu darba apjomu, kas tiek izmantots šajās tēmās, tas ir iespaidīgi TemplateMonster ir uzbūvējis un uzturējis vairāk nekā 2100 no tiem, katrs no tiem ir diezgan augsts kvalitātes standarts. Un viņiem visiem garantē, ka viņi darbosies.

Vienīgais, kas varētu likt jums ieturēt pauzi, ir augstākas cenas. Šis ir pakalpojums, ko vislabāk izmantot gadījumos, kad jūsu atbalsts ir departamenta budžets. Personai, kurai ir maz naudas, nav neiespējami atļauties kādu no tēmām, taču jūs patiešām vēlēsities izvēlēties pareizo..

Iespējas

 • Papildinājumi bagātīgi. Katrai tēmai varat iegādāties daudz papildinājumu (piemēram, spraudņus un papildu atbalstu).
 • Iepriekš izveidotas vietnes. Par maksu TemplateMonster piecu dienu laikā jūs izveidos ar funkcionējošu vietni ar jūsu izvēlētu tēmu.
 • Lojalitātes programma. Pastāv lojalitātes programma, kas piedāvā jums papildinājumus (un iepriekš izveidotus vietņu pakalpojumus), kas iekļauti katrā iegādātajā tēmā..
 • Daļēji ekskluzīvas licences. Ja vēlaties maksāt diezgan daudz naudas par daļēji ekskluzīvu licenci, jūs varat būt pēdējā persona, kas jebkad iegādājusies noteiktu WordPress motīvu. (Tas ir daļēji ekskluzīvs, jo citi, iespējams, jau pirms jums ir iegādājušies tēmas licenci.) Ņemiet vērā, ka šī licences opcija nav pieejama katrai tēmai..
 • Filtrēšana. Jūs varat filtrēt pēc veidnes mērķa, kā parasti, vizuālā stila, izlaišanas datuma – un interesanti – pēc primārajām krāsām. Varat arī filtrēt pēc saderības ar noteiktu WordPress versiju.
Vidējā cenu diapazons 50 USD – 80 USD (pirms papildinājumiem)
Apmaksāts atbalsts
Kopienas atbalsts Nav
Bibliotēkas lielums Vairāk nekā 2100 tēmu

Lai uzzinātu vairāk par TemplateMonster, apskatiet mūsu ekspertu apskats.

ATRAST SAVU TĀLO TĒMU PAR TEMPLATEMONSTER

ThemeShift – īpaši koncentrētas motīvi

5 populārākās WordPress tēmas Marketplaces-image3

ThemeShift ir interesants gadījums, jo tajā ir ārkārtīgi mazs tematu klāsts. Šķiet, ka tā uzmanība ir vērsta uz to pilnveidošanu un uzturēšanu. Tas nozīmē, ka tās ir diezgan labas tēmas.

Tēmas ir īpaši paredzētas bezpeļņas organizācijām un emuāru autoriem. Puse no tēmām ir paredzēta emuāriem, bet otra puse ir viena lappuse. Estētika parasti ir minimālistiska un mūsdienīga, izņemot tēmu “Epikūra”, kas ir veltīta ēdienu blogošanai.

Savā ziņā ThemeShift stiprā puse (tā koncentrējas tikai uz dažām tēmām) ir arī tās vājums. Ja jūs nemeklējat kādu no ļoti specifiskajām lietām, ko nodrošina viņu piedāvātās tēmas, jums vajadzētu meklēt citur.

Iespējas

 • Lēts pastāvīgs atbalsts. Jūs varat saņemt diezgan lētu pastāvīgu atbalstu tēmām ar individuālo plānu.
 • Pilnas piekļuves plāns. Jūs varat piekļūt visām pašreizējām un nākotnes tēmām vienreizēja maksājuma saņemšanai (ar nedaudz dārgākiem atbalsta maksājumiem mēnesī).
 • Bezmaksas tēmas. Lielākajai daļai motīvu ir bezmaksas versijas, ko izmēģināt.
 • Spraudņa atbalsts. Visas tēmas ir kodētas ar atbalstu dažiem no populārākajiem WordPress spraudņiem (piemēram, W3 kopējā kešatmiņa, WP Supercache un Yoast SEO, lai nosauktu dažus)..
Cenu amplitūda 39 USD – 99 USD
Apmaksāts atbalsts
Kopienas atbalsts Nav
Bibliotēkas lielums Motīvus var saskaitīt no vienas puses

Apskatiet mūsu detalizēts ThemeShift ceļvedis lai uzzinātu vairāk.

ATRAST JŪS TĀLĀK TEMATIEM

MOJO Marketplace – nepārspējams cenas atbalsts

5 populārākās WordPress motīvu tirgus vietas-image4

MOJO Marketplace ir līdzīgs ThemeForest ar to, ka tajā ir vairāki pārdevēji, taču šķiet, ka lielāko daļu no tiem, ja ne visus, veido komandas un aģentūras. Turklāt atbalsta un licencēšanas iespējas ir gandrīz vienādas visām tēmām, lai arī dažas maksā vairāk nekā citas.

Uzsvars tiek likts uz nodrošināšanu nemainīga kvalitāte un konsekventa pirkšanas pieredze. Kopumā es teiktu, ka MOJO Marketplace to ir sasniedzis. Ir skaidri pievērsta uzmanība citiem tās pakalpojumiem (piemēram, viņu “tūlītējām vietnēm”), kā arī atbalsta iespējām – un tas patiesi parāda.

Vienīgais mīnuss ir tāds, ka, piemēram, ThemeForest, ne visas vecās motīvas ir atkārtoti pārbaudītas, lai redzētu, vai tās joprojām darbojas, un dažām vienkārši trūkst demonstrāciju. Pirms kaut ko iegādājaties, noteikti noklikšķiniet uz demonstrācijas pogas.

Iespējas

 • Tēmas iestatīšana. MOJO Marketplace var jums iestatīt tēmu un pat padarīt to izskatīgu kā demonstrāciju. Viņi par papildu samaksu var arī dublēt jūsu veco vietni.
 • Neierobežotas licences. Jūs varat iegādāties izstrādātāju licences neierobežotām motīva kopijām.
 • Tiešsaistes WordPress atbalsts. Šis pakalpojums nodrošina WordPress atbalstu kopumā, ne tikai atbalstu tēmai.
 • Bezmaksas motīvu atbalsts: Jūs saņemat bezmaksas atbalstu no visiem pārdevējiem, jo ​​viņiem visiem tas ir jāsniedz.
 • Filtrēšana. MOJO Marketplace filtrēšana ir vienkāršāka nekā dažu citu tirgus vietu filtrēšanas iespējas. Motīvus varat kārtot pēc to mērķa vai nozares, cenas, pievienošanas datuma, lietotāju vērtējuma un parastās atzīmes.
Vidējā cenu diapazons 39 USD – 99 USD
Apmaksāts atbalsts Jā, ar tiešā atbalsta iespējām
Kopienas atbalsts Nav
Bibliotēkas lielums Vairāk nekā 900 tēmu

Tematiskā pils – labākās biznesa tēmas

5 populārākās WordPress tēmas tirgus vietas-attēls5

Tēmas pils etiķete ir “ideāli piemērota jebkuram biznesam”, un kopš šī brīža motīvu izvēle ir atkarīga no šīs prasības “biznesa” daļas. visas tēmas ir orientētas uz uzņēmējdarbību.

Tāpat kā ThemeShift motīvi, arī Theme Palace tēmām parasti piemīt minimālistiska un mūsdienīga estētika, taču to ir daudz vairāk. Cilvēki, kas atrodas aiz Tēmas pils, noteikti zina, kas ir viņu tirgus.

Runājot par negatīvajām pusēm, labi … es neesmu atradis nevienu trūkstošu demonstrāciju. Es atradu vienu salauztu “atbalsta” saiti, bet tas bija tas, un tas, iespējams, bija tikai servera kļūme.

Iespējas

 • Tēmas pielāgošana. Jūs varat nolīgt Tematisko pili, lai pielāgotu savu tēmu jums.
 • Kopienas atbalsts. Atbalsta forumā varat saņemt palīdzību gan no personāla, gan no citiem klientiem.
 • Bezmaksas tēmas. Katrai tēmai ir bezmaksas versijas ar detalizētām salīdzināšanas tabulām, lai parādītu atšķirības starp bezmaksas un maksas versijām.
 • Tēmas instrukcijas. Lai sāktu darbu, ir pielāgoti iestatīšanas norādījumi par katru pārdoto motīvu gan profesionālajām, gan bezmaksas versijām.
 • Filtrēšana. Diemžēl šeit esošie filtri ir ierobežoti ar vienkāršām kategorijām nolaižamajā izvēlnē.
Vidējā cena (tiešām vienīgā cena) 49 USD
Apmaksāts atbalsts
Kopienas atbalsts Atbalsta un kopienas forums
Bibliotēkas lielums Virs 90 gadiem

Tātad, kur ir labākā WordPress motīvu pirkšanas vieta?

Tas atkarigs. ThemeForest ir labs ekonomisks risinājums visdažādākajām vajadzībām. Ja jums nepieciešama tēma mazāk parastajai vietnei, tā ir vieta, kur sākt meklēt. Tomēr, ja vēlaties iegūt augstākās klases pieredzi, TemplateMonster to vienkārši nodrošina … ja vien jums ir budžets.

ThemeShift ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas labu emuāru vai viena peidžera motīvus ar pieejamu atbalstu. MOJO Marketplace ir vieta, kur es varētu meklēt, ja vietnē ThemeForest nevarētu atrast to, ko es gribēju, vai arī, ja es tikai vēlētos labas tiešraides atbalsta iespējas. Tematisko pili veido labas, pieejamas biznesa tēmas, un atstāj to pie tā.

Šeit ir salīdzināšanas tabula, kas palīdzēs jums izlemt, kurš tirgus jums ir vislabākais:

Galvenā iezīme Cena par Atbalstu nodrošina Gatavās vietnes
TēmaForest Masīva bibliotēka Privātpersonas un mazie uzņēmumi Galvenokārt pārdevējs un sabiedrība
TemplateMonster Uzlaboti papildinājumu pakalpojumi Uzņēmumi TemplateMonster
ThemeShift Ļoti specializētas tēmas Privātpersonas un mazie uzņēmumi ThemeShift
Mojo tirdziņš Labs, pieejamu atbalstu Privātpersonas un mazie un vidējie uzņēmumi MOJO Marketplace un tēmu pārdevēji
Tēmas pils Specializācija biznesa tēmās Privātpersonas un mazie uzņēmumi Tematiskā pils un kopiena

Ja esat aktīvs WordPress lietotājs, pārvaldītā WordPress mitināšana var radīt visas problēmas, kas saistītas ar jūsu vietņu pārvaldību. Jums jākoncentrējas uz lietu radošo pusi, kamēr kāds cits rūpējas par servera drošību, dublēšanu, atjaunināšanu un daudz ko citu. Nepalaidiet garām mūsu sarakstu ar absolūti vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

ATRAST SAVU TĀLO TĒMU TEMPĒM

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector