5 labākie spraudņi, kas noklikšķiniet uz Tweet, un WordPress (un bonuss) [2020]

Jūs zināt, cik svarīgi ir, lai jūsu lasītāji kopīgotu jūsu saturu vietnē Twitter. Un jūs vēlaties to padarīt pēc iespējas vieglāku.


Cilvēki dalīsies jūsu saturā ar saviem sekotājiem, ja jūs vispirms ieliksit ideju viņu galvās un pēc tam padarīsit procesu vienkāršu un intuitīvu. Labākais veids, kā palielināt sava satura sasniedzamību, ir savam WordPress vietnei pievienot spraudni “noklikšķini, lai čivināt” (CTT)..

Bet jūs esat aizņemti, lai izveidotu aizraujošu un atbilstošu saturu – patiešām aizņemts. Tāpēc jūsu uzdevumu sarakstā nav vietas, lai izpētītu – nemaz nerunājot par pārbaudi – ikvienu WordPress pieejamo CTT spraudni, lai atrastu jūsu vajadzībām piemērotāko. Tomēr jūs nevēlaties vienkārši mest monētu vai nejauši izvēlēties vienu ar skanīgu skanējumu.

Nebaidieties – mēs esam paveikuši negantu darbu jūsu labā, tāpēc jūsu lasītāji to nedarīs. Un jums būs vairāk laika, lai dotos skriet, spēlēties ar suni vai pat paveikt vairāk darba.

Ko mēs meklējam labākajos WordPress spraudņos, kas noklikšķiniet uz Tweet

 • Vienkārša iestatīšana: CTT iestatīšanai nevajadzētu prasīt īpašas prasmes. Rīkā jāiekļauj visi nepieciešamie virzieni. Kam ir laiks lasīt rokasgrāmatu vai skatīties videoklipus? Jūs vēlaties kopēt, noklikšķināt un iet.
 • Lietošanas ērtums: Auditorija CTT rīku izmantos tikai tad, ja tas ir īpaši ātrs un vienkāršs. Dizainam jābūt intuitīvam un skaidram.
 • Pielāgojamas teksta funkcijas: jūsu rīkam jābūt vienkārši lietojamam, taču tajā pašā laikā jāļauj veikt visas nepieciešamās izmaiņas, lai palielinātu tweets (piemēram, hashtags, jūsu lietotājvārds un izsekojamas saites). Jā, tas ir grūti līdzsvars. Bet pielāgojumiem nav nepieciešama kodēšana vai nekādi sarežģīti procesi.
 • Dizaina veidnes: Dažreiz pamata veidne vienkārši netiks izdarīta. Jūs vēlaties, lai CTT izskatās glīti – jā, tas ir tehnisks termins. Mēs meklējām CTT rīkus ar veidnēm, kas ļaus izskatīties tā, kā jūs pavadījāt stundas izstrādājot, kad tiešām viss, ko izdarījāt, bija tikai noklikšķināt uz pogas vai trīs.

Labāks klikšķis uz čivināt – labākā bezmaksas opcija

Mēs parasti nepievērš uzmanību tam, kad kāds apgalvo, ka viņu spraudnis (vai programmatūras programma, vai kaut kas faktiski) ir vislabākais. Bet šajā gadījumā Bens Meredīts, vietnes “Labāks klikšķis, lai čivināt” radītājs, ne tikai drosmējās. Viņa spraudnis patiešām ir satriecošs, un ar lielākoties piecu zvaigžņu atsauksmēm tas tiešām ir labākā bezmaksas iespēja, ko esam atraduši.

5 labākie WordPress (un prēmijas) spraudņi, kas noklikšķina uz Tweet, -attēls1

Pamata spraudnim ir tikai trīs pielāgojami lauki – jūsu Twitter lietotājvārds, iespēja saīsināt URL un iespēja katrā tvītā noņemt caur @ lietotājvārdu. Tas atvieglo iesācēju darbību – tik vienkārši to varēs izmantot jūsu vecvectēvs. Bet spraudnim ir arī ķekars pielāgošanas opcijas, kuras ir paslēptas energoefektivitātes lietotāja rokasgrāmatā, lai jūsu vectēvs nemulsina.

 • Automātiski saderīgs ar WordPress atjauninājumus. WordPress ir atjauninājumi, piemēram, katru otro nedēļu – labi, ne tik bieži, bet tas var justies daudz. Šis spraudnis automātiski atjaunina sevi, tāpēc tas vienmēr ir saderīgs ar jaunāko versiju – vēl viena lieta, kas jums jāatjaunina jūsu vietnē.
 • Spēja mainīt enkura tekstu. Kamēr spraudņa noklusējuma teksts ir “CLICK TO TWEET” enkura teksts, jūs to varat viegli mainīt. Power User Guide sniedz jums precīzu kodu, lai kopētu un ielīmētu WordPress. Lai arī tas tiek apzīmēts kā “uzlabots”, es domāju, ka tas ir pietiekami vienkārši, lai to varētu izdarīt jūsu vecvectēvs un daudzi citi vecvecāki.
 • Izsekojamas saites. Izmantojot WordPress saīsņu spraudni apvienojumā ar http://benlikes.us, tviterī varat pievienot izsekojamas saites. Kā satura tirgotājs vēlaties iegūt tik daudz informācijas par saviem lasītājiem, kā jūs varat iegūt, un tas sniedz jums vēl vienu datu avotu.
Pielāgojamas veidnes? Jā, premium versijā
Atbalsts Tiešsaistes forumā veidotājs ātri reaģē
Bezmaksas?
URL saīsinātājs? Jā, izvēles rūtiņa

TweetDis – telpa radošumam

Mēs neesam pārāk lepni to atzīt. Sākotnēji mēs gribējām TweetDis iekļaut sarakstā tikai tāpēc, ka nosaukums lika mums smieties. Bet, kad mēs sākām ar to spēlēt, mēs sapratām, ka tas ir patiešām ērts rīks. Jā, tas maksā naudu. Bet tas arī ļauj jums būt radošākam un saskaņot CTT kastes ar savu zīmolu vai vietni.

5 labākie WordPress (un bonusa) spraudņi, kas noklikšķiniet uz Tweet, -mage2

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat šo rīku, mājas lapā ieteicams izlasīt padomus par to, kā izmantot CTT, lai radītu lielāku trafiku. Jūs ne tikai atradīsit lieliskus padomus, kurus varat izmantot kopā ar citiem rīkiem, bet arī fantastisku satura mārketinga piemēru..

 • Daudz un daudz dizainu. Pat tie no mums, kuriem ir īsa uzmanības spēja, skatieties, kaut kas spīdīgs! – nebūs garlaicīgi. Tā kā dizainparaugi ir tik vizuāli patīkami, vietnes apmeklētāji pieņems, ka jums ir pielāgots dizains. Tehniski tas ir 25 dizainparaugi ar 16 tweet lodziņiem, trim tweet mājieniem un trim tweet attēliem.
 • Iespējas. Kamēr citi spraudņi lepojas ar vienkāršību, TweetDis piedāvā vairāk izvēles iespēju nekā pārējie. Katru reizi varat pievienot pielāgotas atsauces un pieminēt savu Twitter lietotājvārdu. Šis rīks ļauj arī apņemt tekstu ap citātu.
 • Kopēšana un ielīmēšana nav nepieciešama. Jums nav jāatceras, ka jānospiež taustiņš + C – arī mēs vienmēr aizmirstam. Jūs vienkārši WP redaktorā izceļat tekstu, kuru vēlaties ievietot CTT, un noklikšķiniet uz ikonas TweetDis. Viss pabeigts.
Pielāgojamas veidnes? 25 zīmējumi
Atbalsts? Diennakts atbalsts, izmantojot tīmekļa e-pastu
Bezmaksas? Nē, vairāki apmaksāti plāni
URL saīsinātājs? Izmanto Bit.ly

Sociālā karš – daudz funkcionalitātes

Jā, jums jābūt Twitter. Bet jums jāatrodas arī šķietami bezgalīgā skaitā citu kanālu. Sociālā karadarbība ir vairāk nekā tikai CTT rīks – tas ir sociālo mediju koplietošanas rīks, kas ietver arī Facebook, LinkedIn, Pinterest un citus. Tas var samazināt nepieciešamo spraudņu skaitu, kas nozīmē mazāk laika, kas pavadīts vietnes uzturēšanai, nemaz nerunājot par ātrāku ielādes ātrumu.

5 labākie WordPress (un bonusa) spraudņi, kas noklikšķiniet uz Tweet, -attēls3

Mēs skeptiski vērtējām apgalvojumus, ka tā pogas ir “zibens ātras un skaistas”, taču pēc pārbaudes mēs tam nepiekrītam. Pogas noteikti ir pievilcīgas, turklāt vairāk nekā dažas no pārējām šajā sarakstā. Tomēr mēs vienkārši nevaram ievietot čivināt pogu tajā pašā kategorijā kā saulrieti, māksla, kalnu grēdas un saldējums – jā, saldējums ir skaists.

Kaut arī mums patīk tās pieejamības un pielāgojumu sajaukums, mēs būtu nolaidīgi, ja mēs neizvirzītu S vārdu – drošība. Nesen ir bijis pietiekami daudz ziņojumu par to uzlaušanas ieteicams izmantot papildu piesardzības pasākumus, ja izmantojat šo spraudni.

 • Ātri zibens. Labi, tāpēc mēs to nesalīdzinājām ar faktisko zibens. Bet spraudņa izmantošana noteikti nepalēnināja mūsu vietnes darbību.
 • Peldošās akcijas pogas. Lai arī tie nav tik maģiski, kā izklausās, tie ir diezgan forši. Šīs pogas pārvietojas pa ekrānu, lasītājam ritinot. Tādā veidā lasītājam vienmēr ir poga, kas ir skatāms – tādējādi viņi, visticamāk, dalīsies.
 • Sociālais pierādījums. Izmantojot “pro” plānu, jūs varat parādīt, cik reizes tvīts ir koplietots. Rīks saka, ka tas liek cilvēkiem vairāk dalīties ar jūsu tvītiem – un mēs noteikti varam redzēt tā loģiku.
Pielāgojamas veidnes? Jā, ar pro plānu
Atbalsts? Detalizēta tiešsaistes zināšanu bāze; atbalsts pa e-pastu no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8–16 pēc EST
Bezmaksas? Jā, kā arī piemaksu plāns ar sociālās dalīšanas pogu citām platformām
URL saīsinātājs?

TweetShare – vienkāršākā izvēle

Mēs aicinām jūs piecas reizes ātri pateikt šī spraudņa vārdu bez klupšanas. Tagad, kad mums bija jautri pēcpusdiena – jā, mēs esam tik viegli uzjautrināti -, parunāsim par dažādām iespējām, ko tas piedāvā. Varat iestatīt gan tweet lodziņus, kas ir atsevišķi no teksta, gan inline tweets, kas ir iezīmēti, lai parastā tekstā varētu noklikšķināt, lai kopīgotu.

5 labākie WordPress (un bonusa) spraudņi, kas noklikšķiniet uz Tweet, -mage4

Tas ir vienkāršāks nekā daži citi spraudņi, taču tā ir laba ceļa vidusceļa iespēja – pietiek, bet ne par daudz. Varat pievienot savu lietotājvārdu, saīsināt saites un pat iegūt analītiku, ieskaitot seansus, kopīgošanu un klikšķus. Nepieciešamās lietas, bet ne visi zvani un svilpes, kas var sarežģīt lietas.

Tomēr daudzi lietotāji ir ziņojuši, ka viņi nevarēja veiksmīgi instalēt spraudni vairākās vietnēs.

 • Krāsu koordinācija. Pēdējais, ko vēlaties, ir būt garlaicīgam vai neatbilstīgam. Ar iespēju mainīt gan taustiņu, gan CTT kārbu fona krāsu, rīks nodrošina jūsu vietnes stilīgu noformējumu.
 • Kodēšana nav nepieciešama. Tikai kopēšana un koda ielīmēšana var būt iebiedējoša. Izmantojot ērti lietojamu interfeisu, jums pat nav jāizliekas, ka esat programmētājs.
 • Vizuāli patīkami dizaini. Pēc brīža visas veidnes un noformējumi sāk miglot kopā – bet šie izcēlās starp pārējiem. Un, lai arī skaists būtu posms, mums ir vairāk nekā ērti tos pasludināt par vizuāli patīkamiem.
Pielāgojamas veidnes?  Jā
Atbalsts?  Nē
Bezmaksas?  Jā
URL saīsinātājs?  Jā

TweetMe! Pro – pielāgošanas tonnas

Jūs, iespējams, neesat dzirdējis par šo vienu. Un tāpēc mēs to iekļāvām. Tas nav tik labi pazīstams kā daži citi, bet mēs domājam, ka tā tam vajadzētu būt. Ja tu vēlies vairāk pielāgošanas, nekā dod bezmaksas rīki, bet nevēlaties maksāt vairāk, nekā jūs maksātu par picu, pēc tam apskatiet TweetMe Pro.

5 labākie WordPress (un bonusa) spraudņi, kas noklikšķina uz Tweet, -attēls5

Īpaši mums patīk, ka, kamēr viņi piedāvā veidnes, jums ir arī citas izskata un izjūtas iespējas. Jūs varat mainīt atsevišķus dizaina elementus, piemēram, fonta veidu, lielumu, apmali, fonu un lielo burtu lietojumu, kā arī vēl vairāk labumu, ar kuriem mēs nokļūsim minūtes laikā..

 • Skaņa un animācija. Tas mums lika pasmaidīt. Protams, tas nav nekas iedomātā. Bet tas ir solis uz priekšu no citiem rīkiem, kas vienkārši piedāvā vienkāršu tekstu.
 • Noklusējuma atsauces. Jūs, iespējams, lielāko daļu laika izmantojat tos pašus hashtagus. Iestatot noklusējuma atsauces tagus, jūs varat vieglāk iekļaut pareizās atsauces un iegūt saturu citu acu priekšā..
 • Hashtag čivināt saites. Šī ir viena no mūsu iecienītākajām visu rīku funkcijām. Iegult tekstā hashtags, un rīks automātiski izmanto tviterī hashtags. Vienkārši un izcili.
Pielāgojamas veidnes? Nē, bet fontu un krāsas var pielāgot
Atbalsts? Jā, atbalsts pa e-pastu
Bezmaksas?
URL saīsinātājs?

Bonusa rīks – noklikšķiniet uz Tweet

Mēs to nevarējām iekļaut oficiālajā sarakstā, jo tas tehniski nav spraudnis. Bet tas darbojas ar WordPress vai tiešām jebkuru vietni. Tātad mēs pārkāpjam noteikumus un pievienojam bonusa rīku.

5 labākie WordPress (un bonusa) spraudņi, kas noklikšķiniet uz Tweet, -attēls6

Apgrieztais? Tā ir atsevišķa vietne, lai jūs varētu pārvaldīt visus savus CTT spraudņus vairākās vietnēs vai lapās vienuviet. Negatīvie? Katru reizi, kad vēlaties to pārvaldīt, jums faktiski jāiet uz atsevišķu vietni.

 • Automātiski izsekojamas saites. Kamēr citi rīki piedāvā izsekošanu, tas iegulst to, jums nav jākopē un jāielīmē kods. Noklikšķiniet uz lodziņa, un jūs esat gatavs doties.
 • Izpildiet pieprasījumus. Protams, jūs vēlaties vairāk sekotāju. Izmantojot šo funkciju, katru reizi, kad kāds tweet no jūsu saites, rīks iesaka lietotājam sekot jūsu kontam.
 • Iegultās tēmas. Ne vairs garlaicīgi tas pats vecais, tas pats vecais. Varat izvēlēties vienu no rīkā iekļautajiem dizainparaugiem, kas, lai arī tie nekādā veidā nav iedomājami, tomēr ir vizuāli patīkamāki nekā spraudņu krājuma dizains.

Secinājums

Tagad, kad esam apskatījuši visus rīkus, apskatiet mūsu ērto diagrammu, lai redzētu ātru salīdzinājumu:

Labāk noklikšķiniet, lai čivinātu TweetDis Sociālā karš TweetShare TweetMePro Noklikšķiniet uz Tweet
Veidnes

✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Pielāgojamas pogas ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Pielāgojams teksts ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Pielāgotas krāsas ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Analytics ✔️ ✔️

Izlasot mūsu ieteikumus, vairāk lasītāju par jūsu saturu netiks piesaistīti. Jums faktiski jāveic nākamais solis un savai vietnei jāpievieno CTT rīks.

Tas nav vajadzīgs ilgs laiks, un tas nav nekas sarežģīts. Bet katru dienu jūsu vietne notiek bez CTT rīka, tāpēc jūs zaudējat potenciālos klientus. Un nav attaisnojuma, kad to varētu atrisināt ar desmit minūtēm un tikai dažiem klikšķiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector