5 labākie (profesionālie) vietņu veidotāji grafiskajiem dizaineriem 2020. gadā

Kā grafiskais dizainers jūs zināt, cik liela nozīme ir smalkajām detaļām. Ne visi vietņu veidotāji var dot jums visu nepieciešamo vietnes izveidošanai, kas patiešām atspoguļo jūsu prasmes un parāda jūsu darbu vislabākajā gaismā.


Papildus pietiekamai glabāšanas vietai, jūs vēlaties celtnieku, kas piedāvā profesionāli izstrādātas veidnes un dod jums radošu brīvību pielāgot veidni un padarīt to par savu. Jūs varētu vēlēties sākt ar tukšu veidni, lai jūs varētu noformēt savu vietni no jauna.

Pārbaudot labākos vietņu veidotājus tirgū, esmu izvēlējies piecus, kas piedāvā visnoderīgākās funkcijas, lai potenciālajiem klientiem palīdzētu veikt jūsu darbu..

Laiks pietrūkst? Šeit ir labākie grafisko dizaineru vietņu veidotāji:

 • Wix – Labākais pilnīgai radošai brīvībai
 • Kvadrāts – Piedāvā neierobežotu krātuvi un daudz portfeļa veidņu
 • SITE123 – Jūsu vietne tiek izveidota un darbojas īsā laikā
 • Pārlejiet lejā, lai redzētu citus mūsu ieteiktos vietņu veidotājus
 • Salīdzināšanas tabula
 • BUJ

Ko mēs meklējam labākajos grafisko dizaineru vietņu veidotājos

Lai sniegtu jums visnoderīgāko un atbilstošāko sarakstu, es pārbaudīju desmitiem celtnieku, lai redzētu, kuri no tiem var piedāvāt jūsu grafiskā dizaina vietnei vissvarīgākās funkcijas:

 • Daudz vietas: Jūs varētu vēlēties augšupielādēt daudz augstas izšķirtspējas attēlu, lai dalītos ar savu darbu ar potenciālajiem klientiem, un jūs nevēlaties, lai jūs spiestu izvēlēties un izvēlēties.
 • Pielāgojamas veidnes: Kā vizuālo attēlu un izkārtojuma ekspertam jums ir svarīgi izveidot skaistu vietni, kuru var viegli pielāgot, lai atspoguļotu jūsu unikālo stilu. Ja veidnes nav jūsu lieta, daži no šiem veidotājiem ļaus jums sākt ar tukšu veidni un izveidot savu vietni.
 • Uzlabotas galerijas iespējas: Lai prezentētu savu portfeli pievilcīgā un interaktīvā veidā, vietnes veidotājam ir jānodrošina dažādas galeriju izkārtojuma iespējas, ar iespēju apskatīt attēlus pilnā izmērā un ērti ritināt starp tiem..
 • Draudzīgums mobilajām ierīcēm: Jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu vietne un galerijas izskatās vislabāk, izmantojot jebkuru ierīci.
 • Efektīvi SEO rīki: Mūsdienu konkurences tirgū jums jāpārliecinās, ka jūsu vietne tiek parādīta, kad cilvēki Google meklē grafiskos dizainerus.

# 1 Wix – labākais radošajai brīvībai

Wix piedāvā vairāk nekā 500 bezmaksas veidnes, kas īpaši paredzētas grafiskajiem dizaineriem, ar iebūvētām galerijām, lai jūs varētu viegli un atraktīvi parādīt savu darbu. Tas piedāvā arī septiņas tukšas veidnes, ieskaitot vienu, kas veidota ap galeriju, bet otru – ap portfeli.

Izmantojot Wix intuitīvo vilkšanas un nomešanas redaktoru, visas veidnes ir pilnībā pielāgojamas, tāpēc jūs varat izvēlēties savus fontus un krāsu shēmu, pievienot un pārvietot teksta blokus, attēlus un citus elementus, līdz viss ir tikai pareizi. Redaktors sniedz jums automātiskas rokasgrāmatas (piemēram, Photoshop), lai jūs varētu pārliecināties, ka viss ir saskaņots perfekti.

Tikai ņemiet vērā, ka, izvēloties veidni, vēlāk to nevarēsit pārslēgt. Tomēr jūs to varat pielāgot, lai tas izskatās pavisam savādāk.

Wix veidnes grafiskajiem dizaineriem Wix ir vairāk nekā 20 veidņu grafiskajiem dizaineriem

Padomāsimies par dažām citām funkcijām, kas Wix padarīja mūs par labāko grafikas dizaineriem:

 • Lieliski SEO rīki: Wix piedāvā lielisku SEO atbalstu iesācējiem, padarot to vieglāku. Wix SEO Wiz funkcija izveido personalizētu SEO plānu jūsu biznesam.
 • Pieejamas cenas ar plašu uzglabāšanu: Wix bezmaksas plāns piešķirs jums 500 MB krātuves. Ir vairāki premium plāni, kas ļaus ietaupīt līdz pat 20 GB krātuves par izdevīgu cenu.
 • Plašs lietotņu tirgus: Ar vairāk nekā 300 lietotnēm – dažas bez maksas, dažas par maksu – ir ērti pārcelt savu vietni uz nākamo līmeni, izmantojot uzlabotas funkcijas, ieskaitot sociālo mediju integrāciju un daudz dažādu attēlu galeriju..

Pārbaudiet citas funkcijas mūsu pilnajā Wix pārskatā.

Pieejams bezmaksas plāns?
Glabāšanas iespējas? 500 MB (bez maksas), 3 GB, 10 GB, 20 GB
Mobils draudzīgs

# 2 kvadrāts – krāšņi portfeļi ar neierobežotu krātuvi

Tiek slavēts par gludām un pievilcīgām veidnēm, Squarespace ir daudz skaistu grafisko dizaineru iespēju, ar visu veidņu sadaļu, kas veltīta portfeļiem. Varat izmantot intuitīvu vilkšanas un nomešanas redaktoru, lai pielāgotu jebkuru veidni, lai gan pielāgošanas iespējas ir ierobežotas salīdzinājumā ar Wix.

Laukuma laukuma portfeļa veidne

Iepazīstieties ar dažām citām funkcijām, kas Squarespace izceļas:

 • Neierobežota krātuve: Visi Squarespace plāni piedāvā neierobežotu krātuvi, tāpēc jums nav divreiz jādomā par darba augšupielādi jebkura lieluma un izšķirtspējas formātā..
 • Sociālo mediju integrācija: Squarespace ļauj jūsu vietnei saistīt vairākus sociālo mediju profilus, ļaujot ar peles klikšķi kopīgot savu darbu ar sekotājiem un potenciālajiem klientiem..
 • Uzlabotā e-komercija: Vietnē Squarespace ir viegli un ātri izveidot tiešsaistes veikalu, kurā var pārdot gan digitālos, gan fiziskos produktus tieši no vietnes un caur sociālajiem saziņas līdzekļiem.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu pilnīgo Squarespace pārskatu.

Pieejams bezmaksas plāns? Nē, bet ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
Glabāšanas iespējas? Visi plāni piedāvā neierobežotu krātuvi.
Mobils draudzīgs

# 3 SITE123 – ātrs un ērts veids, kā kļūt tiešsaistē

Ja jums sava vietne ir jādarbina ātri, vietne SITE123 ir jūsu atbilde. Lai arī tas nepiedāvā tik daudz veidņu kā Wix, un tie var nebūt tik pārsteidzoši kā Squarespace, tomēr ir daudz pievilcīgu un labi izstrādātu iespēju. Izmantojot bloķēšanas redaktoru, jūs varat ātri pielāgot jebkuru veidni. Tikai ņemiet vērā, ka pielāgošanas iespējas ir diezgan ierobežotas salīdzinājumā ar citiem veidotājiem, un tukšas veidnes nav.

Vietnei SITE123 ir dažas veidnes, kuras varētu izmantot grafiskie dizaineri, tostarp vienkārši portfeļi, kas lietotājiem ļauj visu jūsu darbu skatīt vienlaikus vai ritināt gabalus pa vienam. Ņemiet vērā, ka jūs nevarat mainīt veidnes, kad jūsu vietne ir aktivizēta, tāpēc izvēlieties saprātīgi.

SITE123 galerija Vietnes SITE123 veidnes ir vienkāršas, taču labi izstrādātas

Apskatīsim dažas citas vietnes SITE123 funkcijas:

 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts 24 stundas diennaktī: Ja esat iesācējs tīmekļa dizaina pasaulē, SITE123 ir ne tikai vienkāršākā pieejamā platforma, bet arī sniedz reāllaika palīdzību, lai jūs nekad nenokļūtu.
 • Mobilais reaģējošais: Visas veidnes ir optimizētas vairākām ierīcēm, un jūs varat rediģēt mobilo un planšetdatoru skatus, lai pārliecinātos, ka jūsu darbs vienmēr izskatās vislabākais.
 • Visi pamati: Ja vēlaties ātri funkcionējošu vietni, vietne SITE123 piegādās visus pamatus bez maksas, taču, lai iegūtu stabilākas funkcijas – ieskaitot pilnu fontu un krāsu klāstu vai iespēju pieņemt maksājumus caur jūsu tiešsaistes veikalu -, jums būs jāatjaunina uz apmaksāts plāns vai pievienoti spraudņi.

Uzziniet, ko vēl šis celtnieks piedāvā mūsu rūpīgajā SITE123 pārskatā.

Pieejams bezmaksas plāns?
Glabāšanas iespējas? 500 MB par brīvu, samaksāts 10 GB
Mobils draudzīgs

# 4 WordPress.com – neierobežots personalizācijas potenciāls

Ja jums ir zināma laika un tehniskā pieredze, WordPress.com var palīdzēt jums atdzīvināt visas radošās vīzijas. Izmantojot vairāk nekā 250 motīvu, daudz iebūvētu funkciju un plašu spraudņu bibliotēku, jūs varat pielāgot savu vietni tā, lai tā izskatās un darbotos, cik vien vēlaties..

Kaut arī WordPress.com mērķis galvenokārt ir emuāru autori, tajā ir visa sadaļa, kas veltīta specializētām portfeļa tēmām, kuras visas ir draudzīgas mobilajām ierīcēm..

WordPress.com motīvi

Tomēr to, ko jūs iegūstat uzlabotajās opcijās, jūs zaudējat vienkāršībā. WordPress.com ir sarežģītāks nekā konkurenti, jo trūkst tieša saskarnes ar vilkšanu un nomešanu. Jums ir jāgrib rediģēt un noformēt savu saturu atsevišķi, un, iespējams, pat jābūt gatavam veikt kodēšanu, ja vēlaties maksimāli izmantot šo platformu..

Tuvināsim dažas no WordPress.com labākajām funkcijām:

 • Daudz bezmaksas krātuves: com bezmaksas plāns dod jums 3 GB krātuves, vairāk nekā tās konkurentiem, ar iespēju maksāt līdz 200 GB. Kā grafiskajam dizaineram tas ir lielisks veids, kā nodrošināt plašu un plašu portfolio.
 • Uzlabots SEO: Pat ar bezmaksas plānu ikvienai vietnei, kas izveidota uz WordPress.com, ir būtiska SEO mehānika. Lai iegūtu pilnīgāku iespēju, varat izmantot Yoast SEO spraudni, piesaistot savu darbu vēl vairāk potenciālajiem klientiem.
 • Sociālo mediju integrācija: Izmantojot iebūvētās sociālās koplietošanas pogas, kuras varat ievietot katrā ierakstā, WordPress.com ļauj jums viegli dalīties ar savu darbu ar sekotājiem un potenciālajiem klientiem..

Atklājiet lieliskus padomus mūsu WordPress.com ekspertu pārskatā.

Pieejams bezmaksas plāns?
Glabāšanas iespējas? 3 GB (bez maksas), 6 GB, 13 GB, 200 GB
Mobils draudzīgs

# 5 Pixpa – Galerijas Galore, īpaši jums

Pixpa ir vietņu veidotājs, kas paredzēts tieši jums – grafiskajiem dizaineriem, fotogrāfiem un citām radošām personām. Tas runā jūsu valodā un koncentrējas uz jums svarīgām funkcijām, izmantojot uzlabotas galerijas un krāšņu estētiku.

Lai gan katram vietņu veidotājam ir dažas veidnes, kas ir paredzētas reklāmām, šī ir visa nozare, kas paredzēta šai nozarei. Pixpa ir 31 krāšņa tēma ka katrs piedāvā atšķirīgus veidus, kā jūs varat parādīt savu darbu un nodot savus projektus klientiem. Diemžēl Pixpa redaktors ir diezgan vienkāršs, salīdzinot ar citiem celtniekiem, ierobežojot jūsu radošo kontroli. Tas nepiedāvā tukšas veidnes vai bezmaksas plānu.

Šīs ir dažas no funkcijām, kas Pixpa izceļas:

 • Viedais portfelis: Pixpa piedāvā multimediju galerijas, kas izveidotas īpaši grafiskajiem dizaineriem. Jūs varat izvēlēties no vairākiem izkārtojumiem, augšupielādēt dažādus failu tipus un rediģēt katru detaļu, sākot ar polsterēšanu un attēla ietilpību līdz gaismas kastes un slaidrādes iestatījumiem.

Pixpa dizaina portfeļa vietņu piemēri Noklikšķiniet šeit, lai redzētu Pixpa veidnes izvēli

 • Klientu galerijas: Pixpa ļauj dalīties ar projektiem ar klientiem, izmantojot privātas vai publiskas galerijas, katram ar savu saiti, galveno lapu un piekļuves tiesībām. Klienti var viegli atzīmēt savas izlases, sniegt atsauksmes un lejupielādēt failus no šīm interaktīvajām galerijām.
 • Uzlabota e-komercijas funkcionalitāte: Pixpa specializējas mākslinieku e-komercijā, ļaujot pārdot digitālos produktus, pievienot informāciju par licencēšanu un lietošanas ierobežojumiem un pieņemt vairākas tiešsaistes norēķinu metodes..

Padziļināti izpētiet iespējas, kas tiek piedāvātas šajā detalizētajā Pixpa pārskatā.

Pieejams bezmaksas plāns? Nē, bet ir 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.
Glabāšanas iespējas? 1 GB, 5 GB, 25 GB, 1000 GB
Mobils draudzīgs

Izvēlieties pareizo vietņu veidotāju, lai jūs varētu izmantot savu radošumu tur, kur jums tas nepieciešams

Kā grafiskais dizainers jūs labāk nekā jebkurš zināt, kā ņemt vērā estētiku, UX un funkcionalitāti. Tātad, kurš vietņu veidotājs vislabāk atbildīs jūsu vajadzībām un parādīs jūsu darbu?

 • Lai iegūtu vispusīgāko pieredzi, kas sniegs profesionālu, pielāgotu vietni ar daudzām pievilcīgām grafisko dizaineru veidnēm – ej ar Viksu.
 • Neierobežotai uzglabāšanai un daudz skaistu portfeļa veidņu, apsveriet kvadrātu.

Šeit ir labāko vietņu apkopojums, ko piedāvā katrs vietņu veidotājs:

Celtnieks Izceļas funkcija  
Wix
 • Vairāk nekā 500 bezmaksas veidnes
 • Intuitīvs redaktors pilnībā pielāgojamām lapām
Kvadrāts
 • Stilīgas, profesionālas veidnes
 • Neierobežota krātuve
SITE123
 • Ātri un vienkārši
 • Reaktīvs 24 stundas diennaktī pieejamais tiešraides tērzēšanas atbalsts
WordPress.com
 • Maksimāla funkcionalitāte un pielāgošana
 • Plaša bezmaksas krātuve
Pixpa
 • Multivides portfeļi, kas īpaši izstrādāti grafiskajiem dizaineriem
 • Uzlabotas klientu galerijas

BUJ

Cik maksā grafiskā dizaina vietnes veidotājs?Grafiskā dizaina vietnes izmaksas ir atkarīgas no uzlabotajām funkcijām un nepieciešamās krātuves vietas, lai pareizi parādītu savu darbu. Lielākā daļa vietņu veidotāju piedāvā bezmaksas iespēju. Ja tas neatbilst jūsu vajadzībām, vairums celtnieku piedāvā pieejamus pamatplānus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par dažādiem vietņu veidotājiem un to izmaksām, izlasiet mūsu pārskatu labākie vietņu veidotāji.Kāds ir labākais mākslinieku vietņu veidotājs?Lielākā daļa vietņu veidotāju ir pietiekami daudzpusīgi, lai tie atbilstu visu lietotāju vajadzībām neatkarīgi no viņu nozares. Ar savu intuitīvo vilkšanas un nomešanas interfeisu un plašo veidņu bibliotēku, Wix ir lielisks vietņu veidotājs ikvienam.

Ja jūs meklējat kaut ko īpaši orientētu uz māksliniekiem, Pixpa ir lielisks vietņu veidotājs, kas paredzēts fotogrāfiem, grafiskajiem dizaineriem un citām radošām personām. Tas piedāvā daudz krātuves, uzlabotas galeriju un portfeļa iespējas, kā arī e-komerciju, emuāru veidošanu un sociālo mediju integrāciju, kas izveidoti, ņemot vērā māksliniekus.

Ja jūs īpaši meklējat e-komerciju, apskatiet šo rakstu, salīdzinot labākie vietņu veidotāji mākslas darbu pārdošanai tiešsaistē.Kāds ir labākais portfeļa vietnes veidotājs?Pazīstams ar estētiski patīkamām veidnēm, Kvadrāts ir visa sadaļa, kas veltīta portfeļu vietnēm. Šīs veidnes piedāvā plašu galeriju iespēju un izkārtojumu klāstu, lai apmierinātu dažādas vizuālās un tehniskās vajadzības. Tas arī izmanto intuitīvu saskarni un piedāvā neierobežotu krātuvi, kas var būt noderīga, atkarībā no veidojamā portfeļa veida.

Pixpa ir īpaši izstrādāts, lai izveidotu portfeļa vietnes fotogrāfiem un citām reklāmām, piedāvājot daudz krātuves un plašu viedo un interaktīvo portfeļa funkciju klāstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector