5 labākie CDN nodrošinātāji 2020. gadā – kurš no tiem ir vislabākais jums?

Ir daudz satura piegādes tīklu (CDN), kas apgalvo, ka vietņu veiktspējai un drošībai tie ir vislabākie. Tas ir lieliski, bet kurš no tiem ir vislabākais?


Labs CDN padarīs vietnes ielādi ātrāku un ievērojami samazinās jūsu mitināšanas izmaksas. Bet, tā kā CDN pārbaude var prasīt daudz laika, tas nav vienkāršs veids, kā tos salīdzināt. Tātad, kā jums vajadzētu zināt, kurš CDN atbilst jūsu budžetam, ir pietiekami ātrs un nodrošina pietiekamu drošības līmeni?

Pēdējo gadu laikā esmu izmēģinājis desmitiem CDN, un mans mērķis ir vienkāršot izvēli jums. Es esmu apkopojis seši labākie CDN nodrošinātāji, kas jums jāņem vērā. Es nodalīšu galvenās iespējas, ko katrs CDN piedāvā, un situāciju, kurā katrs ir labākais. 

Ja jūs domājat, ka šajā sarakstā atradīsit Cloudflare, jūs gaida pārsteigums. Tas, protams, ir viegli lietojams, taču man ir bijusi pārāk daudz sliktas pieredzes saistībā ar pakalpojumu. Bezmaksas plāns daudziem lietotājiem liedza piekļuvi manām vietnēm, un reizēm tas pat bloķēja mani. Turklāt Cloudflare uzlabotās funkcijas ir pieejamas tikai apmaksātos plānos, un tos nevar salīdzināt ar citiem šī saraksta pakalpojumu sniedzējiem..

Ko mēs meklējam labākajos CDN nodrošinātājos

Mēģinot noskaidrot, kuri CDN ir pelnījuši labāko titulu, šīs bija galvenās iezīmes, kuras mēs meklējām:

 • Globālais pārklājums: Visiem CDN šajā sarakstā ir datu centri visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu vietnes apmeklētāji, viņiem vajadzētu būt iespējai pēc iespējas ātrāk ielādēt jūsu vietni.
 • Drošības līdzekļi: Lielākā daļa CDN piedāvā drošības elementu komplektu, bet pats svarīgākais? DDoS aizsardzība. Visi CDN šajā sarakstā padarīs jūsu vietni (-es) drošāku pret uzbrukumiem.
 • Augsta veiktspēja: Viens no galvenajiem CDN izmantošanas iemesliem ir lapas ielādes ātruma uzlabošana apmeklētājiem. Ja CDN nepiedāvā pamata veiktspējas funkcijas, piemēram, saspiešanu, tas neveicināja samazinājumu.
 • Mūsdienu tīmekļa trafika atbalsts: Visi CDN šajā lapā atbalsta drošas ligzdas slāņa (SSL) trafiku, kas ir pamata drošības līdzeklis visām mūsdienu vietnēm. Turklāt lielākā daļa atbalsta arī HTTP / 2 un IPv6, kas ir jaunākie protokoli, kas palīdzēs ātrāk ielādēt lapas apmeklētājiem.

Imperva – vismodernākais CDN lielām vietnēm

Ja jūs vadāt uzņēmuma līmeņa (t.i., milzīgu) vietni, Imperva (iepriekš Incapsula) vajadzētu atrasties jūsu saraksta augšpusē. Imperva lepojas ar tādiem klientiem kā Zillow un Siemens, un tai ir 44 datu centri visā pasaulē.

imperva cdn tīkla karte

Vienīgais potenciālais negatīvais ir tas tu var iegādāties savu CDN tikai kā daļu no lielākas lietojumprogrammu drošības paketes, kurā ietilpst tādi produkti kā draudu izlūkošana un uzbrukumu analīze.

Iespējas

 • Saprātīga kešatmiņa. Imperva izmanto mašīnmācīšanos, lai pēc iespējas efektīvāk saglabātu kešatmiņu. Samazināsit joslas platuma patēriņu, negatīvi neietekmējot satura svaigumu.
 • Iestatiet lietojumprogrammu piegādes noteikumus. Imperva ļauj viegli uzrakstīt pasūtījuma piegādes noteikumus. Piemēram, jūs varat novirzīt nevēlamos robotprogrammatūras uz citām vietnēm vai lapām kas patērē mazāk no jūsu joslas platuma. Tas uzlabo arī vietnes veiktspēju reāliem apmeklētājiem.
 • Veiktspējas uzlabošanas funkcijas. Imperva piedāvā pilnu funkciju komplektu, kas paredzēts datu pārsūtīšanai apmeklētājiem pēc iespējas efektīvāk. Tas ietver failu samazināšanu un automatizētu saspiešanu, kas samazina lapas ielādes ātrumu.
 • HTTP / 2 un IPv6 atbalsts. Jums būs pieejams gan divpakāpju atbalsts gan IPv4, gan IPv6, kā arī jaunākā HTTP protokola forma – HTTP / 2. Tas paātrinās jūsu vietnes apmeklētājiem, kuri izmanto modernus pārlūkus.
Bezmaksas plāns vai izmēģinājums? Nē, bet var pieprasīt demonstrāciju
Iesācējiem draudzīgi?
Klientu atbalsts? Pieejamas maksas atbalsta paketes
Ir pieejama WordPress integrācija?

Google Cloud CDN – vienkāršs CDN vietnēm, kuras mitina Google

Google Mākonis CDN ir vairāk nekā 90 datu centru visā pasaulē, bet tam ir liels negatīvie punkti: To var izmantot tikai vietnes, kuras mitina Google Cloud Storage vai Google Compute Engine.

Ja izmantojat kādu citu vietnes resursdatoru, dodieties kopā ar kādu no citiem CDN šajā sarakstā. Bet, ja jūs izmantojat Google mitināšanas pakalpojumus, ir daži lieli trūkumi, izvēloties šo CDN. Tam ir lēts, maksas par lietotu cenu noteikšanas modelis, un jūs to varat viegli integrēt ar citiem noderīgiem Google Cloud produktiem (piemēram, Google Cloud slodzes līdzsvarošanai).

Iespējas

 • Atbalsts lieliem objektiem. Jūs varat kešatmiņā saglabāt failus līdz 5 TB, kas to, iespējams, padara par labāko CDN video straumēšanai.
 • Integrējas ar Stackdriver reģistrēšanu. Stackdriver reģistrēšana nodrošina reāllaika ieskatu, lai izsekotu kļūdas un diagnosticētu problēmas, kas neļauj apmeklētājiem pareizi (vai vispār) ielādēt lapas..
 • Bezmaksas SSL aizsardzība. Viss kešatmiņā saglabātais saturs tiek nodrošināts ar SSL / TLS Google CDN bez papildu maksas.
 • Atbalsts HTTP / 2. Pilnībā tiek atbalstīts jaunākais un ātrākais protokols, kā arī HTTP / 1 un HTTP / 1.1. Tas nodrošinās vietnes ielādi tikpat ātri, cik apmeklētāja pārlūks var apstrādāt..
Bezmaksas plāns vai izmēģinājums? Bezmaksas izmēģinājuma versija
Iesācējiem draudzīgi?
Klientu atbalsts? Pieejamas maksas atbalsta paketes
Ir pieejama WordPress integrācija?

Ātri – zema līmeņa kontrole pieredzējušiem lietotājiem

Fastly ir lielisks CDN DevOps inženieriem un citiem pieredzējušiem lietotājiem. Tas paredzēts lielām vietnēm, ar klientiem, piemēram, Reddit un Spotify. Ātri nav domāts iesācējiem; tas nodrošina uzlabotas konfigurācijas opcijas tiem, kuri vēlas pilnībā kontrolēt, kā tiek pasniegts saturs (piemēram, iestatīt pielāgotas derīguma termiņa normas dažādām jūsu vietnes daļām).

Iespējas

 • Liels failu kešatmiņas atbalsts. Ātri atbalsta lielu objektu piegādi, kas ir lieliski, ja nepieciešams mitināt lielus video, audio vai attēlu failus.
 • Izcelsmes vairogs. Šī ir funkcija Fastly, kas būtībā izveido otro kešatmiņas slāni, lai samazinātu pieprasījumu skaitu, kas nosūtīti tieši uz jūsu izcelsmi. Tas apzīmē noteiktu klātbūtnes punktu (PoP), kas darbojas kā starpnieks starp malu serveriem un jūsu izcelsmes serveriem.
 • Dinamisks vietnes paātrinājums. Ātri uztur atvērtus savienojumus starp PoP kešatmiņas mezgliem, lai samazinātu latentuma nepieciešamību pastāvīgi atvērt jaunus savienojumus. Tas vēl vairāk paātrina datu pārsūtīšanu.
 • Tūlītēja attīrīšana. Šī ir vēl viena patentēta funkcija Fastly’s CDN. Tas ļauj jums iesniegt tīrīšanas pieprasījumu par satura daļu, kas nesen tika mainīta, un tā atjauninās versiju, kas glabājas Fastly serveros. visā pasaulē 150 milisekundēs.

ātras attīrīšanas shēma

Bezmaksas plāns vai izmēģinājums? Bezmaksas izmēģinājuma versija (kamēr nav sasniegta 50 USD trafika)
Iesācējiem draudzīgi?
Klientu atbalsts? Pamata e-pasta atbalsts ir bezmaksas, apmaksāti plāni, ja jums nepieciešams vairāk.
Ir pieejama WordPress integrācija?

StackPath (MaxCDN) – vienkāršs CDN ar lielisku atbalstu

MaxCDN bija viens no populārākajiem CDN gadiem, pēc tam to absorbēja StackPath. Tas ir vēl vairāk uzlabojis CDN veiktspēju un uzticamību.

Tajā ir iekļauti 45 PoP visā pasaulē, ņemot vērā visus savus plānus, turpretī jums bija jāmaksā papildus, ja vēlaties saņemt pārklājumu Āzijā, kad tas bija MaxCDN.

Lielākais šī CDN trūkums ir tas tas ir diezgan lietotājam draudzīgs, padarot to par vienu no labākajām izvēlēm iesācējiem. Tas nedod jums tik daudz iespēju kontrolēt noteiktus iestatījumus kā citi šīs lapas CDN, taču tas ir pietiekami lielākajai daļai vietņu.

Iespējas

 • Bezmaksas SSL pārklājums. Viss kešatmiņā saglabātais saturs tiek ne tikai nodrošināts ar SSL, bet arī StackPath, reģistrējoties, sniedz jums bezmaksas privātu SSL sertifikātu..
 • Pilnīga DDoS aizsardzība. Visi plāni ir nodrošināti ar StackPath DDoS aizsardzību, kas ir efektīva pret 3., 4. un 7. slāņa uzbrukumiem.

stackpath ddos ​​iestatījumi

 • Reāllaika analītika. Jūs saņemat tiešsaistes žurnāla datus, lai palīdzētu analizēt uzbrukumus, un, pamatojoties uz tiem, varat izveidot jaunas drošības politikas, lai jūsu vietne (-es) būtu drošāka..

stackpath analytics

 • Efektīvas datu glabāšanas politikas. StackPath piedāvājumi “Tūlītēja attīrīšana” lai jūs varētu nekavējoties noņemt un atjaunināt atjauninātās lapas saglabāto saturu. Viņi arī izmanto “Vieda kešatmiņa” kas ir kešatmiņas saglabāšanas politiku kopums, kas paredzēts, lai pēc iespējas ilgāk saglabātu saturu malu vietās, saglabājot svaigu saturu.
 • 24/7 atbalsts visiem plāniem. StackPath ir vienīgais CDN, kas nāk ar lielu atbalstu katrā plānā, ko tas pārdod. Pieejams biļešu, tērzēšanas un tālruņa atbalsts visu diennakti, kā arī 100% darbības laika garantija.
Bezmaksas plāns vai izmēģinājums? Viena mēneša bezmaksas izmēģinājums
Iesācējiem draudzīgi?
Klientu atbalsts? Jā, 24/7
Ir pieejama WordPress integrācija?

Amazon CloudFront – ērta piekļuve AWS

Ja jums nav pieredzes, izmantojot Amazon Web Services (AWS), vai arī jūs vēl neesat iepazinies ar CDN, jūs droši vien atradīsit CloudFront ir mazliet grūti izmantot. Tomēr, ja jūs vēlaties mācīties, ir liels pluss. CloudFront ir konkurētspējīgas maksas izmaksas, kā vienalga, un dāsns bezmaksas plāns. Bezmaksas līmenis mēnesī nodrošina līdz 2 000 000 HTTP un HTTPS pieprasījumu, kas ir vairāk nekā pietiekami jūsu vietnei, līdz jums būs simtiem tūkstošu apmeklētāju.

Pats CDN ir vismodernākais, tāpat kā visa AWS infrastruktūra; to izmanto tādi uzņēmumi kā Hulu, Slack un King spēles. Tam ir 180 PoP, kas aptver 30 valstis, un to ir viegli savienot ar citiem Amazon pakalpojumiem, piemēram, Elastic Load Balancing, Amazon S3 vai Amazon EC2..

Iespējas

 • DDoS aizsardzība. Lai gan tas nav iekļauts pašā CDN, to ir viegli pārslēgt uz AWS vairogu un AWS tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri bez papildu maksas. Tas atklās un mazinās gandrīz visus 3. un 4. slāņa uzbrukumus.
 • Sertificēta drošības atbilstība. CloudFront ir viens no nedaudzajiem CDN, kas atbilst HIPAA, ISO 9001 un 27001, SOC (1,2 un 3) un PCI-DSS. Ja jebkādā veidā strādājat ar sensitīviem datiem, jums, iespējams, būs jāizmanto droša mitināšana (piemēram, HIPAA mitināšana) un sertificēts CDN.
 • Efektīva satiksmes maršrutēšana. Amazon CloudFront ir sava dinamiska vietnes paātrinājuma forma. Tas uztur savienojumus starp mezgliem, kad vien iespējams, lai samazinātu datu pārsūtīšanas laiku, un izmanto citus paņēmienus, piemēram, pieprasījuma sabrukšanas un pastāvīgus savienojumus, lai pēc iespējas ātrāk pārsūtītu datus..
 • Lieliski piemērots lieliem failiem. Fakts, ka milzīgas video vietnes, piemēram, Hulu un Amazon Prime Video, izmanto CloudFront, norāda jums visu, kas jums jāzina. Tas ir viens no labākajiem CDN attēliem un video straumēšanai, kā arī citu lielu multivides veidu pārsūtīšanai.
Bezmaksas plāns vai izmēģinājums? Bezmaksas plāns
Iesācējiem draudzīgi?
Klientu atbalsts? Pieejamas maksas atbalsta paketes
Ir pieejama WordPress integrācija?

Kurš ir labākais CDN pakalpojums jums?

Labākais CDN nodrošinātājs jums būs atkarīgs no vietnes (-u) mēroga, tehniskā pamata un budžeta.

Ja jūs meklējat a bezmaksas plāns, kas patiesībā ir labs, dodieties uz Amazon CloudFront, kas piedāvā daudz iespēju bez maksas.

Ja jūs meklējat vienkāršāko iespējamo CDN, lai sāktu darbu, izvēlieties StackPath.

Ja jūs meklējat a CDN uzņēmuma līmeņa vietnei, darbosies gandrīz jebkurš no šiem CDN, taču labākās iespējas ir Imperva un Fastly.

Visbeidzot, ja jūs meklējat CDN, kas atbalsta video un citus lielus objektus, izvēlieties Amazon CloudFront, Fastly vai Google Cloud CDN.

Īss pārskats par to, kā izceļas katrs no šīs lapas CDN:

CDN Lietošanas ērtums Izceļas funkcija (-as)
Imperva  Vidēja Plašas drošības funkcijas uzņēmuma līmeņa vietnēm
Google Cloud CDN Augsts Ērti lietojams, ja izmantojat Google mākoņa mitināšanas pakalpojumus
Ātri Zems Pilnīga kontrole pieredzējušiem lietotājiem
StackPath Augsts Iesācējiem draudzīgākais CDN, un tam ir diennakts atbalsts
Amazon CloudFront Vidēja Pārsteidzošs bezmaksas plāns un labi darbojas lieliem videoklipiem un citiem failiem

Ja vēlaties uzzināt vairāk par CDN pamatiem un to darbību, skatiet šo rokasgrāmatu par to, kā servera atrašanās vieta ietekmē ielādes ātrumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector