4 A / B testi, lai palielinātu jūsu e-pasta kampaņas vidējo klikšķu skaitu

E-pasta mārketings ir efektīvs veids, kā regulāri mācīt gan jaunus, gan atgrieztos klientus, vienlaikus satraucot viņus par jūsu produktiem un pakalpojumiem. Tomēr e-pasts ir bezjēdzīgs, ja tas nemudina cilvēkus noklikšķināt uz jūsu vietnes un veikt pirkumu. Ja vidējais klikšķu skaits (VKS) ir zems vai nemainīgs, tā ir laba zīme, ka jums jāveic viens vai vairāki A / B testi, lai jūs varētu efektīvi atjaunināt savu e-pasta mārketinga kampaņu.


Ko jūs varat veikt A / B testā? Iespējas ierobežo tikai jūsu radošuma pakāpe. Bet šeit ir vairākas izplatītas pārbaudes, kuras jums jāsāk ar:

# 1. Saturs

Pat ja tā nav pirmā lieta, ko cilvēki redz, e-pasta saturs neapšaubāmi ir vissvarīgākais elements. Bez pārliecinoša, viegli saprotama satura cilvēki neklikšķinās.

Saistīts ar saturu, jūs varētu veida (piemēram, attēlu un teksta), izkārtojuma vai pasūtījuma pārbaude. Piemēram, pārtikas blogeris varētu pārbaudīt, vai, vadot ar barbekjū vistas gaļu vai sarkana, balta un zila jogurta parfimērijā, CTR palielinās uz pastu “Vasaras ēd”.

Saturs ietver arī dažādus e-pasta elementus. Jebkura A / B testa mērķis ir iegūt vairāk klikšķu, kāpēc gan ne pārbaudiet elementu, uz kuru lietotājiem faktiski ir paredzēts noklikšķināt? Piemēram, jūs varētu pieņemt, ka pogas automātiski ir labākas nekā saites, jo tās izskatās tīrākas vai atšķirīgākas. Bet pogas panākumi ir atkarīgi no uzņēmuma un satura veida.

 • Patiesībā, dažreiz saites darbojas daudz labāk, it īpaši e-pasta biļeteni. Īpaši tas attiecas uz Sitepoint – uzņēmumu, kas nodrošina HTML un citus kodēšanas izglītības pakalpojumus.
 • Bet citreiz, pogas ar augstu kontrastu ir jaudīgākas. Kampaņu monitorā VKS palielinājās par 127%; viens no viņu e-pasta uzlabojumiem iesaistīja viņu saišu aizstāšanu ar e-pasta pogām.

Saturs, iespējams, ir daudzpusīgākā kategorija, kuru varat pārbaudīt. Projektējot A / B satura testus, esiet drosmīgs un domājiet ārpus tā.

# 2. Tēmas rindiņa

Kā pirmais elements, ko redz potenciālais klients, ir svarīgas priekšmetu līnijas. Kā ziņo Convince and Convert, 35% e-pasta adresātu izlemj, vai atmest e-pastu, pamatojoties tikai uz tēmas līniju.

Šeit ir daži priekšmetu līniju aspekti, kuriem varat A / B pārbaudi:

 • Garums. Nesenais atgriešanās ceļa pētījums parādīja, ka optimālais e-pasta tēmas rindas garums ir 61-70 rakstzīmes. Jūsu klienti var reaģēt uz jautājumiem, kas ir nedaudz garāki vai īsāki. Vienīgais veids, kā zināt, ir pārbaude.
 • Vārda izvēle. Vārdiem ir nozīme. A / B tests var palīdzēt izvēlēties starp divām līdzīgām iespējām. Piemēram, “nauda atpakaļ” dažiem uzņēmumiem ir bijis efektīvāks formulējums nekā “atlaide”. Vai vārds “piedāvājums” vai “pārdošana” vairāk uzrunās jūsu klientu bāzi? Pārbaude, lai uzzinātu.
 • Vārdu kārtība. Jums jāpievērš uzmanība arī vārdu pasūtīšanai, it īpaši, ja jūsu uzņēmums bieži rīko pārdošanu. Jūs varat pārbaudīt, vai, vispirms norādot produktu vai vispirms norādot atlaidi, tiek sasniegts labāks VKS. Piemēram, “Rubīna sarkanas čības, 40% atlaide” var izraisīt VKS, kas ir ievērojami augstāks vai zemāks par “40% atlaide rubīna sarkanajām čībām.”   
 • Tēmas līnijas saturs. Ja jūsu e-pasta ziņojumā ir dažādi satura elementi (piemēram, dažādi raksti), tēmas rindā nav obligāti jābūt visu to sarakstam. Tā vietā jums vajadzētu veikt A / B pārbaudi, lai redzētu, kuru satura daļu jūsu tēmas rindā vajadzētu izcelt. Piemēram, Buzzfeed regulāri precizē viņu priekšmetu līnijas saturu, lai noteiktu, kurš rada labāku VKS. Nesen tika iesaistīts lēmums starp “Lūk, ko veselīgi cilvēki ēd brokastīs” un “23 vienkāršas piknika receptes, kuras visiem patiks.”

Vai meklējat labu e-pasta mārketinga platformu reklāmguvumu un IA veicināšanai? Iepazīstieties ar mūsu piecu labāko e-pasta mārketinga pakalpojumu sarakstu A / B testēšanai. Mēs izmēģinājām visas iespējas un piedāvājam jums tikai tās, kas darbojas!

# 3. Kopēt

Kopija attiecas uz e-pastā izmantoto tekstu. Nav grūti saprast, kāpēc kopēšanai ir tik daudz dažādu A / B testu veidu. Šeit ir daži svarīgi:

 • Vārda izvēle. Ja jums rodas jautājums, kā auditorija reaģē uz noteiktu vārdu, frāzi vai teikumu, nomainiet to un uzziniet, kura versija nodrošina labāku VKS.
 • Garums. Kopiju garumu var pārbaudīt blakus attēliem, lai noteiktu, vai abonenti labāk reaģē uz e-pasta versijām ar vairāk vai mazāk tekstu pirms attēliem. Tā kā mūsu sabiedrība ir tik mobili, e-pasti ar mazāku kopiju dažkārt saņem labāku atbildi. Kosmētikas uzņēmums La Mer guva pozitīvu atbildi ar mazāku eksemplāru skaitu.
 • Organizācija. Kārtība, kurā jūs sakāt, ka lietas vai nu vilinās, vai apniks jūsu lasītājus. Regulāri pārbaudiet kopijas pasūtījumu, lai redzētu, uz ko klienti reaģē vairāk. Pēc A / B pārbaudes to kopijas un izkārtojuma pārbaudē AwayFind piereģistrējās par 33%. Viņu uzvarējušajai versijai bija īsāks virsraksts un apakšvirsraksts ar galvenajām iezīmēm.

# 4. Attēli

Daži uzņēmumi redz lielāku VKS procentuālo daļu, ja kopēšanas vietā viņi izmanto attēlu balstītu saturu. Bet, protams, vienīgais veids, kā pārliecināties par savu uzņēmumu, ir pārbaude. Kā vispārējs padoms – kampaņu attēlus vienmērīgi ievērojiet visās platformās.

Šeit ir daži ar attēlu saistīti A / B testu piemēri:

 • Attēlu un kopējamo saturu
 • Attēls pret attēlu
 • Izmantoto attēlu skaits
 • Attēlu saturs
 • Attēlu krāsa
 • Attēlu lielums

Ir svarīgi atcerēties, ka attēla pievienošana vai mainīšana ne vienmēr ir risinājums; dažreiz attēls vienkārši ir jānoņem.

Kā vēl viens vietnes punkta piemērs VKS samazinājās, pievienojot attēlu savam biļetenam:

4 A / B testi, lai palielinātu jūsu e-pasta kampaņas vidējo klikšķu skaitu

Šķiet, ka attēls daudzus lasītājus ir novērsis no noklikšķināšanas.

Citi svarīgi elementi

Ir pierādīts, ka daudzi citi e-pasta kampaņu elementi palielina VKS. Šeit ir daži, kurus jūs varētu vēlēties pārbaudīt:

 • Personalizēšana. Kopumā, tādu elementu personalizācija kā priekšmetu līnijas var palielināt jūsu VKS pat par 14%. Varat arī personalizēt e-pastu kopijas un saturu.
 • Aicinājumi rīkoties. Aicinājumi rīkoties ir svarīgi, jo mudināt lietotājus burtiski noklikšķināt. Tātad, kur jūs tos ievietojat e-pastā, izmantotie vārdi un jūsu tonis ir svarīgi pārbaudāmie elementi.
 • Fontu stili. Vai jūsu uzņēmums ir nervozs? Iedvesmojošs? Tiešā? Kādus produktus jūs pārdodat? Tas viss var ietekmēt fonta stilu, uz kuru jūsu auditorija reaģē vislabāk.

Jūsu A / B testa rezultātu novērtēšana

A / B pārbaude tiek uzskatīta par veiksmīgu, ja tā ir statistiski nozīmīga. Statistiskā nozīmīguma vienādojumā “p” vērtība ir varbūtība, ka nejauša iespēja izskaidro jūsu rezultātus. Parasti, ja jūsu “p” vērtība ir vismaz pieci procenti, jūsu rezultāti tiek uzskatīti par statistiski nozīmīgiem.

Cik izlases lielums, jo lielāks, jo labāk. No 10000 lietotājiem 500 ir jānoklikšķina uz viena e-pasta virs otra, lai rezultāti būtu statistiski nozīmīgi. Tas nozīmē, ka jums būs jāpārbauda plkst vismazāk Ieteicams 1000 cilvēku (10%), bet ieteicams izlases lielums tuvāk 4000 (40%). Ņemiet vērā, ka, ja jūs pārbaudāt pārāk daudz cilvēku, jūs, iespējams, netērējat testu, nosūtot pārāk daudziem lietotājiem e-pasta versiju ar zemu VKS..

Ja jūs neesat matemātika, neuztraucieties. Šeit ir 2018. gada labāko e-pasta mārketinga pakalpojumu saraksts. Daudzi e-pasta mārketinga pakalpojumi jūsu labā ir matemātiski. Tādiem populāriem kā MailChimp un Active Campaign ir funkcijas, kas palīdzēs iestatīt un veikt A / B testus. Tam vajadzētu mazināt pārpūli.

Kad (un ja) e-pasta mārketinga pakalpojums apkopos statistiski nozīmīgu pierādījumu tam, ka viena versija darbojas labāk nekā cita, viņi automātiski sāks “uzvarošo” versiju sūtīt pārējiem abonentiem..

4 A / B testi, lai palielinātu jūsu e-pasta kampaņas vidējo klikšķu skaitu

Jebkurš jūsu VKS palielinājums ir veiksme. Bet, lai augtu un paliktu konkurētspējīgs, jums jāzina, kā VKS salīdzina ar konkurentu VKS. Vienkārši veiciet pētījumu. Piemēram, pastāvīgā kontaktpersona publicēja diagrammu, kas salīdzina daudzu uzņēmējdarbības veidu CTR ar nozares kopējais vidējais rādītājs 7,77%. Šeit ir daži piemēri:

 • Automobiļu pakalpojumi: 8.83%
 • Veselība & Sociālais dienests: 8,27%
 • Apdrošināšana: 8,21%
 • Juridiskie pakalpojumi: 7,05%
 • Nekustamais īpašums: 5,76%
 • Mazumtirdzniecība: 7,75%
 • Tehnoloģija: 5,84%
 • Ceļojumi un tūrisms: 7,73%

Lieciet A / B testus darboties jūsu labā

Saturam, tēmu rindām, kopijai, attēliem un dažādiem citiem šeit apskatītajiem elementiem vajadzētu būt lieliskam sākumpunktam A / B pārbaudēm. Sāciet ar hipotēzi un pārbaudiet to elementu, kas, jūsuprāt, ir atbildīgs par jūsu e-pasta kampaņas zemo VKS. Atcerieties, ka e-pasta elementiem, kuriem varat veikt A / B pārbaudi, nav ierobežojumu. Jūs vislabāk zināt sava uzņēmuma vajadzības. Tāpēc, pat ja domājat par testu, kuru nekad neesat redzējis kā izpildītu, dariet to jebkurā gadījumā!

Aussie hipotēku brokeru pakalpojumi: https://unbounce.com/a-b-testing/shocking-results/

Pārliecini un pārvērti: https://www.convinceandconvert.com/convince-convert/15-email-statistics-that-are-shaping-the-future/

Atgriešanās ceļš: https://www.campaignmonitor.com/blog/email-marketing/2015/12/best-email-subject-line-length/

Pastāvīgo kontaktu nozares VKS: https://knowledgebase.constantcontact.com/articles/KnowledgeBase/5409-average-industry-rates?lang=en_US

ATTĒLI

Vietnes punkts: https://www.campaignmonitor.com/resources/guides/ab-test-email-marketing-campaigns/

A / B testa procesa shēma: https://www.campaignmonitor.com/resources/guides/ab-test-email-marketing-campaigns/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector