3 labākie vietņu veidotāji bez reklāmām

Ja vēlaties izveidot savu pirmo vietni, naudas ietaupīšana, iespējams, ir prioritāšu saraksta augšgalā. Veiciet ātru meklēšanu Google, un jūs atradīsit daudz bezmaksas vietņu veidotāju, kas piedāvā ātru un ērtu veidu, kā jums palīdzēt.


Kāds darījums, vai ne? Bet ne tik ātri, mans dedzīgais, budding webmaster. Kā jau lielākajā daļā gadījumu dzīvē, ir laba ideja izlasīt smalko druku uz visiem darījumiem, un tas jo īpaši attiecas uz bezmaksas vietņu veidotājiem. Kaut arī šķiet, ka tie ir ļoti daudz uz virsmas, patiesība ir tāda, ka, izmantojot bezmaksas celtnieku, jums nāksies saskarties ar tonnu brīdinājumu..

Lielākā bezmaksas celtnieku problēma ir reklāmas. Tā kā jums nav jāmaksā par vietnes izmantošanu, uzņēmumi pieņem, ka jums nebūs problēmu ar viņu vietnes izvēli. Varbūt daži no jums to nedara, bet lielākajai daļai no mums mums nepatīk, ja mēs apmeklējam vietnes, un mēs nevēlamies pakļaut tos pašus spīdzinājumus mūsu reklāmām. Uzņēmumi, kas piedāvā bezmaksas vietņu veidotājus, to zina, un tāpēc viņi to arī piedāvā maksas alternatīvas, kas neuzspiež reklāmas jūsu apmeklētājiem.

Wix

Wix ir viens no populārākajiem bezmaksas vietņu veidotājiem pasaulē, un visur, kur pagriezīsities, redzēsit, cik viegli ir izveidot savu vietni. Lai arī tā ir taisnība, izmantojot bezmaksas versiju, ir daži nozīmīgi trūkumi. Pirmkārt, jums būs iestrēdzis Wix.com apakšdomēns. Nākamais un, iespējams, vissvarīgākais, jūsu vietne tiks aizpildīta ar Wix reklāmām.

Šīs reklāmas ir kodētas un piespiestas jūsu vietnei. Vienīgais veids, kā apiet tos, ir jaunināt vismaz uz Wix apmaksāto Combo plānu. Ņemiet vērā, ka Wix piedāvā Connect plānu, kas ļauj jums izmantot savu domēna vārdu, bet jūsu vietne joprojām rādīs Wix reklāmas.

Jauninot vismaz uz Combo plānu, jūs iegūsit visu šo:

  • 3 GB vai vairāk atmiņas
  • 2 GB vai vairāk joslas platuma
  • 30 vai vairāk video minūtes
  • Bezmaksas domēns vienu gadu

Dažos gadījumos piemaksu plāns atbloķēs noteiktas veidnes. Lai gan vairāk nekā 500 Wix veidņu ir bezmaksas, dažām ir nepieciešams abonements. E-komercijas veidnes ir visizplatītākais piemērs.

3 labākie vietņu veidotāji bez reklāmām

Lai uzzinātu vairāk par Wix, izlasiet mūsu ekspertu apskats.

WordPress

WordPress.com ir vēl viens populārs bezmaksas vietņu veidotājs, īpaši emuāru autoriem. Bezmaksas versijas problēma ir tā, ka jums būs jāsaskaras ar reklāmu problēmu. Gan standarta reklāmas, gan reklāmkarogu reklāmas būs labi redzamas jūsu vietnē, padarot jūsu emuāru par aktīvu stendu citiem uzņēmumiem.

Kas ir vēl sliktāk, jums nav atļauts gūt peļņu no savas vietnes, izmantojot WordPress bezmaksas versiju. Jūs varat nopelnīt viņiem naudu, bet jums jāatrod cits veids, kā apmaksāt savus rēķinus. Jums arī nebūs pielāgota domēna vārda, bet drīzāk WordPress apakšdomēna. Un, ja jums ir kādas problēmas, veiksmi ar atbalstu, kā bezmaksas lietotāji saņem tikai kopienas atbalstu.

Vienkāršākais veids, kā apiet šos ierobežojumus, ir jaunināšana uz apmaksātu plānu. Jauninot uz personisko plānu, jūs saņemsit pielāgotu domēna vārdu, e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, kā arī dubultosit bezmaksas abonementa krātuvi.. Pats labākais, ka jūsu vietnē nebūs WordPress reklāmas.

Tomēr jūs joprojām nevarēsit gūt peļņu no savas vietnes. Lai to izdarītu, jums būs jājaunina uz Premium. Jaunināšana uz Premium vai labāka ir arī piekļuve Premium veidnēm.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par WordPress funkcijām, laipni lūdzam iepazīties ar mūsu speciālistu pārskatu.

Vienkāršā vietne

SimpleSite ir vēl viens populārs bezmaksas veidotājs, jo tas ir paredzēts iesācējiem, kuri vēlas viegli izveidot savu pirmo vietni. Tāpat kā visi citi celtnieki šajā sarakstā, SimpleSite bezmaksas versija gludinās reklāmas katrā jūsu vietnes lapā, un jūs drīzāk izmantosit domēna vārdu SimpleSite, nevis pielāgotu. Arī dizaina iespējas būs ļoti ierobežotas, un jūsu kontā nebūs e-pasta adreses.

3 labākie vietņu veidotāji bez reklāmām

Jaunināšana uz apmaksātu kontu parūpēsies par reklāmu problēmu, un jūs arī saņemsit bezmaksas domēns gadu. Jūs atbloķēsit visas veidņu dizaina iespējas un saņemsit piecas e-pasta adreses. Lielākais SimpleSite pārdošanas punkts ir tas, ka apmaksātiem plāniem nav ierobežojumu plašsaziņas līdzekļiem. Jūs saņemat neierobežotu attēlu un video minūtes par visiem maksas plāniem.

Lai uzzinātu vairāk par SimpleSite, izlasiet mūsu speciālistu pārskatu.

Jūs nesaņemat bezmaksas vietni – jūs kļūstat par neapmaksātu pārdevēju

Tiem, kas tīmekļa vietni vēlas izveidot pirmo reizi, vietņu veidotāji pievilina tos, kas piedāvā bezmaksas vietnes, jo viņi vēlas ietaupīt naudu. Kurš gan nevēlētos iegūt vietni bez maksas? Tas gandrīz izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība!

Tas ir tāpēc, ka ir pārāk labi, lai būtu patiesība.

Lai gan jūsu vietne jums neradīs nekādas naudas izmaksas sākumā, bezmaksas vietnes lietošanas izmaksas ir augstas. Iesācējiem jūs nesaņemsit savu zīmola identitāti. Jūs esat līdzvērtīgs mazai nodaļai lielā romānā, un iespējams, ka daudzi cilvēki jūs nekad nelasīs, neatkarīgi no tā, cik lieliski izskatās jūsu vietne.

Nākamais, kad jūs izmantojat bezmaksas vietni, jūs kļūsit par bezalgas uzņēmuma pārdevēju. Ja kāds atnāk uz jūsu vietni, viņš vai viņa tiks uzpūsti ar reklāmām vietnes veidotājam. Tā vietā, lai reklamētu savu zīmolu, jūs esat spiests izpatikt vietņu veidotājam. Un to nav iespējams apiet. Faktiski vairums bezmaksas vietņu veidotāju aizliegs jums reklamēt nevienu citu, izņemot viņus jūsu vietnē.

Lielākā daļa cilvēku, kas iegūst bezmaksas vietni, nekad neapsver faktiskās izmaksas, un viņi ātri vien kļūst neapmierināti, ja nesaņem trafiku vai arī saprot, ka milzīgais ierobežojumu daudzums, kas tiek nodrošināts ar bezmaksas kontu.

Jūsu labākais risinājums ir izmantot vietņu veidotāja apmaksātu versiju. Jūs varēsit demonstrēt un reklamēt savu zīmolu, un visos gadījumos jūs atbloķēsit papildu funkcijas, piemēram, palielinātu krātuves un joslas platumu, uzlabotas veidnes, papildu dizaina funkcijas un daudz ko citu. Visi bezmaksas vietņu veidotāji piedāvā piemaksu plānus, un vairums iesācējiem piedāvā pieejamus plānus. Kamēr bezmaksas vietne ir pievilcīga, ilgtermiņā jums maksās mazāk, ja maksājat par abonementu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector