11 labākie Wix veidnes mūzikas vietnēm 2020. gadā

Atzīsimies – šodien jūsu panākumi mūzikas industrijā ir atkarīgi ne tikai no faktiskās mūzikas, bet arī no jūsu zīmola. Jums nepieciešama pievilcīga vietne, kas atspoguļo gan jūsu mūzikas atmosfēru, gan jūsu unikālo stilu.


Wix ir lieliska 500 un vairāk bezmaksas veidņu kolekcija, no kurām vairāk nekā 50 ir tikai mūzikas kategorijā. Šīs veidnes aptver visu veidu lietojumus, piemēram, elektronisko preses komplektu (EPK), solo mākslinieka vietni, grupas vietni vai ierakstu kompānijas vietni; kā arī dažādi žanri, piemēram, indie, roks, reps, elektro un citi.

Dažas no šīm veidnēm mums patiešām izcēlās, tāpēc mēs sastādījām šo 11 labāko sarakstu. Jums nav jāaprobežojas ar veidnes virsrakstu – visas Wix veidnes ir pilnībā pielāgojamas un tos ir viegli iekniebt, lai tie atspoguļotu jūsu unikālo personību. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu ekspertu Wix apskats.

Džeza mūzikas emuārs – New Frontier

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

New Frontier ir ļoti grezna un moderna veidne, kas kalpo kā emuārs un forums džeza entuziastam. Drosmīgie, modernie fonti un bagātīgā tumši zilā un rožu-zelta krāsu shēma lieliski piestāv ekstravaganta džeza kluba atmosfērai..

Ir arī daudz izsmalcinātu animāciju un vietņu izkliedes stāvokļa, kas tai ļauj justies dzīvam un muzikālam.. Protams, tas nāk ar instalētajām emuāru un forumu lietotnēm, kā arī ar reģistrācijas un pieteikšanās funkciju.

Alternatīvais roks – Džons Buklijs

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Plaši izmantojot melnbalto krāsu, šai veidnei ir raksturīga grezna sajūta, kas ir lieliski piemērota alternatīvas rokgrupas vai mākslinieka darbībai.. Krāsu mājieni palielina tās vizuālo pievilcību un piešķir tai alternatīvu skatu.

Šī veidne ir komplektā ar mūzikas un video atskaņotāju, kas padara māksliniekus par ideālu darbu demonstrēšanai. Tas ir arī ar dažām citām parocīgām tīmekļa vietnēm šāda veida vietnēm, piemēram, EPK, biolapa un ekskursijas vietne..

Repa mākslinieks

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Šī veidne ir lieliski atveidojusi mūsdienu repa vai hip-hop mākslinieka stilu ar divu toņu krāsainiem attēliem un vienkāršu, tīru izkārtojumu. Noklusējuma dizainā tiek izmantots sarkans un melns, bet gandrīz jebkura cita kombinācija varētu izskatīties vienlīdz lieliski. Vēl viena interesanta īpašība, kas piemērota arī tēmai, ir horizontālā izkārtojuma orientācija.

Mūzikas vietne ir vienkārša, taču lieliski izstrādāta. Varat uzskaitīt savus ierakstus un ļaut vietņu apmeklētājiem atskaņot dziesmas no tiem. Tas pats attiecas uz mūzikas un video vietni. Visbeidzot, ir pieejama ekskursijas vietne, kurā klienti var atbildēt un rezervēt biļetes.

Elektroniskais mākslinieks

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Šī veidne ir uz vietas, jo tā ir radījusi iedvesmu no 70. vai 80. gadu estētikas, tāpat kā mūsdienu elektroniskie mākslinieki. Tomēr tas joprojām ir iesaiņots modernākā dizainā, kas patiks jaunākiem ļaudīm. Kā jūs varat sagaidīt, noklusējuma saturā ir daudz spilgti rozā neona, bet jebkura krāsa varētu būt jūsu labā.

Šī veidne nodrošina arī tiešsaistes veikalu, kurā šāda veida mākslinieki varētu pārdot interesantus apģērbus vai preces. Saites uz vairākiem sociālo mediju tīkliem ir vēl viena ērta iezīme.

Rock One Peidžers

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Šajā veidnē tiek izmantota arī melnbalta krāsu shēma, piemēram, Alternative Rock, taču ar mazāk grumbu un mūsdienīgāku izjūtu. Tas padara to perfektu plašākam grupu lokam, bet tomēr lielākoties – roka žanram. Tas ir vienas lapas vietnes dizains ar ļoti strukturētu un viegli izsekojamu izkārtojumu.

Veidne arī izmanto daudz kustību un izbalinātās animācijas, lai tā justos dzīvāka. Tas ir piemērots visām tīmekļa lapu sadaļām, kuras jūs parasti vēlaties, bet tas nejūtas pārblīvēts vai mulsinošs. Arī treknrakstā esošais fonts patiešām ietekmē un palīdz uzlabot stilu.

Pasākumu producēšana

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Šī veidne ir marķēta kā pasākumu producēšanas uzņēmums; tomēr tas varētu vienlīdz labi darboties kā kluba, bāra vai mūzikas festivāla vietne. Lai arī dizains ir vienkāršs, tumšu krāsu un bezgaumīgu fona attēlu izmantošana rada kluba vai pasākuma atmosfēru.

Tam ir arī visas tīmekļa lapas, kuras parasti ir vajadzīgas šāda veida vietnēm, piemēram, pakalpojumu, rezervāciju un kontaktinformācijas tīmekļa lapas. Rezervēšanas tīmekļa vietnē ir kalendāra grafiks, kas ir lielisks veids, kā izvēlēties rezervācijas datumu un laiku.

Preses komplekts + Dziedātāju dziesmu autors

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Šī veidne ir paredzēta, lai tā būtu EPK gandrīz ikvienam dziedātājam vai dziesmu autorim klasiskākā mūzikas formā vai mierīgākā mūsdienu žanrā. Dizains izmanto daudz baltas vietas, lai acīs justos tīri un viegli, tikai ar krāsu krāsu un interesantiem dizaina elementiem, lai tā nebūtu pārāk šķidra..

Man ļoti patīk, ka diskogrāfija tiek parādīta akordeona attēlu galerijā, kas tam vienkārši šķiet ideāls. Videoklipi, attēli un cits saturs, kas katrā sadaļā mainās pa kreisi un pa labi, palīdz sakārtot vietni un padara to viegli sekojamu.

Elektro popdziedātājs

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Daudzu mūsdienu mūsdienu elektronisko sieviešu mākslinieku stils ir lieliski atspoguļots šīs tēmas krāsu shēmā, galvenās krāsas ir gaiši pelēkas, gandrīz baltas un rozā. Tam ir moderna, bet ne vienmēr vispārēja sajūta, ka daži mākslinieki, piemēram, Grimes, izstaro.

Šī veidne mākslinieka mūzikas priekšpusē un centrā ievietota mūzikas atskaņotājā mājas lapas sākumā. Emuārs, kas tam pievienots, ir arī lielisks rīks topošajam māksliniekam, lai piesaistītu auditoriju un dalītos savos uzskatos.

Techno mūzikas emuārs

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Techno Music Blog gandrīz pilnībā iekļuva šajā sarakstā ar savu unikālo un pārdrošo dizainu. Lai gan ir arī citi līdzīgi unikāli dizaini, šo joprojām ir salīdzinoši viegli aizpildīt ar savu saturu, vienlaikus saglabājot pēc iespējas vairāk oriģinālā dizaina..

Melnais fons ar lieliem, trekniem fontiem un krāsainu demonstrācijas saturu lieliski piemērots tehno un rave industrijai. Tam ir arī daži interesanti efekti, piemēram, ritināšana parallaksā un attēlu izgaismošana, ritinot tīmekļa lapu uz leju. Turklāt tajā ir unikālas ikonas, pilnekrāna burgeru izvēlne un emuārs.

Indijas tauta

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Lai arī šī veidne ir nosaukta kā Indie Folk grupas vai dziedātājas vietne, patiesībā tā ir ļoti elastīga konstrukcija, kas var darboties ar jebkuru saturu vai nišu. Dizains ir mūsdienīgs, tīrs un pievilcīgs, pārāk nemēģinot. Mājas lapa ir īpaši labi izstrādāta ar tonētām flīzēm, kurās ir dažādi elementi, piemēram, īsa sadaļa Par mums un mūzikas atskaņotājs.

Tas pats dizaina triks tiek izmantots citās vietnēs, lai panāktu lielisku efektu. Veidnei ir pievienota ekskursijas vietne, kurā var iegādāties biļetes uz izrādēm, kā arī emuārs.

Grupa

11 labākās Wix veidnes mūziķu un joslu vietnēm

Šī ir dīvaina veidne, kas paredzēta kā vietne, lai apmeklētāji varētu iepazīties ar grupu un viņu mūziku. Tam ir ļoti vienkāršs dizains ar īsiem tīmekļa lapu izkārtojumiem, lai ritinātu nebūtu daudz. Mājas lapa ir jauka un tīra, tajā ir tikai poga, lai klausītos mūziku, kā arī reģistrēšanās biļetenā.

Tas tiek piegādāts kopā ar visām tīmekļa vietnēm, kas būtu vajadzīgas šāda veida joslu vietnei, piemēram, bios vietne, tūres vietne un funkcionāla galerija. Dizains ir pilnīgi nepretenciozs un lieliski piemērots jebkurai grupai ar tāda paša veida izjūtām.

Izveidojiet savas mūzikas mājas lapu tiešsaistē

Aplūkotajām veidnēm ir kaut kas unikāls, ko piedāvāt to noformējumā, taču tās joprojām ir pielāgojamas visdažādākajiem māksliniekiem un vietnēm. Tālāk ir sniegta tabula, lai ātri apkopotu katru no tām.

VeidneVislabākDizainsLietošanas ērtumsIespējasStandout Features
Džeza mūzikas emuārsMūsdienu džeza emuārs vai forums10/109/108/10-Skaists, moderns dizains

-Emuāru un forumu lietotnes

Alternatīvais roksRokas mākslinieks vai grupa8/108/1010/10-Grungy, rock sajūta

-Bio, Tour, EPK tīmekļa lapas

Repa mākslinieksRep, hip-hop mākslinieks vai R&B mākslinieks9/1010/109/10-Vienkāršs dizains

-Ierakstu, video un ceļojumu tīmekļa lapas

Elektroniskais mākslinieksElektroniskā deju mūzika (EDM) / elektro mākslinieks vai grupa8/109/109/10-Bezgaumīga, 80. gadu estētika

-Interneta veikals

Rock One PeidžersPop vai punk rock grupa9/1010/108/10-Daudz animāciju

-Mūsdienu roka sajūta

Pasākumu producēšanaPasākumu organizators / pasākumu zāle / klubs8/1010/108/10-Ļoti vienkārši izkārtojumi

-Rezervācijas ar kalendāru

Preses komplekts + Dziedātāju dziesmu autorsEPK indie, klasika, tautas mākslinieks10/1010/108/10-Ideāls izkārtojums vienas lappuses EPK

-Krāšņs, svinīgs dizains

Elektro popdziedātājsElektroniska sieviešu māksliniece8/1010/108/10-Nāk ar emuāru

-Spilgts un mūsdienīgs dizains

Techno mūzikas emuāriJebkurš tehno, rave, elektro mūzikas blogs9/109/108/10-Unikālas animācijas un efekti

-Pilnekrāna izvēlne

Indijas tautaJebkurš indie, country, soft-rock mākslinieks vai grupa10/1010/109/10-Skaists flīžu dizains

-Ļoti viegli pielāgojams

GrupaIndiešu, vietējo vai hipsteru grupa9/1010/107/10-Vienkāršs un nepretenciozs dizains

-Lieliska galerija

Lai gan es centos aplūkot tik plašu veidņu klāstu, kuriem ir atšķirīgs pielietojums un dažādi mūzikas žanri, Wix bibliotēkā joprojām ir daudz vairāk dažādību. Tā kā ir svarīgi atrast veidni, kas lieliski sader ar jūsu mūziku un zīmolu, jums vajadzētu paskatīties, vai ir kāds jums piemērotāks.

Tikai atceraties, ka jūs nedrīkstat aizkustināt tikai ar vizuālo attēlu palīdzību. Noteikti izvēlieties veidni ar nepieciešamajām funkcijām, piemēram, emuāru, ekskursiju grafiku, rezervācijām un mūzikas / video atskaņotāju. Veidnei jābūt arī viegli pielāgojamai jūsu stilam.

Ja jūs joprojām spēlējat ārpus vecāku garāžas un vēl neesat sasniedzis lielo laiku, neuztraucieties. Varat izmantot Wix, lai izveidotu pilnībā funkcionējošu bezmaksas vietni.

Lai uzzinātu vairāk par Wix un visām tā veidnēm un funkcijām, apskatiet mūsu ekspertu Wix apskats.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map