10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori – draudzīgi budžetam un uzticami

Tā kā ir pieejams tik daudz domēnu reģistrētāju, kā jūs varat zināt, kurš no tiem ir jums vispiemērotākais?


Viņi visi mēģina jūs pievilināt ar pievilcīgiem iepazīstināšanas piedāvājumiem, bet jūs nevēlaties, lai jūs maksātu augstas atjaunošanas maksas vēlāk pa līniju. Jūs noteikti nevēlaties nodibināt ilgtermiņa attiecības ar reģistratūru, kura par būtiskām funkcijām iekasē papildus samaksu, piemēram, WHOIS privātuma aizsardzība, SSL sertifikācija vai e-pasta integrācija.

Tas viss attiecas uz jūsu tīmekļa vietnes īpašajām vajadzībām un plāniem. Ja plānojat domēnu nodošana, piemēram, jūs vēlaties zināt, ka izmaksas ir saprātīgas, un ar to nav jāsaskaras pārāk daudz.

Ja jūs kāroto domēnu, kas šobrīd nav pieejams, jums būs jāspēj ievietot pasūtījumu. Ja jūsu biznesam ir vajadzīgs vairāk nekā parastais .com, jūs vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu reģistratūra nodrošina labu diapazonu domēna paplašinājumu.

Jums nav laika rūpīgi pārbaudīt visus dažādos reģistratūras – tāpēc mēs esam veikuši pētījumu jūsu labā. Mēs esam novērtējuši desmitiem domēnu reģistrētāju, lai sniegtu jums šo desmit labāko sarakstu.

Contents

1. GoDaddy – visplašākais domēna paplašinājumu klāsts

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiJa vien jūs neesat jauns tīmekļa mitināšanas jauniesācējs, iespējams, jūs jau esat pazīstams ar GoDaddy. Galu galā tā ir lielākais reģistrators pasaulē, ar tā vārdu ir vairāk nekā 77 miljoni domēnu. Jūs, iespējams, esat redzējis arī diezgan briesmīgās Super Bowl TV reklāmas.

Ko jūs saņemat

GoDaddy kā lielākais reģistrators pasaulē piedāvā plašu domēnu un paplašinājumu klāstu, sākot no klasiskā .com līdz jaunākiem paplašinājumiem, piemēram, .club. Notiek pat jautra GoDaddy izsole, kurā varat izteikt solījumus par iepriekš piederētiem domēniem.

Ja jūsu ideālais domēns jau ir izmantots, GoDaddy var pat palīdzēt jums to iegādāties, izmantojot brokeru pakalpojumu. Varat arī ievietot pasūtījumu, lai jūs to varētu satvert, kad tā derīguma termiņš beidzas.

Ja jūs pērkat domēnus regulāri, jūs varētu interesēt atlaižu domēnu klubs: jūs maksājat gada maksu un saņemat domēnus par diskontētām cenām visu gadu, kā arī dalību GoDaddy izsoļu organizācijā un dažas citas priekšrocības.

GoDaddy diennakts klientu atbalsts nāk arī kā paketes sastāvdaļa.

ej tēti

Cik maksāsit

GoDaddy dažreiz pirmo gadu reģistrēs .com domēnu par nepārspējamu 0,99 USD.

Tomēr, tur ir nozveja. Jums ir jāpiesakās uz diviem gadiem, un pēc pirmā gada jums būs jāmaksā USD 14,99.

Citiem paplašinājumiem, piemēram, .info vai .co, nav nepieciešama divu gadu reģistrēšanās, un tie bieži ir ievērojami lētāki.

WHOIS privātuma aizsardzība ir nav iekļauta cenā. Jūsu domēnam atbilstošie e-pasti arī maksā par papildu samaksu, sākot no USD 4,99 mēnesī par pamata paketi, kuru var viegli integrēt jūsu domēnā.

Ņemiet vērā, ka GoDaddy piedāvā bezmaksas domēni ar tā tīmekļa mitināšanas plāniem. Vienkārša un automatizēta domēna pārsūtīšana maksā 7,99 USD.

Plusi

 • GoDaddy lietotājam draudzīgais interfeiss un domēna paplašinājumu klāsts ir vieni no labākajiem nozarē
 • GoDaddy Auctions piedāvā daudz darījumu
 • GoDaddy var palīdzēt nākt klajā ar jaunu vārdu vai iegādāties esošu domēnu
 • Pilns integrēto tiešsaistes pakalpojumu komplekts piedāvā neticamas ērtības profesionāļiem ar laiku

Mīnusi

 • Daudz pārdošanas gadījumu – piemēram, WHOIS aizsardzība maksā papildus USD 9,99 gadā
 • Atjaunošana burtiski var būt pat 15 reizes augstāka par sākotnējo cenu
 • Klientu atbalsts var tikt zaudēts, lai gan gadu gaitā tas ir ievērojami uzlabojies

Kam tas vislabāk piemērots

GoDaddy ir ideāli piemērots iesācēju tīmekļa pārziņiem, kuri vēlas iegādāties visus viņu interneta mārketinga produktus vienuviet, neatkarīgi no papildu izmaksām, kas rodas. Ir daudz papildinājumu, kas noderēs, palielinoties jūsu uzņēmumam, ieskaitot visaugstāko drošību no Sucuri, kuru GoDaddy iegādājās 2017. gadā..

Tās cenas ir arī ļoti pieņemamas, ja jūs aizkavējat reklāmas piedāvājumu, un tas bieži rīko šīs akcijas.

2. InMotion hostings – izcils universāls

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiBāzēta Losandželosā InMotion hostings ir daudz mazāks nekā GoDaddy, taču tas noteikti nenozīmē, ka tas ir zemāks – mēs visi zinām, ka kvantitāte nebūt nenozīmē kvalitāti.

Ko jūs saņemat

InMotion hostinga piedāvājumi Droša pārsūtīšanas bloķēšana, automātiska domēna atjaunošana, un ērti lietojams domēna pārvaldības rīks kā daļu no standarta komplekta.

Visiem maksājošajiem klientiem ir pieejams uzticams ASV diennakts klientu atbalsta dienests, kas ir visaugstākais no manas pieredzes.

Domēniem ir vienkārša bezmaksas iestatīšana, lai gan vietņu veidotājs nav iekļauts. Nav arī citas pasūtīšanas iespējas.

kustībā

Cik maksāsit

InMotion Hostings, pirmkārt, ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Lai piesaistītu jaunus klientus, tas piedāvā bezmaksas domēna reģistrācija vai pārsūtīšana jebkurā hostinga plānā no 12 līdz 24 mēnešiem.

Ja jums nav nepieciešams mitināšana, sagaidiet, ka maksāsit 15,99 USD gadā par jebkuru .com, .net, .org, .us, .biz vai .info domēnu. Ar nosaukuma servera maiņu ir iespējami citi paplašinājumi. Cenas mainās.

WHOIS privātuma aizsardzība jums atmaksās papildu USD 12,99 mēnesī. Neskatoties uz to, nav nekādu nekontrolējamu pirkumu vai papildinājumu.

Plusi

 • Pirmā gada bezmaksas domēna reģistrācija un pārsūtīšana ar gada hostinga paketi
 • Diennakts atbalsts, kas balstīts uz ASV, ir pārsteidzoši noderīgs ar domēnu pārsūtīšanu – pat pārsūtīšanu uz citu pakalpojumu
 • 90 dienu naudas atmaksas garantija par mitināšanu, ja pārdomājat (atmaksa tomēr neattiecas uz domēniem)

Mīnusi

 • Bez hostinga paketes nav pieejams neviens e-pasta papildinājums
 • Ierobežots domēna paplašinājumu klāsts

Kam tas vislabāk piemērots

InMotion Hostings ir satriecoša un vispusīga opcija tīmekļa pārziņiem. Ja jums jebkurā gadījumā ir nepieciešama tīmekļa mitināšana, bezmaksas reģistrācija un pārsūtīšana būs jums īpaši pievilcīga.

3. 1&1 IONOS – draudzīgs budžetam, pat bez bezmaksas SSL sertifikāta

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticami1&1 IONOS, agrāk pazīstams kā 1&1, piedāvā iespaidīgu funkciju un biznesa risinājumu sarakstu. Katrā domēnā ir daudz dažādu papildinājumu.

Ko jūs saņemat

Gaidāms, ka saņems līdz 10 000 apakšdomēnu, bezmaksas jaunināma e-pasta iesūtne ar 2 GB vietas, domēna pārsūtīšanas bloķēšana, un a bezmaksas aizstājējzīmju SSL sertifikāts ar savu domēnu. Labākais, WHOIS privātuma aizsardzība ir bezmaksas.

Lielākā daļa citu pakalpojumu sniedzēju iekasē ievērojamu summu par šiem papildinājumiem, tāpēc noteikti ņemiet tos vērā, iepērkoties apkārt.

Runājot par integrāciju, aktivizēšana ar vienu klikšķi ar jūsu domēnu, e-pastu un tīmekļa mitināšanu viegli savieno. Pārsūtīšanas process šķiet samērā vienkāršs, it īpaši ar rokasgrāmatu un atbalsta palīdzību. No otras puses, nav nekādu aizvietošanas pakalpojumu.

jonos

Cik maksāsit

1&1 IONOS izmanto tos pašus standarta cenu noteikšanas trikus kā vairums reģistrētāju, iekasējot no klientiem tikai USD 1 par .com, pirms piemērojot gada atjaunošanas cenu 15 USD. Dažādi pagarinājumi ir dārgāki, un pieaug arī atjaunošanas cena.

Ņemiet vērā, ka lielākajā daļā tīmekļa mitināšanas plānu ir iekļauti bezmaksas domēni – lētākais dalītā hostinga plāns.

Plusi

 • Bezmaksas aizstājējzīmju SSL sertifikāts ir lielisks papildinājums, par kuru vairums pakalpojumu sniedzēju maksā
 • Jūs varat saņemt dažādas citas bezmaksas priekšrocības, piemēram, e-pasta papildinājumus
 • Zema ievada gada maksa un lieliska vispārējā naudas vērtība pat ar salīdzinoši dārgajiem atjaunojumiem

Mīnusi

 • Ļoti maz lietotāju ar viņu atbalstu ir saskārušies pozitīvi
 • Pārāk sarežģītā lietotāja saskarne nav piemērota iesācējiem

Kam tas vislabāk piemērots

1&1 IONOS piedāvā izdevīgu cenu lietpratīgi lietotāji kurš var pilnībā izmantot plašo bezmaksas papildinājumu klāstu. Ja jūs apvienojiet domēna reģistrāciju ar tīmekļa mitināšanas plānu, jūs saņemat vislabāko naudas vērtību.

4. HostGator – liels un uzticams reģistrators ar saprātīgām maksām

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiTeksasā bāzēta HostGator ir viens no lielākajiem tirgus dalībniekiem. Kā norāda nosaukums, uzņēmums lielu uzmanību pievērš tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, kas ir pieejami dažādiem plāniem.

Ko jūs saņemat

Domēnu bloķēšana un automātiska atjaunošana tiek piemērota domēniem, lai novērstu nolaupīšanu vai netīšu noilgumu. Uzņēmums nepiedāvā atkārtotas pasūtīšanas pakalpojumu, un jūs varat izvēlēties no ierobežota izvēles klāsta, kas sastāv no apmēram duci paplašinājumu.

Tīmekļa mitināšanas plānos nav iekļauta bezmaksas domēna reģistrācija, taču plāna iegāde dod jums tiesības uz domēna nodošanu un bezmaksas e-pastiem, kurus visus var viegli integrēt.

hostgators

Cik maksāsit

.Com domēns ar HostGator maksā 12,95 USD gadā par sākotnējo pirkuma periodu, maksimāli līdz trim gadiem. Tas, ko viņi nevēlas jums pateikt, ir ka tad cena palielinās līdz 15 USD.

WHOIS privātuma aizsardzība maksā papildus USD 14,95, kas ir salīdzinoši dārgi. Apmēram duci citu domēna paplašinājumu tiek attiecīgi noteikta cena. Pārskaitījumiem tiek piemērota atlaide aptuveni 30%, kas, šķiet, ir samērā vienkāršs process.

Plusi

 • Visos domēna hostinga plānos ir pieejami bezmaksas domēna pārsūtījumi
 • Lēti, neizvērtēti mitināšanas plāni, ja plānojat izmantot to pašu reģistratūru un tīmekļa mitinātāju
 • Uzticams diennakts tiešraides atbalsts pat klientiem, kas nemaksā

Mīnusi

 • WHOIS privātuma aizsardzība notiek ar salīdzinoši strauju gada līmeni
 • HostGator darbojas caur trešās puses reģistratūru, kuras atbalsts var būt lēns

Kam tas vislabāk piemērots

Līdzīgi kā tīmekļa mitināšana, HostGator domēna reģistrācija ir paredzēta ikdienas lietotājiem, kuri meklē pakalpojumus, ar kuriem kopā var attīstīt savu uzņēmumu. Papildinājumu (bezmaksas un maksas) daudzveidība ļauj lietotājiem attiecīgi palielināt savu pakalpojumu klāstu.

5. Bluehost – lieliski piemērots WordPress, ja to apvieno ar tīmekļa mitināšanu

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiBluehost pārvalda vismaz divus miljonus domēnu, lai gan precīzs skaits, šķiet, ir stingri apsargāts noslēpums. Uzņēmums galvenokārt koncentrējas uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, un tas ir īpaši populārs WordPress lietotāju vidū, pateicoties tā oficiālajam WordPress.org apstiprinājumam.

Ko jūs saņemat

Standarta automātiskā atjaunošana, domēna bloķēšana un pārvaldības rīki ir iekļauti reģistrācijā vai pārsūtīšanā. Atbalsta komanda, kurā ietilpst īpaši WordPress eksperti, ir pieejama visu diennakti un parasti saņem labvēlīgas atsauksmes.

Pārvedumi ir garlaicīgi un e-pasts ir integrēts, izmantojot tīmekļa mitināšanu, nevis domēnus. Pēc pasūtīšanas pakalpojuma nav, un ir pieejami tikai pusducis domēna paplašinājumu.

Plus pusē domēnu reģistrācija ir bez maksas ar visiem mitināšanas plāniem, ieskaitot to ļoti lētās dalītās mitināšanas iespējas.

bluehost

Cik maksāsit

Atšķirībā no viņu hostinga plāniem, ir nav maksa par maldinošu atjaunošanu apsvērt. Paredzams, ka maksāsit 11,99 USD gadā par .com un mazliet mazāk par lielāko daļu citu domēnu.

WHOIS privātuma aizsardzība jums atmaksās papildu USD 0,99 mēnesī vai USD 11,88 gadā. Citas ekstras, piemēram, SiteLock Security, CodeGuard Basic un Bluehost SEO Tools, mēnesī maksā 2-3 USD..

Plusi

 • Bezmaksas domēna reģistrācija pirmajam gadam ar jebkuru hostinga plānu
 • Oficiālais WordPress.org apstiprinājums padara Bluehost ideālu WP lietotājiem
 • Caurspīdīga domēna cenu noteikšana ar minimālām pievienotajām maksām

Mīnusi

 • Ierobežota TLD paplašinājumu izvēle
 • Nav pieejama WHOIS privātuma aizsardzība

Kam tas vislabāk piemērots

Ņemot vērā to, ka Bluehost koncentrējas uz WordPress un bezmaksas viena gada domēna reģistrāciju ar jebkuru mitināšanas plānu, tā ir saprātīga un ekonomiska izvēle jaunām vietnēm, kas izmanto pasaules populārāko satura pārvaldības sistēmu..

6. Namecheap – lētas domēnu reģistrācijas un bezmaksas WHOIS 

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiEs bieži domāju, vai Namecheap izvēlējās šo domēnu, jo gramatiski pareizākais cheapname.com jau bija ņemts.

Neskatoties uz to, uzņēmums rīkojas tieši tā, kā sola – domēnu vārdu pārdošana lēti.

Ko jūs saņemat

Namecheap lepojas ar ļoti funkcionālu, taču ērti lietojamu domēna meklēšanas rīku. Ir arī inovatīvs tirgus laukums ar īpašiem piedāvājumiem mazāk pazīstamiem paplašinājumiem par mazāk nekā dolāru. Tomēr lielākoties šī “izdevīgo atkritumu tvertņu” izlase ir miskaste.

vārda lēta

Cik maksāsit

Namecheap ir patiess viņu vārds, jo .com gadā maksā ļoti saprātīgus USD 8,88. Atjaunošanas cena USD 10,98 joprojām ir pieejama.

Vēl labāk, WHOIS privātuma aizsardzība ir pilnīgi bez maksas, un viņu PositiveSSL sertifikāts pirmo gadu maksā tikai 1,99 USD.

Jūs saņemat arī pielāgota domēna e-pastu, kas tiek ievietots bez maksas, bet tikai pirmos divus mēnešus.

Plusi

 • Profesionāls e-pasta papildinājums ir bez maksas iekļauts personīgajos domēnos
 • Caurskatāma cenu noteikšana ir neticami lēta salīdzinājumā ar konkurenci
 • WHOIS privātuma aizsardzība ir bezmaksas ar ikvienu domēna reģistrāciju

Mīnusi

 • Augstākā līmeņa DNS pakalpojums maksā par papildu samaksu
 • Papildinājumiem, piemēram, PositiveSSL, un e-pastiem ir paaugstināta atjaunošanas maksa

Kam tas vislabāk piemērots

Namecheap ir ideāli piemērots lietotājiem, kuri vienkārši vēlas reģistrēt domēna vārdu par labu cenu – it īpaši, ja obligāti nepieciešama WHOIS privātuma aizsardzība.

7. Novietojiet kursoru – bezmaksas WHOIS un novatoriska meklēšanas funkcija

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiHover ir a īpašs domēna reģistrators, kas nozīmē, ka viņi neraizējas par tīmekļa mitināšanu. Koncentrējoties uz savu pamatdarbību, viņi var piedāvāt fantastisku pakalpojumu par saprātīgu cenu.

Ko jūs saņemat

Pirmā lieta, ko varat pamanīt Hover, ir to veiklā meklēšanas funkcija, kas ļauj filtrēt pēc kategorijas. Līdz ar to jūs iegūsit kaudzi vārdu un domēna paplašinājumu, par kuriem savādāk nebūtu domājuši.

E-pasta pāradresācija vai pielāgotas domēna pastkastes ir pieejamas par saprātīgām cenām, un ir daži diezgan jauki piedāvājumi, kas domāti diezgan jocīgam .xyz paplašinājumam.

Kā WHOIS privātuma aizsardzība un klientu atbalsts daļa no iesaiņotā darījuma.

lidināties

Cik maksāsit

Standarta .com maksā ļoti saprātīgus USD 12,99, lai reģistrētos vai pārsūtītu, vai 14,99 USD, lai atjaunotu, lai gan ar citiem paplašinājumiem jūs nesaņemat tik daudz naudas vērtības..

Izmantojot Hover, jūs varat arī viegli integrēt savu domēnu ar populāriem vietņu veidotājiem vai tādām platformām kā Weebly, Squarespace, Ghost un Wix.

Plusi

 • WHOIS privātuma aizsardzība ir iekļauta bez maksas ar visiem piemērotajiem domēniem
 • Meklēšanas funkcija ir ērta alternatīvu domēnu atrašanā
 • Ja reģistrējat desmit vai vairāk domēnus, ir pieejama jauka maza apjoma atlaižu atlaide

Mīnusi

 • Klientu atbalsts nav pieejams visu diennakti, lai arī tas ir vismodernākais
 • Nav pilnībā integrētas tīmekļa mitināšanas platformas vai SSL sertifikātu

Kam tas vislabāk piemērots

Hover ir lielisks reģistratūra lietotājiem, kuri pārvalda lielu skaitu domēnu un kuriem nav nepieciešama tīmekļa mitināšana.

8. Google domēni – lēti, caurspīdīgi un ērti lietojami 

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiGoogle ir visur, pat domēnu reģistrācijas biznesā. Kā jūs varētu gaidīt no slavenā tehnoloģiju giganta, Google Domains šo darbu veic labi un iekasē pārredzamas un saprātīgas likmes.

Ko jūs saņemat

Google ir izmantojis racionalizētu pieeju domēnu pārdošanai, kas nozīmē, ka jūs varēsit pārejiet no meklēšanas uz kasi pēc dažām sekundēm.

Var izvēlēties reibinošu paplašinājumu klāstu, un WHOIS privātuma aizsardzība tiek izmesta bez maksas.

googledomains

Cik maksāsit

Izmantojot 12 USD gadā .com reģistrācijai, Google darbojas vidējā diapazonā salīdzinājumā ar citām mūsu saraksta opcijām. Neskatoties uz to, noteikti ņemiet vērā bezmaksas WHOIS, kā arī laiku, kuru varat ietaupīt, izmantojot viņu bezjēdzīgo pieeju.

Plusi

 • Vienkārša un pazīstama saskarne ļauj reģistrēties ārkārtīgi viegli
 • Nekādu pievienotu ekstras vai triku – cenas tiek noapaļotas līdz dolāriem, nevis centiem
 • Lielisks klientu atbalsts, kas pieejams dažādos kanālos

Mīnusi

 • Vidējas cenas bez īpašiem piedāvājumiem
 • Nav tīmekļa mitināšanas iespēju, ko apvienot ar savu domēnu

Kam tas vislabāk piemērots

Vai jums patīk citi Google produkti un vēlaties pilnveidot jūsu pakalpojumus? Tad Google domēni ir labākais risinājums jums, pat ja tas katru gadu maksā mazliet vairāk.

Google domēnus pārvalda meklētājprogrammu karalis. Ej tēti neapšaubāmi ir lētu domēnu karalis. Vai Google Domains ir piemērots domēnu reģistrēšanai? Vai GoDaddy ir universāls risinājums? Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu detalizēto salīdzinājumu un uzzinātu, kurš no tiem parādās augšpusē!

9. Dynadot – lēts un jautrs reģistratūra ar pievienoto papildinājumu kaudzēm

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiDynadot savus centienus koncentrē uz nodrošinot daudz jauku bezmaksas dāvanu papildus jau tā zemām reģistrācijas likmēm. Tomēr, ciktāl tas attiecas uz mitināšanu, Dynadot piedāvā tikai VPS plānus.

Ko jūs saņemat

Dynadot piedāvā daudz lielisku ekstras ar saviem domēniem. Labākais, protams, ir bezmaksas WHOIS privātuma aizsardzība.

Ir patīkami arī citas priekšrocības, piemēram, internacionalizētus domēna vārdus (bez ASCII rakstzīmēm), konta pārsūtīšanas bloķēšanu un divu faktoru drošību. Jūs saņemat arī desmit bezmaksas e-pasta aizstājvārdus un augsta līmeņa DNS atbalstu. Saskarni ir viegli izmantot, un tajā ir arī vietņu veidotājs, taču tas jums maksās papildus.

Tas pat ir ieguvis piecu dienu dzēšanas labvēlības periods, kas nozīmē, ka varat atgūt savu domēnu, samaksājot nelielu maksu piecu dienu laikā.

dinastija

Cik maksāsit

Dynadot ir par saprātīgu cenu, ar .com domēnu reģistrāciju un atjaunošanu par USD 8,99 un pārskaitījumiem par USD 8,35. Ja esat lielapjoma pircējs, varat saņemt vēl labākas cenas.

Nepieciešama SSL? Tas maksās nedaudz vairāk – USD 16,99 gadā.

Plusi

 • Bez maksas pievienota papildu funkcionalitāte
 • Ļoti saprātīgas cenas pat pirms lielapjoma pirkšanas atlaidēm
 • Bezmaksas WHOIS privātuma aizsardzība, kas iekļauta visos piemērotajos domēnos

Mīnusi

 • Grūti sapārot ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu
 • Klientu apkalpošanas laiks nav tik labs kā lielākiem uzņēmumiem

Kam tas vislabāk piemērots

Dynadot ir ideāli piemērots darījumu mednieku reģistrētāji, kuriem nav vajadzīgs daudz tehniskā atbalsta. Ja jūs varat izmantot visas prēmijas, jūs uzskatīsit, ka uzņēmums ir īpaši izdevīgs darījums.

10. Name.com – lēta un pārredzama cenu noteikšana ar daudzām pieejamām papildprogrammām

10 labākie 2020. gada domēnu reģistratori - draudzīgi budžetam un uzticamiNosaukums.com, reģistratūra, kas kļuvusi par tīmekļa mitinātāju, ir apkopojusi ievērojamu dažu portfeli divi miljoni domēnu.

Ko jūs saņemat

Name.com nodrošina masveida meklēšanas iespējas, e-pasta / URL / sociālās pāradresācijas rīkus un uzlabotas drošības funkcijas. DNS pārvaldība un divpakāpju verifikācija ir jauka freebies arī.

namecom

Cik maksāsit

Jūsu standarta .com reģistrācija maksā 8,99 USD, atjaunošanai 12,99 USD un pārsūtīšanai 7,99 USD, savukārt dažādiem citiem paplašinājumiem – ieskaitot rakstzīmes, kas nav angļu valodas – tiek piemērota cena..

WHOIS privātuma aizsardzība, SSL sertifikācija un domēna pārsūtīšanas bloķēšana kopā maksā papildus USD 9,98 gadā. G Suite, vietņu veidotājs un pamata tīmekļa pasts ir pieejami kā maksas papildinājumi.

Plusi

 • Plašs noderīgu papildinājumu klāsts par salīdzinoši lētu gada maksu
 • Vairākus bezmaksas rīkus var izmantot dažādiem mērķiem
 • Pietiekams kredīts, lai reģistrētu lielāko daļu domēnu bez maksas ar jebkuru 12 mēnešu hostinga plānu

Mīnusi

 • Nedaudz dārgāk nekā citi reģistrētāji, kas tur darbojas
 • Tiešraides tērzēšana un atbalsts pa tālruni nav pieejams visu diennakti

Kam tas vislabāk piemērots

G Suite fani var saņemt ievērojamu atlaidi populārajam e-pasta komplektam ar vietni Name.com, tāpēc, ja jūs meklējat par saprātīgu cenu domēna reģistrāciju un vispopulārāko e-pasta mitināšanu, tas ir pamatots risinājums.

Kur jums vajadzētu reģistrēt savu domēnu?

Šeit ir īsa salīdzināšanas tabula.

Sākotnējā gada reģistrācijas maksa (.com) Atjaunošanas maksa WHOIS privātuma aizsardzība Pieejams diennakts atbalsts E-pasta papildinājums?
Ej tēti 0,99 USD (ar promo) 14,99 USD Apmaksāts Jā (apmaksāts)
InMotion hostings 15,99 USD 15,99 USD Apmaksāts Tikai ar mitināšanu
1&1 IONOS 1 USD 15 USD Bezmaksas Jā (bez maksas)
HostGator 12,95 USD 15 USD Apmaksāts Tikai ar mitināšanu
Bluehost 11,99 USD 11,99 USD Apmaksāts Tikai ar mitināšanu
Nosaukums 8,88 USD 10,98 USD Pirmo gadu bez maksas Jā (divus mēnešus bez maksas)
Novietojiet kursoru 12,99 USD 14,99 USD Bezmaksas Nē (no pirmdienas līdz piektdienai no 8:00 līdz 23:00, EST, sestdien + svētdien no 8:00 līdz 20:00, EST) Jā (apmaksāts)
Google domēni 12 USD 12 USD Bezmaksas Jā (apmaksāts)
Dynadot 8,99 USD 8,99 USD Bezmaksas Nē (tikai darba laikā) Jā (apmaksāts)
Name.com 8,99 USD 12,99 USD Apmaksāts Nē (tikai darba laikā) Jā (apmaksāts)

Galvenais ir tas, ka, ja vēlaties iegūt savu pirmo domēnu, jums būs nepieciešams reģistrators lēti priekšā, bet tajā ir daudz funkciju, par kurām jūs varat izvērsties.

Ja jūs meklējat pilnu domēnu un mitināšanas paketi, mēs iesakām GoDaddy – izlasiet mūsu plašo pārskatu šeit. Viņiem ir mērogs, ar kuru var konkurēt daži citi pakalpojumu sniedzēji, ļaujot viņiem organizēt fantastiskas reklāmas vairākas reizes gadā, kā arī iegādāties arvien pieaugošu funkciju klāstu, lai labāk apkalpotu klientus..

Tas nozīmē, ka visiem iepriekš minētajiem reģistratūrām ir lieliskas īpašības, un tās jānovērtē atbilstoši jūsu ilgtermiņa mērķiem un budžetam.

Vai meklējat domēna vārda idejas? Noklikšķiniet šeit, lai atrastu labākos domēnu ģeneratorus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector