10 absolūti labākie tiešsaistes rīki rakstniekiem 2020. gadā

Kurš nevēlas būt labāks rakstnieks?


Neatkarīgi no tā, vai strādājat ārštatā vai strādājat uzņēmumā, pastāv pastāvīgs spiediens, lai labāk izteiktu savas idejas, ieinteresētu auditoriju, pieļautu mazāk kļūdu un, protams, efektīvāk izmantotu savu laiku.

Par laimi (vai diemžēl?) Ir aptuveni divi miljardi rīku, kas visi sola jums palīdzēt uzlabot jūsu rakstīto. Bet kuri no tiem patiešām mainīs? Kuras no tām ir jūsu laika un uzmanības vērts, nemaz nerunājot par savu naudu?

Mūsu komanda pēdējās pāris nedēļas pavadīja, uzdodot šos pašus jautājumus. Mēs izskatījām katru rakstīšanas procesa soli – no prāta vētras un piezīmju veikšanas līdz virsrakstu rakstīšanai un rediģēšanai – un paši izmēģinājām rīkus..

Atkarībā no tā, kurā jomā jūs rakstāt, kuru jūs cenšaties uzlabot, jūs varētu interesēt tikai viena kategorija vai arī jums var šķist, ka katrs rīks šajā sarakstā var radīt lielas atšķirības. Katrā ziņā jūs aiziesit no labāka rakstnieka.

Ko mēs meklējam labākajos rakstīšanas rīkos

Mūsu rakstnieku komanda pārbaudīja desmitiem rīku, kas pievēršas daudziem dažādiem rakstīšanas procesa aspektiem. Šie ir desmit, kas padarīja griezumu. Viņiem ir kopīgs:

  • Pieejams: Idejas var tikt izmantotas jebkurā vietā un laikā. Kā rakstniekam ir svarīgi, lai jūs varētu tvert savas idejas, atrodoties ceļā, un viegli sadarboties ar citiem.
  • Universāls: Katram rakstniekam ir savs personīgais stils. Mūsu iecienītākie rīki var darboties dažādos veidos, tāpēc varat atrast to, kas jums vislabāk der.
  • Bezmaksas vai zemas izmaksas: Neatkarīgi no tā, vai jūs tikko sākat darbu vai jau esat izveidojis sev vārdu, nav jāmaksā liela cena, pat par rīkiem, kas var radīt lielu atšķirību.

# 1: gramatika – labākais korektūrai

Neatkarīgi no tā, vai jūs rakstāt dienām vai gadu desmitiem, otrs acu pāris vienmēr var palīdzēt. Aprakstīts kā “bezmaksas rakstīšanas palīgs” Gramatiski tiks labots jebkura veida teksts.

Kā arī visu pareizrakstības vai gramatikas kļūdu izcelšana, Gramatika jums pateiks, ja esat palaidis garām vārdu vai lietojat nepareizu rakstu.

Vēl viens plus ir tas, ka tas ir daudzpusīgs – ja jūs nerūpējaties (vai nevarat instalēt) pārlūka paplašinājumu, varat apmeklēt vietni Grammarly un tā vietā izvēlēties patstāvīgu tiešsaistes gramatikas pārbaudītāju..

Labākais tiešsaistes rīks-rakstniekiem-2019-image7

Vai tas ir bez maksas??

Gramatika piedāvā pamata bezmaksas plāns, taču jūs varat jaunināt uz vienu no piemaksu plāniem, lai veiktu sarežģītākas pieturzīmju, konteksta, gramatikas, vārdu krājuma un teikuma struktūras pārbaudes. Tomēr abiem prēmiju plāniem ir diezgan liela ikmēneša likme.

# 2: Scapple – labākais prāta vētrai

Dažreiz vissmagākā rakstīšanas daļa var būt tikai mēģinājums izprast savas sākotnējās idejas. Scrapple palīdz uztvert visas savas domas un nodibināt starp tām vizuālus sakarus.

Tas ir lieliski piemērots domu karšu veidošanai un domu izsekošanai, kamēr jūs ļaujaties radošu ideju ģenerēšanai. Elastīgais interfeiss ir īpaši labs vizuālo domu veicējiem un radošajiem tipiem, kuriem nepieciešama neliela palīdzība organizēšanā un plānošanā.

Labākie tiešsaistes rīki rakstniekiem 2019. gadā-image1

Vai tas ir bez maksas??

Scapple varat izmantot bez maksas 30 “aktīvās” dienas, kas nozīmē tikai tās dienas, kurās faktiski pierakstāties, nevis 30 kalendārās dienas pēc reģistrēšanās. Pēc tam jūs varat turpināt izmantot rīku standarta licencē par ļoti saprātīgu vienreizēju samaksu.

# 3: Evernote – labākais ideju uztveršanai

Joprojām ir apkopot savas domas un gatavoties rakstīšanai, Evernote piezīmju veikšanas lietotne palīdz jums iegūt jaunas idejas, atrodoties ceļā, izmantojot mobilo tālruni..

Kurš teica, ka jums ir jāfiksē savas domas rakstiskā formā? Ne Evernote. Šī lietotne ļauj ievietot attēlus, balss piezīmes un Web lapas savā virtuālajā albumā glabāšanai. Šīs funkcijas piešķir tai papildu priekšrocības salīdzinājumā ar dažām citām piezīmju veikšanas lietotnēm.

Varat arī sinhronizēt piezīmes dažādās ierīcēs un piekļūt tām jebkur un visur.

Best-Online-rīki-rakstniekiem-in 2019-image2

Vai tas ir bez maksas??

Evernote pamatplāns ir bezmaksas, taču jūs varat jaunināt uz apmaksātu plānu par nelielu ikmēneša maksu. Ja neesat pārliecināts, vai veikt jaunināšanu, 30 dienas varat bez maksas izmēģināt Evernote Premium.

# 4: CoSchedule virsrakstu analizators – labākais pirmajiem iespaidiem

Kā rakstniekam jūsu pienākums ir izveidot noklikšķināšanas cienīgus virsrakstus, kas piesaistītu lasītāju uzmanību un aicinātu viņus uzzināt vairāk. Tajā nāk CoSchedule Headline Analyzer.

Vienkārši ievadiet virsraksta ideju un dažus datus par savu rakstu. Pēc tam noklikšķiniet uz “Analizēt tūlīt” un savu virsraksts tiks vērtēts skalā no 0 līdz 100 atbilstoši parasto, retāk sastopamo, emocionālo un spēcīgo vārdu skaitam.

Jūs vēlaties iegūt pēc iespējas augstāku punktu skaitu pēdējās divās kategorijās, jo lasītāji noklikšķinās, lai lasītu vairāk, kad izjūt emocionālu saikni.

Labākais tiešsaistes rīks-rakstniekiem-2019. gadā-attēls3

Vai tas ir bez maksas??

Jā, bet, lai nonāktu pie rezultātiem, jums ir jāaizpilda pāris veidlapu un jāsniedz sīka informācija par jums un jūsu uzņēmumu.

# 5: Hemingveja lietotne – labākais rakstīšanas uzlabošanai

Nav svarīgi, cik reizes jūs pierādāt savu darbu – katram labam rakstniekam ir vajadzīgs lielisks redaktors.

Tiešsaistes redaktora lietotne Hemingway ir īpaši ērta aizņemtiem satura rakstītājiem, ievērojot stingrus laika grafikus, kas visu laiku nozīmē mūs visus! Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet tekstu lodziņā Hemingveja vietnē, un tas arī notiks izcelt bieži sastopamās kļūdas, sarežģītus teikumus un vārdus, kurus var aizstāt ar kodolīgākiem sinonīmiem.

Šis rīks arī pārliecināsies, ka nelietojat pārāk daudz pasīvās balss, un jūs informēs, ja kādus teksta fragmentus ir grūti lasīt. Kopumā Hemingveja lietotne patiesībā nav nekāda prāta.

Labākais tiešsaistes rīks-rakstniekiem 2019. gadā-attēls4

Vai tas ir bez maksas??

Jā. Varat arī lejupielādēt darbvirsmas lietotni operētājsistēmai Windows vai Mac OS par nelielu vienreizēju cenu.

# 6: lasāms – labākais auditorijas piesaistīšanai

Kā norāda nosaukums, lasāms padara jūsu tekstu vairāk … labi, lasāmu.

Novērtējot izglītības līmeni, kāds kādam būtu nepieciešams, lai lasītu jūsu rakstīto, programma Readable palīdz jums rakstīt jūsu mērķauditorijai. Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet savu kopiju rīkā “Score Text”, lai redzētu to dažu sekunžu laikā analizētu.

Labākais tiešsaistes rīks rakstniekiem 2019. gadā-attēls5

Vai tas ir bez maksas??

Nē, taču jums ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija. Apmaksāts abonements ir par zemu ikmēneša maksu.

# 7: Klišeju meklētājs – labākais, lai nodrošinātu, ka jūs saprotat

Daži rakstīšanas stili patiesībā prasa klišejas un citas idiomas, bet daudzi to nedara. Jūsu raksts būs labāk saprotams starptautiskām auditorijām, ja izvairīsities no sarunvalodām.

Ja jūs cenšaties izvairīties no pārmērīgas vai mulsinošas valodas rakstīšanā, tad Kliše Finder varētu būt jūsu labākais draugs.

Tas ir ļoti viegli un efektīvi lietojams. Vienkārši ievadiet tekstu lodziņā un noklikšķiniet uz “Atrast klišejas”, lai sekunžu laikā redzētu rezultātus ar skaidri parādītām klišejām.

Labākais tiešsaistes rīks-rakstniekiem-2019. gadā-image6

Vai tas ir bez maksas??

Jā.

Nr. 8: Google dokumenti – labākais sadarbībai

Kaut arī Microsoft Word un Apple’s Pages ir visplašāk izmantotās rakstīšanas lietojumprogrammas visā pasaulē, Google dokumenti ātri kļūst par tiešo vārdu apstrādes programmu, kas paredzēta tieši satura rakstītājiem..

Kāpēc? Tas ir labākais rīks sadarbībai ar citiem rakstīšanas projektā. Varat ne tikai piekļūt vienam un tam pašam dokumentam no dažādām ierīcēm, bet arī skatīt reāllaika izmaiņas, kad citi lietotāji raksta dokumentu, un varat komentēt viņu rakstīto.

Vislabākais par Google dokumentiem? Tas ir integrēts Google diskā, kas nozīmē, ka jūs varat viegli koplietot dokumentus ar savu komandu.

Labākais tiešsaistes rīks rakstniekiem 2019. gadā-attēls8

Vai tas ir bez maksas??

Jā. Tomēr, ja vēlaties neierobežotu krātuvi, jums būs jāmaksā.

# 9: StayFocusd lietotne – vislabākā, lai paliktu uz uzdevuma

Rakstīšana var būt intensīva, un reizēm ir viegli zaudēt koncentrēšanos. Pieejams kā Google Chrome paplašinājums, un tas ir vienkāršais StayFocusd priekšnoteikums ierobežot laiku, ko jūs tērējat laika tērēšanai vietnēs. Tas palīdzēs novērst nevajadzīgus traucējumus un paaugstinās produktivitātes līmeni!

Vai nepieciešama vēl lielāka palīdzība fokusēšanā? Skatiet labākās produktivitātes lietotnes ārštata darbiniekiem.

Varat pielāgot lietotni atbilstoši konkrētām vietnēm, apakšdomēniem, tiešsaistes spēlēm un videoklipiem, kas izraisa jūsu nespēju koncentrēties. Kad esat iztērējis atvēlēto laiku, jums tiks liegta pieeja šīm vietnēm atlikušajā dienas daļā. Vienkārši, bet efektīvi, vai ne?

Labākais tiešsaistes rīks-rakstniekiem-2019-image9

Vai tas ir bez maksas??

Jā.

# 10: Noisli – labākais produktivitātes palielināšanai

Ja jūs rakstīšanas laikā cenšaties saglabāt produktivitāti un ar nepietiekamu uzmanību novēršat, tad šis rīks būs lielisks palīgs.

Noisli nodrošina fona troksni, kas palīdz jums koncentrēties. Tas ļauj jums izveidot savas skaņu kombinācijasNeatkarīgi no tā, vai tas atstāj čaukstošu vēju, pērkona negaisu ārpus jūsu loga vai nomierinošus viļņus, kas plīvo pret krastu. Tas var palīdzēt bloķēt traucējošos trokšņus– līdzīgi kā cilvēki, kas runā tuvumā, vai bērni, kas rāda futbolu ap jūsu logu.

Noisli ne tikai rada patīkamu atmosfēru, bet arī galvenokārt samazina stresu un nomierina prātu, lai galu galā palielinātu jūsu radošumu un ātrāk nonāktu rakstīšanas režīmā..

Labākais tiešsaistes rīks-rakstniekiem-2019. gadā-image10

Vai tas ir bez maksas??

Jā.

Labākie tiešsaistes rīki rakstniekiem

Šajā biznesā laiks ir nauda. Tātad bezmaksas rīks faktiski nav bezmaksas, ja tas netaupīs jums laiku prāta vētras, rakstīšanas vai teksta rediģēšanas laikā. Tāpēc es koncentrējos uz tiešsaistes rakstnieku rīkiem, kas rada vērtību bez maksas vai bez maksas.

Tomēr, ja jūsu bizness turpina augt, jūs varat atļauties izdevumus vai arī vēlaties vēl vairāk attīstīt savu rakstīšanu, apsveriet iespēju jaunināt uz tādu rīku apmaksātu versiju, kas jums vislabāk darbojas. Un, ja jūs tikko sākat darbu freelancing pasaulē, mūsu galīgais ceļvedis var palīdzēt.

Jebkurā gadījumā, kamēr vien jūs esat nolēmis būt labākais satura rakstītājs un vēlaties ieguldīt attiecīgajos rīkos, nav iemesla, kāpēc jums nebūs gara un plaukstoša karjera.

BEZMAKSAS BEZMAKSAS KONTU TŪLĪT

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector