Kaip tinkamai naudotis skaitmenine rinkodara – svarbiausi patarimai iš 10 pramonės ekspertų

Jei stebėjote šį tinklaraštį, tikriausiai pastebėjote mūsų interviu serijas, kuriose kalbamės su aukščiausio lygio skaitmeninės rinkodaros pramonės vadovais ir klausiame jų asmeninės nuomonės apie tai, kur vyksta pramonė, kurios technologijos juos jaudina ir kokios jie mano, kad skaitmeniniai rinkodaros specialistai turėtų susitelkti ties savo tikslais.


Šiame straipsnyje aš grįžau prie visų ankstesnių interviu, kuriuose paprašiau garsių savo srities ekspertų pateikti jų rekomendacijas, kaip būti sėkmingu internetinės rinkodaros specialistu..

Žinoma, skaitmeninė rinkodara yra didžiulė tema, apimanti daugelį kompetencijos sričių, todėl tai darydama bandžiau ieškoti atsakymų, kurie apimtų visas skaitmeninės rinkodaros sritis, pradedant nuo socialinės žiniasklaidos ir „Chatbot“ automatizavimo, baigiant vartotojo patirties optimizavimu ir B2B potencialių klientų generavimu..

Tolesniuose punktuose pateikiama 10 įdomiausių ir įkvepiančių rekomendacijų, kurias gavau apklausus daugiau nei 50 rinkodaros ekspertų, kaip būti sėkmingu skaitmeninės rinkodaros specialistu. Laikykitės slinkimo, jei esate pasirengęs būti apšviestas!

Contents

Konversijos koeficiento optimizavimas

Kokie yra pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas skaitmeninės rinkodaros specialistas apie konversijų rodiklio optimizavimą?

„Convert“ generalinio direktoriaus Denniso Van Der Heijdeno atsakymas

Pokalbis su „Convert“ generaliniu direktoriumi Dennisu van der Heijdenu

Svarbiausias dalykas CRO kaip pramonėje trokšdamas, kad viskas būtų geriau nei vakar. Nerekomenduoju žiūrėti į konkurenciją ir vidurkius. Nesvarbu, kad konvertuojate 0,1% ar 10%, visada turite galvoti apie tai, kaip padaryti jį geresnį.

Būti smalsiam yra svarbiausia nes nėra jokio įsilaužimo ar įrankio, kuris jums tiks. Pvz., Jūs neuždirbsite daugiau pinigų tiesiog įdiegę konvertuoti į savo svetainę ir paleidę testus. Tai, ko iš tikrųjų reikia, nori išsiaiškinkite, kodėl žmonės nusivilia, kokios yra jų problemos ir kas juos neleidžia konvertuoti. Atsakymai sietini su tinkamumo naudoti testavimu, vartotojų elgsenos tyrimais, šilumos žemėlapių ir duomenų analize, apklausų atsakymais ir dar daugiau. Juos rasite, jei klausimai jus klaidina.

Viskas, ką darote prieš A / B testavimą pamatyti, ką žmonės veikia. Taigi išsiaiškinkite, kur kyla žmonių problema, ir pabandykite sukurti hipotezę, kodėl tai vyksta.

Pavyzdžiui, vienas iš mūsų klientų savo šilumos žemėlapyje pastebėjo, kad 15% žmonių, apsilankiusių jų krepšelio puslapyje, spustelėjo krepšelio piktogramą puslapio viršuje. Bet kodėl jūs taip darytumėte, jei jau esate krepšelio puslapyje?

Hipotezėje teigiama, kad žmonės manė, kad spustelėję krepšelio piktogramą, jie pereis prie kito žingsnio – kasos puslapio. Ko šiuo atveju nebuvo. Spustelėjus šį mygtuką, iš naujo buvo įkeltas tas pats puslapis, ir šie 15% leido manyti, kad svetainėje kažkas ne taip.

Taigi, remdamasis hipoteze, šis klientas nusprendė paimti tą piktogramą ir nukreipti ją į kasos puslapį, todėl pajamos vien tik tą ketvirtį padidėjo 4%. Įspūdinga, ar ne??

svarbiausi dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas skaitmeninės rinkodaros specialistas apie konversijų rodiklio optimizavimą (CRO)„Convert.com“ informacijos suvestinė

Tiesiog būdami smalsūs ir uždavę teisingus klausimus, jiems pavyko pašalinti nusivylimą perkraunant puslapį. Galvodami, kad tai padarę vartotojai buvo kvaila, nežinodami, kaip atrodo krepšelio piktograma, problemos neišsprendėte. Bet kai jie jau spusiojo jį, pakeisdami piktogramos URL padidėjo pajamos 4%.

Kitas dalykas – nesijaudinkite, jei neturite pakankamai srauto palaikyti A / B testus ir kitus eksperimentus. Nes nepasirengimas eksperimentams nereiškia, kad negalite optimizuoti daugiau konversijų. Tiesiog įsigilinkite į bet kokius duomenis, kuriuos atliksite, ir teisingai atlikdami vis tiek pastebėsite kelias optimizavimo sritis, kurios paprastai bus susijusios su pinigine verte.

Pvz., Klaidos. Tiesiog paleiskite savo svetainę naudodamiesi diagnostikos įrankiu ir ji pažymės visas jūsų klaidas. Neatliekate klaidų bandymų, tiesiog jas pašalinate.

Lėtai įkeliamus puslapius taip pat reikia patobulinti. Čia nereikia tik A / B bandymų įkelkite jį per 2 sekundes.

Pasitikrink savo formas! Ar jie tinkamai veikia visose naršyklėse, įrenginiuose ir operacinėse sistemose? Vėlgi, užfiksuokite klaidas, ypač JS klaidas! Yra didžiulė pinigų suma, kurią galima sutaupyti pašalinus klaidas, ir tam jums nereikia „Convert.com“.

Konversija nėra lengva pramonės šaka, ji labiau skirta subrendusioms įmonėms, kurių svetainėse apsilanko 200 000 ar daugiau lankytojų per mėnesį. Kai turite laiko, kūrėjas ir tyrėjas gali atlikti tuos dalykus arba galite išsinuomoti agentūrą, tai yra tada, kai galite tikėtis perkelti adatą.

Kai kurie automatizuoti įrankiai daro savo magiją. Tačiau „Convert.com“ nėra vienas iš tų sprendimų. Mes galime padėti tik darbštiems, pakankamai įdomiems žmonėms, kad jie efektyviai atliktų savo darbą.

Klientų patirties optimizavimas

Kas yra pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas skaitmeninės rinkodaros specialistas, optimizuodamas klientų patirtį (CRO)?

Atsakymą pateikė „VWO“ generalinis direktorius Sparshas Gupta

„Visual Website Optimizer“ (VWO) generalinis direktorius Sparshas Gupta

Pirma, turi būti strateginis procesas ir laiko optimizavimo patirtis. Mačiau tūkstančius klientų ir rinkodaros specialistų, išbandžiusių ad-hoc metodą. Kartas nuo karto jie atliks kelis kampanijos testus arba pagalvos apie savo naudotojo patirties optimizavimą, tačiau nesugebės pasiekti rezultatų ir visiškai to neatsisakys..

Visas patirties optimizavimo procesas turėtų būti vertinamas kaip tęstinė programa. A / B testavimas yra tas, kad jei jūs darysite tai šiandien, tai turėsite padaryti dar kartą kitą mėnesį.

Neišmesk pasimatymo! Pasaulis juda taip greitai, kad net jei jūsų internetinė svetainė šiuo metu yra aukščiausio lygio, artimiausioje ateityje klientų elgesys drastiškai pasikeis ir praktiškai visą laiką turėsite būti šalia..

Aš taip pat matau, atsižvelgiant į A / B testavimą ir CRO požiūrį: sunkiau gauti daugiau nugalėtojų. Kai sakau nugalėtojus, turiu omenyje kampanijas, kuriose hipotezė buvo patikrinta ir patvirtinta. Taip pat yra kampanijų, kuriose hipotezės klaidingos, todėl sunku pereiti nuo 50% iki 60%.

Jūs turite sutikti su tuo daugiau nei pusė kampanijų nebus nugalėtojai, ir viskas gerai; tai atsitinka su keliomis labiausiai optimizuotomis svetainėmis. Net sudėtingiausios kampanijos žlunga daugiau nei 50 proc., Todėl neturėtumėte jų atsisakyti. Idėja yra nuolatos tikrink.

VWO generalinis direktorius pasakoja apie svarbiausius dalykus, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas skaitmeninės rinkodaros specialistas, optimizuodamas klientų patirtį (CRO).„VWO Engage“ prietaisų skydelis

Mačiau komandų, kurios sutelkia dėmesį į daugybę testų ir patirties, kurios laikui bėgant sugebėjo geriau optimizuoti ir gauti daugiau rezultatų nei tos, kurios sutelkė dėmesį į tai, kad teisingai atliktų tik vieną testą. Net jei daug ką planuojate, vis tiek yra tikimybė, kad jūsų testas nepavyks.

Tau reikia eikite su duomenimis paremta hipoteze, tačiau nebūkite labai išsamus apie hipotezę, nes svarbiausia yra bandymo greitis. Turėti daugiau kampanijų yra daug svarbiau, nei tik prilipti prie vienos ir jas patobulinti.

Kalbant apie patirties optimizavimą, svarbu ne tik A / B testavimas, kad jūsų svetainėje būtų geresnė klientų patirtis; tai yra visa bendravimas su tuo klientu visuose sąlyčio taškuose tai svarbu. Tai gali būti jūsų svetainė ar programa, socialinė žiniasklaida, el. Laiškai ar bet koks kitas sąlyčio taškas, turintis įtakos klientų patirčiai ir jūsų konversijai.

„Web Analytics“

Ką patartumėte prekės ženklui, siekiančiam tapti pramonės lyderiu?

Atsakymas pateiktas „hasonlóWeb“ vyriausiojo produktų skyriaus vadovo Benjamino Seroro

Benjaminas Seroras, išspausdinto produkto pareigūnas

Norint tapti pramonės lyderiu, svarbiausia tai padaryti suteikti vertę. Jei tik tikslą kuriate kaip prekės ženklą, bus sunku sudominti žmones. Susikoncentruokite į vertę, kurią teikiate pasauliui, ir savo misiją, ir stenkitės būti geriausi tuo, ką darote, nepriklausomai nuo rinkos dydžio.

Tai mes bandome padaryti „panašiame Web“. Jūs, kaip vartotojas, naudojote mus nemokama versija, kuri yra mūsų misijos dalis. Mūsų misija yra demokratizuoti prieigą prie duomenų, kad studentai, žurnalistai ir praktiškai bet kas, o ne tik milžiniški prekės ženklai, galėtų laisvai naudotis rinkos duomenimis..

Taigi, kurdami tą logiką, buvome sutelkę dėmesį į savo misiją padaryti duomenis prieinamus ir jie tapo tikrai galingi. Pradėjome sulaukti gerbėjų, evangelistų ir šalininkų, kurie mus be galo mylėjo. Kai sukuriate tokį jausmą savo tikslinėje auditorijoje, tai yra tada, kai tampate pramonės lyderiu.

Taigi, kaip jūs priversti žmones pasisakyti už jus? Būdami autentiški ir tikri savo misijoje ir iš tikrųjų suteikdami vertę tiems žmonėms.

Taktiškai reikia mokėti platinti ir skleisti savo viziją. Mums SEO buvo pagrindinis dalykas. Mes nenorėjome mokėti už reklamą, o kurti bendruomenę, vertindami skaitmeninį pasaulį. Kadangi tai buvo kažkas, kas daug kam rūpėjo, savo strategiją sutelkėme ties mintimi, kad mūsų bendruomenės nariai yra geriausi mūsų ambasadoriai ir šalininkai. Nėra vienos veiksmingos taktikos, išskyrus tai, kad ji labai atitinka jūsų misiją.

Sužinokite daugiau apie „hasonlóWeb“ šiame įvadiniame vaizdo įraše:

Marketingo automatizavimas

Kokie yra psichologiniai veiksniai, kurių rinkodaros specialistai linkę praleisti, ir kokie yra jūsų patarimai, kaip įtraukti juos į rinkodaros strategiją?

Įkūrėjo Kenda Macdonald atsakymas & „Automation Ninja“ generalinis direktorius

Kenda McDonald, „Automation Ninjas“ generalinė direktorė

Didžiausias praleidimas nėra psichografijos naudojimas, siekiant apibūdinti jūsų idealią auditoriją. Tai yra tokie dalykai kaip pomėgiai, požiūriai / veikla ir nuomonės arba TATO kintamieji, kurie padės jums suprasti, kokią informaciją nori pamatyti jūsų auditorija, kur jie nori pamatyti ir kokia informacija į ją reaguotų geriausiai. Tai jums padeda pažinti savo auditoriją žmogiškuoju lygiu.

Tada yra šališkumų, kuriuos galime panaudoti, kad mūsų turinys būtų geriau konvertuojamas. Dalykai, kaip įtvirtinimo efektas, naudojant pirmąją pamatytą informaciją, norėdami palyginti ar palyginti likusią informaciją. Tuomet galite gilintis į nuoseklią savivalę ir kognityvinį poreikį, įtraukdami grupes ir išstumdami grupes. Rinkodaroje galingas psichologinis šališkumas.

Kitas yra auditorijos sąmoningumo lygis. Būdami rinkodaros specialistais, mes lengvai įsitraukiame į turinio kūrimą ir tai lengva pamiršti įsitikinkite, kad turinys yra tinkamo lygio auditorijai.

Kadangi ten yra tūkstančiai įrankių, pirmiausia norėčiau pasiūlyti labai aiškiai pasakykite, ko norite pasiekti. Taigi, pirmas žingsnis turėtų būti auditorijos planavimas ir strategijos planavimas – tai padės rasti įrankius, kurie geriausiai atitinka jūsų rinkodaros tikslus.

Antra, sutelkite dėmesį į savo auditorijos įtraukimą. Negalima tik parduoti, nesuteikite jiems vertingo turinio, kurį jie suvartos. Mes rekomenduojame pasiimti visą turimą turinį ir išplatinti jį esamai auditorijai. Panaudokite tą turinį ir įsitikinkite, kad sukuriate pridėtinę vertę.

Trečia, jei visą laiką siunčiate ryšius, įsitikinkite, kad stebite elgesį. Ar jie atidaro jūsų el. Laiškus? Ar jie spustelėja jūsų nuorodas? Ar jie ilgą laiką praleidžia tam tikrose jūsų svetainės dalyse?

Tokia informacija nurodo, kuo žmonės domisi, todėl jūs galite segmentuoti juos pagal elgesį. Kita vertus, jei žmonės nedaro tų dalykų, tai paaiškina, kas jiems neįdomu ir ką turėtumėte padaryti anksčiau, kad sukurtumėte geresnį įsitraukimą.

Naujoji Kenda McDonald knyga „Nulaužk pirkėjo smegenis“Sužinokite daugiau apie naują „Kenda“ knygą „Nulaužk pirkėjo smegenis“

e-komercija

Kokios yra pagrindinės jūsų konversijų padidinimo rekomendacijos?

Atsakymas: StoreYa COO Eyal Reich

„StoreYa Eyal Reich“

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad visi būtų lengviau pasakyti nei padaryti.

Visų pirma, jūs turite sutelkti dėmesį į nišą. Neatidarykite bendros parduotuvės, kurioje parduodami keli produktai iš skirtingų kategorijų. Sukurkite prekės ženklą ir pradėkite reklamuoti savo geriausiai parduodamą produktą. Pabandyk būk kuo komunikabilesnis, nes tai yra SVV vertybė prieš monstrus, tokius kaip „Amazon“. Jūs gaunate pasirinkimą būkite asmeniški su savo tiksline auditorija.

Savo svetainėje pridėkite pokalbių valdiklį, pvz., „Messenger“ ar „WhatsApp“. Stenkitės suteikti geriausią įmanomą palaikymą ir tinkamu metu klientams suteikite teisingų patarimų. Galite padidinti pardavimą bent 20%, tiesiog suteikdami reikiamą palaikymą reikiamu metu.

Pabandykite suteikti geriausią apsipirkimo patirtį kuo mažiau paspaudimų – nuo pagrindinio puslapio iki produkto puslapio iki patikrinimo puslapio.

Neverskite vartotojų atidaryti sąskaitos ir sumažinkite kasų laukus kiek tik galima daugiau.

Pasinaudokite pažįstamais pasitikėjimo ženklais nurodydami „saugus mokėjimas per XXX“. Turite parodyti, kad svetainė ir mokėjimo sistema yra saugūs. Kad auditorija jaustųsi kuo greičiau ir greičiau užbaigtų kasos procesą. Jei tai padarysite, padidės konversija ir sumažės krepšelio atsisakymas.

Mes taip pat matome, kad norint pagerinti konversijas, kurių jums reikia siūlyti akcijas su reklamjuostėmis, iššokančiaisiais langais ir kitais akį traukiančiais elementais. Nepriklausomai nuo to, kaip tai darote, tai tikrai būtina. Jūs konkuruojate su didesniais žaidėjais ir jie teikia akcijas.

Jums nereikia siūlyti didelių nuolaidų. 50% nuolaidų pasiūlymas gali atrodyti žuvingas ir per daug kvepėti kaip sukčiai. Pateikite reklamą, kuri yra tikra jūsų klientams. Remiantis atvejo tyrimu, kuriame mes stebėjome 30 milijonų JAV vartotojų elgesį, „Internetinių“ akcijų populiarumas yra nuo 10 iki 15%. Taigi siūlyti nuolaidas yra svarbu, tačiau nepersistenkite.

Kitas svarbus dalykas yra sukurkite puikų produkto aprašą. Daugelis žmonių nėra linkę sutelkti dėmesio į produkto aprašymą, tačiau tai tikrai būtina. Dauguma klientų vis dar renkasi apsipirkimą neprisijungę, nes jie gali atidžiai ištirti gaminius. Turite sugebėti panašėti į šią patirtį sudarydami kuo išsamesnius savo produktų aprašymus. Jei ant kiekvieno produkto parašysite 2 eilutes, atmetimo rodiklis bus didelis, nes nepateikėte pakankamai informacijos arba netinkamo kalbėjimo tono.

Jūs turėtumėte pabandyti sužinok, koks „Lingo“ yra tobulas tavo auditorijai pagal geografiją ir demografiją. Humoras gali būti gana naudingas, jei jis dera su prekės ženklo lingo. Iš esmės norite sukurti tokią pardavimo vietą, kuri puikiai tinka jūsų konkrečiai tikslinei auditorijai.

Peržiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie „StoreYa“.

B2B išvykstamoji rinkodara

Kokie yra jūsų patarimai dėl sėkmingos išeinančios rinkodaros?

DAZE įkūrėjo atsakymas & Generalinis direktorius Gali Soudak

DAZE generalinis direktorius Gali Soudak B2B skaitmeninė rinkodara

Skirtingai nuo daugelio kitų dalykų, išvykstančiai rinkodarai reikalingas labai iniciatyvus požiūris. Pagalvokite apie telemarketingą ar tele-susitikimą. Tai grynas išeinantis kanalas, tai reiškia, kad išeinate iš ten ir pasieksite klientą. Jūs jiems skambinate, siunčiate el. Laiškus, siunčiate jiems tekstą. Per daugelį metų tam buvo sukurta daugybė skirtingų sistemų ir įrankių, tačiau tai iš esmės yra tiesioginis jūsų tikslinės rinkos informavimas ir žmonės tai daro per daugelį kanalų.

Kai daug dėmesio skiriate B2B, akivaizdu, kad pagrindinės priemonės yra „LinkedIn“ ir „Twitter“, tačiau jei išmoksite protingai nukreipti, tai galite padaryti ir naudodamiesi „Facebook“, el. Paštu ir daugeliu kitų platformų..

Žinoma, jūs turite labai gerai žinoti apie šlamšto įstatymus ir teisinius apribojimus, bet jūs taip pat turite tai padaryti sąžiningai ir sąžiningai. Daugeliui kompanijų, kurios bando užsiimti išvykusiąja rinkodara, nepasiekiami norimi rezultatai, ir akivaizdu, kodėl, nes kai jūs pasiekiate žmogų, kuris nebuvo auklėjamas, kuris nežino jūsų prekės ženklo, daugumai žmonių tai nepatiks. Jie nemėgsta būti parduodami, jiems nepatinka, kad jie yra klaidingi, ir jie tave pažymi kaip šlamšto platintoją.

Yra sistemos ir geriausia praktika, kaip tai padaryti tokiu būdu, kuris iš tikrųjų veikia ir sukuria verslo galimybes. Privalumas yra tai, kad jis yra labai greitas. Paprastai sistemos sukūrimas tinkamu būdu užtrunka apie mėnesį, bet kai ji bus sukonfigūruota ir pradėsite išeinančią kampaniją, kitą dieną turėsite potencialius klientus, o aš kalbu apie pardavimų reikalavimus atitinkančius potencialius klientus, kurie yra pasirengę planuoti su jumis arba užsisakyti iš jūsų.

Tai didelis pranašumas, kai dirbate tokiose rinkose kaip Izraelis, kur žmonės nėra labai kantrūs ilgalaikės rinkodaros srityje. Jie nori IG kitą rytą, ir tai yra vienas kanalas, padėjęs mums ženkliai augti. Mes pirmieji Izraelyje tai pasiūlėme ir ilgus metus buvome vienintelė tai padariusi įmonė. Aš žinau, kad dabar ją siūlo kelios kitos agentūros, tačiau, kadangi tai yra sunkus kanalas, kuriam pasiseka, nemanau, kad jos sugebėjo iš tikrųjų sugadinti geriausią praktiką, kaip padaryti išvykstamąjį darbą.

Kitas išskirtinis dalykas, kuris mumyse yra, yra tai, kad mes siūlome kanalą, kurį mes vadiname „Minties lyderyste“. Ką mes radome, tai yra žmonėms labiau patinka sekti žmones, nei jiems patinka sekti prekės ženklus. Tai tinka, ar jums patinka prekės ženklas, ar ne. Taigi galiu duoti jums 2 vardus: „Microsoft“ ir „Apple“.

Aš esu visiškai tikra, kad kai sakau „Microsoft“, jūsų kūne nesijaučia malonus jausmas, bet kai sakau „Apple“, tai visai kita istorija!

Žmonės yra įsimylėję „Apple“ ir vis tiek dauguma jų mieliau sektų paskui Bilą Gatesą, o ne „Microsoft“. O kai Steve’as Jobsas liko gyvas, viena iš „Apple“ sėkmės priežasčių yra ta, kad jis vykdė „Minties“ lyderystę ir „influencerių“ rinkodarą. Steve’ui Jobsui jie patiko net labiau nei jiems sekė „Apple“.

Kada tu įkelkite vertingą turinį ir dalyvaukite grupinėse diskusijose, parodote savo tikslinei auditorijai, kad šioje įmonėje yra ekspertų lyderių; minties lyderiai, kurių nori laikytis jūsų tikslinė rinka; taigi pakankamai greitai pradėsite traukti atvykstančius klientus, prasmę, potencialius klientus, kurie pradės jums užduoti klausimus ir nori su jumis pasitarti ar susitikti.

Tai reiškia, kad vėliau bus labai lengva parduoti jūsų produktus ir paslaugas, nes šie žmonės yra gerai auklėjami, jie žino, kad šią įmonę valdantys žmonės yra ekspertai.

Šiame kanale matome nuostabius rezultatus, ir labai nedaug agentūrų užsiima tokiomis paslaugomis. Jie daugiausia dėmesio skiria prekės ženklo žinomumui, skelbimų eksponavimui ir apskritai gaunamai rinkodarai, bet ne per asmeninius profilius. Taigi, sakyčiau, išvykstamasis ir minties lyderystė yra dvi labai stiprios savybės, kurios daro mus nepakartojamus.

Galiausiai, mes labai remiamės duomenimis, taigi viskas, ką darome, yra išmatuota; Ar tai būtų išvykstamoji rinkodara, minties lyderystė, prekės ženklo žinomumas ar SEO, viskas matuojama tiek, kiek tai daro labai nedaug agentūrų. Mes optimizuokite kampanijas kas savaitę, kad pagerintume rezultatus. Kalbant apie esmę, tai daro didžiulį skirtumą.

Hebrajų kalba? Žiūrėkite įdomią Gali Soudako paskaitą apie tai, kaip generuoti potencialius klientus „LinkedIn“.

Mobilioji rinkodara

Kokie yra pagrindiniai gero „App Store“ optimizavimo (ASO) principai?

„StoreMaven“ generalinio direktoriaus Gad Maor atsakymas

Gad Maor, „StoreMaven“ generalinis direktorius

Aš daug laiko praleidau galvodamas apie rinką ir kritikuodamas senus įsitikinimus, kas iš tikrųjų yra optimizavimas. Optimizavimas yra kažkas gero ir geresnio, kuo geriau išnaudodamas.

Optimizavimo rinka prasidėjo dviem ramsčiais:

  • Skelbimų optimizavimas norėdami sulaukti daugiau konversijų. Galiu įkelti piktogramas, ekrano kopijas ir bet kokią vaizdinę informaciją, kuri pavers mano programą patrauklesne konkrečiai auditorijai, kuriai aš nukreipiu.
  • Raktinių žodžių optimizavimas kurios padeda rasti daugiau atradimų ir geriau dirbti su paieškos algoritmais, kad vartotojai, ieškantys programų parduotuvėje, tikiuosi, rastų mano programą.

Kai žiūrime į programų parduotuvių optimizavimą, ji tampa daug didesnė ne tik dėl didžiulės vertės ir įtakos įdiegimų skaičiui, bet ir dėl to, kaip mes sąveikaujame su pramone.

SEO ir ASO yra tarsi akcijų rinka. Kasdien įmonės kotiruojamos ir prekiaujama; tada tokius dalykus kaip PR, žodis iš lūpų į lūpas, reklama ir konkurentų veiksmai daro žymę. Publika perka ir parduoda, o kiekvienos dienos pabaigoje viskas, kas įvyko, pakeitė akcijų rinkos vertes. Žvelgiant į tai iš tokios perspektyvos, programų parduotuvė yra labai panaši.

Kai aš ieškau taksi, ar matau „Uber“ ar „Gett“? Tai atspindi tai, kas vyksta rinkoje. Ten judėjimas, o reitingas keičiasi beveik visą laiką. Tai yra rezultatas to, ką daro konkurentai.

Pradėjome mokytis, kaip šie veiksmai atsispindi programų parduotuvėje. Lipti reikia ne per sieną, o veidrodį, kuris galėtų geriau parodyti, ką darai ir ką daro tavo konkurentai..

Stebėkite „StoreMaven“, kaip veikia!

Pakartotinis rinkodara ir pakartotinis rinkodara

Kokie yra pagrindiniai dalykai, norint tinkamai pritaikyti retargerius?

Puikus auditorijos klientų sėkmės vadybininkas Maxas Stewartas

Maxas Stewartas - tobula auditorija

Pirmas dalykas yra nukreipkite į tinkamus žmones. Paprastai ji neveikia, kai svetainė ką tik buvo paleista ir jos srautas mažas. Vienas iš pagrindinių sėkmės variklių yra pakankamai žmonių, turinčių gerą atsitraukiančią auditoriją.

Suteikiame jums įrankius, skirtus žmonėms, kurie perka produktus, spustelėti kainų nustatymo puslapį ar iš pradžių domėtis, kad galėtumėte efektyviai apibrėžti savo skelbimų išlaidas. Jei kas nors tik trumpą sekundę apsilankė jūsų svetainėje ir iškart atšoko, galite pasirinkti jų ne retarguoti.

Tinkamų žmonių turėjimas taip pat reiškia, kad jūsų skelbimas ne tik sprendžia jų poreikius ar problemą, kurį jie nori išspręsti, bet ir tai, kad jūsų kopija atitinka nukreipimo puslapį, iš kurio jie atsirado, ir pasiūlymą, kurį jiems pateikėte..

Daugybę kartų matau dizaino, stiliaus ar pasiūlymo skirtumą, o skelbimas neatrodo panašus į originalų puslapį, iš kurio atsirado vartotojai. Painioti tokius žiūrovus kaip niekad gera idėja. Įsitikinkite, kad pateikėte teisingą žinutę tinkamiems žmonėms ir išlaikyti nuoseklumą visose kampanijose.

Toliau yra tam tikros pramonės šakos ar įmonės laikas yra veiksnys. Kartais pirkimai prasideda nuo impulsyvaus sprendimo, pavyzdžiui, įsigyjant naujus marškinėlius. Tokį sprendimą galima priimti per dieną ar dvi, todėl dėmesys bus skiriamas žmonėms, kurie neseniai apsilankė jūsų parduotuvėje, siūlydami konkretų produktą, kurio jie ieškojo.

Kiti pirkimai, pavyzdžiui, kelionių užsakymai, turi nurodytą laiką, todėl norėsite sutelkti dėmesį į paskutinius lankytojus, prieš jiems užsisakant kur nors kitur.

Jei siūlote aukšto lygio bilietą ar prekiaujate B2B klientais, sprendimas pirkti paprastai užtruks ilgiau, taigi, natūralu, kad kampanija turės būti nuoseklesnė ir tęstis ilgesnį laiką. Jie matys jūsų skelbimą keletą savaičių ar mėnesių, išlikti jų galvoje yra svarbiausia.

Svarbiausia yra išbandyti ir patobulinti: išbandykite įvairius skelbimus, pažiūrėkite, kas veikia, atsikratykite neveikiančių ir pradėti kampaniją, nukreiptą į tam tikrus segmentus. Buvo sukurta puiki auditorija, leidžianti lengvai pradėti ir redaguoti kampanijas skraidant.

Kartais norite pradėti kampaniją ir tikėtis didžiulio pardavimų padidėjimo, tačiau paprastai tai užtrunka ilgiau, kol traukos laikas bus pasiektas, kol žiūrovams bus patogiau matyti jūsų skelbimus. 90% žmonių nekonvertuoja per pirmąjį apsilankymą, bet kuo daugiau jie lankosi, tuo didesnė tikimybė, kad jie konvertuos.

Statistika rodo, kad tas, kuris spustelėja pakartotinai nukreiptą skelbimą, yra 70% labiau linkęs konvertuoti nei tas, kuris spustelėjo įprastą skelbimą.

„Influencer“ rinkodara

Ko reikia norint tapti socialinės žiniasklaidos influenceriu?

„ShiftOne“ generalinis direktorius Dylanas Kohlštatas

Dylan Kohlstadt, vienos pamainos generalinis direktorius

Kai sukūriau „Instagram“ paskyrą, turėjau aiškų ketinimą suprasti šį „įtakos kelią“. Ko prireiktų auginant šiuos produktus visose mano socialinėse platformose ir „YouTube“ ir kaip tai pakeistų mano gyvenimą?

Pirmiausia supratau, kad įsipareigojimas yra didžiulis: man reikės reguliariai, bent jau kasdien, sukurkite prasmingą turinį. Tai užima didelę rinkliavą, nes aš dirbu trimis įmonėmis ir skiriu laiko filmuoti vaizdo įrašus, tikrinti vaizdus, ​​pateikti turinį. Tai tikrai užima daug laiko ir reikalauja, kad suprastumėte, kodėl tai darote.

Man svarbiausia priežastis yra tai, kad esu mokytoja. Man patinka dalintis, o pasidalyti savo verslininkystės kelione man labai patinka. Gebėjimas įkvėpti kitus prisijungti prie manęs šioje kelionėje arba įkvėpti kitus verslininkus nedaryti tų pačių klaidų, kaip aš, man yra labai svarbus ir motyvuoja kurti reguliarų turinį..

Nemėginkite to padaryti patys! Kai aš pradėjau, aš pasamdžiau videografą ir prekės ženklo vadybininką, kuris sektų mane visą darbo dieną, kurdamas turinį, skelbdamas, planuodamas, atsakydamas ir vykdydamas procesą. Nuo tada šiems komandos nariams buvo rezervuotas kliento darbas (iš mano skaitmeninės agentūros „Shift ONE“), todėl praradau savo įgulą, tačiau tada jau buvau pakankamai patyręs, kad žinočiau, ką turiu daryti..

Taigi, į pašalinti visas kliūtis ir pasiteisinimus, Aš pradėjau naudoti „Canva“ ir savo sukurtą vaizdo įrašų redagavimo programinę įrangą. Dabar kuriu savo turinį. Tai gali būti ne taip jau seksualu, kaip aš dažniausiai darau vaikščiodamas prie savo automobilio ar pakeliui į susitikimą, bet bent jau tai padaroma ir man nėra kliūčių, leidžiančių tai įvykti.!

Įtakos davėjai yra labiau patikimi ir patikimi nei prekės ženklai. Įtakintojų vaidmuo yra būti visiškai sąžiningas ir parodyti sąžiningumą. Nors prekiniai ženklai dažniausiai yra užtemdyti jų pačių ketinimų, o akcininkai siekia pelno, influenceriai, kurie turi platų pasiekiamumą ir yra labai patikimi, yra atsakingi už sąžiningos tiesos pasidalijimą..

Kai paveikėjų rinkodara žlunga, tada, kai influenceriai nėra sąžiningi, arba paneigia savo išvadas, nes jiems mokama.

Įtakos darytojai turi skaidriai vertinkite pranešimus, už kuriuos mokama, tai gali būti sudėtingas dalykas, tačiau jei jie praras savo patikimumą, ką jie liks?

Kyla klausimas, kas atsiranda po influencerių rinkodaros? Kažkas aukščiau sąžiningumas, sąžiningumas, patikimumas ir patikimumas.

Čia yra keletas vertingesnių patarimų iš „Dylan“ vaizdo įrašų tinklaraščio:

Interneto svetainių kūrimas

Kokie yra geriausi patarimai prekių ženklams, norintiems tapti sėkmingais internete?

„Digital Street“ įkūrėjas Zohare Haideris

Skaitmeninis Steet Zohare Haider

Jei turėčiau sukurti prekės ženklo vertę nuo nulio, aš būčiau pirmas grįžkite prie pagrindinių klausimų: ką aš darau, kodėl aš tai darau ir kas yra mano auditorija. Norėdami būti efektyvus komunikatorius, jūs tikrai turite suprasti savo rinką ir susikurti tikrąją vertę.

Tarkime, kad aš turiu nedidelę maisto prekių parduotuvę, kurioje nėra konkurencijos. Aš absoliučiai dominavau rinkoje ir turiu tvirtą, nusistovėjusį verslą, todėl turiu 2 pasirinkimus: arba teikiu geras paslaugas, ir palaikau jų sugrįžimą, nes ateityje gali būti konkurencija, arba teikiu blogas paslaugas, nes turiu monopoliją ir būnu patenkintas. link rizikos ir konkurencijos.

Laikykis savo krašto! Šis priešistorinis mąstymas yra priežastis, kodėl daugelis verslų baigiasi. „Nokia“ ir „Motorola“ nebūtų ten, kur yra šiandien, jei jie nebūtų elgęsi taip. IBM ir „Microsoft“ yra du gigantai, kurie buvo pakankamai protingi, kad atitiktų tai, ką daro, ir teikia didelę vertę nepaisant jų monopolijos. Atimkite visus tuos milijonus dolerių prenumeratų, ir jie niekuo nesiskiria nuo tos maisto prekių parduotuvės.

Tau reikia turi gerą pasiūlos ir paklausos santykį ir supranti, kur nori būti. Jei turite tvirtą pasiūlymą, žinote, kur norite būti; jūs žinote savo rinką ir tiekėjus, ir jūs įdėkite savo klientus į verslo pagrindą.

Jūs turite būti tikrai įsimylėjęs to, ką darote, ir be galo aistringa ištverti iššūkius ir nuolat teikti gerą paslaugą ar produktą.

Santrauka

Mes gyvename įdomiais pokyčių laikais. Prieš 10 metų tiesiog turėti savo svetainę buvo didelis dalykas. Šiandien jau akivaizdu, kad skaitmeninė rinkodara yra daug daugiau nei žiniatinklio kūrimas, SEO ir socialinė žiniasklaida. Atsižvelgdami į įvairius vartotojo patirties rinkodaros, rinkos tyrimų, patirties optimizavimo, A / B testavimo, e-komercijos, skelbimų tinklų, socialinių tinklų, žiniatinklio analizės, dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi sluoksnius, galite iš tikrųjų gauti holistinį vaizdą vaizdas, ką iš tikrųjų reiškia skaitmeninė rinkodara 2020 m.

Jei jums pasirodė šis straipsnis naudingas, paprašykite jo parodyti, kad palaikote, arba pridėkite atsiliepimą žemiau pateiktuose komentaruose. Kitame straipsnyje naršysiu po įdomiausius atsakymus, kuriuos gavau į klausimą: kaip matote skaitmeninės rinkodaros raidą per 5 metus nuo dabar?

Stebėkite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector