Kaip tapti laisvai samdomu darbuotoju ir išlaikyti dienos darbą [2020 m. Vadovas]

Ar įmanoma tuo pačiu metu dirbti visą darbo dieną ir papildomą verslą? Atsakymas yra taip. Absoliučiai. Tikrai. Bet tai nėra lengva. Ir tai neįvyks per naktį. Tai reikalauja planavimo, ryžto ir atkaklumo – bet tai labai įmanoma. Ir vis daugiau laisvai samdomų specialistų sėkmingai žongliruoja abu.


Per pastaruosius 11 metų aš sukūriau savo laisvai samdomą verslą nuo nulio iki daugiau nei šešių skaičių sudarymo ir dirbau namų ūkio vardams, įskaitant „Microsoft“, IBM, „Adobe“, „Samsung“, AT&T ir Experianas. Aš padėjau daugeliui laisvai samdomų specialistų – tiek individualiai, tiek per savo „Freelance Content Marketing Writer Facebook“ grupę – sėkmingai pradėti šalutinį verslą dirbant.

Pakeliui daug ko išmokau. Dažniausiai per klaidą ir ilgą kelią. Bet aš galiu padėti sutaupyti daug laiko ir streso. Perskaitykite toliau, ir aš jums parodysiu, kaip laisvai samdyti namus, kol jūs vis dar laikotės įprastos devynios-penkios..

1. Patikrinkite savo sutartį

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įsitikinti, kad esate legalus leidžiama į laisvą pusę. Prisimeni, kai gavai darbą, turbūt pasirašei krūvą formų? Kartais daugelyje didelių teisinių žodžių puslapių yra išlygų, draudžiančių laisvai samdyti darbuotojus arba ribojančių klientų, su kuriais galite dirbti kaip laisvai samdomas vertėjas, tipus..

Jūsų sutartyje taip pat gali būti reikalaujama, kad jūs praneštumėte dabartiniam darbdaviui apie bet kokius šalutinius koncertus. Tiksliai atkreipkite dėmesį į tai, su kuo turėtumėte susisiekti, kokias formas turite užpildyti, ir visą kitą svarbią informaciją. Tačiau nedarykite to dabar. Prieš pasinerdami į savo namus, turite turėti planą. Darbdavys greičiausiai turės klausimų, o jūs norite gauti visus atsakymus – ar bent jau sugebėti protingai kalbėti apie jūsų naują laisvai samdomą verslą..

Tada patikrinkite, ar yra kokių nors nekonkuravimo sąlygų, kurias pasirašėte kai ėmėtės darbo. Daugelis kreipiasi dėl jūsų kito dieninio darbo, bet taip pat gali perkelti į laisvai samdomą darbą. Atkreipkite dėmesį į visas konkrečias pramonės šakas ar klientus, kurie minimi kaip neriboti. Tai gali pradėti jaudinti, tačiau nepanikuokite. Per minutę pasidalinsiu keliomis kūrybinėmis idėjomis, padėsiančiomis jums sukurti verslą, kuris nepažeistų jūsų dabartinių darbo sąlygų.

Jei nesate tikri dėl sutarties, eikite pasikalbėti su žmogiškaisiais ištekliais, kad gautumėte daugiau informacijos ar išsamesnių paaiškinimų. Jei vis dar nesate tikras, apsvarstykite galimybę pasamdyti teisininką, kad jis peržiūrėtų jūsų sutartį. Tai kainuos šiek tiek pinigų, tačiau tai bus verslo išlaidos, kurias greičiausiai galėsite atskaityti. Be to, išlaidos yra daug mažesnės nei suma, kurią prarasite atleisdami iš darbo.

2. Suprojektuokite savo tobulą laisvai samdomų vertėjų verslą

Prieš pradėdami eiti toliau, noriu, kad jūs paleistumėte visas išankstines mintis apie tai, kaip veiks jūsų laisvai samdomas verslas. Išskyrus teisines ir mokesčių taisykles, kurias jūs visiškai teigiamai vertinate, privalo sekite (plačiau apie tai vėliau), nėra taisyklių, kaip turėtumėte laisvai samdytis. Nesvarbu, kaip kiti žmonės vadovauja savo verslui, nesvarbu, kas jums tinka.

Laisvai samdomų vertybių grožis yra tas, kad galite lanksčiai kurti verslą, kuris atitiktų jūsų asmenybę, stipriąsias ir silpnąsias puses, tikslus ir tvarkaraštį..

Sėkmingiausi laisvai samdomi vertėjai yra tie, kurie kruopščiai plėtoja kiekvieną savo verslo dalį, turėdami omenyje kiekvieną iš šių aspektų, kai nustato, kuriuos klientus priima, kokio tipo darbą jie dirba, kai dirba, kiek dirba ir kiek perkelia.. Laisvai samdomi darbuotojai, kurie bando atitikti tai, ką jie mano turintys daryti, dažnai būna nusivylę ir nesugeba uždirbti norimų pajamų.

Aš esu Typo karalienė. Aš einu miegoti anksti, bet mėgau dirbti rytais. Turiu du paauglius ir bėgu šuns gelbėjimo šone. Aš sukūriau savo laisvai samdomų vertėjų verslą dirbdamas savaitgaliais, kad galėčiau būti prieinamas popietėmis, kai mano vaikai yra šalia. Aš samdau savo kopijų redaktorių, kad sugaučiau rašybos klaidų, kad mano klientai manęs neatleistų. Be to, aš linkęs ieškoti klientų, kurių darbo laikas yra greitas, nes žinau, kad jie vertina mano lankstumą ir prieinamumą.

Taigi pasidairykite ramiai, kai nesate pavargę, nepatiriate streso ar galite būti pertraukti, ir sukurkite pradinį verslo planą.. Neskubėkite ir atsiminkite, kad niekas nėra akmenyje. Išmoksite ir pataisysite bei pakeisite kursą daugybę kartų. Nuo to priklauso jūsų verslo (ir jūsų sveiko proto) sėkmė.

Sukurkite planą, kuriame būtų:

 • Jūsų pagrindinis tikslas. Ar laisvai samdomas darbas yra jūsų galutinis tikslas? O gal tikitės galiausiai tai paversti visu savo darbo laiku? Žinoma, jūs galite pakeisti savo mintis pakeliui, tačiau tai padeda žinoti, kur einate.

Jei ateityje planuojate mesti visą darbo dieną laisvai samdomam darbui, atlikite tuos pačius veiksmus, kaip ir laisvai samdomi darbuotojai, laikydamiesi šalutinį koncertą. Tačiau norite ieškoti klientų, kurie vienu metu galėtų pasiūlyti didesnį darbo kiekį. Tai palengvins jūsų verslo išplėtimą, kai ateis laikas prekiauti savo darbu į darbą namuose su šlepetėmis.

 • Jūsų laikas laisvai samdomiems darbuotojams dirbti visą darbo dieną. Jei nesvajojate to padaryti, tiesiog praleiskite šį veiksmą. Nesijaudink. Bet jei tu daryti Jei norite galų gale paleisti savo dienos darbą, tuomet turėtumėte pradėti nuo plano. Be abejo, tai gali (ir pasikeis), tačiau turint laiko juostą skatinama nedelsti.

Mano patirtis yra tokia, kad šeši mėnesiai yra absoliutus trumpiausias laikas, kurio turėtumėte siekti – ir tai yra tikrai stumdamas tai. Ypač jei norite pakeisti daugiau nei 50 000 USD metines pajamas. Iš tų rašytojų, kuriems padėjau pereiti, metai atrodo pagrįstas tikslas, o 18 mėnesių yra dar geresni.

Būkite atsargūs suporuodami šį pakeitimą su dideliu stresą sukeliančiu įvykiu, pavyzdžiui, judėdami ar susilaukdami kūdikio. Arba, jei tai padarysite, būtinai apsvarstykite emocinį įvykio užmokestį, kurį suteiks jums, ir skirkite daugiau laiko paversti laisvai samdomą darbą perspektyviu visu etatu užsiimančiu verslu..

 • Kokią paslaugą teiksite. Ir ne – „fotografas“, „rašytojas“ ar „grafikos dizaineris“ nėra teisingas atsakymas. Reikia gilintis. Ar ketinate specializuotis įmonių fotosesijose, rašyti turinio rinkodarą sveikatos priežiūros įmonėms ar kurti pelno nesiekiančias svetaines? Eik giliau. Būk specifiškas.

Turėdami nišą, jums bus lengviau susirasti ir nukreipti klientus. Be to, galite pritaikyti savo portfolio taip, kad jūsų programa išsiskirtų. Norite parodyti, kad esate ekspertas, galintis įnešti į projektą ką nors ypatinga.

 • Jūsų pajamų tikslai. Kiek norite uždirbti kiekvieną mėnesį ir metus? Užrašykite minimalų minimumą, kurį turite uždirbti, savo realų tikslą ir tikslą. Nepagalvokite apie šiuos skaičius, nes pradėdami darbą geriau suprantate, kas yra realu.

Jei planuojate eiti visą darbo dieną, užsirašykite sumą, kurią turite uždirbti prieš išeidami iš dienos darbo. Tada sukurkite atsarginę kopiją ir sukurkite pertraukiamus tikslus, kurie didėja kas du ar tris mėnesius. Per kelis ateinančius mėnesius ir metus tai daug kartų pakeisite. Bet tai tikrai padeda, kur pradėti.

Nepamirškite įtraukti mokesčių (plačiau apie tai vėliau). Taip pat turėtumėte atsižvelgti į visas pradines išlaidas, tokias kaip naujas kompiuteris, speciali programinė įranga ar mokymai.

 • Kiek valandų dirbsi. Tai pasikeis ir pakils aukštyn žemyn, atsižvelgiant į kliento paklausą. Tačiau atminkite, kad jūs taip pat turėsite skirti nemokamą laiką kurdami savo verslą ir jį vykdydami. Užuot galvoję apie tai kaip neapmokamą laiką, permąstykite savo mintį ir atkreipkite dėmesį į tai, kad investuojate į save.

Aš atradau, kad nuo 10 iki 15 valandų per savaitę yra tinkama vieta pradėti – to užtenka iš tikrųjų pradėti verslą, bet ne per daug, kad galų gale atremtumėte akių vokus dantų krapštukais, kad liktumėte prabudę. Žinoma, tai priklausys nuo to, kiek laisvų lėšų turite išleisti laisvai samdomiems darbuotojams. Tačiau svarbiausia yra protingai išnaudoti savo laiką, nes kaip laisvai samdomas vertėjas mokate tik už tai, ką gaminate.

 •  Ką jūs perduosite. Nustokite žiūrėti į mane juokingai. Aš žinau, kad tai atrodo beprotiška, bet taip nėra. Paprasčiausias būdas rasti laiko yra užsakomosios paslaugos.

Daugeliui naujų laisvai samdomų specialistų geriausias būdas yra susirasti keletą namų ruošos darbų, kuriuos galite pavesti sau, kad suteiktumėte sau laisvo laiko – pvz., Maisto prekių pristatymas, prekių pasiėmimas kiekvieną kartą, arba samdoma namų valymo priemonė kas antrą savaitę.. Tapę sėkmingi, galite perduoti verslo užduotis, tokias kaip tyrimai, rinkodara, transkripcija ar kitos, atsižvelgiant į jūsų siūlomus pasiūlymus ir pageidavimus..

 • Kai dirbsi. Tai yra svarbiausias dalykas (žinoma, už teisinius dalykus), kai laisvai samdomi kaip šalutinis koncertas. Daugiau laiko stebuklingai nepasirodo. Ir kadangi jūs greičiausiai neturite laisvo laiko, kai tik sėdite, tai greičiausiai reiškia, kad turėsite ką nors atsisakyti, kad praleistumėte laiką. Taigi, jei praleidote mano kulką dėl užsakomųjų paslaugų, grįžkite atgal.

Aš sužinojau, kad lengviausia atsisakyti TV ar interneto laiko. Priklausomai nuo jūsų norų, galite arba dirbti vakarais, arba eiti miegoti valanda anksčiau, kad galėtumėte atsikelti ir praleisti šiek tiek laiko laisvai samdomi prieš darbą. Kadangi laisvalaikio praleidimas per savaitę greičiausiai bus nedideliais gabalėliais, aš labai rekomenduoju savaitgalį surasti ilgą kelių valandų pertrauką, kur jūs tikrai galite susikoncentruoti į savo verslą..

Kad ir ką nuspręstumėte, sudarykite tvirtą tvarkaraštį ir jo laikykitės. Įdėkite jį į savo kalendorių ir elkitės kaip su susitikimu. Jei mėginsite tiesiog pradėti laisvai samdomą verslą, kai turėsite laisvo laiko, to nebus. Jūs turite skirti laiko ir užpakalį uždėti ant sėdynės, kad iš tikrųjų atliktumėte darbus.

Dabar, kai turite rašytinį planą, leiskite jam kurį laiką sėdėti ir tada pažvelkite į jį šviežiomis akimis. Ir taip, jūs būtinai turite tai užrašyti. Tai daro jį oficialiu. Tada pasidalykite ja su žmonėmis, kuriais pasitikite. Jei turite laisvai samdomų draugų, neprašykite pasirinkti jų smegenų – laisvai samdomi darbuotojai to nekenčia. Vietoj to, pasiūlykite jiems kompensuoti, kad išklausytumėte jūsų planą. Jei galite rasti sėkmingą laisvai samdomą darbuotoją, kuris padės jums atlikti protų šturmą ir sustiprinti jūsų planą, jis bus vertas kiekvieno cento.

3. Prašykite leidimo, o ne atleidimo

Dabar, kai turite planą, laikas tai padaryti oficialiu. Jūs turite tai pasakyti savo darbdaviui. Laikyti ją paslaptyje nėra gera idėja. Galų gale, jūs nenorite būti atleistas ir tada imti ruošti visą darbo dieną kaip laisvai samdomas darbuotojas be jokio įspėjimo.

Jei jums reikia oficialiai pranešti apie žmogiškuosius išteklius, tada pradėkite nuo to. Susikurkite susitikimą, užduokite klausimus, užpildykite reikalingas formas ir sužinokite apie įmonės tvarką. Kiekviena įmonė yra skirtinga, todėl gaukite oficialią informaciją ir sekite procesą.

Net jei neprivalote užpildyti oficialių formų, vis tiek turite apie tai pranešti savo viršininkui. Tai yra ir mandagumas, ir tinkamas dalykas. Nepamiršk to tik paminėti eidamas priešpiečiams. Susikurkite oficialų susitikimą ir atsisėskite pasidalyti savo planu.

Didžiausias jūsų viršininko rūpestis yra tai, kad tai neturės įtakos jūsų darbo našumui ir nesirinksite vogti klientų. Paaiškinkite, kada planuojate atlikti laisvai samdomą darbą – savaitgaliais ar naktį. Tada pasidalykite pagrindais apie tai, kur sulauksite klientų, pavyzdžiui, iš profesinės asociacijos, kuriai priklausote.

Jei tai pasakysite savo darbdaviui, ilgainiui taip pat galite daug padėti. Tikriausiai nesate pirmasis darbuotojas, pasirinkęs šį kelią. Jie galėtų turėti puikių patarimų. Jie netgi gali nukreipti jus į savo kolegas iš kitų kompanijų, ieškančių talentų. Dar geriau, kad daugelis žmonių, perėję į laisvą darbo dieną, dažnai tęsia savo buvusių darbdavių darbą.

4. Pasiruoškite sumokėti

Ne, dar nepradėkite ieškoti klientų. Pirmiausia turite pasirūpinti savo finansais. Peržiūrėkite mūsų Išsamus vadovas, kaip tvarkyti savo, kaip laisvai samdomo finansininko, finansus suprasti visus sudėtingumus, kuriuos gali uždirbti laisvai samdomi darbuotojai.

Apatinė eilutė: Savo verslą turite vykdyti kaip legalų verslą, tai reiškia, kad turite pranešti apie visas savo pajamas ir sumokėti mokesčius.

Jūs turite mokėti mokesčius, jei uždirbate daugiau nei 400 USD pelno iš savarankiškai dirbančio asmens pajamų. Ir jei nemokėsite, priklausomai nuo to, kiek vėluojate, jums gali būti taikoma iki 25% bauda nuo skolingos sumos. Kadangi jūsų darbdaviui gali būti pranešta, jei taip atsitiks, taip pat galite rizikuoti prarasti darbą.

Be to, gali tekti sumokėti ir apskaičiuotus mokesčius. Dirbdamas visą darbo dieną, darbdavys išskaičiuoja pinigus mokesčiams. Tačiau, kaip laisvai samdomas vertėjas, jokie pinigai nebus sulaikomi mokesčiams, o visus mokesčius turite sumokėti metų pabaigoje. Bet jei tikimasi, kad sumokėsite daugiau nei 500 USD mokesčių, turite sumokėti apskaičiuotus mokesčius. Perskaitykite šį vadovą visiškai suprasti savo atsakomybę finansų ir mokesčių srityje.

Dabar, kai mes kreipėmės į mokesčius, turite atlikti šiuos veiksmus:

 • Susikurkite savo verslo banko sąskaitas. Atsispirti pagundai sumaišyti verslą ir asmeniškumą. Tiesiog nedaryk to. Tai palengvins jūsų gyvenimą ir mokesčius.
 • Sukurkite sąskaitų faktūrų, išlaidų ir mokėjimų stebėjimo sistemą. Kai kurie rašytojai naudoja „Excel“ skaičiuoklę. Kiti naudoja „Wave“, kuri yra nemokamas įrankis. Aš ilgus metus naudoju „Freshbooks“ ir tai smarkiai pagerino mano verslą. Taip pat galite skaityti mano patirtis su „AND CO“ čia, kuris yra dar vienas puikus pasirinkimas.

Triukas yra rasti tai, kas tinka tau. Tame pačiame įrankyje aš galiu siųsti sąskaitas faktūras, sekti mano kvitus ir patikrinti, kas dar turi man sumokėti. Taip pat galiu tiksliai pamatyti, kiek uždirbau šį mėnesį ar metus.

 • Pagalvok apie savo tarifus. Dabar pagaliau pereiname prie linksmos ar stresinės dalies. Svarbu teisingai įvertinti kainą. Per aukštas ir negausite darbo, bet per žemas ir prarasite pinigus. Jokio spaudimo. Bet prieš pradėdami per daug pabrėžti, perskaitykite mūsų Jūsų laisvai samdomo darbo įvertinimo vadovas.

Ir atminkite, kad jūsų kainos augs kartu su jūsų verslu. Taigi nesijaudinkite, jei pradiniai įkainiai nėra tokie, kokius įsivaizdavote. Pažadėsiu, kad pateksite kurdami savo patirtį ir nuorodas.

Kai tik pradedate darbą, didžiausias mano patarimas yra pasikalbėti su kitais savo srities laisvai samdomais specialistais. Jei dirbate visą darbo dieną, kalbėdami apie pinigus galite jus atleisti. Bet laisvai samdomų vertėjų sėkmė tikrai priklauso nuo rinkos kursų žinojimo.

Nebijokite atmesti mažai mokamų klientų. Nesunku įsitraukti į spąstus imantis bet kokio jūsų darbo. Bet tai gali būti ne geriausias jūsų laiko ar talento išnaudojimas.

Be to, nemanykite, kad jums turėtų būti mokama tik už fizinį laiką, kurį praleidžiate projektui. Kadangi jūs tikriausiai turite didelę darbo visą darbo dieną patirtį, jūsų užkoduota programa ar jūsų sukurta svetainė neužtruko tik penkių valandų – išmokti įgūdžius ir kompetenciją prireikė dešimties metų. reikėjo jį baigti per penkias valandas. Į kainą būtinai nurodykite savo kompetencijos lygį.

5. Sukurkite potencialių klientų sąrašą

Didžiausias jūsų turimas šaltinis yra jūsų ryšiai. Negalite kreiptis į savo dabartinius darbdavio klientus, tačiau yra daugybė būdų, kaip panaudoti savo patirtį ir santykius nepažeidžiant jokių taisyklių ar etikos..

Vienas geriausių būdų yra atsidurti nišoje, kuri yra susijusi su dabartiniu jūsų darbu, bet su juo nekonkuruoja.

Pvz., Tarkime, kad esate didelio viešbučių tinklo autorius. Dirbdami kituose viešbučiuose greičiausiai atleisite iš darbo dienos. Bet viešbučiai turi restoranus. Ir greičiausiai dirbote su daugeliu su restoranu susijusių projektų. Taigi tobula niša būtų rašymas restoranams nesusiję su viešbučiai. Jūs nekonkuruojate, tačiau naudojatės savo patirtimi.

Susikurkite sąrašą ir pradėkite protų šturmą. Štai keletas idėjų, kaip pradėti:

 • Buvę bendradarbiai jūsų dabartiniame darbe, kurie dabar dirba kitose įmonėse
 • Jūsų buvę darbdaviai
 • Klientai, su kuriais dirbote buvusiuose darbuose
 • Klientai, su kuriais dirbote dabartiniame darbe, kurie dabar yra naujose įmonėse
 • Kolegos kolegos
 • Pardavėjai jūsų dabartiniame ir ankstesniame darbe
 • Draugai, šeima ir kaimynai, kurie dirba įmonėse jūsų nišoje
 • Žmonės, su kuriais bendravote socialinėje žiniasklaidoje per tinklo grupes
 • Vietos bendruomenės grupės, kur jūsų potencialūs klientai atostogauja

6. Nusileiskite savo pirmajam klientui

Taip, tiesiog pasinerkite. Daugelis laisvai samdomų verslų pradedančių žmonių mėnesius praleidžia kurdami įmantrias medžiagas ir planus. Tačiau nuoširdžiai jums tereikia pagrindų – ir tada geriausia padaryti savo pirmąjį koncertą. Kodėl? Nes jūsų pirmasis klientas beveik neabejotinai bus tas, kuris pažįsta jus ir jūsų darbus. Tai pašalina analizės paralyžių, dėl kurio matau, kad daugelis žmonių įstrigo.

Taigi grįžkite į ką tik sukurtą sąrašą ir susisiekite su savo kontaktais. „LinkedIn“ ar el. Paštas dažnai yra geras atspirties taškas priklausomai nuo jūsų santykių. El. Pašto adresas bus trumpas ir jaukus. Leiskite jiems žinoti, kad esate laisvai samdomas darbas. Atnaujinkite jų mintis apie jūsų kvalifikaciją. Paklauskite, ar jie gali nukreipti jus į tinkamą jų įmonės skyrių. Ir tada paspauskite siųsti.

Tačiau negalvokite tik apie tai, kad jei jūs nieko negirdite, jie nenori jums padėti. Daugiau nei tikėtina, kad ji buvo palaidota jų gautuosiuose. Arba jie perskaitė tai savo telefone nuo futbolo žaidimų ir pamiršo atsakyti, kai kitą dieną buvo darbe. Taigi būtinai atsiųskite mandagų tolesnį pranešimą. Viena iš mano mėgstamiausių mantrų yra tai, kad jei nesiimsite veiksmų, greičiausiai paliksite pinigų ant stalo.

Kitos jūsų pirmojo koncerto galimybės yra darbas per platformą. Kaip susirasti laisvai samdomą darbą „Ultimate Freelancer“ vadovo skyriuje pateikiamos žinios apie įvairias galimas platformas ir kaip jomis naudotis. Beje, laisvai samdomos platformos turėtų būti tik viena priemonė, kurią naudosite koncertams, o ne vienintelis rinkodaros metodas. Sėkmingiausi laisvai samdomi darbuotojai naudojasi daugybe skirtingų būdų gauti darbą, įskaitant agentūras, platformas ir tiesioginius klientus.

7. Sukurkite savo rinkodaros medžiagą

Teisingai, sakiau prieš kurdamas jūsų rinkodaros medžiagą nusileisti savo pirmajam klientui. Priežastis ta, kad galite lengvai praleisti per daug laiko ruošdamiesi. Ir labai tikėtina, kad yra klientas, kuriam galite greitai nusileisti, nes jie jau žino jus ir jūsų darbą.

Kai turėsite mokamą klientą, atsitraukite ir sukurkite šią rinkodaros medžiagą:

 • Svetainė. Tai yra nepaprastai svarbu. Ir gali padėti jums atrodyti profesionaliau ir dar „didesniems“ nei esate. Labai rekomenduoju nuo pat pradžių sukurti pagrindinę svetainę.
 • Socialiniai profiliai. Šis skyrius mūsų Pagrindinis laisvai samdomų vertėjų vadovas paaiškina, kaip rašyti nuostabius profilio puslapius. Beje, platformos paprastai siūlo mažiau mokamus koncertus, nei galite rasti patys. Kaip vieną iš būdų gauti darbą būtinai naudokite laisvai samdomų platformų platformas, tačiau nepasitikėkite visais pasirodymais.
 • Verslo el. Paštas. Tai turėtų būti atskirta nuo jūsų asmeninės sąskaitos. Prie savo parašo būtinai pridėkite žymeklį su nuoroda į savo svetainę / aplanką.
 • Atnaujintas „LinkedIn“ puslapis. Būsimi klientai dažnai ieško laisvai samdomų vertėjų „LinkedIn“. Ir jūs norite būti lengvai surastas. Nepamirškite įtraukti savo buvusių klientų ir visų savo nišų. Pagalvokite, kokius paieškos žodžius gali naudoti jūsų idealus klientas, ir įtraukite visus į savo profilį.

8. Subalansuokite savo dienos darbą laisvai samdomu darbu

Kai gausite vieną klientą ir sėkmingai tvarkysite savo darbą, apsvarstykite galimybę pridėti kitą. Svarbu įsitikinti, kad tvarkote savo pareigas dirbdamas visą darbo dieną. Čia yra trys patarimai, kaip sėkmingai suderinti visą darbo dieną ir laisvai samdomą darbą:

 1. Neaukokite miego ar mankštos. Geriausius darbus galite tęsti tik dirbdami dienos metu ir dirbdami laisvai samdomų klientų srityje, jei esate sveiki ir gerai pailsėję. Įsitikinkite, kad ir toliau miegate ir sportuojate pakankamai. Nesipriešinkite pagundai suvalgyti daugybę maisto produktų ar šlamšto, nes daugiau laiko praleidžiate laisvalaikiui. Rūpindamiesi savimi, laikui bėgant galite tęsti tempą.
 2. Reguliariai kreipkitės į savo vadybininką. Įsitikinkite, kad dirbant visą darbo dieną jūsų darbo rezultatai nepakenktų. Jei kas nutiko, būtinai pasilikite vėliau ir imkitės papildomų projektų, ypač jei jūsų vadybininkas turėjo kokių nors abejonių dėl jūsų laisvai samdomų pusių. O jei jau pradėjote dirbti namuose arba dirbate alternatyvų grafiką, kad galėtumėte pritaikyti laisvai samdomus darbuotojus, įsitikinkite, kad reguliariai paliečiate pagrindą, kad įsitikintumėte, jog jis veikia iš jūsų vadovo perspektyvos.
 3. Apsvarstykite galimybę perduoti paslaugas kitoms šalims. Daugeliu atvejų jums kainuos mažiau, jei mokėsite už užduotis, pvz., Redaktorius, kad koreguotų jūsų parašytą darbą, arba virtualus asistentas, padedantis atlikti tyrimus. Aš tai jau minėjau anksčiau, tačiau verta pakartoti. Namų ūkio užsakomosios paslaugos yra puikus būdas rasti daugiau laiko, o dienos pabaigoje vis tiek užsidirbti pinigų.

Žengdamas pirmą žingsnį

Dabar jūs žinote, kaip tai padaryti. Tačiau laisvai samdomas darbas reikalauja motyvacijos ir atkaklumo. Tai gali būti nelengva, tačiau nauda dažniausiai to verta. Jei dirbate visą darbo dieną, jūsų uždarbis yra ribotas, tačiau laisvai samdomų vertintojų atveju taip nėra. Be to, jei jums tai patinka, esate puikioje padėtyje perkelti savo laisvai samdomus koncertus į visą darbo dieną.

8 žingsniai norint tapti laisvai samdomu darbu dar dirbant

Daugelis laisvai samdomų laisvai samdomų specialistų pradėjo dirbti visą darbo dieną. Jūs gaunate galimybę išbandyti rinką ir nustatyti, ar laisvai samdomas gyvenimo būdas atitinka jūsų stipriąsias puses ir asmenybę. Taigi ženkite pirmą žingsnį ir išbandykite laisvai samdomą darbą. Ir jei nuspręsite žengti kitą žingsnį, peržiūrėkite mūsų vadovas, kaip tobulinti savo laisvai samdomą karjerą.

DUK

Ar galiu pradėti verslą dirbdamas visą darbo dieną?

Taip. Absoliučiai. Pradėti gali prireikti daug laiko, tačiau labai įmanoma padaryti abu. Tiesiog būtinai patikrinkite savo darbo sutartį ir sužinokite, ar jums netaikomi jokie apribojimai ar įsipareigojimai.

Ar galiu dirbti visą darbo dieną ir laisvai samdomas darbas??

Nors norint išlaikyti abi pusiausvyrą gali prireikti kruopštaus laiko valdymo įgūdžių, daugelis žmonių sėkmingai uždirba papildomų pajamų laisvai samdomi darbuotojai dirbdami visą darbo dieną..

Ar šalutinis darbas yra nelegalus?

Ne. Tačiau kai kurie darbdaviai draudžia laisvai samdomų vertėjų paslaugas arba reikalauja išankstinio patvirtinimo. Prieš priimdami bet kokius šalutinius darbus, būtinai patikrinkite savo sutartį ir vykdykite visus jūsų įmonės reikalaujamus procesus.

Ar vyriausybės darbuotojai gali laisvai samdytis??

Priklauso. Kai kurios vyriausybinės agentūros leidžia laisvai samdomus darbuotojus, o kitos draudžia. Taip pat gali kilti problemų dėl laisvai samdomų klientų ir jūsų klientų. Prieš pradėdami laisvai samdomus koncertus, vyriausybės darbuotojai turėtų atidžiai patikrinti savo sutartis ir pasikalbėti su žmogiškaisiais ištekliais.

Kiek valandų dirba laisvai samdomi darbuotojai?

Buvimas laisvai samdomu darbuotoju yra tai, kad galite susikurti savo tvarkaraštį. Galite dirbti kelias valandas per savaitę arba tiek, kiek norite. Jums tiesiog reikia pritraukti kliento darbo kiekį, kad jis atitiktų norimą dirbti valandų skaičių.

Kiek uždirba laisvai samdomi darbuotojai?

Laisvai samdomų vertėjų pajamos labai skiriasi tiek pagal laisvai samdomo projekto tipą, tiek pagal klientą. Priklausomai nuo patirties lygio, laisvai samdomi rašytojai gali uždirbti mažiau nei nuo 10 USD per valandą iki daugiau nei 100 USD per valandą.

Kokie laisvai samdomi darbai moka geriausiai?

Bendrosios gairės: kuo daugiau patirties ir įgūdžių reikia laisvai samdomam darbuotojui, tuo daugiau uždirbsite. Taigi virtualūs padėjėjai paprastai uždirba mažiau nei, pavyzdžiui, kompiuterių programuotojai.

Pagrindinis puslapis: Svarbiausias vadovas, kaip būti laisvai samdomu vertėju

1 skyrius: Rasti laisvai samdomą darbą

2 skyrius: Kaip sukurti nugalėtojo laisvai samdomą profilį

3 skyrius: Kaip įkainoti savo laisvai samdomą darbą

4 skyrius: Kaip užsisakyti laisvai samdomą darbą

5 skyrius: Kaip aptarti laisvai samdomą projektą su savo klientu prieš pradedant

6 skyrius: Kaip naršyti laisvai samdomą klientą – santykiai su klientais

7 skyrius: Kaip maksimaliai produktyviai valdyti laisvai samdomo darbuotojo laiką

8 skyrius: Kaip susimokėti kaip freelancerį

9 skyrius: Tvarkykite savo finansus kaip laisvai samdomas vertėjas – išsamus vadovas

10 skyrius: Kaip išsiugdyti laisvai samdomą karjerą

JŪS esate ČIA – 11 skyrius: Kaip tapti freelanceriu & Laikykitės savo dienos darbo

Nesivaržykite pasidalyti šiuo straipsniu ir (arba) nukopijuoti šį įrašą ar jo dalis į savo svetainę, tinklaraštį ar socialinius tinklus. Mes tik reikalaujame, kad jūs jį priskirtumėte svetaineiPlanet.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector