Kaip suplanuoti „Twitter“ žinutes

Ar pasirodo naujas produktas ir nerimaujate, kad būsite per daug užsiėmęs, kad galėtumėte apie tai paskelbti „Twitter“? Ar pastebite, kad dažnai pamirštate reguliariai tweet apie savo prekės ženklą? O gal jums sunku išlaikyti savo pranešimų siuntimo strategiją laikui bėgant?


Nepriklausomai nuo problemos, su kuria šiuo metu galite susidurti, planuoti tviterius anksčiau laiko gali būti tikras gelbėjimo būdas.

 Tai ne tik padeda išlaikyti jūsų organizuotumą, bet ir išlaisvina jūsų laiką susitelkti į kitus svarbius dalykus, pvz., Padidinti pasiekiamumą ir įsitraukimą..

Apsvarstykite tai: Kiekvieną sekundę paskelbiama 6000 tviterių. Dėl to sunku išsiskirti iš minios. Tačiau paprasta tviterių planavimo praktika leidžia iš anksto strategiškai išdėstyti turinio planą galiausiai pasiekti didesnę auditoriją.

 Šis vadovas išmokys jus suplanuoti „Twitter“ įrašus tiesiogiai per „Twitter“ arba vieną iš geriausių socialinės žiniasklaidos valdymo įrankių. Taip pat peržvelgsime patarimus ir patarimus, kaip skelbti, kad žinotumėte, kada jūsų tviterį dažniausiai mato jūsų tikslinė auditorija.

„Twitter“ skelbimų planavimas

Vienas aiškiausių būdų, kaip suplanuoti tviterį, yra „Twitter Ads“ naudojimas.

naudojant „Twitter Ads“

 1. Eikite į ads.twitter.com ir užsiregistruokite reklamuotojo paskyroje
 2. Arba pasirinkite mėlyną mygtuką „Sukurti Tweet“ arba apsilankykite skirtuke „Skelbimai“ ir spustelėkite „Tweets“
 3. Pasirinkite „Tik suplanuoti Tweets“, tada „Sukurti suplanuotą Tweet“ arba „Sukurti Tweet“
 4. Pamatysite langelį, kuriame galite parašyti savo tviterį, tada pasirinkite datą ir laiką, kada jį paskelbti
 5. Šiuo metu turėsite galimybę pasirinkti „Tik reklamuojamą“, kuris „Twitter“ pateiks tikslinės auditorijos vartotojams, arba galite atšaukti šios parinkties pasirinkimą, jei norite tiesiog natūraliai rodyti savo įrašą savo stebėtojams.
 6. Baigę spustelėkite „Suplanuoti Tweet“ ir pamatysite, kad jis pasirodys stulpelyje „Visi tviteriai“.

Tai taip paprasta.

„Tweets“ planavimas naudojant „Sprout Social“

Viena iš populiariausių socialinės medijos valdymo priemonių yra „Sprout Social“ (daugiau informacijos skaitykite mūsų ekspertų apžvalgoje). Su „Sprout“ galite įdėkite tweets į savo turinio kalendorių savaitėms ar mėnesiams iš anksto. Be to, turinį galite pakartoti naudodamiesi madingais automatinio planavimo įrankiais. Nemokamas „Sprout Social“ bandymas yra puikus būdas išbandyti platformą ir sužinoti, ar tai būtų geras jūsų rinkodaros arsenalo papildymas..

„Tweets“ planavimas naudojant „Sprout Social“

Tweets planavimas per jų svetainę negali būti lengvesnis:

 1. Prisijunkite prie savo paskyros
 2. Pasirinkite „Sukurti“ mygtuką, kad galėtumėte parašyti savo tviterį
 3. Spustelėkite kalendoriaus piktogramą, kad pasirinktumėte dieną (-as) ir laiką (-us), kurį norite paskelbti

Spustelėkite mygtuką „Tvarkaraštis“ ir tada jums gera eiti!

„Tweets“ planavimas su „Hootsuite“

„Hootsuite“ yra dar viena puiki socialinės žiniasklaidos valdymo priemonė, skirta planuoti tviterius, ir nesunku suprasti kodėl. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų ekspertų „Hootesuite“ apžvalgoje.

Galite suplanuoti vienkartinius tviterius arba automatiškai suplanuoti juos ištisas savaites iš anksto. Iš esmės procesas nėra lengvas:

 1. Prisiregistruokite „Hootsuite“ ir prisijunkite prie savo paskyros
 2. Pridėkite savo „Twitter“ profilį prie prietaisų skydelio
 3. Spustelėkite „Naujas įrašas“, kad eitumėte į kompozitoriaus langą
 4. Išskleidžiamajame laukelyje „Paskelbti“ pasirinkite savo „Twitter“ profilį
 5. Parašykite savo tviterį į lauką „Tekstas“ ir po juo pridėkite reikiamą laikmeną
 6. Spustelėkite „Tvarkaraštis vėlesniam laikui“, jei norite pasirinkti laiką ir datą, kai norite paskelbti tviterį naudodami kalendoriaus piktogramą
 7. Spustelėkite žalią mygtuką „Skelbti dabar“ – ir viskas bus baigta!

Paskelbkite dabar

Unikalus dalykas apie Hootsuite? Dešinėje kompozitoriaus pusėje yra peržiūros langas, kur galite pamatyti, kaip atrodys jūsų įrašas prieš jį paskelbdami—Kaip patogu!

Ši paslauga siūlo daugybę skirtingų kainų planų, kurie atitiktų bet kokio prekės ženklo biudžetą. Taip pat galite išbandyti nemokamą „Hootsuite“ bandomąją versiją, kad sužinotumėte, kuris iš jų jums labiausiai tinka.

Dabar, kai žinote, kaip bus, pasakykime apie kada

Laikas yra viskas, kai kalbama apie „Twitter“. „Wiselytics“ duomenimis, tviterio pusinės eliminacijos laikas yra maždaug 24 minutės, tai reiškia yra tik maža galimybė, kad jūsų tviteris būtų matomas ir įtraukiamas.

Jei rašote piko metu, kai dauguma jūsų stebėtojų yra aktyvūs, tuomet galite padidinkite savo įsitraukimą ir skatinkite daugiau paspaudimų bei konversijų. Šie patarimai padės tiksliai išsiaiškinti, kada planuoti savo tviterį.

# 1: susipažinkite su savo auditorija

Nėra prasmės vykdyti internetinę rinkodarą, jei nežinote, kam reklamuojate.

 Kovos su tuo būdas yra susipažinti su savo auditorija:

 • Kas jie
 • Kiek jiems metų
 • Ką jie daro pragyvenimui
 • Kokie jų interesai
 • Kur jie gyvena

Surinkę pakankamai įrodymų, galite efektyviai susikurti kliento profilį, kad galėtumėte atsiminti kiekvieną kartą kurdami suplanuotą tviterį..

 Pvz., Jei jūsų auditorija yra daugiausia 18–24 metų vaikai, kurie, tikėtina, visą dieną lankys mokyklą ar kolegiją, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę planuoti savo tviterius, kai jie grįš 17 val..

Informacija yra galia internetinės rinkodaros pasaulyje, todėl sudėtinga surinkti visą informaciją, kurią galite gauti, kai kalbate apie jūsų tikslinę auditoriją – visa kita seka.

# 2: nepamirškite, kad geografinės vietovės yra pagrindinės

Kai gerai suprantate, kas yra jūsų klientas, taip pat turėtumėte žinoti, kur jie gyvena. Tai bus labai naudinga, kai reikia planuoti tviterius.

Juk jūs neketinate planuoti tviterio 16:00 ryto laiko, jei jūsų auditorijos dauguma yra Honkonge. Kodėl? Tuo metu Honkonge bus 4 val. Rytoj, o jūsų auditorija greičiausiai gulės lovoje, nežiūrės į jūsų tviterį.

Geografinė padėtis yra didelis faktorius, į kurį reikia atsižvelgti, jei norite, kad jūsų tviteryje būtų kuo daugiau akių obuolių., todėl būkite išmintingi ir pagal savo geografinius duomenis pasirinkite auditorijai tinkamą laiką.

# 3: naudokite „Twitter Analytics“, kad įvertintumėte savo našumą

Dar vienas nuostabus būdas išsiaiškinti, kada planuoti savo tviterius reguliariai vertindamas „Twitter Analytics“.

 Nesijaudinkite, tai nėra taip sunku, kaip atrodo. Pabandykite paskirstyti savo tviterius kelioms dienoms ir laikams, tada įvertinkite jų našumą. Jei yra tam tikra diena ar laikas, kuris jums pasirodė geriausiai ir įtraukė labiausiai, tada tiesiog atitinkamai pakoreguokite savo strategiją.

# 4: Atminkite „Peak Times“

„Sprout Social“ teigimu, yra keletas taisyklių, kada reikia skelbti „Twitter“, kad geriausiai atitiktumėte tikslinę auditoriją (žinoma, jų dabartinėje laiko juostoje)..

 • Populiariausia diena ir laikas paskelbti Ketvirtadienis vidurdienį
 • Šios stipriausios dienos yra Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio
 • Pats aktyviausias laikas paskelbti bet kurią savaitės dieną nuo vidurdienio iki 15 val
 • Pats silpniausias laikas yra ankstyvą rytą ir vėlyvą vakarą

 Apskritai, atsižvelgiant į tai, koks laikas bus sėkmingiausias jūsų verslui paskelbti, priklauso nuo jūsų auditorijos, tačiau šios įžvalgos yra gera vieta pradėti.

„Tweet“ tavo kelias į sėkmę

„Twitter“ gali būti nepaprastai galingas šaltinis verslui – platformoje yra daugybė privalumų, kurie gali suteikti papildomų patarimų, kaip sukurti ir sustiprinti savo prekės ženklą.

Bet geriausias turinys nieko nereikš, nebent turite tinkamą laiką. Planuodami įrašus ne tik sutaupysite laiko, bet ir galėsite skelbti turinį optimaliais momentais, kad pasiektumėte maksimalų žmonių skaičių.

Taigi ko tu lauki? Laikas pradėti dabar yra!

Šaltiniai

https://www.dsayce.com/social-media/tweets-day/

https://business.twitter.com/lt/help/campaign-editing-and-optimization/scheduled-tweets.html

Kaip suplanuoti Tweets, kad būtų galima sutaupyti laiko ir sudominti auditoriją

https://sproutsocial.com/insights/how-to-schedule-tweets/

Tviterio pusinės eliminacijos laikas yra 1 milijardą kartų trumpesnis nei anglies-14

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector