Kaip prijungti savo domeną + Įdiekite WordPress

„Namecheap“ „EasyWP“ valdomi „WordPress“ planai yra bene lengviausias būdas šiandien gauti naują svetainę internete. Jie iš tikrųjų turi tam tikrų apribojimų, todėl siūlau perskaityti mano „Namecheap“ peržiūra visiškai suprasti visus privalumus ir trūkumus.


Jei norite susieti savo domeną ir įdiegti „WordPress“ su „Namecheap“, aš pateikiau visus veiksmus, kuriuos turite atlikti. Aš susidūriau su viena problema, kuri gali turėti įtakos ir jums, ir įtraukiau sprendimą, kuris padės jums šiek tiek sutaupyti.

Savo domeno prijungimas

Pirma, labai svarbu suprasti vieną dalyką: „Namecheap“ „EasyWP“ planai veikia tik su „Namecheap“ domenais. Jei turite domeną, registruotą kitoje paslaugoje, ir norite jį susieti su savo planu, turėsite jį (už tam tikrą mokestį) perduoti „Namecheap“.

Jei jūsų domenas yra užregistruotas „Namecheap“, turite dvi galimybes: Prijunkite domeną registracijos metu arba naudokite vartotojo informacijos suvestinę sukūrę savo sąskaitą.

Pradėkime nuo jūsų domeno prijungimo registracijos metu. Įvedę išsamią paskyros informaciją, būsite paprašyti įvesti savo naujos svetainės domeną.

Kaip susieti savo domeno vardą su „Namecheap“ ir „EasyWP“

Dalyje „Namecheap Domain“ naudokite išskleidžiamąjį meniu, kad pasirinktumėte savo domeną. Jei turite daugiau nei vieną „Namecheap“ registruotą domeną, jie visi pasirodys.

Taip pat galite atidėti prisijungiantį domeną ir dabar naudotis nemokamu „EasyWP“ padomeniu.

Po to spustelėkite Tęsti, tada jūsų svetainė ir domenas bus sujungti!

„WordPress“ diegimas

Nesvarbu, ar pasirinksite sujungti „Namecheap“ domeną, ar eisite su padomeniu, kitame ekrane galėsite įdiegti „WordPress“. Spustelėkite Sukurti „WordPress“ svetainę.

Kaip įdiegti „WordPress“ naudojant „EasyWP“ ir „Namecheap“

Ekranai yra labai panašūs į populiarųjį „Softaculous“ diegimo programą, ir būsite paprašyti įvesti savo svetainės pavadinimą ir pasirinkti vartotojo vardą bei slaptažodį. Taip pat galite pasirinkti savo temą (kurią vėliau galėsite pakeisti).

„WordPress“ diegimo procesas naudojant „EasyWP“ ir „Namecheap“

Taip pat galite pasirinkti papildinius, kurie iš anksto bus įdiegti į jūsų „WordPress“ svetainę, ir įgalinti kai kurias papildomas funkcijas. Po to spustelėkite Sukurkite „WordPress“ svetainę baigti diegimą.

Pridėtinos parinktys diegiant „WordPress“ naudojant „EasyWP“ ir „Namecheap“
Šis ekranas rodomas kuriant svetainę. Kai gausite žalią apskritimą, jis bus paruoštas.

Baigimo ekranas, skirtas „WordPress“ diegti naudojant „EasyWP“ ir „Namecheap“
Štai ir viskas. Būsite perkelti į savo vartotojų informacijos suvestinę, o jūsų svetainė bus prisijungę. Naudoti WP administratorius mygtuką, esantį viršutiniame dešiniajame kampe, kad patektumėte į „WordPress“ administratoriaus skydą.
Kaip pasiekti „WordPress“ administratoriaus skydą naudojant „EasyWP“
Jei dar neprijungėte savo domeno, tai galite padaryti naudodami prietaisų skydelį. Spustelėkite Domenai skirtuką, ir pamatysite ekraną, labai panašų į prisiregistravimo veiksmo ekraną.

Kaip prijungti domeną prie savo svetainės naudojant „EasyWP“

Pasirinkę domeną, paspauskite „Change“, kad jį atnaujintumėte. Būsite paraginti patvirtinti pakeitimą:

Patvirtinkite domeno vardo ekrano pakeitimą naudodami „Namecheap“
Patvirtinus jūsų DNS (domenų vardų sistemos) pakeitimai pradės sklisti. Procesas gali užtrukti iki 30 minučių, nors mano užtruko mažiau nei penkias.

Domenų vardų sistemos pakeitimo ekranas su „EasyWP“

Venkite šios klaidos

Tikroji mano patirtis buvo šiek tiek sunkesnė, nes mano „Namecheap“ domenas niekada nebuvo rodomas sąraše. Ne registracijos metu ir ne vartotojo prietaisų skydelyje.

Apsižvalgęs išsiaiškinau priežastį: bandymui naudojau tą patį „Namecheap“ domeno vardą „Bluehost“ prieglobos paslaugas, o vardų serveriai buvo nurodyti „Bluehost“.

Jei kada nors naudojote „Namecheap“ domeną su kitu pagrindiniu kompiuteriu ir pakeitėte vardų serverius, turėsite redaguoti kai kurias konfigūracijas, kad jį būtų galima prijungti.

Pagrindiniame „Namecheap“ pagrindiniame puslapyje prisijunkite prie „Namecheap“ domeno valdymo skydelio. Kairėje pasirinkite skirtuką Domenų sąrašas ir spustelėkite Tvarkyti šalia jūsų pasirinkto domeno:

„Namecheap“ domeno valdymo pultas
Viduje konors Vardų serveriai kategorijoje, atkreipkite dėmesį, kad jūsų vardų serveriai sukonfigūruoti kaip Individualus DNS.

„Namecheap“ domenų valdymo pultas, vardų serverių kategorijos puslapis
Spustelėkite išskleidžiamąjį meniu ir pasirinkite „Namecheap BasicDNS“ vietoj to (arba mokamas atnaujinimas „Namecheap“ žiniatinklio prieglobos DNS). Spustelėkite žalią varnelę, kad patvirtintumėte pakeitimą.

„Namecheap“ vardų serverių išskleidžiamasis meniu

Po to jūsų „Namecheap“ domenas pasirodys „EasyWP“ domeno išskleidžiamajame meniu.

Įsitikinkite, kad viskas paruošta „Namecheap“

„Namecheap“ „EasyWP“ yra labai lengva naudoti, tačiau tik tuo atveju, jei žaidžiate pagal įmonės taisykles. Jūsų domenas turi būti užregistruotas „Namecheap“, o jūsų vardų serveriai turi būti nukreipti į „Namecheap BasicDNS“.

Jei viskuo pasirūpinote, visa kita yra džiaugsmas vienu paspaudimu. Tiesiog pasirinkite savo domeną iš išskleidžiamojo sąrašo, prisiregistruodami arba iš vartotojo informacijos suvestinės. Pratimasis yra tikrai greitas – eikite išgerti kavos ir ji greičiausiai bus paruošta tuo metu, kai grįšite.

Prieš registruodamiesi „Namecheap“ ir jungdamiesi savo domeną kaip profesionalai, rekomenduočiau perskaityti keletą kitų nuostabių alternatyvų. Pradedantiesiems, pabandykite „Hostinger“, „SiteGround“, ir „InMotion“ talpinimas. Jie yra tokie pigūs (jei ne daugiau!) Ir juose yra keletas puikių funkcijų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector