Kaip prijungti domeną ir įdiegti WordPress ant A2 Hostingas

Jei neseniai prisiregistravote prie A2 prieglobos, greičiausiai taip pat negalite laukti, kol priegloba bus pradėta vykdyti ir pradėti lankyti savo svetainės lankytojus..


Čia rasite nuoseklias instrukcijas, kaip nustatyti savo svetainę ir suaktyvinti CDN. Turėtumėte gerai suprasti vartotojo patirtį, taip pat turėtumėte peržiūrėti mano išsamią A2 prieglobos apžvalgą, kad pamatytumėte, ar ji yra tinkamas kompiuteris jūsų poreikiams patenkinti..

Prijunkite savo domeną prie A2 prieglobos

Jei jau turite domeną, gera žinia yra tai, kad jums nereikia atlikti jokių sudėtingų sąrankos darbų, kad galėtumėte prijungti jį prie savo „A2“ prieglobos svetainės.

Kaip ir bet kurio kito pagrindinio kompiuterio atveju, savo DNS įrašą registratoriui turėsite nukreipti į „A2 Hostingas“. Kai pirmą kartą užsiregistruosite, gausite el. Laišką su aiškiomis instrukcijomis, kaip tai padaryti:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 talpykloje-image1

Kai nurodysite savo domeną A2 prieglobai, jums turėtų būti gera eiti.

Jei sukursite naują „WordPress“ svetainę, kaip aš jums parodysiu žemiau, taip pat turėsite pateikti savo domeną „Softaculous“ diegėjui, kad jis veiktų.

Įdiekite „WordPress“ A2 priegloboje

Kai prisiregistruojate naudoti A2 prieglobą, galite tiesiog pažymėti langelį ir jie automatiškai įdiegs „WordPress“ (arba beveik bet kurį kitą svetainių kūrėją) jums. Jei praleidote ar norite savo paskyroje įdiegti papildomas „WordPress“ svetaines, štai, kaip tai padaryti.

Prisijunkite prie „A2 Hostingas“ skydelio. Tada spustelėkite žaliąjį „cPanel Login“ mygtuką:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image2“

Būsite nukreipti į „cPanel“ valdymo skydelį. „cPanel“ pateikiama su „Softaculous“ scenarijų diegimo programa, kurią naudosite „WordPress“ įdiegdami į savo sąskaitą.

„Softaculous“ yra vienas iš pirmųjų „cPanel“ skyrių, o visos piktogramos yra skirtos programoms, kurias galite įdiegti. Kaip matote „WordPress“ – pirmoji parinktis yra „A2 Optimized“:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image3“

Spustelėję jį, pateksite į žemiau esantį diegimo programos puslapį. Jau turėtumėte būti skirtuke „Įdiegti“ – jei norite tęsti diegimą, tiesiog spustelėkite mygtuką „Įdiegti“ puslapio apačioje:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image4“

Kitame puslapyje turėsite pateikti tam tikros informacijos, kad „Softaculous“ galėtų įdiegti ir nustatyti jūsų svetainę. Jei turite SSL sertifikatą („A2 Hostingas“ jums suteikia nemokamą „Let’s Encrypt SSL“ sertifikatą), lauke „Pasirinkti protokolą“ pasirinkite „https: //“. Kitu atveju tiesiog pasirinkite „http: //“.

Lauke „Pasirinkti domeną“ turėtumėte įvesti, kuriame domene norite priglobti svetainę. Tada taip pat galite pridėti svetainės pavadinimą ir svetainės aprašą:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image5“

Žemiau čia nustatysite savo „WordPress“ administratoriaus abonemento prisijungimo duomenis. „A2 Hostingas“ pasiūlys jums vartotojo vardą ir saugų slaptažodį, tačiau galite naudoti ir savo.

Šią informaciją jie jums atsiųs ir el. Paštu. Po mygtuku „Įdiegti“ yra laukas, kuriame galite įvesti savo el. Pašto adresą:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image6“

Spustelėkite „Įdiegti“, kad pradėtumėte diegimo procesą. Mano užtruko apie dvi minutes.

Nepamirškite palikti šio puslapio, kol jis nebus baigtas, nes tai gali sutrikdyti diegimą.

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image7“

Kai pateksite į žemiau esantį puslapį, tai reiškia, kad jūsų „WordPress“ svetainė buvo sėkmingai įdiegta:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image8“

Tada galite pereiti į savo „WordPress“ svetainę spustelėdami viršutinę nuorodą, norėdami pamatyti ją kaip lankytojas, arba apatinę nuorodą, kad prisijungtumėte naudodami savo administracinę paskyrą..

Taip pat el. Paštu gausite informaciją apie savo svetainę ir prisijungimo duomenis.

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 talpykloje-image9

Kaip nustatyti AN prieglobos CDN

CDN yra būtina jūsų svetainės funkcija, ypač jei turite pasaulinę auditoriją. Laimei, jūs gausite nemokamą „CloudFlare“ sąskaitą su savo „cPanel A2“ prieglobos paketu.

Deja, „A2“ priegloba nepateikia vieno paspaudimo metodo, skirto nustatyti jūsų CDN, tačiau tai vis dar gana lengva padaryti naudojant „cPanel“.

Yra dviejų tipų sąranka: dalinis (CNAME) arba visiškas DNS nustatymas. Pirmasis būdas yra lengviausias ir leis jums valdyti DNS ir „CloudFlare“ nustatymus per „A2 Hostingas“ ir „cPanel“..

Jei pasirinksite antrąjį būdą, šias funkcijas valdysite iš savo sąskaitos „CloudFlare“ svetainėje.

Norėdami suaktyvinti „CloudFlare“ savo „WordPress“ svetainėje, pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai prisijunkite prie „cPanel“ iš savo prietaisų skydelio. Tada slinkite žemyn, kol pateksite į skyrių „Programinė įranga“. „CloudFlare“ turėtų būti pirmoji parinktis:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ „A2 Hosting-image10“

Spustelėję jį, pateksite į integruotą „A2 Hosting“ „CloudFlare“ prietaisų skydelio versiją. Jei neturite nemokamos „CloudFlare“ paskyros, ją galite sukurti spustelėdami mygtuką. Jei tai padarysite, galite prisijungti prie esamos paskyros naudodamiesi nuoroda:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ „A2 Hosting-image11“

Nepriklausomai nuo to, kuriuo keliaujate, „CloudFlare“ paskyra bus automatiškai susieta su „A2 Hostingas“ paskyra. Gana patogu. Taip pat gausite patvirtinimo el. Laišką:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 talpykloje-image12

Jei jau turite „CloudFlare“ paskyrą, ji automatiškai naudos domeną, kuriame šiuo metu esate įjungę „CloudFlare“. Deja, nemokama „CloudFlare“ paskyra palaiko tik vieną domeną, todėl turėsite pakeisti pradinį domeną arba atnaujinti, jei norite suaktyvinti „CloudFlare“ naujame domene.

Jei esate pirmą kartą „CloudFlare“ vartotojas, vis tiek aprašysiu kitus veiksmus. Taip pat išsamias instrukcijas galite rasti „A2“ prieglobos dokumentuose.

  • Kai tik sukursite abonementą ar prisijungsite, pamatysite teksto lauką „Pridėti domeną“. Šiame lauke įveskite domeną, kuriame norite suaktyvinti „CloudFlare“, ir spustelėkite „Nuskaityti DNS įrašus“.
  • Galite žiūrėti „CloudFlare“ įvadinį vaizdo įrašą, kol jie analizuoja jūsų domeno DNS. Baigę tiesiog spustelėkite „Tęsti“.
  • Tiesiog spustelėkite dar kartą „Tęsti“ kitame puslapyje, kur rodomi jūsų DNS įrašai.
  • Kitame puslapyje galite pasirinkti nemokamą planą arba įsigyti premium klasės „CloudFlare“ planą.

Tai pagaliau turėtų nuvesti jus į „CloudFlare“ valdymo skydą. „Domeno“ skirtuko lape turėtumėte pamatyti CNAME įrašų sąrašą:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image13“

Grįžkite į „cPanel“ spustelėję tinklelio piktogramą viršutiniame kairiajame kampe. Tada grįžkite į „CloudFlare“ tik įsitikinkite, kad viskas atnaujinta.

Grįžkite į skirtuką „Domenas“ ir slinkite žemyn. Po DNS įrašais rasite oranžinį mygtuką „Pašalinti domeną iš„ CloudFlare ““. Tai pašalins jūsų DNS ir CDN valdymą iš „CloudFlare“ ir perkels jį į jūsų „cPanel“ sąskaitą. Kai jį spustelėsite, tiesiog patvirtinkite jį iššokančiame lauke:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ „A2 Hosting-image14“

Puslapis bus atnaujintas, pašalinus didžiąją dalį jūsų DNS įrašų. Čia turite pasirinkti, ar norite naudoti dalinę ar visišką DNS sąranką. Aš rekomenduoju dalinę sąranką, kad galėtumėte tęsti jos valdymą tiesiai iš savo „cPanel“ paskyros. Spustelėkite mygtuką „Pateikimo domenas su CNAME sąranka“:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ „A2 Hosting-image14“

Puslapis dar kartą turėtų būti atnaujintas su visais jūsų DNS įrašais. Norėdami įsitikinti, kad jis veikia, turėtumėte patikrinti, ar „CloudFlare“ yra įjungtas bet kuriam (arba abiems) iš dviejų įrašų, kuriuos aš pažymėjau žemiau:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image15“

Jei jų nėra, tiesiog perjunkite valdiklius į padėtį „Įjungta“.

Jei atlikote visus šiuos veiksmus, taip pat turėtumėte gauti du el. Laiškus; viena apie paskyros valdymo pašalinimą iš „CloudFlare“, kita – apie jos pridėjimą prie „A2“ prieglobos:

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ A2 „hosting-image16“

Kaip prijungti domeną ir įdiegti „WordPress“ „A2 Hosting-image17“

Galiausiai savo svetainėje turėtumėte suaktyvinti ir įgalinti „CloudFlare“. Gali prireikti iki vienos dienos, kol pakeitimai įsigalios, bet man tai retai nutiko ir jums turėtų būti gera eiti per kitą valandą..

Prieglobos sąranka, kuri nėra skirta skubantiems

Rūpinimasis šiomis pagrindinėmis užduotimis norint nustatyti jūsų prieglobą naudojant „A2 Hosting“ nėra pats greičiausias procesas. Taip pat manau, kad įlaipinimo dokumentus būtų galima pateikti aiškiau.

Tačiau malonu, kad automatinis programinės įrangos diegimo programa leidžia jums pasirinkti iš daugybės CMS ir svetainių kūrėjų. Jie taip pat labai greitai ir lengvai sujungė jūsų domeną.

Nebent esate patyręs ir tiksliai nežinote, ką reikia daryti, tikėkitės tam skirti bent nuo 45 minučių iki valandos arba šiek tiek mažiau, jei jau turite „WordPress“ įdiegtą.

Jei šis procesas skamba kaip skausmas, galbūt norėsite sužinoti „Inmotion Hosting“, kuris teikia daugiau palaikymo ir dokumentų. Jie taip pat turi nepaprastai draugišką ir paslaugų palaikymo personalą, kuris padės jums viską atlikti.

Norėdami sužinoti, ar A2 priegloba yra verta laiko ir pastangų, peržiūrėkite mano išsamią A2 prieglobos apžvalgą. (Įspėjimas apie spoilerį: yra!)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector