Kaip paruošti internetinę parduotuvę 2020 metų juodajam penktadieniui

Kai Helovino papuošalai pradeda lipti į lentynėles, mažmenininkai pradeda jaudintis. Svarbiausios mažmeninės prekybos metų šventės yra visai šalia, turiu omenyje juodąjį penktadienį ir elektroninį pirmadienį (BFCM)..


Jei esate elektroninės prekybos mažmenininkas, žinote, kad BFCM atostogos yra pelningiausios per metus. Tiesą sakant, „TechCrunch“ tai nustatė vien 2017 m. vien tik „Juodojo penktadienio“ internetiniai pardavimai atnešė daugiau nei 5 mlrd. Natūralu, kad norite šio veiksmo, bet tai nėra taip paprasta, kaip tiesiog pateikti produktus internete ir laukti, kol klientai atvyks. Jei ruošiatės pelningai BFCM atostogoms, turite atlikti darbus, reikalingus pardavimams skatinti.

Pradėkite kuo greičiau

Ar žinojai, kad daugelis pirkėjų atostogas pradeda spalio mėnesį? Remiantis „Prosper Insights“ atliktu tyrimu & „Analytics“, maždaug 40% vyresnių nei 18 metų pirkėjų atostogų atostogas pradeda iki spalio pabaigos. Panašios „SessionM“ ir „Alix Partners“ apklausos rodo, kad 38–41% lapkričio mėnesį pradeda apsipirkti prieš Juodąjį penktadienį.

Ką tai tau reiškia, tas ir yra turite pritraukti savo klientus kur kas anksčiau nei juodąjį penktadienį. Blogiausiu atveju turėtumėte apsvarstyti galimybę pradėti savo „Juodojo penktadienio“ akcijas kažkur spalio mėn. Žinai, kaip kai kurios parduotuvės spalį jau išleidžia kalėdinius daiktus? Nors Helovino mėgėjams tai erzina, ankstyvųjų paukščių pirkėjai ir Kalėdų mėgėjai negali to gauti.

Jei planuojate spalio mėnesį pradėti pardavinėti „Juodojo penktadienio“ išpardavimus, tada reikia daug laiko planuoti ir pasiruošti. Pradėti pasiruošimą turėtumėte jau liepos mėnesį. Bendrovės pradeda savo planus gerokai prieš atostogas, taip pat ir jūs. Kai tik išgirsite „Liepos Kalėdas“, tai turėtų būti jūsų užuomina pradėti planuoti „Juodojo penktadienio“ išpardavimus.

Peržiūrėkite tai, ką padarėte praėjusiais metais

Tiems iš jūsų, kurie praeityje jau praleido atostogas BFCM, vienas iš pirmųjų dalykų, kurį turite padaryti planavimo procese, yra ankstesnių metų įvertinimas. Pradėkite nuo pagrindinės analizės. Peržiūrėkite savo svetainę dėl srauto, nuorodų ir elementų populiarumo, veiksmingų raktinių žodžių ir dar daugiau.

Kai įvertini statistiką, ieškokite priežasčių, kas veikė, o kas ne. Ar jūsų karščiausios prekės buvo populiarios dėl padidėjusios paklausos, ar tai buvo tik paskutinė tų metų išgalvota prekė? Ar dėl didesnio srauto į jūsų svetainę kilo našumo problemų??

Kitas, ištirti tai, kas šiuo metu tendencija, ir šį rudenį gali įkaisti. Žaislų gamintojai paprastai iki vasaros pabaigos žino, kurie žaislai bus populiarūs pardavėjai atostogų metu, ir jūs turite pakeisti šį požiūrį į savo verslą. Jei jūsų parduodamas daiktas šį rudenį gali būti tendencingas, apsvarstykite galimybę skirti laiko jo reklamai.

Taip pat, būtinai sąžiningai įvertinkite tai, kas praėjusiais metais neveikė. Nemanykite, kad tai lėmė vien nuotaikingi klientai. Ar tam tikrų daiktų nepavyko parduoti, nes neoptimizavote jų SEO? Ar lėtas jūsų žiniatinklio prieglobos srautas sumažino pardavimus tam tikrą dieną ar net tam tikrą valandą dienos? Ar jūsų klientų palaikymas buvo šiek tiek lėtas, o klientai pavargo jūsų laukti? Pirmasis žingsnis, norint ištaisyti problemą ir patobulinti savo svetainę šiais metais, yra netinkamų dalykų įvertinimas.

Gauk savo reklaminę medžiagą kartu iš anksto

Pradiniame planavimo etape turite iš anksto sukurti savo svetainės reklaminę medžiagą. Sudarykite planą, kuris prasideda nustatant, kokias išpardavimus ir nuolaidas ketinate pasiūlyti per Juodąjį penktadienį. Tada eikite į priekį ir sukurkite reklamjuostes, internetinius reklaminius skelbimus ir kitus reklamos metodus, kuriuos planuojate naudoti, pvz., Tiesioginės medijos skelbimus..

Kaip paruošti internetinę parduotuvę 2020 metų juodajam penktadieniui

Į tai, ką jūs taip pat galite apsvarstyti, yra BFCM nukreipimo puslapio, kuris yra aktyvus visus metus, sukūrimas. Nors tai atrodo kaip perdėta žala, yra keletas privalumų, jei turite numatytąjį nukreipimo puslapį parduodant BFCM:

 • Pirma, tai yra būdas reklamuokite savo pardavimus ištisus metus. Prisimeni, kaip sakiau pradėti anksti? Visais metais galite atlikti nedidelius atnaujinimus, kad klientai žinotų, ko tikėtis ateinančiais metais.
 • Antra, turėdami numatytąjį puslapį, jūsų svetainė turi galimybę judėti aukščiau „Google“ reitinguose įmonėms, kurios nusprendžia daryti sezoninį nukreipimo puslapį, arba įmonėms, kurios kasmet keičia savo puslapį.

Paruoškite savo parduotuvę padidėjusiai paklausai

Ar esate įsitikinęs, kad jūsų svetainė gali aptarnauti padidėjusį juodojo penktadienio ir elektroninio pirmadienio srautą? Norėdami susidaryti idėją, kiek srauto gali padidėti per Juodąjį penktadienį, „Shopify“ pranešė, kad jų parduotuvėse per BFCM atostogas buvo parduota daugiau nei 1 mln. USD per minutę.

Aš nesakau, kad jūsų svetainė patirs tokio tipo srautą, tačiau tikrai turėtumėte pasiruošti piko eismui. Analizuodami praėjusių metų svetainę, jos kode ar konkrečiose programose galite rasti probleminių sričių. Tokiu atveju pirmiausia turite atlikti savo užduotis prieš pradėdami išbandyti savo kompiuterį, ištaisykite visas fizines svetainės problemas.

Tada patikrinkite savo svetainės serverio apkrovą. Yra keli būdai, kaip tai padaryti. Jei jums patogu daryti reikalus patiems, galite išbandyti savo svetainę tokią paslaugą kaip „Load Impact“. Priešingu atveju apsvarstykite galimybę išbandyti trečiųjų šalių testavimo paslaugas, tokias kaip „BlazeMeter“ ar „StarDust“.

Du dalykai, kurių nenorite, yra lėtas greitis ir serverio gedimai juodojo penktadienio ar elektroninio pirmadienio metu. Abstracta tai nustatė iki 46% vartotojų negrįš į jūsų svetainę lėtai. Ar norite rizikuoti prarasti pusę savo potencialių klientų??

Jei pastebite, kad jūsų kompiuteris negali susitvarkyti su padidėjusia apkrova, laikas persikelti į kitą kompiuterį. Vienas geriausių elektroninės komercijos svetainių kūrėjų yra „Shopify“. Jei „Shopify“ gali parduoti 1 mln. USD per minutę pardavimų, jie tikrai gali susitvarkyti su jūsų svetainės apkrova.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Shopify“, peržiūrėkite mūsų ekspertų apžvalgą .

Kaip paruošti internetinę parduotuvę 2020 metų juodajam penktadieniui

Patobulinkite savo el. Pašto rinkodaros žaidimą

Kai kurie iš jūsų tikriausiai galvoja, kad el. Paštas yra per daug senas, kad būtų naudingas BFCM, tiesa? Neteisinga. Kasatorė tai nustatė 25% BFCM pardavimų prasideda el. Pašto rinkodara. Norint padidinti pardavimą 25%, verta skirti laiko pardavimų pardavimui el. Paštu.

Pradėkite rašydami patrauklų el. Pašto turinį, dėl kurio jūsų klientai nori spustelėti. Parašykite patrauklius pavadinimus, kurie patraukia dėmesį. „Sutaupykite 40% nemokamo pristatymo juodąjį penktadienį“ yra daug patrauklesnė nei „Peržiūrėkite šiuos juodojo penktadienio pasiūlymus“.

Tada sudarykite savo kampanijos planą. Gera nykščio taisyklė yra Pradėkite maždaug mėnesio pradžioje su savaitiniais el. laiškais, kuriuose pabrėžiami populiarūs produktai, primenant klientams apie artėjančius specialius pasiūlymus. Jūs netgi galite apsvarstyti galimybę kai kuriuos sandorius pradėti anksti. Norėdami įsigyti pirkėjų greičiau, nei vėliau, siūlykite specialias nuolaidas el. Pašto pirkėjams. Taip pat galite suteikti papildomą nuolaidą pardavimo dieną. Pasiūlykite papildomą 5% arba 10% nuolaidą naudodami specialų el. Pašto kupono kodą.

Jūsų kampanijos esmė yra išlaikykite savo svetainę ir sandorius naujausias potencialių klientų galvose. Duokite jiems priežastį apsipirkti jūsų svetainėje daugiau nei kiti.

Didelis rinkos segmentas, skirtas jūsų el. Pašto kampanijoms, yra sudarytas iš tūkstantmečių, žinomų dėl įspūdingos perkamosios galios. Reikia patarimų, kaip tai padaryti efektyviai? Peržiūrėkite mūsų įrašą apie el. Pašto rinkodarą tūkstantmečiams.

Suraskite geriausius taškus su nuolaida – ir kryžminį pardavimą!

Vienas didžiausių jūsų priimamų sprendimų yra BFCM metu siūlomų nuolaidų rūšys. Žmonės ateina į jūsų svetainę tikėdamiesi sudaryti sandorį, ir jei jūsų pardavimas nėra bent jau lygus kitoms įmonėms, jie ieškos kitur. Geriausia yra užkirsti kelią tam, kad jie to nedarytų pasiūlykite prekėms bent 20% nuolaidą nes tai yra bazinė nuolaida, siūloma daugelyje svetainių.

Žinoma, kuo geresnis sandoris, tuo didesnius šansus turėsite padidinti pardavimus. Čia turėtumėte pabandyti surasti gerą pardavimo vietą. Akivaizdu, kad jūs turite atsižvelgti į pelno maržas ir nuolaidų sumą, kurią norite suteikti, tačiau svarbu nustatyti gerą pradinį scenarijų. Čia yra keletas patarimų, kaip atskleisti tą mielą vietą:

 • Grįžkite į praėjusių metų duomenis ir įvertinkite, kurios nuolaidos veikė, o kurios ne. Jei pastebėsite, kad tam tikras išpardavimas pavyko išties gerai (pvz., 30% nuolaida perkant tris ar daugiau konkrečių prekių), tikrai galite apsvarstyti galimybę reklamuoti tą produktą.
 • Patikrinkite savo konkurentus. Kokius pasiūlymus jie siūlo? Jei įmanoma, pabandykite juos pralenkti.

Nustatydami reklamas nebijokite būti kūrybingi. „Pirkite vieną nemokamai!“ Skamba daug patraukliau nei „Sutaupykite 50% pirkdami 2 ar daugiau“. Tai iš tikrųjų tas pats sandoris, tačiau pirmasis skamba geriau. Jei norite, galite atlikti A / B testus, kad įvertintumėte, kas patraukliau klientams.

Kaip paruošti internetinę parduotuvę 2020 metų juodajam penktadieniui

Be to, nepraleiskite progos kryžminis pardavimas savo klientams. Jei klientas atėjo į jūsų svetainę nusipirkti „Hello Kitty“ batų, kodėl gi nepasiūlydami, kad jis taip pat pirktų „Hello Kitty“ kojines? Tokios svetainės kaip „Amazon“ ir „Walmart“ atlieka fantastišką darbą parduodamos savo klientams. Kai ką nors perkate, jie pateikia jums produkto rekomendacijas.

Kai parduodama kryžminiu būdu, įsitikinkite, kad prekė turi prasmę ir yra tai, ką pirkėjai pagrįstai pirktų su originaliu daiktu, kurį jie norėjo įsigyti. Jūs netgi galite žengti žingsnį toliau ir pasiūlyti papildomą nuolaidą, pvz., „Sutaupykite dar 10%, kai perkate kartu“.

Kai kurie svetainių kūrėjai, tokie kaip „Shopify“ ir „BigCommerce“, siūlo kryžminio pardavimo programas, kurias galite naudoti savo svetainėje. Kitu atveju galite sudaryti savo produktų sąrašus su susijusiomis prekėmis ar pardavimo prekėmis, kurios automatiškai įkeliamos, kai klientai yra pasirengę įsigyti prekę.

Ar norite sužinoti daugiau apie „BigCommerce“ funkcijas? Peržiūrėkite mūsų ekspertų apžvalgą .

Kaip paruošti internetinę parduotuvę 2020 metų juodajam penktadieniui

Stiprinkite savo SEO

SEO tobulinimas nėra tiksliai pats įdomiausias darbas pasaulyje, tačiau jis būtinas, jei norite padidinti pardavimus. Pirmiausia reikia įvertinti praėjusių metų pardavimus, kad sužinotumėte, kurie raktiniai žodžiai gerai veikė, kurie elementai buvo populiarūs paieškos sistemose, kurios nuorodos į svetainę sulaukė daugiausia srauto ir dar daugiau.

Kitas, atlikite keletą tyrimų, norėdami išsiaiškinti, ar galima patobulinti raktinius žodžius šiais metais. Jei „Hello Kitty Glitter Dance“ staiga tapo populiaria paieška, laikas išbandyti ją įtraukti į savo svetainę, jei reikia.

Kitas jūsų žingsnis yra praeiti savo senus ir naujus elementus ir įsitikinti, kad jie tinkamai optimizuoti. Įsitikinkite, kad jūsų produktų aprašymai yra išsamūs ir kad jūsų meta aprašymuose yra tinkami tiksliniai raktiniai žodžiai. Įsitikinkite, kad spustelėjote kiekvieną savo svetainės dalį ir kiekvieną produktą. Nors tai gali būti šiek tiek nuobodu, būtina, jei norite, kad jūsų svetainė išliktų tinkama.

Optimizuokite savo svetainę ir pardavimus mobiliesiems vartotojams

Norite greito būdo prarasti 50% savo verslo? Neatnaujinkite savo svetainės mobiliųjų įrenginių vartotojams. Teisingai, šalia 50% jūsų klientų pas jus kreipsis iš mobiliųjų prietaisų, tokių kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai. Jūsų svetainė turi būti optimizuota mobiliesiems, kad būtų galima valdyti didėjantį srautą.

Ką tai reiškia? Norėdami pradėti, jums reikia įsitikinkite, kad jūsų svetainė veikia tinkamai visose mobiliosiose platformose. Tinklalapių kūrėjai, tokie kaip „Wix“, suteikia jums galimybę kurti mobiliąsias jūsų svetainės versijas, o kiti teikėjai, tokie kaip „Weebly“, pateikia jums reaguojančius šablonus, kurie automatiškai pritaikomi mobiliesiems.

Sužinokite daugiau apie šias platformas apsilankę „Wix“ ekspertų apžvalgoje ir „Weebly“ ekspertų apžvalgoje .

Nepriklausomai nuo to, kokį metodą naudojate savo svetainei mobiliesiems, atlikti išsamius bandymus užtikrinti, kad jis tinkamai elgiasi visose platformose. Nebandykite tik išbandyti savo svetainę naudodamiesi asmeniniu mobiliuoju įrenginiu, bet išbandykite ją naudodami įvairius įrenginius. Būkite visiškai tikri, kad jūsų svetainė įkeliama tinkamai ir klientams yra lengva rasti prekes, taikyti nuolaidas ir pirkti.

Paspartinkite savo socialinės žiniasklaidos žaidimą

Jūs reklamuojate BFCM sandorius savo svetainėje ir el. Paštu, todėl turėtumėte naudotis ir socialine žiniasklaida, kad reklamuotumėte savo pasiūlymus.. Socialinė žiniasklaida leidžia jums būti kūrybingiems reklamose ir netgi bendrauti su klientais bei šiek tiek pramogauti. Sukurkite šiek tiek džiaugsmo ir teigiamą džiaugsmą savo verslui atostogų sezono metu.

Galite ne tik skatinti artėjančius Juodojo penktadienio išpardavimus siūlo specialius pasiūlymus, išskirtinius tik socialinės žiniasklaidos sekėjams. Taip pat galite rengti konkursus, dovanas ir dar daugiau. Pavyzdžiui, surengti dovaną, kurios reikalaujama, kad jūsų stebėtojai pasidalytų įrašu su draugais ir stebėtojais. Tai suteikia jums papildomą, beveik nemokamą reklamą.

Geriausia tai, kad galite rašyti taip dažnai, kaip norite, ir tai nebus vertinama kaip pernelyg didelė, kaip būtų, jei kasdien siųstumėte el. Laiškus ar kitus reklaminius pasiūlymus..

Tai yra pelningiausias metų laikas – nebent esate tingus

„Adobe Digital Insights“ duomenimis, 2017 m. Juodąjį penktadienį išlaidos internetu padidėjo 16,9% ir tikimasi, kad šis skaičius išaugs. „Cyber ​​Monday“ pardavimai padidėjo 16,8% ir tai buvo didžiausia internetinių apsipirkimų diena istorijoje. „Rakuten Marketing“ duomenimis, bendros BFCM pajamos per metus padidėjo 23%.

Ką visa tai reiškia tau? Tai reiškia, kad jūs turite pradėti stiprinti savo svetainę, skirtą Juodojo penktadienio dienai. Kad galėtumėte geriau suprasti, koks juodojo penktadienio ir elektroninis pirmadienis gali būti jūsų verslui, „Rakuten Marketing“ duomenimis, vidutinė užsakymo vertė išaugo 24%. Įsivaizduokite, kad bendras pardavimų augimas padidės 24%, palyginti su praėjusių metų bendra suma.

Jei to nepakanka norint užimti, tada jūs tiesiog nesiruošiate juodajam penktadieniui. Norėdami išnaudoti „Juodojo penktadienio“ atostogas, turite planuoti ir stengtis, kad jūsų svetainės pardavimo potencialas būtų kuo didesnis. Pradėkite naudoti ASAP arba rizikuojate praleisti tai, kas tikrai bus didžiausios metų dienos.

Šaltiniai

„TechCrunch“: https://techcrunch.com/2017/11/24/black-friday-deals-net-640m-in-sales-so-far-mobile-60-of-all-traffic/
Abstracta: https://abstracta.us/blog/performance-testing/optimize-website-speed-black-friday-2017/
Custora paminėjimas: https://www.referralcandy.com/blog/how-to-prepare-for-black-friday-cyber-monday/
„Adobe Digital Insights“: https://www.cmo.com/adobe-digital-insights/articles/2018/1/10/mobile-revenues-hit-record-high-this-holiday-season.html#gs.RK3Fr2E
„Rakuten“ rinkodara: https://rakutenmarketing.com/press-articles/rakuten-marketing-reports-cyber-monday-outperforms-black-friday-68-percent-cyber-monday-revenue-12-percent-year-year
Prosper įžvalga & „Analytics“: https://www.businesswire.com/news/home/20171114006198/lt/164-Million-Consumers-Plan-Shop-Thanksgiving-Weekend
SesijaM: https://blog.sessionm.com/holiday-shopping-trends-2015-infographic?utm_campaign=Holiday%20Shopping%20Trends&utm_medium = socialinis&utm_source = twitter
„Alix“ partneriai – https://legacy.alixpartners.com/en/LinkClick.aspx?fileticket=ewR0M-eKzsA%3D&tabidas = 635

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map