Kaip atšaukti savo sąskaitą naudojant GoDaddy ir gauti grąžinamąją išmoką

Pastebėjome, kad nuo tada, kai „Hostinger“ sumažino savo kainas, daugelis vartotojų uždaro savo sąskaitas „GoDaddy“.


Žiniatinklio prieglobos gigantas Varyk Tėti bando patenkinti plačią auditoriją su skirtingais hostingo poreikiais ir biudžetais. Daugeliu aspektų tai daro puikų darbą. Tačiau dar yra ką tobulinti.

Ar norite? venkite aukštų „GoDaddy“ atnaujinimo procentų arba tiesiog dėl kokių nors priežasčių nebuvote patenkinti savo prieglobos patirtimi, svarbu žinoti, ko galite tikėtis, kai paprašysite grąžinti „GoDaddy“, ypač atsižvelgiant į įmonės reputaciją.

Štai kodėl aš išbandžiau visą procesą, ypač norėdamas įsitikinti, ar „GoDaddy“ vis dar nusipelno kritikos, kurią kartais gauna dėl savo politikos.

Jei ieškote naujų namų savo svetainei, Smagratis yra puikus pagrindinis kompiuteris, turintis intuityvią ir linksmą vartotojo sąsają.

Atšaukimas ir grąžinimas

Jei dar nevėlu, būtinai atidžiai perskaitykite smulkųjį atspaudą „GoDaddy“ atšaukimo politikoje.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma tik metinėms (ar ilgesnėms) sutartims; bet kuriam trumpesniam atvejui taikoma 48 valandų pinigų grąžinimo garantija. Tai gana griežta, palyginti su dauguma kitų prieglobos paslaugų teikėjų.

Kai kuriems kitiems „GoDaddy“ produktams taip pat gali būti netaikoma pinigų grąžinimo politika arba turės su jais susijusių specialių sąlygų. Pvz., Neteksite grąžinimo už savo svetainės saugumo rinkinį, jei kenkėjišką programinę įrangą pašalinote rankiniu būdu.

Be to, nėra akivaizdu, kad peržiūrėję išsamią atsiskaitymo informaciją, kuriuos planus galima atšaukti norint grąžinti pinigus, nes „GoDaddy“ to niekur nenurodo. Vis dėlto, lengva išjungti automatinio atnaujinimo funkciją:

Kaip atšaukti savo sąskaitą naudojant „GoDaddy“ ir gauti grąžinimo atvaizdą1

Galiausiai negalite atšaukti produkto ir pareikalauti lėšų grąžinimo neskambinę klientų palaikymo tarnybai. Kai susisieksite su agentu, turėsite patvirtinti savo tapatybę su savo kliento ID ir palaikymo PIN kodu. Mano atveju norėjau atšaukti ir mano prieglobos, ir svetainės saugumo rinkinį.

Agentas informavo mane, kad terminas už mano hostingo grąžinimą jau praėjo, nes aš nusipirkdavau mėnesinį prieglobą ir aš peržengiau 48 valandų ribą. Aš tai jau žinojau, bet norėjau sužinoti, kiek pagalbos klientams pateks į pagalbą. Pasirodo, tai neginčijama.

Mano svetainės saugos paketo atveju agentas norėjo sužinoti, kodėl nusprendžiau atšaukti. Tačiau paaiškinęs priežastis jis perspėjo mane apie padarinius saugumui. Tai gali būti tiesiog nugludinta iki atsakingo atsisakymo, bet Padariau lengvą jausmą, kad buvau verčiamas to neatšaukti.

Pateikdamas abi užklausas agentas turėjo šiek tiek laiko patikrinti „GoDaddy“ politiką, todėl buvau atidėtas. Tai truko apie septynias minutes. Tada, dar po kelių atsisakymų, mano svetainės saugos rinkinys buvo atšauktas ir pašalintas iš mano paskyros, o agentas teigė, kad grąžinimas buvo apdorotas.

Netrukus po skambučio gavau šį el. Laišką, patvirtinantį tai:

Kaip atšaukti savo sąskaitą naudojant „GoDaddy“ ir gauti grąžinimo atvaizdą2

Šis el. Pašto adresas patvirtina grąžinimą:

Kaip atšaukti savo sąskaitą naudojant „GoDaddy“ ir gauti grąžinimo atvaizdą3

Dėl tam tikrų priežasčių „GoDaddy“ lėšų grąžinimas gali užtrukti gana ilgai. Agentas mane tai įspėjo grąžinimo grąžinimas gali užtrukti iki dešimties darbo dienų, todėl tiesiog žinokite apie šią galimybę. Tačiau labai apsidžiaugiau, kai pinigai grįžo į mano sąskaitą per mažiau nei 48 valandas.

Tiesioginis grąžinimas su kebliomis sąlygomis

„GoDaddy“ pinigų grąžinimo politika yra šiek tiek sudėtinga, tačiau jei laikysitės sąlygų, neturėtumėte kilti problemų susigrąžinti pinigus..

Vienintelės dvi problemos, kurias radau dėl „GoDaddy“ atšaukimo ir lėšų grąžinimo proceso, yra ta, negalite atšaukti savo sąskaitos ar paprašyti automatiškai grąžinti lėšų; ir du, šis skambutis gali užtrukti gana ilgai.

Aš nesu tikras, ar dėl „GoDaddy“ reputacijos mane sukėlė papildomų įtarimų, tačiau aš supratau, kad įmonė gana linkusi grąžinti pinigus. Agentas bandė mane įtikinti saugoti savo svetainės saugumo rinkinį (kuris galėjo būti nuoširdus arba ne, ir atrodė, kad juokingai ilgai reikėjo „patikrinti savo politiką“)..

Vis dėlto „GoDaddy“ perdirbo mano grąžinimą per trumpą laiką ir nesiūlė jokio realaus pasipriešinimo, išskyrus laikymąsi savo politikos.

Tačiau jei jūs ieškote įmonės, kuriai būtų taikoma šiek tiek geresnė grąžinimo politika (ir reputacija), Smagratis yra puikus verslo prieglobos pasirinkimas. Jei jus domina dar paprastesnė prieglobos patirtis, tada „iPage“ gali būti jūsų ieškomas šeimininkas.

Norėdami sužinoti daugiau apie „GoDaddy“ platformą ir jos politiką, skaitykite mano pilna „GoDaddy“ apžvalga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector