Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

Gimtadieniai yra jaudinantys. Tai palaima švęsti kitus gyvenimo metus, nepaprastai smagu jaustis dėmesio centre, o ypač smagu gauti dovanų..


Verslo įmonėms gimtadieniai yra proga išsiųsti gimtadienio el. Laišką. Jei elgsitės teisingai, gimtadienio el. Laiškai gali būti dar viena nuostabi jūsų kliento dienos dalis. Tai suteikia jums du pranašumus: jūs ką nors pakeitėte ir įvertinote laimingą klientą. Taigi įsigilinkime į gimtadienio el. Laiškus giliau.

Kas yra gimtadienio el?

Na, jūs jau žinote, kad jie siunčia el. Laiškus per gimtadienį. Bet rinkodaros pasaulyje, gimtadienio el. laiškai yra efektyvus būdas paskatinti konversiją.

Laimei, juos nesunku nustatyti, ypač jei dirbate su el. Pašto rinkodaros tarnyba, pavyzdžiui, „MailChimp“ ar „Aweber“. Geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos suteikia daugybę galimybių, kurios padės greitai sukurti automatizuotus gimtadienio el. Laiškus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai surinkti klientų gimtadienius, įvesti juos į gimtadienio lauką, sukurti gimtadienio el. Laišką ir nustatyti automatiką.

Kodėl turėčiau siųsti gimtadienio el?

Na, o jei norite pasakyti „su gimtadieniu“ nėra pakankamai gera priežastis, tai dar keletas:

 • Sėkminga el. Pašto rinkodara yra asmeninio ryšio užmezgimas su savo gavėjais. Gimtadienio el. Laiškai leidžia susisiekti su savo kliento džiaugsmais ir sustiprinti savo santykius kartu su juo.
 • Tai puiki galimybė siųskite atitinkamą, pritaikytą turinį, dėl kurio jūsų klientas jaučia, kad jums rūpi.
 • Parodykite savo kontaktus, kurie jiems svarbūs kuria jūsų prekės ženklo reputaciją.
 • Tai galimybė sustiprinti įsitraukimą. Gimtadienio el. Laiškas yra puikus būdas nusiųsti nuolaidų kuponą, kuris pakviečia gavėją sugrįžti į jūsų svetainę, net jei jis ten nebuvo tikrai ilgą laiką..
 • Kiekvienas turi gimtadienį, taigi tai yra a strategiją, kuri gali būti naudojama visoje jūsų duomenų bazėje. Tai nėra kažkas, kas taikoma tik paaugliams emo gerbėjams ar kūdikių bumetams.

Ar gimtadienio el. Laiškų siuntimas iš tikrųjų veikia?

Tai kelia didžiausią susirūpinimą visoms įmonėms: ar verta stengtis sukurti gerą gimtadienio el. Laišką? Atsakymas yra taip! Remiantis „Experian“ atliktais tyrimais, gimtadienio el. Pašto adresai beveik visais būdais lenkia visų kitų rūšių reklaminius el. Laiškus:

 • Sandorių normos – 481% didesnės
 • Pajamos už el. Paštą – 342% didesnės
 • Unikalus paspaudimų rodiklis – 179% didesnis
 • Atidarytų kursai – 53% didesni

Jei praleisite savo kliento gimtadienį arba gimtadienio el. Laiškas bus nepastebėtas, vis tiek galite sukurti įspūdingą susižadėjimą su a priminimas arba vėlyvas gimtadienio el. Tai gali Padidinkite daugiau nei 20% vidutinius atvirojo kurso tarifus ir pajamas iš vieno el. pašto.

Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

Kaip galiu nusiųsti gimtadienio el. Laiškus, kurie išmuša parką?

Dabar, kai žinote, kad gimtadienio el. Laiškai gali sukurti nepaprastai vertingą rinkodaros strategiją, pažiūrėkime, kaip tai padaryti. Turėdami šiek tiek kūrybiškumo, galite sukurti gimtadienio el. Laišką, kuris yra rekordinis ir užmezgantis ryšius. Pastangos, kurias įdėjote kurdami gimtadienio el. Laišką, kuriame jūsų klientai norės atsipirkti.

1. Padarykite tai vertingu

Galėčiau pasakyti, kad svarbiausia yra ta mintis, bet ši mintis yra svarbi dar daug, kai ateina su pasakiška dovana. Nesunku pritvirtinti nuolaidos kuponas už 20% nuolaidą, arba specialus pasiūlymo kodas nemokama dovana.

Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

Įdomu tai, kad tyrimai tai rodo laiškai su gimtadienio kuponu už 25% nuolaidą atnešė beveik keturis kartus daugiau pajamų nei bet kuri kita nuolaidos suma. Kita pelningiausia nuolaidos suma buvo 15% nuolaida.

2. Padarykite tai asmenišku

Jums nebūtina įtraukti dovanos, kad pavyktų su gimtadienio el. Svarbiausia, kad tai būtų asmeniška. Remiantis tyrimais, gimtadienio el. laiškai, kuriuose temos eilutėje nurodomas kliento vardas ir pavardė, turi unikalų atvirųjų kursų skaičių, kuris yra 17% didesnis nei gimtadienio el. laiškų su neasmeninėmis temomis eilutės.

Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

3. Padarykite tai į klientą

Didžiausias kada nors girdėtas skundas dėl gimtadienio el. Laiškų yra tai, kad jie savanaudiški. Klientai sunkiai sužavimi, kai mano, kad jūs išsiuntėte el. Laišką tik tam, kad pritrauktumėte daugiau pinigų jūsų gaminiams. Taigi, ieškokite būdų, kaip tai padaryti sutelkite dėmesį į gavėją. Puikus pavyzdys yra ši „NYU Alumni“ gimtadienio el. Pašto kampanija. Jie sukūrė specialų vaizdo įrašą, skirtą absolventų gimtadieniams, kuriame gavėjas laikomas pagrindine scena.

Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

4. Padarykite tai pasakišku

Savo gimtadienio el. Laiškus turite padaryti dar labiau matomus nei įprastus reklaminius el. Laiškus. Kaip jūs tai darote, visiškai priklauso nuo jūsų, bet norite atsiųskite el. laišką, kuris sužavėjo gavėją ir parodo, kad dedate pastangas kurdami ką nors ypatingo, tik jiems. Šis nuostabus „Chanel“ žvilgantis GIF yra puikus akį traukiančio gimtadienio el. Pašto pavyzdys:

Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

5. Padarykite tai aktualiu

Tai turėtų būti akivaizdu, tačiau reikia pasakyti. Tikimės, kad turite pakankamai duomenų apie savo klientus, kad žinotumėte, kas jiems patinka. Jei turite siaurą klientų bazę, tai turbūt gana lengva; tačiau jei jūsų klientų ratas labai įvairus, gali reikėti kelių gimtadienio el. laiškų versijų, kad galėtumėte paspausti reikiamą užrašą su kiekvienu gavėju. Šiame „Pandora“ gimtadienio el. Laiške naudojamas nuoseklus prekės ženklas, kviečiant gavėjus pasirinkti mėgstamus daiktus ir pasiūlyti draugams ar šeimos nariams juos gydyti.

 Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

6. Padarykite tai paslaptingą

Tai gali būti šiek tiek netikėta. „Experian“ tyrimai rodo, kad sėkmingiausias gimtadienio el. Pašto pasiūlymas yra paslapties pasiūlymas, atnešantis daugiau nei 500% daugiau pajamų iš el. Pašto nei bet kokia nuolaida ar kitas gimtadienio pasiūlymas..

 Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

7. Padarykite tai daugiau nei vienkartinį

Sėkmingiausios gimtadienio el. Pašto rinkodaros kampanijos kliento gimtadienio metu nepasikliauja tik vienu kadru. Galite sukurti gimtadienio el. pašto lašinimo kampanija autorius:

 • Siunčiamas el. Laiškas, kuriame siūloma gavėjui pasidalinti savo dovanų pageidavimų sąrašu su draugais ir šeima
 • Vėlyvo gimtadienio el. Laiškas arba priminimo el. Laiškas
 • Tolesni savaitės ar mėnesio trukmės gimtadienio sveikinimai

„Birchbox“ tai padarė kaip profesionalas su gimtadienio mėnesio lašinimo kampanija:

Gimtadienio el. Paštas: efektyvi jūsų prekės ženklo rinkodaros strategija

Gimtadienio el. Laiškai, užkariaujantys visus

Kai elgiatės teisingai, gimtadienio el. Laiškai gali patekti į visas reikiamas pastabas. Dabar, kai šie patarimai ir pavyzdžiai pritraukė jūsų kūrybinių sulčių, galite perkrauti savo el. Pašto rinkodaros paslaugą nustatydami savo gimtadienio el. Pašto kampaniją.

Eksperimentiniai tyrimai: https://www.experian.com/assets/marketing-services/white-papers/ccm-birthday-emails-best-practices-guide.pdf

VAIZDAS

Experian grafikas ir diagramos: https://www.experian.com/assets/marketing-services/white-papers/ccm-birthday-emails-best-practices-guide.pdf

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector