Geriausi tinklinio logotipai ir kaip nemokamai susikurti savo ranką [2020]

Jūsų tinklinio logotipas turėtų atspindėti jūsų komandos dvasią. Tai gali būti linksma ir žaisminga, arba stipri ir nuojauta. Bet kuriuo atveju norėtumėte, kad jis atrodytų profesionaliai, kad kitos komandos atpažintų jus iš tolo, o jūsų gerbėjai su pasididžiavimu dėvėtų savo komandos marškinėlius..


Pasamdydami ekspertą grafikos dizainerį galite būti tikras žaidimų keitiklis, kai reikia tobulo logotipo. Jei nerimaujate, kad jis nepatenka į jūsų kainų diapazoną, pagalvokite dar kartą. Pereikite žemyn, kad išmoktumėte samdyti laisvai samdomą logotipų dizainerį kas gali padaryti jums tobulą tinklinio logotipą vos už 5 USD!

Arba, jei verčiau kuriate savo tinklinio logotipą, parodysiu, kaip nemokamai susikurti dizainą. Bet pirmiausia pradėkime procesą šiek tiek įkvėpdami mano mėgstamų tinklinio logotipų.

9 geriausi tinklinio logotipai

Tinklinio logotipas - BLAZE

Angalikos logotipas
(išsinuomokite angaliką už 5 USD)

Tinklinio logotipas - „London Fire“

„Boyan“ logotipas
99designs

Tinklinio logotipas - „Volley Star“

„Eightball inc“ logotipas.
„DesignCrowd“

Tinklinio logotipas - Tinklinio komanda

„Mehranuzaif“ logotipas
(išsinuomokite mehranuzaifą už 5 USD)

Tinklinio logotipas - „Silverback“

„NaresDzyn“ logotipas
99designs

Tinklinio logotipas - „St Josephs Netball Club“

Logotipas pagal unikalų tikslą
„DesignCrowd“

Tinklinio logotipas - Sporto logotipas

Logotipas iš bolbol1986
(išsinuomokite bolbol1986 už 5 USD)

Tinklinio logotipas - Avidity

MA.XXI logotipas
99designs

Tinklinio logotipas - AVA

„AlexTurner_monkeys“ logotipas
„DesignCrowd“

Kaip gauti nuostabų tinkinto tinklinio logotipą už 5 USD

Aukščiau pateikti ekspertų dizainai parodo, kiek kiekvieno logotipo kūrybiškumas paverčia jį visiškai unikaliu, nesvarbu, ar tai piktograma, šriftas, ar spalvų schema. Geros naujienos yra, jums nereikia mokėti krūvių, kad gautumėte savo komandai profesionaliai sukurtą tinklinio logotipą. Naudodami „Fiverr“ galite samdyti patyrusį dizainerį vos už 5 USD.

„Fiverr“ yra pasaulinis laisvai samdomų profesionalų centras, siūlantis įvairias paslaugas, įskaitant logotipų dizainą, kurių pradinė kaina yra 5 USD – taigi pavadinimas „Fiverr“.

Ieškodami visiškai naujo „Website Planet“ logotipo, įvertinome keletą populiarių logotipų kūrimo paslaugų. Gavome įspūdingus trijų „Fiverr“ dizainerių darbus su skirtingais kainų skliaustelais. Skaitykite daugiau apie tai mūsų tinklalapyje geriausių logotipų kūrimo paslaugų palyginimas (ir pažiūrėkite, kas laimėjo konkursą!).

Daugiau privilegijų „Fiverr“

  • Naršykite dizainerių portfelius, klientų apžvalgas ir įvertinimus, neprisiregistruodami.
  • Naudokite atnaujintą „Fiverr“ verslo įrankiai mažoms ir vidutinėms įmonėms (SMB), kurios palengvina komandų valdymą, mokėjimus, užsakymus ir dar daugiau.
  • Žinutė dizaineriai aptarti jūsų poreikius ir užduoti klausimus naudojantis įmontuotu „Fiverr“ pranešimų programėliu.
  • Pasirinkite pardavėją pagal jų patirties lygis (ir tada pasirinkite vieną iš jų paketų pagal jūsų biudžetą).
  • Prisijunkite prie „Fiverr Pro“, kad galėtumėte pasiekti rankų darbo dizaineriai ir VIP klientų aptarnavimas.

Kaip veikia „Fiverr“

Jei dar nesate susipažinę su „Fiverr“ platforma, įvertinsite jos aptakią sąsają ir lengvai naudojamus paieškos įrankius. Čia yra trumpas vadovas, kaip tai veikia. Pirmas, eikite į pagrindinį „Fiverr“ puslapį, užveskite pelės žymeklį ant grafikos & Dizainas, tada skiltyje Logotipas pasirinkite Logotipo dizainas & Prekės ženklo tapatumas.

„Fiverr“ ekrano kopija - grafikos ir dizaino meniu

Paieškos juostoje įveskite raktinį žodį (pvz., Tinklinio logotipą) arba naudokite dirbtinio intelekto (AI) vedlį, kad gautumėte tinkamesnių rezultatų..

„Fiverr“ ekrano kopija - logotipų dizainerių paieškos vedlys

Filtruokite paiešką nurodydami logotipo tipą, pristatymo laiką ar kainų diapazoną, kad gautumėte dar tikslesnius rezultatus. Gaukite daugiau ekspertų patarimų, kaip rasti tinkamą „Fiverr“ dizainerį mūsų tinklapyje eksperto Fiverr apžvalga.

„Fiverr“ ekrano kopija - tinklinio logotipų dizaineriai

Kaip susikurti savo tinklinio logotipą

Jei esate kūrybingas ir norite fotografuoti patys kurdami savo komandos logotipą, internete yra daugybė nemokamų „pasidaryk pats“ logotipų kūrėjų. Daugelis jų leis jums nemokamai suprojektuoti savo logotipą. Turėsite mokėti tik tada, kai norėsite atsisiųsti jį tinkamo naudoti didelės raiškos formatu..

Kodėl verta rinktis „Wix“ logotipų gamintoją

Man asmeniškai patinka naudoti „Wix Logo Maker“ dėl kelių priežasčių: tai nesudėtinga, procesas paprastas ir siūlo daugybę dizaino variantų. Naudodamas labai intuityvią AI sistemą, „Wix Logo Maker“ leidžia per kelias minutes pasidaryti ikonišką tinklinio logotipą..

Eikite į „Wix Logo Maker“ pagrindinį puslapį ir sukurkite sąskaitą spustelėdami Pradėti dabar.

„Wix Logo Maker“ pagrindinis puslapis

Štai čia perima AI vedlys. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsakyti į keletą klausimų ir vedlys sugeneruos galimų logotipų pasirinkimą pagal jūsų nuostatas. Taip pat galite pakeisti pagrindinę piktogramą spustelėdami Pakeisti piktogramą, tada pasirinkite savo mėgstamą dizainą, kad galėtumėte pritaikyti.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - tinklinio piktogramos

Tada naudokite „Wix Logo Maker“ tinkinimo įrankius, kad pritaikytumėte logotipo spalvas, šriftą ir tekstą, kol pasieksite savo svajonių dizainą.

Sužinokite daugiau patarimų ir patarimų, kaip geriausiai panaudoti mūsų platformą išsami „Wix Logo Maker“ apžvalga.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipų redaktorius

Jei esate patenkinti savo tinklinio logotipu, galite sumokėti už atsisiųstą didelės raiškos, tinkamą formatą. Jei ne, atsisiųskite nemokamą mažos raiškos paveikslėlį ir pasidalykite juo su „Fiverr“ dizaineriu, kuris gali padaryti jį jums pigiau.

„Wix Logo Maker“ alternatyvos

  • „DesignEvo“ turi savo programas mobiliesiems ir staliniams kompiuteriams, o tai reiškia, kad jums nereikia naršyti per naršyklę norint sukurti savo logotipą. Jūs netgi galite susikurti savo logotipą keliaudami iš savo išmaniojo telefono. Sužinokite daugiau apie tai, kaip išnaudoti visas mūsų platformos galimybes eksperto „DesignEvo“ apžvalga.
  • „LogoMaker“ yra šablonu pagrįsta parinktis, turinti daug kūrybinių, paruoštų dizainų ir tinkamų pritaikymo įrankių. Apie visas jo savybes skaitykite mūsų tinklalapyje išsami „LogoMaker“ apžvalga.

Jei jums reikia dar šiek tiek įkvėpimo, prieš pradėdami kurti savo logotipą, apsilankykite mūsų mėgstamiausi sporto logotipai.

Baigiamosios mintys

Spalva yra svarbiausia, kai kalbama apie tinklinio talismanus, ypač derinant logotipą su komandos spalvomis. Išsinuomokite profesionalų dizainerį „Fiverr“, ir jie galės derinti spalvas išlaikydami pakankamai kontrastą, kad jūsų logotipas išsiskirtų iš minios.

Jei nuspręsite naudoti „Wix“ logotipų kūrėjas pasidaryk pats, šiek tiek investuok į garsių tinklinio talismanų ir prekės ženklų tyrimus, kad pamatytum, kas veikia geriausiai.

Po daugiau įkvėpimo? Papilkite savo kūrybiškumą naudodamiesi mūsų geriausių logotipų dizaino paslaugų sąrašas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector