Geriausi žirgo logotipai ir kaip padaryti savo ranką [2020]

Laisvė, galia, greitis, grožis. Puikus žirgo logotipas gali turėti visas šias reikšmes, tačiau tik tuo atveju, jei dizainas yra tobulas. Ar vaizdas turėtų būti tikroviškas ar iliustruotas? Ar žirgas turėtų gailisi ar turi ramiai ilsėtis? O kaip spalvos ir šriftai? Kvalifikuoti dizaineriai šiuos klausimus gali paversti įsimenamu logotipu, kuris jūsų prekės ženklą pastebės. Ir Puikios naujienos, radau būdą, kaip išsinuomoti logotipų dizainą už 5 USD! Spustelėkite čia, jei norite pereiti į priekį ir sužinoti mano paslaptį.


Taip pat papasakosiu, kaip galite nemokamai išbandyti savo arklio tematikos logotipą. Norėdami įkvėpti, čia yra devyni mano mėgstamiausi žirgų logotipai iš viso interneto.

9 geriausi žirgo logotipai

Žirgo logotipas - Mararoa

Jay Design logotipas
„DesignCrowd“

Žirgo logotipas - MBK Horse Design

„Cplcrtn“ logotipas
(nuoma cplcrtn už 30 USD)

Žirgo logotipas - su sparnais

„Krisnantokrisna“ logotipas
(išsinuomokite krisnantokrisną už 10 USD)

Žirgo logotipas - vienaragis

Signatrono logotipas
(išsinuomokite signtroną už 5 USD)

Žirgo logotipas - Fhana

„Artsigma“ logotipas
99designs

Žirgo logotipas - „Arion“ kompanija

KVA logotipas
99designs

Žirgo logotipas - Blacksands

„Painted Pony Studios“ logotipas
99designs

Žirgo logotipas - Gresham Livery

„ART-O-MATIC“ logotipas
„DesignCrowd“

Žirgo logotipas - juodas geltonas

„G0dl1k3“ logotipas
(išsinuomokite „g0dl1k3“ už 10 USD)

Kaip rasti nuostabų ir prieinamą žirgo logotipų dizainerį

Atlikdami visą išsamų darbą, kurio metu reikia sukurti nepamirštamą žirgo logotipą, prasminga kreiptis į dizainerį, kuris anksčiau lankėsi su logotipu rodeo. Ir jei ieškote tinkamoje vietoje, galite ją rasti nesijaudindami apie savo gyvūno logotipas suvalgyti savo biudžetą.

„Fiverr“ yra internetinių laisvai samdomų paslaugų centras, kuriame galite išsinuomoti patyrusį logotipų dizainerį tik už 5 USD. Visai neblogai, tiesa? Naudodamiesi „Fiverr“ paieškos įrankiais galite peržiūrėti šimtus dizainerių profilių, kad rastumėte tokį, kurio estetika atitinka jūsų prekės ženklą, o kurio kainos atitinka jūsų biudžetą.

Jo ilgesyje ieškokite tobulo naujo „Website Planet“ logotipo, mano kolega išbandė daugybę projektavimo paslaugų. Jis gavo tris įspūdingus „Fiverr“ dizainerių darbus, o ypač nustebino madingas logotipas, kurį jis gavo tik už 5 USD. Aš pats tuo netikėjau, kol nepamačiau jo išsami „Fiverr“ apžvalga.

Kai nustatysite „Fiverr“ dizainerių dydį, būtinai patikrinkite jų portfelius, kainas, pristatymo laiką ir, svarbiausia, klientų apžvalgas. Įveskite raktinius žodžius, kad susiaurintumėte paiešką ir surastumėte tinkamiausią patirtį turinčius dizainerius.

„Fiverr“ ekrano kopija - žirgo logotipų dizaineriai

Jei visa tai ieškodami patys jaučiatės šiek tiek bauginantys, galite kreiptis pagalbos į „Fiverr“ logotipų kūrimo vedlį, kad gautumėte pagalbos. Vedlys užduos jums keletą klausimų apie jūsų logotipo projektą ir tada filtruos dizainerių sąrašus, kurie geriausiai atitiktų jūsų reikalavimus.

Kiti „Fiverr“ naudojimo pranašumai:

  • Pasirinkite iš tūkstančių kvalifikuotų dizainerių iš viso pasaulio.
  • Pranešimų funkcija – greitai ir tiesiogiai susisiekite su dizaineriais naudodamiesi darbalaukio pranešimų siuntimo platforma arba nemokama „Fiverr“ mobiliąja programa.
  • Jokių paslėptų mokesčių, o sumokėjimas už koncertą bus atliktas depozitoriume. Jei dizaineris nesikreipia į jus, galite atšaukti koncertą ir susigrąžinti pinigus.
  • Daugelis dizainerių siūlo įvairius pagrindinius ir aukščiausios kokybės koncertų variantus, kad tiktų bet kokiam biudžetui.
  • Jei turite šiek tiek didesnį biudžetą, galite naudokite „Fiverr Pro“ parinktį, kad surastumėte patikimiausius profesionalius dizainerius. Jie pristato ypač aukštos kokybės darbą kur kas mažiau nei tradicinės dizaino agentūros.

Kaip pasigaminti savo žirgo logotipą

Norite susukti rankoves ir eksperimentuoti kurdami savo žirgo logotipo dizainą? Internete yra daugybė „pasidaryk pats“ žirgo logotipų gamintojų, ir daugelis iš jų gali nemokamai naudotis.

Tiesiog atminkite, kad nors ir kurdami savo logotipą galite nemokamai, turėsite sumokėti mokestį, kad atsisiųstumėte jį tinkama forma. Jei jums patinka jūsų sukurtas logotipas, kaina bus verta. Jei to nekenčiate, galite tai pamiršti ir nieko nemokėti. Ir jei jums patinka jūsų dizainas, galite atspausdinti jo ekrano kopiją, tada pasamdykite „Fiverr“ dizainerį, kad patobulintumėte jį arklio logotipu, kuris tikrai šviečia..

Viena iš mano mėgstamiausių internetinių logotipų kūrimo įrankių yra „Wix“ logotipų kūrėjas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsakyti į keletą klausimų apie norimą logotipą, o dirbtinio intelekto (AI) dizaineris sugeneruos daugybę tinkinamų logotipų dizainų, kuriuos galėsite pasirinkti iš.

Štai kaip tai veikia išsamiai:

1. Prisijunkite arba prisiregistruokite.

Eikite į „Wix Logo Maker“ pagrindinį puslapį ir spustelėkite Pradėti dabar. Šiuo metu, jei neturite „Wix“ paskyros, būsite nukreipti į registracijos puslapį. Paskyros sukūrimas naudojant savo el. Pašto adresą ar socialinės žiniasklaidos ID yra nemokamas. Jei jau turite „Wix“ paskyrą, tiesiog spustelėkite Prisijungti.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - paskyros registracija

2. Įveskite savo įmonės pavadinimą.

Pirmasis oficialus logotipo kūrimo žingsnis yra įmonės pavadinimo įvedimas kartu su etikete ar šūkiu, jei tokį turite. Tada spustelėkite „Let’s Go“. Pamatysite, kad galite praleisti veiksmus, kuriuos atliksite, jei norite, bet gausite žymiai geresnius logotipų dizainus, jei pateiksite kuo daugiau informacijos.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - pridėkite įmonės pavadinimą

3. Nurodykite savo verslo kategoriją.

Apibūdindami savo verslą, AI geriau suprantate, kokie logotipai jums labiausiai tinka. Pabandykite įvesti kategoriją, kurią AI greičiausiai atpažins, pvz., „Žirgų ūkis“, „žirgo viliojimas“, „skubus pristatymas“ ir kt. Tada spustelėkite Pirmyn.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - pridėkite pramonės šaką

4. Pasirinkite norimą savo logotipo stilių.

Iš raktinių žodžių debesies pasirinkite vieną ar kelis stiliaus aprašymus, kurie atitiktų jūsų įmonės asmenybę. Baigę spustelėkite Kitas.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipo išvaizda

5. Pasirinkite logotipus, kurie jums padės, kad „Wix Logo Maker“ geriau suprastų jūsų pageidavimus.

Dabar bus rodoma dešimt logotipų pavyzdžių, po du. Kiekviename ekrane pasirinkite tą, kuris jums labiau patinka, arba spustelėkite ant manęs, kuris man nepatinka. Tai nėra siūlomi jūsų logotipo dizainai. Tai tik bendrieji pavyzdžiai, padedantys logotipų kūrėjo AI visiškai suprasti jūsų stilių.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipų stiliai

6. Kur naudosite savo logotipą?

Šiame puslapyje spustelėkite, jei norite patikrinti parinktis, apibūdinančias, kur naudosite savo logotipą (pvz., Svetainė, vizitinės kortelės, socialinė žiniasklaida ir kt.), Tada spustelėkite Pirmyn. Kai kurie logotipų dizainai gerai veikia tik didelius (ar mažus) dydžius. Atlikę šį veiksmą galite užtikrinti, kad gausite lengvai skaitomą bet kokio dydžio dydį.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - naudojamas logotipas

7. Pasirinkite teisingą piktogramą.

Dabar, kai „Wix Logo Maker“ sukūrė jums keletą logotipų dizainų, galite pradėti tinkinti. Pirmiausia įsitikinkite, kad arklio įvaizdis turi tokį jausmą, kokio norite savo prekės ženklu. Jei taip nėra, spustelėkite Pakeisti piktogramą, tada paieškos juostoje įveskite „arklys“ arba „arklys“. Nepriklausomai nuo to, kurį pasirinksite, atsiras likusiuose logotipuose.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - arklio piktogramos

8. Pasirinkite tinkinamą logotipą.

Slinkite logotipo dizaino parinktimis ir spustelėkite tą, kurį norite naudoti.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - sukurti arklio logotipai

9. Galutinis pritaikymas

Dabar būsite nukreipti į redagavimo puslapį. Čia galite tinkinti logotipą keisdami šriftus, teksto spalvą, piktogramos spalvą, foną ir dar daugiau. Ir jei apgailestaujate dėl savo pasirinkimo, tiesiog spustelėkite „Išbandyti kitą dizainą“.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipų redaktorius

10. Sumokėkite už savo logotipą, atsisiųskite jį ir viskas.

Kai būsite patenkinti savo logotipu, spustelėkite „Kitas“, kad jį įsigytumėte. Jei nemanote, kad sukurtas logotipas puikiai tinka jūsų verslui, tiesiog praleiskite šį veiksmą. Kadangi sukūrėte abonementą, galite grįžti vėliau ir toliau taisyti dizainą.

„Wix“ yra geriausiai žinomas kaip svetainių kūrėjas, Taigi nenuostabu, kad kainos parinktys apima jūsų logotipo ir svetainės gavimą. Jei jums nereikia svetainės, tiesiog spustelėkite Gaukite savo logotipą. Jei norite spausdinti savo logotipą dideliais dydžiais (pavyzdžiui, ant ženklų ir marškinėlių), jums reikia „Professional“ paketo, kuris apima keičiamo dydžio vektorinius failus ir visas komercinio naudojimo teises.

Populiariausios „Wix“ logotipų kūrimo priemonės alternatyvos

Kiekvienas internetinių logotipų kūrėjas turi skirtingą piktogramų, išdėstymo ir šriftų rinkinį. Taigi, jei jums nepatinka tai, ko jūs gaunate su „Wix Logo Maker“, rekomenduoju išbandyti šias kitas parinktis:

  • Siuvėjų prekės ženklai siūlo šiek tiek daugiau vaizdinio pateikimo nei „Wix Logo Maker“ klausimų ir atsakymų procese. Per vieną mėnesinę prenumeratą galite sukurti tiek logotipų, kiek norite.
  • Looka suteikia jums įdomių logotipų tinkinimo parinkčių, įskaitant išdėstymo pakeitimus.
  • Biudžetui draugiškas „LogoMaker“ veikia kitaip nei kiti mano paminėti žirgo logotipų kūrimo įrankiai. Užuot generavęs logotipus naudodamas AI, jis turi logotipų šablonų biblioteką, kurią galite pasirinkti ir tinkinti.

Galutinės mintys

Nesvarbu, ar pasirinksite pasamdykite patyrusį logotipų dizainerį „Fiverr“ svetainėje arba sukurkite savo logotipą, verta investuoti šiek tiek laiko, pinigų ir pastangų, kad logotipas būtų tinkamas. Puikus žirgo logotipas yra pirmas dalykas, kurį žmonės pastebės apie jūsų prekės ženklą, ir paskutinis dalykas, kurį jie atsimins.

Paimkite, pavyzdžiui, ikonišką „Ford Mustang“ logotipą: laisvai klaidžiojantis arklys, gabenantis į nežinią. Dizainas yra paprastas, tačiau poveikis yra nepamirštamas. Vienas žvilgsnis, ir jūs žinote, kad susiduriate su automobiliu, kurio galia ir greitis yra nepajudinami. Štai ką puikus logotipų dizaineris gali padaryti jums.

Jei norite gauti daugiau logotipų dizaino ir prekės ženklo idėjų, nepraleiskite mūsų sąrašo populiariausių logotipų dizaino paslaugos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector