9 geriausi „Twitch Streamer“ logotipai ir kaip susikurti savo ranką [2020]

Nori būti „Twitch“ streameris, bet niekas tavęs rimtai nežiūri su tokiu bendro profilio paveikslėliu? Savo profilyje galite sukurti savo logotipą, bet jei norite padaryti įtaką, jums tikriausiai geriau pasamdyti profesionalų dizainerį.


Nėra pinigų? Nesijaudink. Pereikite žemyn ir sužinokite, kaip gauti nuostabų logotipą nuo 5 USD.

Jei verčiau darytumėte patys, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip patys galite sukurti nemokamą logotipą.

9 geriausi „Twitch Streamer“ logotipai

Geriausias „patraukliukas“ -vaizdai-logotipai ir kaip „pasidaryti“ savo-vaizdas1

„The Fatboy“ logotipas
(išsinuomokite vaiką už 21 USD)

„Twitch Streamer“ logotipas - atsitiktiniai šikšnosparniai

„Ddt_arnulfo“ logotipas
(išsinuomokite ddt_arnulfo už 5 USD)

„Twitch Streamer“ logotipas - „Bullaw“

„Ayoubfaris221“ logotipas
(išsinuomokite „ayoubfaris“ už 10 USD)

„Twitch Streamer“ logotipas - bitė

Mynameiismud logotipas
(samdyti mynameiismud už 45 USD)

„Twitch Streamer“ logotipas - „Parry the Wizard“

„Khdesigner01“ logotipas
(išsinuomokite „khdesigner01“ už 30 USD)

„Twitch Streamer“ logotipas iš „Fiverr“

Tengku Norzaimi logotipas
„DesignCrowd“

„Best-Twitch-Streamer-Logos“ ir „How-to-make-made-your-own-image-7“

Logotipas Vi.
99designs

„Best-Twitch-Streamer-Logos-and-how-to-make-your-own-image-4“

„Must.f“ logotipas
„DesignCrowd“

„Best-Twitch-Streamer-Logos-and-how-to-make-your-own-image-5“

Suryo prakadewa logotipas
„DesignCrowd“

Kaip įsigyti profesionalų logotipą tik už 5 USD

Kai kurioms „Twitch“ logotipų dizaino tendencijoms reikia šiek tiek subtilumo ir daug meninių talentų. Pastaruoju metu vis daugiau „Twitch“ streamerių kaip logotipus naudoja animacinių filmukų versijas (tokį galite įsigyti čia už 5 USD) arba kartais sukuria visiškai naujus talismanus pagal savo slapyvardžius (patikrinkite šio vaikino darbą).

Jei turite tam tikrą idėją, kurią norite įgyvendinti, bet neturite įgūdžių ar kantrybės tai padaryti patys, visada galite bet kada samdykite profesionalų dizainerį „Fiverr“.

Galite nervinti samdydami dizainerį. Nesunku suprasti kodėl – kai kurie dizaineriai yra labai brangūs. Bet jei naudojate tokią paslaugą kaip „Fiverr“, kuri specializuojasi teikdama profesionalios kokybės paslaugas nebrangiomis kainomis, galite įsigyti įspūdingą, profesionaliai sukurtą logotipą tik už 5 USD.

„Fiverr“ ekrano kopija - „Twitch“ logotipų dizaineriai

„Fiverr“ profesionalūs dizaineriai siūlo savo paslaugas, ir jūs galite naršyti jų profilius, kad rastumėte savo stilių ir biudžetą atitinkantį profilį. Kai žiūrėjau vaizdo įrašą, mano kolega sudarė jo siekis rasti geriausią naują „Website Planet“ logotipą, Mane nustebino kokybė, kurią galite gauti už tokią mažą kainą.

Norėdami pradėti, tiesiog eikite į pagrindinį „Fiverr“ puslapį, ieškokite „Twitch“ logotipo dizainas “ir pamatysite geriausius dizainerius bendruomenėje.

Ką dar siūlo „Fiverr“?

  • Žemos kainos – Kadangi „Fiverr“ skatina konkurencingas kainas, dažnai galite rasti žemo lygio aukšto lygio profesionalų.
  • Pastovios išlaidos – Nėra jokių netikėtumų ar paslėptų mokesčių. Prieš sumokant centą, visos projekto kainos yra nustatomos.
  • Išreikškite rezultatus – Jei jums skubu jums reikalingas „Twitch“ logotipas, gatavam logotipui galite pasirinkti greitesnį pristatymą per mažiau nei 24 valandas.

Kaip susikurti savo „Twitch Streamer“ logotipą

Geriau daryti savo reikalus? Galite lengvai rasti „Twitch“ logotipo kūrėją internete ir nemokamai. Nereikia atsisiųsti jokios projektavimo programinės įrangos.

Jei tai yra pirmas jūsų „Twitch“ logotipo dizainas, rekomenduoju „Tailor Brands“. Viena vertus, jis turi daugybę iš anksto pastatytų žaidimų piktogramų, puikiai tinkančių greitai transliuojamam logotipui. Tai tik viena iš priežasčių, kodėl ji tokia tampa geri atsiliepimai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Tailor Brands“, žiūrėkite vaizdo įrašo apžvalgą:

„Siuvėjų prekių ženklai“ yra ideali priemonė pirmą kartą dirbantiems dizaineriams, nes tai palengvina visą procesą. Turėdami lengvai naudojamą sąsają ir AI pasiūlymus, galėsite patogiai eksperimentuoti, kol turėsite jums patinkantį logotipą. Be to, jis yra pigus – galite įsigyti logotipą vos už 3,99 USD

Pradėti, eikite į „Siuvėjų prekių ženklų“ pagrindinį puslapį. Pirmiausia tiesiog įveskite norimą vardą savo logotipe. Tai gali būti jūsų vartotojo vardas, jūsų profesinis vardas, tikrasis vardas ar dar kas nors, kas jums patinka.

Iš ten PG paskatins jus šiek tiek daugiau papasakoti apie save. Tiesiog paaiškinkite, koks esate streameris ir kokie yra jūsų tikslai.

„Tailor Brands“ ekrano kopija - įveskite savo pramonės šaką

Tuomet dirbtinis intelektas (AI) „Siuvėjų prekių ženklai“ įvertina jūsų stilių. Kai kurie transliuotojai gali norėti daug ryškių spalvų ir detalių savo logotipe, kiti gali norėti ko nors paprasto nespalvoto. Norėdami nustatyti, koks streameris esate, „Tailor Brands“ parodo jums du logotipų pavyzdžius ir prašo pasirinkti jums patinkantį labiau.

„Tailor Brands“ ekrano kopija - pasirinkite savo stilių

Po penkių pasirinkimų serijos PG geriau supranta, kokie meno stiliai jums labiausiai tinka. Per kelias akimirkas pamatysite dešimtis automatiškai sugeneruotų logotipų, kuriuos galėsite naršyti. Kai rasite jums patinkantį, spustelėkite Tinkinti, kad galėtumėte jį dar labiau redaguoti.

Eksperto patarimas: Jūsų vardo įtraukimas į logotipą yra puikus būdas pagerinti jūsų vardo atpažinimą ir sulaukti daugiau pasekėjų. Bėda ta, ar žmonės vis dar gali ją skaityti, kai ji susitraukia? Laikykite savo vardą dideliu, paprastu šriftu, kad užtikrintumėte jo skaitomumą kaip mažesnę piktogramą.

„Tailor Brands“ ekrano kopija - spalvų paletės

Redaktoriuje galite suasmeninti savo logotipo elementus, kad jis būtų tobulas. Galite pakeisti šriftą, formuluotę ir spalvas. Jūs netgi gaunate siūlomas spalvų paletes, suteikdamas profesinės kokybės nuorodą.

„Tailor Brands“ ekrano kopija - piktogramų biblioteka

Jei persigalvojote apie savo piktogramą, galite lengvai ją pakeisti. Ieškokite „Siuvėjų prekių ženklų“ piktogramų bibliotekos spustelėdami skirtuką Piktograma, tada įveskite raktinius žodžius, pvz., „Srautinis perdavimas“ arba „žaidimai“, kad rastumėte geriausias „Twitch“ logotipų dizaino piktogramas..

Čia yra keletas „Twitch“ juostų logotipų, kuriuos sukūriau naudodamas „Tailor“ prekių ženklus:

Sukurtas logotipas „Twitch“, sukurtas naudojant „Tailor Brands“ - „Khaleesy“

„Titchor“ logotipas, sukurtas naudojant „Tailor Brands“ - „Hands-on Gamer“

Sukurtas logotipas „Twitch“, sukurtas naudojant „Tailor Brands“ - „Villainous“

Eksperto patarimas: „Twitch“ logotipui nereikia naudoti žaidimų piktogramos – srautinio perdavimo talismaną galite naudoti kaip tik norite. Atrodo, kad fantastiniai elementai yra populiarūs: drakonai, orkai, burtininkai ir kiti vaizdo žaidimų kabės.

Alternatyvūs „pasidaryk pats“ „Twitch“ logotipų gamintojai

Jei „Siuvėjų prekės ženklai“ nėra jums, išbandykite vieną iš šių nemokamų internetinių logotipų kūrėjų:

  • Jei jums patinka „Siuvėjų ženklų“ AI, bet norite daugiau parinkčių, Looka siūlo panašų įrankį, kuris suteikia daugiau pasirinkimo galimybių nemokamai.
  • Jei norite tikslesnių rezultatų su AI sukurtais logotipais, „Wix“ logotipų kūrėjas veikia panašiai kaip kiti „pasidaryk pats“ logotipų kūrėjai, tačiau pradžioje turi išsamesnių klausimų.
  • Jei jums reikia daugiau dizaino laisvės ir pritaikymo galimybių, suteikite „DesignEvo“ pabandyti.

Įkvėpkite garsių „Twitch Streamer“ logotipų

Reikia kokių idėjų? Žemiau pažiūrėkite į keletą geriausių „Twitch“ juostų logotipų ir tai, kas juos veikia.

„Twitch“ juostų logotipas - „RiotGames“

„RiotGames“ logotipas yra puikus teisingai padaryto minimalizmo pavyzdys. Kadangi „Twitch“ logotipai rodomi įvairių dydžių, dažnai maži, norite, kad jūsų vaizdai būtų paprasti ir lengvai atpažįstami.

„Twitch streamer“ logotipas - SolaryFortnite

Sprendžiant iš likusio jų profilio puslapio, „SolaryFortnite“ supranta spalvų svarbą prekės ženkle. Pasirinkite stiprią spalvą ar spalvų schemą ir nuosekliai naudokite reklamjuostes, mygtukus, svetainės dizainą ir kt., Kad jūsų profilis būtų geriau atpažįstamas..

„Twitch“ juostų logotipas - LIRIK

„Twitch“ bendruomenė turi nepaprastų skonių, taigi kažkas panašaus LIRIK’ai katės ir žmogaus silueto logotipas nėra tiesiog priimtinas, jis sveikinamas. Jei turite unikalią „Twitch“ logotipo idėją, nebijokite pasijusti keistai.

„Twitch“ juostų logotipas - LCK

Kalbame apie aukštos kokybės „Twitch“ logotipo dizainą – LCK logotipas yra meno kūrinys. Atkreipkite dėmesį, kaip erelio galva iš tikrųjų yra tiesiog manipuliuojama tuščia vieta, kuri ne tik atrodo puikiai, bet ir daro dizainą ne tokį sudėtingą. Kadangi jų vardas yra mažas, jie gali tilpti šalia savo logotipo.

„Twitch streamer“ logotipas - xQcOW

Populiaraus streamerio logotipas xQcOW pasinaudoja jau atpažįstama forma, gorilos veidu ir suteikia jai originalų sukimąsi su akiniais. Tai sukuria „Twitch“ logotipą, kuris yra įsimintinas ir įdomus, nes bet kuris žaidėjas su akiniais gali iš jo juoktis.

„Twitch“ juostų logotipas - „FFearFFul“

Pereiti prie sudėtingesnių „Twitch“ logotipų dizainų, „FFearFFul“ Visų pirma pasineria į savo raidę F. Kadangi didžioji raidė F yra pusė raidžių FFearFFul pavadinime, logotipas yra natūralus pasirinkimas, o dizaineris fone pridėjo intriguojančių kūrinių, kad jis išliktų įdomus..

„Twitch streamer“ logotipas - „RakanooLive“

Kiekvienas baisus ir grėsmingas „Twitch“ logotipas yra toks pat mielas. RakanooLive logotipas naudoja paprastas formas – apskritimus ir trikampius – paprastam talismanui, kuris atsitiktinai yra žavingas. Mieli talismanai turi dideles akis. Paprasta ir paprasta.

„Twitch streamer“ logotipas - metodas

Galbūt metodo logotipas yra „Twitch“ logotipas, kuris lengviausiai galėtų patekti už žaidimų ribų. Raidės kaip simbolio naudojimas (žinomas kaip „pašto ženklo logotipas“), Metodas skatina žiūrovus atsiminti vardą. Tačiau pašto ženklai gali išblėsti, todėl Metodas jį pagardina aštriais kampais, lygiagrečiomis linijomis ir su neigiama erdve.

„Twitch“ juostų logotipas - „DrLupo“

„DrLupo“ vaidina tema „gydytojas“ su širdies ritmo monitoriaus simboliu, įmontuotu į jų logotipą. Atkreipkite dėmesį, kaip spalvos blunka, žinomos kaip „gradientas“ – protingas pasirinkimas, norint padaryti jų žymę dinamiškesnę.

„Twitch“ juostų logotipas - „Ninja“

Paskutinis yra Ninja, vienas iš populiariausių „Twitch“ transliuotojų (ar dėl logotipo?). Nors grėsmingos nindzės yra dažna žaidimų logotipų tema, ši Ninja išskiria savo ir banguotus plaukus viršuje, ir geltoną bandanną (kuri kontrastuoja su mėlyna spalva). Atkreipkite dėmesį į šio logotipo atspalvius – nors jis ir yra pagrindinis, tačiau vis tiek daro stebuklus, kad vaizdas būtų gylis.

Koks tu „Twitch“ streameris??

„Twitch“ logotipų dizainai paprastai skirstomi į dvi kategorijas: agresyvius ir draugiškus. Nei vienas iš prigimties nėra geresnis už kitą – pasirinktasis priklauso nuo to, koks streameris norite būti.

Jei norite agresyvaus „Twitch“ logotipo dizaino, laikykitės tų pačių dizaino principų, kaip ir kiti sporto prekės ženklai. Įpykę gyvūnai yra dažna tema, kaip ir šešėlinės figūros. Galite sustiprinti efektą naudodami ir agresyvias spalvas, tokias kaip raudona ir juoda. „Siuvėjų prekių ženklai“ suteikia galimybę nemokamai eksperimentuoti su įvairiomis galimybėmis. Spustelėkite čia, kad išbandytumėte.

Jei norite draugiško „Twitch“ logotipo dizaino, nedvejodami sukurkite ką nors mielo ir (arba) švelnaus. Tokie logotipai yra geriausi srautinių transliuotojų, kurie nori užmegzti tvirtus ryšius su savo pasekėjais, dėka draugiškų vaizdų jie atrodo labiau kviečiantys. Sujunkite šiuos logotipus su „šiltomis“ spalvomis, tokiomis kaip geltona ir oranžinė, arba labiausiai kviečiančia spalva – šviesiai mėlyna.

Jei nenorėtumėte, kad projektavimo darbai būtų palikti profesionalams, ir sutaupykite šiek tiek laiko bei pinigų, „Fiverr“ galite rasti prieinamą dizainerį.

Reikia daugiau galimybių? Spustelėkite čia, kad sužinotumėte apie geriausias logotipų kūrimo paslaugas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector