9 geriausių technologijų logotipai ir kaip susikurti savo ranką [2020]

Nesvarbu, ar steigiate naują į technologijas orientuotą įmonę, ar atnaujinate savo dabartinį įvaizdį, rinkodaros ir prekės ženklo projektams skirtas biudžetas gali būti ribotas.


Tai nereiškia, kad turite iškirpti kampus, kad gautumėte tvirtą technologijos logotipo dizainą. Pereikite žemyn dabar ir sužinokite, kaip galite pasamdyti patyrusį dizainerį už vos 5 USD.

Jei esate į dizainą orientuotas tipas, aš taip pat parodysiu, kaip galite naudoti internetinį logotipų kūrėją sukurdami savo logotipą. Jei tik ieškote įkvėpimo, galite tai padaryti pereikite į priekį norėdami pamatyti keletą mano mėgstamiausių garsiųjų technologijų logotipų  kartu su maža įžvalga apie tai, kas daro juos tokiais puikiais.

9 geriausių technologijų logotipai

Technologijos logotipas - „BackItUpBot“

„Musique“ logotipas!
99designs

Technologijos logotipas - „CyberStark“

Toshiko logotipas
apie 99designs

Technologijos logotipas - „Hand Capital“

„Ecorokerz“ logotipas
„DesignCrowd“

Technologijos logotipas - „Tech Legal“ partneriai

JohnM logotipas.
„DesignCrowd“

Technologijos logotipas - „Bitasty“

„Titus_media“ logotipas
(išsinuomokite titus_media už 45 USD)

Technologijos logotipas - „Lizard Brain“ programinė įranga

Logotipas: de.S! Gn
99designs

Technologijos logotipas - modulinės komunikacijos

„Creativeman_af“ logotipas
(samdykite „creativeman_af“ už 45 USD)

Technologijos logotipas - „TechLoss“

DANNYBOY logotipas
„DesignCrowd“

Technologijos logotipas - Kelogy

Logotipas sukurtas logo_master255
(išsinuomokite „logo_master“ už 10 USD)

Išsinuomokite logotipų dizainerį už didelę kainą „Fiverr“

Jei neturite laiko ar kantrybės susikurti savo logotipą arba norėtumėte tiesiog palikti projektavimo privalumus, „Fiverr“ yra geriausias sprendimas.

Jei esate biudžetas sąmoningas, įvertinsite pradinę kainą – Daugybė logotipų „Gigs“ prasideda vos nuo 5 USD (priklausomai nuo jūsų pasirinktų paslaugų ir paketo). „Fiverr“ nėra tik puikus logotipas – galite samdyti įvairių sričių laisvai samdomus darbuotojus, įskaitant programavimą, verslą ir rinkodarą..

Norite sužinoti daugiau apie platformą? Mūsų pilna „Fiverr“ apžvalga, galite perskaityti viską apie tai, kaip mano komandos draugas pasamdė tris skirtingus dizainerius už tris labai skirtingas kainas, kad sukurtų naują svetainės „Planet“ logotipą.

Svarbios „Fiverr“ savybės:

  • Galite naršyti dizainerių profilio puslapius, kad perskaitytumėte ankstesnes klientų apžvalgas ir peržiūrėtumėte jų dizainą
  • Dizaineriai siūlo pagrindines, standartines ir aukščiausios kokybės pakuočių parinktis, kad tiktų bet kokiam biudžetui ir projekto tipui
  • „Fiverr“ mobilioji programa ir vietinių pranešimų paslauga leidžia greitai ir lengvai susisiekti
  • „Fiverr“ saugo jūsų investicijas, kaupdamas lėšas, kol patvirtinsite galutinį logotipo pristatymą

Jei jums reikia suprojektuoto logotipo, tiesiog lengva rutulį sukti eikite į pagrindinį „Fiverr“ puslapį. Čia rasite kategoriją „Grafika ir dizainas“, logotipą ir prekės ženklo tapatumą. Logotipo dizainas patogiai pasirodo viršuje kaip viena iš populiariausių kategorijų.

„Fiverr“ ekrano kopija - grafikos ir dizaino meniu

Galite ieškoti dizainerių naudodami raktinius žodžius, susijusius su jūsų pramone ir projektu. Nesunku susiaurinti pasirinkimą atsižvelgiant į jūsų biudžetą, pageidaujamą pristatymo laiką ir logotipo parinktis.

„Fiverr“ ekrano kopija - technologijos logotipų dizaineriai

Kita parinktis yra „Fiverr“ logotipų dizainerių paieškos vedlys. Tai gana nesudėtinga – jūs galite pasakyti, kuris dizaino stilius jums labiau patinka ir ar norite, kad būtų galima pritaikyti dizainą mastui ar patys jį redaguoti naudojant originalius šaltinio failus. Paieškos įrankyje bus pateiktas galimų dizainerių sąrašas, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.

„Fiverr“ ekrano kopija - logotipų dizainerių paieškos vedlys

Neseniai mano kolega išbandė krūvą pagrindinių logotipų kūrimo paslaugų, siekdamas rasti geriausią naują „Website Planet“ logotipą. Galite pamatyti visus skirtingus variantus, kuriuos gavome, ir sužinoti, kuris logotipas laimėjo jį išsamus logotipų dizaino paslaugų palyginimas.

Kaip sukurti savo technologijos logotipą

Jūsų laikas yra vertingas, todėl pažadu padaryti šią sekančią dalį kuo greičiau ir neskausmingai. Jei jaučiatės ambicingi ir norite sukurti savo verslo logotipą, sekite toliau, nes parodysiu, kaip naudoti „Wix Logo Maker“ kuriant technologijų įmonės logotipą.

„Wix“ logotipų kūrėjas naudoja AI (dirbtinį intelektą), kad padėtų jums suprojektuoti jūsų specifiniams poreikiams pritaikytą logotipą.. Bandyti galite nemokamai – nemokėsite, jei visiškai nemėgstate savo logotipo. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip platforma veikia, nepraleiskite mūsų pilna „Wix Logo Maker“ apžvalga.

Jei esate pasirengęs pradėti, spustelėkite čia, norėdami atidaryti „Wix“ logotipų kūrimo priemonę naujame skirtuke. Nesunku prisiregistruoti gauti nemokamą sąskaitą naudojant savo el. Pašto adresą arba „Google“ ar „Facebook“ paskyrą. Kai turėsite sąskaitą, galėsite išsaugoti kelis logotipų dizainus ir prie jų grįžti vėliau, jei jums reikia daugiau laiko apsispręsti dėl galutinio produkto.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - registracijos ekranas

Pradedu tave pažinti

Tada laikas atsakyti į kai kuriuos klausimus apie jūsų pramonę ir asmenines dizaino nuostatas. Tai gali atrodyti nuobodžiai, bet jūsų pateikti atsakymai padės PG sukurti jums potencialų logotipų dizainą. Pirmiausia, jūsų įmonės pavadinimas ir šūkis, jei turite:

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - pradėkite kurti

Eksperto patarimas: Jei įmanoma, turėkite savo šūkį kuo trumpesnį arba visiškai jo neišmeskite. Kuo daugiau teksto įtrauksite, tuo sunkiau bus skaityti mažesnio formato, todėl geriausia tiesiog klijuoti savo įmonės pavadinimą. Tegul bendras logotipo dizainas atspindi jūsų įmonę tinkamai parinktais meno kūriniais ir lengvai skaitomais šriftais.

Tada įveskite raktinį žodį, kuris geriausiai atspindi jūsų pramonę – išskleidžiamajame meniu bus rodomos susijusios temos. Kaip jau minėjau, tai padės AI sukurti jums tinkamus logotipų dizainus. Kai kurių specialybių ir nišinių temų sąraše gali nebūti – tiesiog pasirinkite „technologijos kompanija“ arba artimiausias artimiausias mačas, jei niekas kitas netinka.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - pridėkite savo pramonės šaką

Eksperto patarimas: Per daug nesijaudinkite dėl to, kaip sudėtinga skamba jūsų technologija apibūdinant ją – galite nustebti dėl to, kaip konkretų jūsų dizainą galima gauti naudojant tinkamus įrankius.. Jei jums rūpi apsaugoti komercines paslaptis ar patentuotą informaciją, puiku palikti šią informaciją iš savo dizaino trumpikių ir logotipų koncepcijų..

Tada iš mažo pasirodžiusio „debesies“ pasirinkite ne daugiau kaip tris raktinius žodžius – išsirinkite tuos, kurie apibendrina išvaizdą ir jausmą, kurį tikitės pasiekti naudodami savo logotipą. Aš pasirinkau dinamišką, modernų ir technišką. Galite praleisti šį veiksmą, tačiau šie pasirinkimai padeda „Wix“ toliau pritaikyti jūsų logotipo dizaino parinktis.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipo išvaizda

Kitas žingsnis paprašys pasirinkti mėgstamą logotipą iš kelių porų. Jei nesate nė vieno gerbėjas, taip pat galite spustelėti „Man nepatinka nė vienas iš jų“.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipų stiliai

„Wix“ nori žinoti, kur ketini naudoti savo logotipą. Tai dar vienas pasirenkamas veiksmas, tačiau jei jus domina kitos prieinamos paslaugos, pvz., Vis populiari svetainių kūrimo priemonė (spustelėkite čia, kad perskaitytumėte visą mūsų „Wix“ apžvalgą), vėliau galėsite ištirti šias parinktis.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - naudojamas „Logo“

Nulaužk savo širdies troškimą

Čia ateina didelis momentas – „Wix“ sukurs jums keletą logotipų koncepcijų. Aš sužinojau, kad tai gali būti nepataikymo ar praleidimo situacija, atsižvelgiant į jūsų pateiktus atsakymus – galbūt pamatysite keletą susiduriančių spalvų paletių, atsitiktinių piktogramų ir šrifto pasirinkimų, bet, laimei, nė vienas iš šių dizainų nėra užfiksuotas, todėl tiesiog pasirinkite tą, kuris turi daugiausiai galimybių ir redaguokite tai pagal savo skonį.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - AI sukurti technologiniai logotipai

Redagavimo įrankį gana lengva naudoti – kairiajame meniu galite pasirinkti daugybę pasirinkimų, kaip dirbti, įskaitant paruoštas ir redaguojamas spalvų paletes, gausų šriftų ir piktogramų pasirinkimą, taip pat galimybę pridėti figūras ir fono spalvas. Palyginus su kitos logotipų kūrimo paslaugos, „Wix“ suteikia daug daugiau lankstumo, kai reikia išdėstyti piktogramas ir šriftus ir keisti jų dydį.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipų redaktorius

Vienas dalykas, kuris man labai patinka naudojant „Wix Logo Maker“, yra produktų peržiūros – galite pamatyti, kaip jūsų logotipas atrodys svetainėse (įskaitant versijas, pritaikytas mobiliesiems), pirkinių krepšius ir atvirukus. Kadangi tai galite gauti prieš sumokėdami už savo logotipą, tai yra pats geriausias laikas įsitikinti, kad jūsų dizainas gražiai atrodo įvairiose spausdintose ir skaitmeninėse laikmenose.. Ar tau nepatinka, kaip tai atrodo? Grįžkite į redaktorių ir dar šiek tiek pataisykite.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - gaminio peržiūros

Jaučiatės šiek tiek įstrigę projektavimo procese? Jokių problemų, tiesiog redagavimo meniu spustelėkite nuorodą „Išbandykite kitą dizainą“, ir ji parodys jums papildomus variantus, kurie jums gali patikti, įskaitant skirtingus išdėstymus, spalvų paletes ir piktogramų pasirinkimą. Galite dar labiau pamėgti dizainą!

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipo variantai

„Wix“ logotipų gamintojo pakuotės

Pabrėžę auksą (ar kriptovaliutą) kurdami savo technologijos logotipą, laikas nuspręsti, kuris logotipo planas jums tinka. „Just Logo“ planai yra vienkartiniai pirkiniai, be to, jie yra gana pagrįstos kainos:

Pagrindinis planas yra puikus, jei jums tiesiog reikia veikiančios koncepcijos, kuria norite pasidalinti su savo „Fiverr“ dizaineriu, arba jums reikia tik logotipo, skirto socialinei žiniasklaidai ir svetainei. Gausite aukštos kokybės savo logotipo PNG, spalvotas, pilkos spalvos, nespalvotas ir nespalvotas. Šis planas taip pat suteikia jums visas komercinio naudojimo teises.

Pažengęs planas suteikia jums tuos pačius PNG logotipų failus ir visas komercinio naudojimo teises, kaip ir pagrindinis planas. Taip pat gausite keičiamų dydžių SVG vektorinius failus, leidžiančius spausdinti logotipą kuo didesne skiriamąja geba. Kaip papildoma premija, šis planas taip pat pateikiamas su socialinės žiniasklaidos grafika, kurią galite naudoti savo prekės ženklo reklamai populiariose socialinės žiniasklaidos platformose.

Jei jums taip pat reikia svetainės, norėsite sužinoti apie „Logotipo + svetainės“ planus, kad pateiktumėte įdomių variantų.

9 geriausių technologijų logotipai ir kaip nemokamai susikurti savo įvaizdį23

Ir viskas, ko reikia, – paskambinkite savo investuotojams telefonu, nes esate pasirengęs išleisti savo naują įmonės įvaizdį!

Technologijų logotipai, sukurti naudojant „Wix Logo Maker“

9 geriausių technologijų logotipai ir kaip nemokamai susikurti savo įvaizdį

Šis futuristinis šriftas yra suporuotas su į viršų nukreiptais trikampiais, kad žmonės žinotų, jog ši įmonė yra orientuota į augimą.

Technologijų logotipas, sukurtas naudojant „Wix Logo Maker“ - AI sąvokos

Šis į AI nukreiptas logotipas tiesiogine prasme turi technologijas smegenyse. Tai gali atrodyti paprasta, tačiau kartais viskas, ko jums reikia, yra tinkamai parinkta piktograma, atspindinti jūsų įmonės misiją.

Technologijų logotipas sukurtas naudojant „Wix Logo Maker“ - „ABC Tech“

Čia naudojamas suapvalintas stačiakampis puikiai tinka įmonei, siūlančiai kompiuterių remontą ir paslaugas – ji atrodo šiek tiek kaip kompiuterio monitorius su „mėlynu mirties ekranu“, be to, tai gerai pavers ženkliukus, pelės kilimėlius ir kitus reklaminius daiktus..

9 geriausių technologijų logotipai ir kaip nemokamai susikurti savo įvaizdį27

Čia yra pagrindinė, tačiau protinga AI palaikomų pažinčių svetainės idėja. Tai šiek tiek nuobodu, bet ne tiek, kad jus pykintų. Galite lengvai pakeisti spalvas, kad jos atitiktų įvairius metų laikus ir vartotojo pageidavimus.

Įkvėpkite garsių technologijų logotipų

Technologijos logotipas - „Amazon.com“

Technologijų ir elektroninės prekybos pasaulio milžinė, „Amazon“ besišypsantis rodyklės dizainas leidžia žinoti, kad jie daugiausia dėmesio skiria greitam pristatymui ir maloniam apsipirkimui iš vieno į kitą. Geltona spalva taip pat gali atspindėti energiją ir pozityvumą, bruožus, kuriuos turėtų stengtis pasiūlyti sėkmingi prekės ženklai.

Technologijos logotipas - „DebugWave“

Ši logotipo koncepcija „DebugWave“ puikiai naudoja mėlyną spalvą, kuri tinka banguojančių bangų įvaizdžiui ir reiškia patikimumo jausmą, o tai svarbu įmonėms, orientuotoms į programinės įrangos derinimo procesą.

9 geriausių technologijų logotipai ir kaip nemokamai susikurti savo įvaizdį30

EMP skydas Čia parodytas logotipas tinkamai naudoja pilką spalvą, o tai reiškia slaptumo ir tvirtumo jausmą. Bendrovei, kurios tikslas – apsaugoti namus ir verslą nuo galimai sugadintų elektromagnetinių impulsų, šis logotipas iš tikrųjų apima prekės ženklo tikslus.

Technologijos logotipas - „Microsoft“

Nors jų logotipas bėgant laikui kito, „Microsoft“ Dėl jų langų dangos dizaino viskas tampa paprasta. Tai rodo didžiausią jų siūlomą gaminį – be abejo, „Windows“ – ir spalvingos plokštės taip pat susiejamos su kai kuriais jų pastebimiausiais prekės ženklo padalijimais, įskaitant „Xbox“ žaidimus ir „Office“ rinkinį.

Technologijos logotipas - „Google“

„Google“ išlaikė panašią išvaizdą nuo pat pradžių, naudodamas žaismingą pagrindinių spalvų schemą, pridėdamas žalios spalvos prisilietimą, kuris neleidžia atrodyti pernelyg nuspėjamai ar tendencingai. Tik teksto logotipai yra geras pasirinkimas ieškant ir techninių įrankių, kuriuos reikia atlikti greitai ir patikimai.

Technologijos logotipas - STEAM Camp Rocks!

Šis įdomus iliustruotas logotipas STEAM Camp Rocks! Prižiūri lengvus ir patogius būdus jaunesnėms minios. Su STEAM susiję įgūdžiai, įskaitant matematiką, mokslą ir technologijas, yra svarbūs šių dienų jaunimui, todėl, jei jie atrodo įdomūs, jie gali pritraukti vaikus į ateities karjeros kelią..

Technologijos logotipas - „Twitter“

Kitas logotipas, išlaikęs gana nuoseklų vaizdą, „Twitter“ paukščio logotipas naudoja ištikimą ir garbingą mėlyną spalvą. Paukščio dizainas taip pat reiškia judėjimą aukštyn, nes laikui bėgant įmonė plėtoja savo augančią ir „tweeting“ socialinės žiniasklaidos platformą.

Technologijos logotipas - LG

Logotipas LG viskas yra labai paprasta ir švaru. Jie naudojo išskirtinę prekės ženklo raudoną spalvą, kuri išskiria juos iš kitų kompanijų, o piktograma derina keletą galimų vaizdų, atsižvelgiant į tai, kaip į tai žiūrite. LG reiškia „Gyvenimas yra geras“, o piktograma atrodo šiek tiek kaip besišypsanti asmenybė arba maitinimo mygtukas, išmaniai vaizduojantis LG kaip jo dizaino dalį..

Technologijos logotipas - „PayPal“

Kitas didelis vardas technologijų pasaulyje, „PayPal“ tikslas yra pritraukti ir išlaikyti ištikimą auditoriją jų internetinėms mokėjimo paslaugoms. Truputį nubrėžtas tekstas reiškia judėjimą, kurio tikėjotės iš greito pinigų pervedimo ir panašiai. Kaip minėta anksčiau, mėlynos spalvos naudojimas logotipuose taip pat padeda nustatyti patikimus ir stabilius prekės ženklus.

Technologijos logotipas - „Apple“, Steve'o Jobso duoklės versija

„Apple“ padarė puikų darbą kuriant įvaizdį, kuriam nebereikia pridedamo teksto – jie pažodžiui (arba baitas, jei norite) iš technologinių pasaulio šalių pasiūlė novatoriškus kompiuterinius produktus ir mobiliuosius įrenginius. Šis logotipas buvo ypatinga versija, kurią jie sukūrė perėjus įkūrėjui Steve’ui Jobsui – tai buvo paskutinė duoklė žmogui, kuris padėjo sukurti ikoninę įmonę.

Nutraukimas – keletas paskutinių minčių

Jūs žinote, kad turite, ko reikia, kad jūsų verslo verslas klestėtų, taigi Jūsų viziją atitinkantis logotipas yra labai svarbus kuriant prekės ženklą, kuriuo žmonės gali pasikliauti, ar nuspręsi išsinuomokite logotipų dizainerį „Fiverr“ arba sukurkite savo naudodami „Wix Logo Maker“.

Tai gali padėti perskaityti istorijas ir logotipų dizaino keliones, kurias didžiosios korporacijos vykdė per savo istoriją (ypač mūsų pačių) „Fortune 500“ įmonės logotipo tyrimai), tačiau ne mažiau naudinga pasitarti su kolegomis, kad sužinotumėte, kas jiems pavyko.

Nesenios technologijos logotipo sukūrimas gali būti sudėtingas, kai vienintelė konstanta yra pokyčiai. Tai yra gera idėja periodiškai peržiūrėti naujausias dizaino tendencijas, kad pamatytumėte, ar profesionalų dizainerį reikia įkrauti jūsų logotipą ir kada. Jei sugebėsite neatsilikti nuo konkurencijos ir tapti savo srities ekspertu, tai gali padėti išlaikyti ilgalaikį augimą nuolat kintančiame technologijų pasaulyje.

Jei norite gauti daugiau logotipų dizaino idėjų, nepraleiskite mūsų sąrašo 10 geriausių logotipų kūrimo paslaugų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector