9 geriausi knygų logotipai ir kaip nemokamai susikurti savo knygą [2020]

Kada nors girdėjai posakį: „Nuotrauka verta tūkstančio žodžių?“ Nors knyga pasakoja istoriją su žodžiais, jūsų logotipas paveikslėliuose pasakoja apie jūsų įmonės istoriją. Klientai taip pat greitai įvertins jūsų prekės ženklą pagal jo logotipą, kaip ir knygą prie jo viršelio. Taigi, kaip jūs galite garantuoti teigiamą pirmąjį įspūdį, neišleisdami pinigų likimui?


Netikėkite, kad samdyti grafikos dizainerį gali tik tie, kurie turi didžiulį prekės ženklo biudžetą. Mano paslaptis – surasti profesionalų logotipų dizainerį už 5 USD.

Norite panaudoti savo kūrybiškumą sukurdami savo logotipą? Įkvėpkite mano žemiau pateiktų knygų logotipų kolekcijos, tada skaitykite toliau ir sužinokite, kurį „pasidaryk pats“ logotipų kūrėją aš visada rekomenduoju.

9 geriausi knygų logotipai

Knygos logotipas - „MacJenn Literary Services“

„Jane_lupton“ logotipas
(išsinuomokite jane_lupton už 5 USD)

Knygos logotipas - autorė Sava Stoic

„Sava Stoic“ logotipas
99designs

Knygos logotipas - knygos elitui

Kinan3 logotipas
„DesignCrowd“

Knygos logotipas - uždirbkite pinigų naudodamiesi knygomis

Katherine_reich logotipas
(išsinuomokite katherine_reich už 5 USD)

Knygos logotipas - „The Book Keepers“

Šaukšto lancerio logotipas
99designs

Knygos logotipas - „Edukado“

„DesignPlus“ logotipas
„DesignCrowd“

Knygos logotipas - „Oh Deer Publishing“

„Linda_dilley“ logotipas
(išsinuomokite „linda_dilley“ už 5 USD)

Knygos logotipas - „BookGeeks“

Logotipas: Modal Tampang
99designs

Knygos logotipas - „Nerdy Gourmet“

„Nicetool 2“ logotipas
„DesignCrowd“

Kaip išsinuomoti puikų dizainerį už 5 USD

Patyręs dizaineris labai daug atneša ant stalo. Jie galės įvertinti jūsų įmonės prekės ženklą ir pramonės šaką, norėdami sukurti originalų logotipą, kuris jūsų prekės ženklo estetiką perteiks jūsų auditorijai..

Ir jūs galite gauti mažiau galimybių, nei galite pamanyti, naudodamiesi dizainerio žiniomis ir įgūdžiais iš viešai neatskleistos informacijos. „Fiverr“ yra puiki internetinė laisvai samdomų vertybinių popierių rinka, kurioje galite pasamdyti profesionalų dizainerį, kad sukurtumėte visiškai originalų knygos logotipą nuo 5 USD – tai mažiau nei tikroji knyga!

Ieškodami tobulo „Website Planet“ logotipo, išbandėme daugybę populiarių dizaino paslaugų. Rezultatai buvo gana įspūdingi! Atraskite laimėjusį dizainą mūsų tinklapyje geriausių logotipų kūrimo paslaugų palyginimas.

Dizainerio radimas „Fiverr“

„Fiverr“ lengvai rasite knygos logotipų dizainerį – tai yra trumpas aprašymas. Eikite į pagrindinį „Fiverr“ puslapį ir paieškos juostoje įveskite raktinį žodį ar frazę (pvz., knygos logotipą).

„Fiverr“ ekrano kopija - pagrindinio puslapio knygos logotipo paieška

Paieškos filtruose išplėskite meniu „Kategorija“, tada pasirinkite „Logo Design“.

„Fiverr“ ekrano kopija - knygų logotipų dizaineriai

Galite patikslinti paieškos rezultatus, nustatydami pristatymo parinktį, informaciją apie pardavėją ir kainų diapazoną. Taip pat galite ieškoti pagal logotipų stilius (pvz., Minimalistinius), jei turite omenyje tam tikrą išvaizdą.

„Fiverr“ ekrano kopija - biudžeto paieškos filtrai

Spustelėkite bet kurį dizainerį, norėdami pamatyti jų portfelį ir pamatyti kitų pirkėjų įvertinimus. Jei turite klausimų apie jų darbą, prieš pirkdami paketą, galite jiems pranešti.

„Fiverr“ ekrano kopija - paketo apžvalga

Susidomėjęs samdo laisvai samdomą darbuotoją? Išsamioje „Fiverr“ apžvalgoje rasite daugiau patarimų, kaip pasamdyti tinkamą dizainerį.

Daugiau „Fiverr“ funkcijų

  • Įvairovė – „Fiverr“ yra dešimtys tūkstančių talentingų dizainerių iš viso pasaulio, todėl jūs turite rasti laisvai samdomą darbuotoją, kuris atitiktų jūsų stilių.
  • Nemokama programa mobiliesiems – Pasikliaukite „Fiverr“ programa, norėdami surasti ir užsakyti dizainerius ir netgi pranešti jiems kelyje.
  • Gaukite kainą – Ši funkcija yra naudinga, jei norite susisiekti su pardavėju pateikdami konkrečią užklausą. Galite pateikti išsamią informaciją apie savo projektą, pridėti failus ir nustatyti pageidaujamą pristatymo laiką.
  • Saugūs sandoriai – „Fiverr“ laiko išankstinį mokėjimą sąlyginio deponavimo sąskaita, kol dizaineris užbaigs jūsų projektą ir būsite patenkinti galutiniu rezultatu.

Kaip susikurti savo knygos logotipą

Bandant sukurti savo logotipą, reikia daug apsvarstyti: pradedant nuo įvairių dydžių šriftų ir vaizdų pasirinkimo, kol rasite jūsų prekės ženklą papildantį spalvų toną. Laimei, patikimas logotipų gamintojas gali padėti jums pradėti, net jei neturite techninių įgūdžių. Viskas, ko jums reikia, yra kūrybinga akis ir šiek tiek laiko.

Kaip naudotis „Wix“ logotipų kūrimo priemone

Kalbant apie patikimumą, efektyvumą ir patogumą naudoti, aš visada naudojuosi „Wix Logo Maker“. Pasiruošęs kūrybingai? Eikite į „Wix Logo Maker“ pagrindinį puslapį, tada spustelėkite Pradėti dabar, jei norite nemokamai susikurti paskyrą.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - pradėkite dabar

Pirmasis žingsnis yra lengviausias, tiesiog įveskite savo įmonės pavadinimą ir, jei norite, pridėkite etiketę.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - išsami įmonės informacija

„Wix Logo Maker“ dirbtinis intelektas (AI) užduos jums keletą paprastų klausimų, kad sužinotumėte apie jūsų pageidaujamą dizaino stilių, įskaitant parodymą poroms skirtingai išdėstytų logotipų ir priversti jus pasirinkti mėgstamiausius..

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipo palyginimas

Užpildę klausimus, AI sukurs jūsų logotipų šablonų sąrašą, pagrįstą jūsų atsakymais. Jei norėtumėte pakeisti vaizdus, ​​spustelėkite Pakeisti piktogramą ir įveskite lauką terminą paieškos laukelyje, kad rastumėte naujas, tinkamas piktogramas, kurias galite pritaikyti logotipų šablonuose..

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - knygų piktogramos

Laikas pridėti savo kūrybinį prisilietimą. Spustelėkite labiausiai jums patinkantį logotipą, kad galėtumėte pritaikyti jį logotipų rengyklėje. „Wix Logo Maker“ siūlo daugybę tinkinimo įrankių, tokių kaip šriftai, figūros, piktogramos, kraštinės, spalvos ir dar daugiau.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipų redaktorius

Kai baigsite, kad jis atrodytų kuo unikaliau – viskas! Spustelėkite Pirmyn, jei norite pereiti į mokėjimo skyrių, kur galite atsisiųsti savo logotipą skirtingais didelės raiškos formatais arba gauti nemokamą mažos raiškos pavyzdį..

Sužinokite daugiau apie platformą, įskaitant daugiau logotipų pavyzdžių pilna „Wix Logo Maker“ apžvalga.

„Wix Logo Maker“ alternatyvos

  • Siuvėjų prekės ženklai yra puiki platforma per kelias minutes sukurti patrauklų logotipą, kurį galėsite naudoti socialinės žiniasklaidos žinutėse, vizitinėse kortelėse ir nukreipimo puslapiuose. Čia taip pat yra originalus abstraktaus logotipo meno pasirinkimas, jei norite kažko šiek tiek kitokio. Mūsų išsami „Siuvėjų prekių ženklų“ apžvalga rasite išsamų vadovą, kaip išnaudoti visas šios platformos galimybes.
  • „DesignEvo“ yra daugiau nei 5000 logotipų šablonų, kurie padės jums sukurti profesionaliai atrodantį logotipą vos keliais paspaudimais. Lengvai redaguojami šablonai puikiai tinka pradedantiesiems. Sužinokite, kodėl tai viena iš mūsų mėgstamiausių logotipų dizaino platformų pilna „DesignEvo“ apžvalga.

Jūsų logotipas yra tarsi knygos viršelis – baigiamosios mintys

Mano manymu, jūs prisiimsite didelę riziką, jei neduosite savo knygos logotipo „prozai“ (skirtai skirti punšui), ypač kai taip lengva ir prieinama yra pasamdyti nuostabų dizainerį tokioje svetainėje kaip Fiverr. Kaip ir knygos viršelis, klientai priims sprendimą remdamiesi vizualiniu jūsų logotipo identitetu, nes tai dažnai būna pirmas dalykas, kurį jie pamatys..

Geriau mesti iššūkį sau ir pasidaryk pats? Tokiu atveju jūs negalite suklysti „Wix“ logotipų kūrėjas. Prieš pradėdami, aš labai rekomenduoju ištirti savo konkurentų ir panašių prekės ženklų logotipus, kad apsiginkluotumėte naujausiomis tendencijomis.

Vis dar nežinote, kur pasigaminti savo naują logotipą? Naršykite kitas galimybes naudodami mūsų sąrašą geriausios logotipų dizaino paslaugos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector