9 geriausi žaidimų komandos logotipai ir kaip susikurti savo ranką [2020]

Žaidimų komandos logotipas turi peržengti paprastų logotipų ženklinimo paprastas pareigas. Tai taip pat turi būti piktograma, kad esporto gerbėjai galėtų susiburti. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius žaidimų komandos logotipus.


Reikia logotipo savo žaidimų komandai? Pereikite žemyn, kad sužinotumėte, kaip gauti vieną už 5 USD.

Ieškote daugiau įkvėpimo? Žemiau rasite keletą garsių žaidimų komandos logotipų.

9 geriausi žaidimų komandos logotipai

Žaidimų komandos logotipas iš ahsanali_1

„Ahsanali_1“ logotipas
(išsinuomokite „Ahsanali“ už 5 USD)

Žaidimų komandos logotipas: „work_hut“

„Work_hut“ logotipas
(išsinuomokite „Work Hut“ už 5 USD)

Žaidimų komandos logotipas, sukurtas olivierjohn21

„Olivierjohn21“ logotipas
(pasamdykite Olivier John už 10 USD)

Žaidimų komandos logotipas, parašytas mhagi27

Logotipas, parašytas mhagi27
(išsinuomokite mhagi už 5 USD)

Žaidimų komandos logotipas - „cobraeyes“

Cobraeyes logotipas
(išsinuomokite kobraeilius už 5 USD)

Žaidimų komandos logotipas, sukurtas „DesignCrowd“

„Shariqueyaseen2“ logotipas
„DesignCrowd“

Žaidimų komandos logotipas, sukurtas „DesignCrowd“

„AbodyPro“ logotipas
„DesignCrowd“

Žaidimų komandos logotipas, sukurtas „DesignCrowd“

„Lagoas“ logotipas
„DesignCrowd“

Žaidimų komandos logotipas, sukurtas „DesignCrowd“

Kyle Glazier logotipas
„DesignCrowd“

Kaip samdyti profesionalų logotipų dizainerį nepažeidžiant banko

Norint sukurti žaidimų komandos logotipą, nereikia „Red Bull“ milijonų dolerių rėmimo. Nors yra daugybė internetinių logotipų kūrėjų, kurie leis jums sukurti savo logotipą už priimtiną kainą, tačiau iš tikrųjų galite pasamdykite patyrusį dizainerį „Fiverr“ norėdami sukurti žaidimų komandos logotipą nuo 5 USD.

Tai reiškia gausite visiškai pasirinktinį logotipą, galite būti tikri, kad niekas kitas jo nenaudoja, ir be jokio vargo iš jūsų pusės.

Jei mažos „Fiverr“ kainos priverčia pakelti antakį, nekaltinau jūsų. Iš pradžių buvau šiek tiek įtarus. Bet tada, kai siekiau surasti geriausią naują svetainės „Planet“ logotipą, mano kolega nusprendė pasamdyti kelis skirtingus „Fiverr“ logotipų dizainerius, kad pamatytų, ar galutinis rezultatas buvo geras. Jis nustebino kokybe ir, prisipažinsiu, taip buvau ir aš. Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau išsamus logotipų dizaino paslaugų palyginimas.

Norite sužinoti daugiau apie „Fiverr“? Perskaitykite mūsų nuodugni Fiverr apžvalga arba patikrinkite mūsų patarimai, kaip išsinuomoti geriausią dizainerį.

Kaip savarankiškai susikurti žaidimų logotipą

Norite sukurti savo logotipą? Galite naudoti „pasidaryk pats“ žaidimų klanų logotipų kūrėją, kaip „Wix“ logotipų kūrėjas.

„Wix Logo Maker“ naudoja AI (dirbtinio intelekto) technologiją, kad sukurtų nemokamą žaidimų komandos logotipą, pagrįstą jūsų gairėmis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie platformą, žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą arba perskaitykite mūsų pilna „Wix Logo Maker“ apžvalga.

Jei esate pasirengęs pradėti, tiesiog eikite į „Wix Logo Maker“ pagrindinį puslapį ir užsiregistruoti sąskaitoje. Taip pat galite prisijungti prie savo „Facebook“ ar „Google“ paskyros.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - registracija

Norėdami pradėti naudotis „Wix Logo Maker“, jums tereikia atsakyti į keletą klausimų apie jūsų verslą. Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo geresni bus dizainai. Šiuo atveju aš įvedu „Gaming Team“ į teksto lauką.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - kam skirtas jūsų logotipas?

Kitas ekranas yra žodžių debesis, kur jūs galite pasirinkti geriausius apibūdinti žodžius bendrą jūsų logotipo stilių. Nerekomenduoju praleisti šio žingsnio – pasirinkus tinkamus žodžius, logotipų generatoriui lengviau sugalvoti jūsų stilių atitinkančias sąvokas..

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipo išvaizda

Kai „Wix Logo Maker“ pradės suprasti jūsų nuostatas, pamatysite keletą logotipų pavyzdžių porų, kurias galėsite pasirinkti. Čia viskas, ką jums reikia padaryti, yra spustelėti tą, kuris jums labiau patinka. Jei nė vienas iš jų to nedarys už jus, spustelėkite Nepatinka nė vienas iš jų. Atminkite, kad tai tik pavyzdžiai, kad generatorius galėtų geriau išmokti jūsų stiliaus – jūsų galutinis logotipas tikriausiai atrodys labai skirtingai.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipų pavyzdžių poros

Baigę darbą su vedliu, pamatysite daugybę AI sukurtų dizainų, pagrįstų jūsų nuostatomis. Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti savo mėgstamą dizainą. Kai kurie iš šių dizainų bus labai paprasti, tačiau nesijaudinkite – mes tik pradedame darbą. Pasirinkite logotipą, kuriame yra piktograma, spalvų derinys arba šriftas, kuris jus kalba. Atlikdami kitą veiksmą galėsite suasmeninti savo logotipą ir atlikti visus jums patinkančius pakeitimus.

Eksperto patarimas: Įprasta sporto logotipų tema yra pavojingi gyvūnai, skydai, aštrūs taškai ir agresyvios spalvos, tokios kaip juoda ir raudona. Galite sekti pavyzdžiu arba aktyviai kovoti su šiais žaidimų logotipais, kurie tikrai išsiskiria.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - pasirinkite tinkinamą logotipą

Kai pasirinksite savo logotipą, galėsite tinkinti beveik viską. Kairėje esančioje redagavimo juostoje rasite iš anksto paruoštos arba pasirinktinės spalvų paletės ir kiekvieno jūsų logotipo elemento spalvų parinkiklis. Jūs netgi galite pakeisti savo piktogramos spalvas – tai padaryti leis ne daugelis internetinių logotipų kūrėjų. Nesidžiaugiate savo piktograma? Jokių problemų – galite lengvai ją pakeisti kita.

Be to, yra nuostabi biblioteka, kurią galite pasirinkti. Norėdami tiksliau valdyti, galite pakoreguoti teksto raidžių tarpus, kampą ir kreivę.

Eksperto patarimas: Jei norite, kad jūsų esporto komanda atrodytų kieta ir didžiulė, naudokite stačiakampę, bloką tipografiją ir formas (pavyzdžiui, skydas), taip pat aštrius kampus. Jei norite, kad jūsų komanda atrodytų linksmiau ir kasdieniškiau, išbandykite apskritimo formas ir užapvalintus kampus.

„Wix Logo Maker“ ekrano kopija - logotipų redaktorius

Kai esate patenkinti savo logotipu, turite keletą skirtingų variantų. Galite nemokamai atsisiųsti mažos skiriamosios gebos peržiūros versiją (atminkite, kad ji nemokama tik nekomerciniam naudojimui). Didelės skyros versiją taip pat galite įsigyti naudodamiesi pagrindiniu planu. Taip pat yra išplėstinis planas, kuriame yra visas rinkmenų formatų asortimentas, socialinės medijos rinkinys ir dar daugiau. Jei galvojate apie savo internetinę buvimo vietą žingsniu toliau, galite pasirinkti vieną iš „Logotipas + svetainė“ planų ir naudoti vis populiarus „Wix“ svetainių kūrėjas, norėdamas sukurti svetainę jūsų žaidimų komandai. Norėdami sužinoti daugiau prieš pradėdami, nepraleiskite mūsų išsami „Wix“ svetainių kūrėjų apžvalga.

Įkvėpkite garsių žaidimų komandos logotipų

Pažvelkime į garsių žaidimų komandos logotipus, kad suprastume, kas iš žaidimų komandos logotipų atrodo puikiai.

Žaidimų komandos logotipas - „Team Liquid“

Komandos skystis, Laimėjusi esporto komanda turi suderintą logotipą. Piktas karo arklys visiškai išnaudoja agresyvių gyvūnų talismanų tendencijas, mėgstamas visų varžybų sporto komandų tiek aikštėje, tiek internete.

„Team Liquid“ taip pat kūrybingai naudojasi skydo formos herbas, kita žaidimų logotipų tendencija. Įdomu tai, kad jie pasirenka švelnią ir kasdienišką mažųjų raidžių tipografiją, galbūt, kad komanda atrodytų draugiškesnė ir prieinamesnė gerbėjams.

Žaidimų komandos logotipas - didvyriškas

Ten vyksta daug Didvyriškas logotipas: sutampantys trikampiai, dvigubi vaizdai, vaizduojantys ir H, ir „Spartan“ šalmą, agresyvus raudonas fonas, atskirtas balta perdanga, sparnai… Sudėkite juos visus, ir jūs turite galinga vizualinė emblema tai daro daug, neatrodydama pernelyg sudėtinga.

Žaidimų komandos logotipas - „Elevate“

Lietuvos logotipas Pakelti, buvusi „Team eLevate“, yra praktiškai meno kūrinys. Jie naudojasi dviem dėmesį patraukiančios spalvos, raudona ir juoda, bet paryškinkite jas pakankamai baltai, kad žaidimų logotipų dizainas nebūtų per daug garsus. Taip pat įdomu, kaip jie vaizduoja tikrovišką kalno šešėlį tik su abstrakčiomis baltomis formomis. Galiausiai atkreipkite dėmesį į kūrybinę VA tipografiją logotipo pavadinime, pabrėždami kalnų temą.

Žaidimų komandos logotipas - LDLC

Piktas vilkas apskritimo emblemoje, LDLC logotipas puikiai tiktų ir kaip tradicinių sporto šakų logotipas. Man patinka, kaip pats talismano kontūras yra emblemos dalis, kūrybingai naudojant tuščią vietą.

Žaidimų komandos logotipas - „Red Bull OG“

Be OG „Red Bull“ remiamas logotipas yra du prieš vieną, mums patinka blogos raidės ir plačios formos. Tokie ryškūs, geometriniai dizainai, kaip šis ženklas, žymi jėgą ir ištvermę, todėl tinka gerai sportuoti sporte, tačiau juos sunku atsisakyti, nes jie dažnai būna nuobodūs. OG apeina šią problemą performuodamas savo inicialus į dinamišką, į deimantą panašią formą.

Žaidimų komandos logotipas - „Team Envy“

Komandos pavydasLogotipas yra įspūdingesnis, jei žinote, kad jie sutrumpina savo vardą kaip „nV“. Dėl šio logotipo dvilypumo, taip pat dėl ​​pasirinkto pašto ženklo virš paveikslėlio logotipo, jis yra toks pat tinkamas rimtam verslui, kaip ir tokiam pramogų prekės ženklui kaip „esports“..

Žaidimų komandos logotipas - „Dignitas“

Nors Dignitas seka tiek piktų gyvūnų, tiek skydo formos emblemų tendencijas, jos abi derina originaliai. astrus kampai, ypač unikalūs prekės ženklo serifai pabrėžia agresyvias savybes.

Žaidimų komandos logotipas - Astralis

Atsižvelgiant į abstrakčias formas į jų kraštutinumus, Astralis vėlgi naudoja aštrius kraštus ir agresyvią bazinę spalvą, kad išeitų kaip nuožmi ar bent jau kelianti nerimą. Nors labiausiai paplitusi žvaigždė, didelis viršuje esantis taškas pakankamai primena A raidę, kad galėtų susidurti kaip meninis pašto ženklo logotipas..

Žaidimų komandos logotipas - 100 vagys

Logotipas 100 vagys taip pat naudojamos agresyvios spalvos, o aplaistytas šlapių dažų stilius prideda maištingą elementą. Tačiau mums labiausiai patinka šis logotipas, kad tai yra vizualus žodžio „plėšikauti“ papaišalas, paplitęs esporto terminas.

Žaidimų komandos logotipas - „Cloud 9“

Paskutinis – 9 debesis yra idealus logotipo pavyzdys bet kuriai pramonei. Kartodami 9 savo vardu, kad padarytumėte debesies formą, jie sustiprina savo prekės ženklo pripažinimą ir daro jų vardą lengvai įsimenamą.

Parodykite pasauliui, kas jūs visi esate

Kol žaidimų zonoje jie neleidžia paimti kostiumų iš veltinio, jūsų komandos logotipas turi padengti didžiąją dalį jūsų prekės ženklo. Tai yra jūsų komandos veidas ir gerbėjų reklaminis skydelis, todėl rinkitės ją atsargiai.

Prieš sukurdami žaidimų komandos logotipą, išsiaiškinkite, kokia norite būti jūsų komandos asmenybė. Ar norite gąsdinti savo oponentus vaizdais „veidas“ ar kreiptis į gerbėjus su kažkuo draugišku ir kviečiančiu? Nėra vieno teisingo atsakymo – viskas priklauso nuo to, kokia komanda norite būti.

Puikus dalykas tokiose internetinėse priemonėse kaip „Wix“ logotipų kūrėjas yra tai, kad jūs galite žaisti su įvairiomis savo logotipo parinktimis ir pamatyti, kas geriausiai veikia, neišleisdami nė cento. Bet jei neturite laiko ar kantrybės, o jūs norėtumėte palikti darbą profesionalui, galite tai padaryti samdyti dizainerį Fiverre padaryti jus visiškai unikaliu logotipu, pagrįstu jūsų asmeninėmis nuostatomis.

Paspauskite čia pamatyti dar keletą geriausių logotipų kūrimo paslaugų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map