5 geriausi „Twitter“ valdymo įrankiai – 2 geresni, 1 nemokamas (2020 m.)

Paviršiuje „Twitter“ atrodo paprasta. Bet visi, kurie ją naudojo susisiekdami su klientais, reklamuodami produktus ar plėtodami verslą, žino, kad „Twitter“ gali būti kieta platforma, leidžianti klestėti.


Mes tai gauname – platformai reikalingas nuolatinis turinys, įsitraukimas ir efektyvumas. Tai beveik neįmanoma be nedidelės pagalbos, todėl mes parengėme šį vadovą geriausi „Twitter“ valdymo įrankiai.

Ko mes ieškome geriausiuose „Twitter“ valdymo įrankiuose

Turint tiek daug socialinės žiniasklaidos valdymo priemonių rinkoje, gali būti sunku žinoti, kurią pasirinkti. Nesijaudinti. Mes už jus padarėme sunkų darbą. Mes ištyrėme įvairius įrankius, kurie leidžia jums geriausiai valdyti „Twitter“ turinį, įtraukimą ir ataskaitų teikimą. Štai ko mes ieškojome:

 • Intuityvus prietaisų skydelis: Jūsų „Twitter“ valdymo įrankis turėtų būti toks pat paprastas ir protingas, kaip ir pati platforma.
 • Išmaniojo turinio planavimas: Sėkmingos „Twitter“ paskyros yra aktyvios „Twitter“ paskyros. Turinio planavimas anksčiau laiko panaikina spaudimą tviteriui visą parą, nes kas turi laiko tai padaryti? Kai kurios iš šių platformų net siūlo geriausią laiką skelbti.
 • Lengvas įsitraukimas: „Twitter“ yra daugiau nei jūsų skelbiamas turinys. Šios priemonės padės stebėti, sudominti ir atsakyti į atitinkamą turinį, kurį skelbia ir kiti.
 • Pažangi analizė ir ataskaitų teikimas: Pažiūrėkite, kaip veikia jūsų „Twitter“ įrašai, ir sužinokite, kaip naudoti tuos duomenis norint priimti kitus reklamos ir rinkodaros sprendimus.

Turėkime tai omenyje.

1. Buferis – planuotojams ir iniciatyviems tviteriams

Buferis yra tinkamas ir pradedantiesiems, ir biudžetui, ir jis gauna puikių atsiliepimų. Platforma yra puikus pasirinkimas, jei ieškote savo pirmųjų finansinių investicijų į „Twitter“ turinio ir rinkodaros valdymą. Kodėl? Buferis siūlo palyginti nebrangius planus, kartu leidžiant valdyti kelias paskyras ir suplanuoti didžiulį turinio kiekį.

5 geriausi „Twitter“ valdymo įrankiai - 2 geresni, 1 nemokamas (2020 m.)

„Buferis“ išsiskiria puikia vartotojo sąsaja ir intelektualiu pašto planavimu. Galite iš anksto suplanuoti tviterio planus iš anksto, vizualizuoti turinį kalendoriaus rodinyje ir, svarbiausia, pasikliauti buferiu, kad pasirinktumėte planavimo laikus jums, atsižvelgiant į geriausius skelbimo laikus..

Svarbios buferio savybės

 • Atsisiųskite „Buffer“ naršyklės plėtinį ir programą mobiliesiems, kad kurtumėte ir suplanuotumėte „Twitter“ turinį kelyje
 • Tvarkykite kelias „Twitter“ ir socialinės žiniasklaidos paskyras iš vienos paprastos platformos
 • Nustatykite savo paskelbimo grafiką, o buferis automatiškai suplanuos jūsų įrašus
 • Venkite dienos, mėnesio ar metų skelbimų planavimo apribojimų – tiesiog suplanuokite tiek pranešimų, kiek leidžia eilė (pagal jūsų planą), ir tęskite tvarkaraštį, kai jūsų įrašai bus paskelbti
 • Sekite savo veiklą naudodami tinkinamą, eksportuojamą analizę ir ataskaitas
Nemokamas bandymas 7 dienos (taip pat yra ribotas amžinai nemokamas planas)
Simbolių taupymo saito trumpiklis Taip, tiesioginis stebėjimas
„Analytics“ Tik naudojant mokamus planus (išplėstinė socialinė analizė „Pro“ plane negalima)
Papildomi socialiniai tinklai „Facebook“, „Linkedin“, „Instagram“ ir „Pinterest“

2. „Hootsuite“ – skirtas įvairių platformų rinkodaros specialistams

Jei rašote keliose „Twitter“ paskyrose arba turite daugiau nei vieną asmenį, valdantį jūsų socialinę žiniasklaidą, Hootsuite galėtų būti jums tinkamas. „Hootsuite“ neabejotinai yra mėgstamiausias vartotojas, tačiau tai gali būti viena brangesnių variantų šiame sąraše (atsižvelgiant į pasirinktą planą). Vis dėlto, jos intuityvios planavimo galimybės, platus integracijos tinklas ir išsami analizė kad ji verta kainos.

Komandos bendradarbiavimas platformoje yra vėjas. Priskirkite turinį, nustatykite apžvalgas, patvirtinkite darbo eigas ir dalykitės atsiliepimais per komentarus, atsakymus ir pastabas. „Hootsuite“ taip pat rodo visus jūsų „Twitter“ DM viename gautuosiuose ir suteikia galimybę priskirti atliktas užduotis bei jas patikrinti.

5 geriausi „Twitter“ valdymo įrankiai - 2 geresni, 1 nemokamas (2020 m.)

Svarbios „Hootsuite“ savybės

 • Automatiškai suplanuokite savo įrašus naudodami „Hootsuite“ duomenų valdomą planavimo įrankį
 • Suplanuokite ir investuokite į „Twitter“ reklamą iš „Hootsuite“ platformos
 • Tikslus naujas „Twitter“ turinys ir laikmenos tiesiogiai iš prietaisų skydelio
 • Prijunkite bet kurią iš 150 ir daugiau programų, kurios yra integruotos su „Hootsuite“, pvz., „Slack“ ar „WordPress“
Nemokamas bandymas 30 dienų
Simbolių taupymo saito trumpiklis Taip, owl.y
„Analytics“ Tik su mokamais planais (tinkinamų ataskaitų nėra profesionalų plane)
Papildomi socialiniai tinklai Palaikoma daugiau nei 20 socialinių tinklų, įskaitant „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“, „Google+“, „LinkedIn“ ir „Pinterest“

3. „TweetDeck“ – „Twitter“ pradedantiesiems

„TweetDeck“ yra pats paprasčiausias programinės įrangos variantas sąraše. Nuosavas pats „Twitter“, „TweetDeck“ yra tinkamas pirmą kartą „Twitter“ vartotojams ar verslininkams ir mažoms įmonėms, sušildančioms „Twitter“ rinkodarą. Kodėl? Vienam, sąsaja yra labai panaši į patį „Twitter“, todėl ją lengva pritaikyti. (Daugiau apie „Tweetdeck“ galite perskaityti čia.)

„TweetDeck“ funkcijos taip pat yra labai paprastos – beveik viską, ką galite padaryti platformoje, yra planuoti ir stebėti pranešimus. Suplanuotą, aktyvų, populiarų ir DM turinį galite tvarkingai išdėstyti stulpeliuose, taip pat ieškoti konkrečių raktinių žodžių ar medijos tipų.

5 geriausi „Twitter“ valdymo įrankiai - 2 geresni, 1 nemokamas (2020 m.)

Kai kuriose srityse trūksta „TweetDeck“, pavyzdžiui, nėra analizės ir negalima automatiškai planuoti to paties įrašo kelis kartus. Bet kiti pasiūlymai, tokie kaip paprastas socialinis klausymasis, sąrašų tvarkymas ir lengvas planavimas, pašalina platformos trūkumus..

Svarbios „TweetDeck“ savybės

 • Susiekite ir tvarkykite kelias „Twitter“ paskyras iš vieno prietaisų skydelio
 • Filtruokite stulpelio turinį pagal konkrečius žodžius, laikmenų tipus, autorius ir dar daugiau
 • Suskirstykite savo „Twitter“ auditoriją į grupes, kad galėtumėte tikslingesnę rinkodarą
 • Atsisiųskite „TweetDeck“ programas mobiliesiems ar „Mac“, kad galėtumėte kurti ir planuoti „Twitter“ turinį kelyje
Nemokamas bandymas Platforma yra visiškai nemokama
Simbolių taupymo saito trumpiklis Taip, t.co
„Analytics“ Netaikoma
Papildomi socialiniai tinklai Tik „Twitter“

4. Siunčiamas – įsteigtoms mažoms ir vidutinėms įmonėms ir klientais pagrįstoms įmonėms

„Sendible“ yra sprendimas, tinkantis tiek solopreneurs, tiek didesnėms įmonėms. Platforma siūlo prieinamą vieno vartotojo planą, leidžiantį aktyviai planuoti viešas bendrinimą, per kelias sekundes kurti ataskaitas ir tvarkyti visus atnaujinimus vienoje dėžutėje. Nesunku suprasti, kodėl recenzentams tai patinka.

5 geriausi „Twitter“ valdymo įrankiai - 2 geresni, 1 nemokamas (2020 m.)

Nepaprastai lengva bendradarbiauti Siunčiamas platforma. Jūsų socialinės žiniasklaidos komanda gali mėgautis lengvu užduočių paskirstymu ir valdymu, vartotojų hierarchijomis ir „Tweet“ patvirtinimo darbo eiga, kad padėtumėte išlikti suderinti ir produktyvūs. Tačiau jūs turite mokėti už kiekvieną vartotoją.

Pastebimos siunčiamos funkcijos

 • Tinkinkite „Twitter“ paskyrą (-as) pagal tai, kokias jums reikalingas „Sendible“ paslaugas, tokias kaip skelbimas, planavimas ir automatizavimas
 • Stebėkite raktinius žodžius, kad galėtumėte sekti prekės ženklus, reklamos pasiekiamumą ir įmonės tendencijas
 • Integruokite „Google Analytics“ su siunčiama paskyra, kad galėtumėte patobulinti ataskaitas
 • Pagal poreikį įsigykite papildomų vartotojų arba „Siųsti siunčiamas“ paslaugas
Nemokamas bandymas 30 dienų
Simbolių taupymo saito trumpiklis Taip, jungiasi su bit.ly
„Analytics“ Taip, plius „Google Analytics“ integracija
Papildomi socialiniai tinklai „Facebook“, „LinkedIn“, „Instagram“, „Pinterest“, „YouTube“ ir keliose tinklaraščių platformose („WordPress“, „Tumblr“ ir kt.)

5. „Sprout Social“ – „Twitter“ rinkodaros ekspertams

Jei įvaldėte „Twitter“ ir ieškote išsamaus rinkodaros sprendimo, „Sprout Social“ yra geriausias jūsų pasirinkimas (pradedantiesiems, saugokitės). Nors jame siūloma daug mokymo galimybių – žinių bazės straipsnių, internetinių seminarų ir kt. – „Sprout Social“ gali būti sudėtinga pritaikyti, ypač jei esate naujokas „Twitter“ ir socialinės žiniasklaidos rinkodaroje..

„Sprout Social“ išsiskiria iš savo socialinio klausymo priemonės. Nustatykite „Sprout Social“ raktinius žodžius „klausytis“, o įrankis juos sujungs, kad galėtumėte skaityti, stebėti ir reaguoti. Platforma taip pat žinoma dėl puikios analizės ir klientų aptarnavimo visą parą, todėl ji tampa populiari tarp vartotojų.

5 geriausi „Twitter“ valdymo įrankiai - 2 geresni, 1 nemokamas (2020 m.)

Pastebimos „Sprout“ socialinės savybės

 • Pasiekite įmontuotą socialinį CRM, kuriame pateikiami kontaktų ir bet kurios ankstesnės pokalbių istorijos aplinkybės
 • Naudokite „Suggest Replies“ – įrankį, kuris rekomenduoja nuoseklius atsakymus į DUK „Twitter“
 • Surinkite klientų ir stebėtojų atsiliepimus naudodamiesi automatinėmis „Sprout Social“ DM apklausomis
 • Integruokite pagalbos tarnybos programinę įrangą, kad galėtumėte sekti komandos palaikymo efektyvumą (pasiekiama profesionalių ir pažengusiųjų planuose)
Nemokamas bandymas 30 dienų
Simbolių taupymo saito trumpiklis Taip, jungiasi su bit.ly
„Analytics“ Taip, nuodugniai
Papildomi socialiniai tinklai „Facebook“, „LinkedIn“, „Instagram“, „Pinterest“

Taigi, kuris „Twitter“ valdymo įrankis jums labiausiai tinka?

Jums reikia „Twitter“ valdymo įrankio, kuris tinka jūsų specifiniams poreikiams. Ar jūs tik ieškote pagalbos suplanuodami turinį? Galbūt jums labiau patinka klausytis, ką internete kalbama apie jūsų prekės ženklą? Galbūt jūsų socialinės žiniasklaidos komandai reikalingas įrankis, galintis padėti paskirstyti darbo krūvį? Visada gera mintis prieš rinkdamiesi įrankį, tiksliai nustatykite savo verslo tikslus.

Peržiūrėkime kiekvieno pagrindus.

„Twitter“ valdymo įrankis Gaukite nemokamai… Geriausia, jei… Ne taip puiku, jei…
Buferis Amžinai su ribotu nemokamu planu

Kitu atveju išbandykite vieną iš mokamų planų 7 ar 14 dienų

Jums reikia lengvo ir intuityvaus planavimo Jums reikia kelių vartotojų ar paskyrų
Hootsuite Amžinai su ribotu nemokamu planu

Kitu atveju išbandykite mokamus planus 30 dienų

Jūs turite komandą ir jums reikia pagalbos bendradarbiaujant Jūs turite biudžetą
„TweetDeck“ Amžinai Norite tiesiog planuoti ir stebėti turinį Jums reikia „Twitter“ analizės ir ataskaitų
Siunčiamas 30 dienų Jūs tvarkote „Twitter“ paskyras klientams, kuriems taip pat reikia prieigos Jūs ieškote paprastos programinės įrangos, kurios nereikia naudoti
Daigai Socialinis 30 dienų Norėtumėte galimybės „įsiklausyti“ į tai, kas skelbiama apie jūsų prekės ženklą Jus domina tik planavimo įrankis

Paviršiuje „Twitter“ turinys dalijamas 280 ženklų dalimis, tačiau už platformos platformos reikia kur kas daugiau. Šie įrankiai padės planuoti, kuruoti ir skelbti jūsų „Twitter“ turinį, sudominti savo pasekėjus ir atsakyti į klientų užklausas, stebėti ir sekti jūsų prekės ženklo paminėjimus bei analizuoti jūsų socialinę veiklą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector