5 geriausi reaguojančių interneto kūrėjų darbai [2020 m. MOBILIŲJŲ DRAUGŲ VIETOS]

Jūs jau žinote, kaip svarbu, kad jūsų svetainė pritrauktų auditoriją mobiliesiems. Dabar tereikia išsiaiškinti, kurie svetainių kūrėjai leidžia jums sukurti geriausią mobiliųjų įrenginių patirtį. Vienintelė problema yra: atrodo, kad dauguma šių statybininkų siūlo tą patį!


Daugelis jų teigia, kad automatiškai išverčia jūsų svetainę į mobiliuosius įrenginius. Bet kaip galite būti tikri, kad jūsų svetainė mobiliesiems bus rodoma teisingai? Ir ar jis abu atrodys patraukliai, ir, dar svarbiau, taip pat veiks sklandžiai?

Norėdami sužinoti, ar geros ar blogos svetainių kūrėjo reagavimo į mobilųjį funkcijos yra, turite patys išbandyti kūrėją. Ar tai leidžia jums peržiūrėti savo svetainę mobiliajame telefone, kol ji nepradės veikti? Ar galite atlikti pakeitimus savo svetainėje mobiliesiems, kad suteiktumėte labiau pritaikytą patirtį?

Ir net jei visa tai žinotumėte, vis tiek bus svarstoma daugybė kitų dalykų, tokių kaip svetainių kūrėjo patogumas naudotis, funkcijos, kainodara ir dar daugiau.

Jūsų laimei, mes nuveikėme didžiąją dalį darbo ir peržiūrėjome dešimtis svetainių kūrėjų, kad padėtume jums šie penki geriausi statybininkai, kurie padės pritaikyti augančią mobiliųjų auditoriją.

Taip pat galite naudoti mūsų reagavimo tikrinimą, kad galėtumėte pasirinkti nešališką etalono dydį bet kuriam statybininkui, kurį svarstote.

Ko mes ieškome iš geriausių reaguojančių svetainių kūrėjų

 • Mobilus reagavimas. Visi statybininkai automatiškai sugeneruos jums tam tikrą mobiliosios svetainės versiją, versdami darbalaukio versiją į mažesnį ekraną.
 • Peržiūra. Svetainių kūrėjas turi bent pateikti vaizdą, kaip atrodys jūsų svetainė mobiliesiems – nenorite, kad turėtumėte nuolat tikrinti savo telefono pakeitimus.
 • Programa mobiliesiems arba vartotojo sąsaja. Geriausi svetainių kūrėjai leidžia tvarkyti svetainę ar sąskaitą iš savo mobiliojo prietaiso, kad galėtumėte lengvai atlikti pakeitimus kelyje.

„Wix“ – galingas mobiliojo telefono redaktorius

„Wix“ yra neabejotinai vienas iš pirmųjų vardų, kuris ateina į galvą kalbant apie svetainių kūrėjus. Jis žinomas dėl savo „drag-and-drop“ kūrimo priemonės, taip pat dėl ​​didžiulės šablonų ir programų bibliotekos, kurią galite pasirinkti.

Visada naujovės, atsižvelgiant į kintančias technologijų tendencijas, Wix masiškai patobulino savo mobiliųjų svetainių kūrimo galimybes. Anksčiau turėjote sukurti kitą svetainę mobiliesiems. Bet dabar jūs galite lengvai perjungti iš savo mobiliųjų įrenginių į darbalaukio rodinius.

funkcijos

 • Mobilusis redaktorius. „Wix“ mobiliųjų telefonų rengyklė leidžia jums pakeisti savo svetainės versiją mobiliesiems ir gausite tiesioginę apžvalgą, kaip ji atrodo.
 • 500 ir daugiau nemokamų šablonų. „Wix“ teikia didžiulę biblioteką, kurioje yra daugiau nei 500 nemokamų, į mobilųjį reaguojančių šablonų, apimančių beveik kiekvieną nišą.
 • „Wix ADI“. „Wix“ dirbtinio dizaino intelektas sukuria ir suprojektuoja jums svetainę su supaprastintais redaktoriais tiek staliniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems.
 • Peržiūra mobiliesiems. „Wix“ redaktorius leidžia perjungti mobiliųjų įrenginių ir darbalaukio peržiūras ir tiesiogiai redaguoti mobiliųjų įrenginių rodinį.
 • Mano mobilioji programa. Šis „Freemium“ papildinys pavers jūsų svetainę mobiliąja programa, kurią galima atsisiųsti ir įdiegti iš „Google Play“ parduotuvės arba „Apple App Store“..
Argumentai už

 • Svetainės mobiliesiems pakeitimai netaikomi jūsų kompiuterio svetainei. Tai sutaupys jus nuo daug laiko reikalaujančių klaidų ir teks daug ką taisyti.
 • „Wix“ turi vieną didžiausių programų kolekcijų savo „App Market“, turinčią galingas integracijas, galinčias pridėti mobiliesiems skirtų funkcijų, taip pat elektroninės komercijos funkcijų, tinklaraščių ir dar daugiau.
 • „Wix“ turi labai unikalią funkciją, leidžiančią pridėti „skambučio“ mygtuką, kuris surinks atitinkamą numerį, kai vartotojas jį palies, ir yra puikus įrankis konversijoms skatinti ir potencialiems klientams prisijungti.
 • „Mano mobiliųjų programų“ papildinys leis jums paimti dar vieną didelę mobiliųjų įrenginių rinkos dalį, kurios negali niekas kitas šiame sąraše esantis kūrėjas: tie, kurie nori naudotis internetinėmis paslaugomis per programas.
 • „Wix“ turi vieną iš išsamiausių mobiliųjų įrenginių redaktorių, turintį fantastiškų funkcijų, tokių kaip „greito veikimo juostos“, meniu pritaikymas ir dar daugiau:

5 geriausių svetainių kūrėjai, reaguojantys į svetaines, vaizdas1

Minusai

 • Kiekvienas dalykas, turintis įtakos kiekvienam „Wix“ vartotojui, yra tai, kad niekada negalite pakeisti svetainės šablono. Jei norite kito šablono, turėsite sukurti naują svetainę nuo nulio.
 • Nors pagirtina, kad „Wix“ visų pirma siūlo programą mobiliesiems, joje nėra mobiliųjų svetainių kūrėjo.
 • „Wix“ siūlo ne planšetinių kompiuterių rodinį.

Naudokite „Wix If“

 • Esate individualus ar mažas verslas, kuris nori gerai valdyti savo svetainės dizainą (ir stalinį, ir mobilųjį), neprivalėdamas koduoti.
 • Norite galimybės pasirinkti iš daugybės papildinių ir programų, kad jūsų svetainė papildytų patobulintas funkcijas.
 • Jūs turite laiko ir noro pasinerti į „Wix“ redaktorių, kad galėtumėte patogiai juo naudotis, kad galėtumėte plačiai pritaikyti savo svetainę pagal dizainą ir funkcijas.

GoDaddy – nepriekaištinga platforma

„GoDaddy“ ilgą laiką buvo vienas atpažįstamiausių vardų domenų registravimo ir prieglobos pramonėje. Tačiau platforma ne visada turėjo geriausius mobiliesiems pritaikytų svetainių rezultatus. Tai buvo viena iš pagrindinių pastarojo meto „GoCentral“ tinklalapio kūrėjo kapitalinio remonto priežasčių.

„GoDaddy GoCentral“ yra vienas lengviausių ir intuityviausių svetainių kūrėjų, o jo kūrėjai šią patirtį sėkmingai išvertė ir į mobilųjį telefoną..

funkcijos

 • Mobiliųjų svetainių kūrėjas. Skirtingai nuo daugelio kitų svetainių kūrėjų, „GoDaddy“ leidžia kurti savo svetainę mobiliajame įrenginyje su specializuota sąsaja.
 • Mobilus reagavimas. „GoDaddy“ automatiškai išvers visus jūsų kompiuterio svetainės pakeitimus į savo mobiliųjų telefonų svetainę.
 • Peržiūra mobiliesiems. „GoDaddy“ pateikia darbalaukio ir mobiliųjų įrenginių peržiūrą, kai kuriate savo svetainę naudodami „GoCentral“ kūrimo priemonę.
 • Daugiau nei 16 000 šablonų. Visi „GoDaddy“ šablonai yra nemokami.
Argumentai už

 • Ribotas valdymas, kurį „GoDaddy“ teikia jūsų mobiliajai svetainei, gali atrodyti kaip trūkumas; tačiau mobiliosiose svetainėse gali būti sudėtinga tinkamai naudotis, o „GoDaddy“ pašalina beveik visas galimybes, kad jūs suklaidinsite savo svetainę su savo puikiu reagavimu.
 • Patogus „GoDaddy“ paieškos įrankis „kategorija“ leidžia greitai filtruoti per didelę platformos mobiliesiems reaguojančių šablonų biblioteką ir susieti tą, kuri puikiai atitinka jūsų poreikius.
 • „GoDaddy“ paprastai yra vienas lengviausių naudoti statybininkų ir teikia pradedantiesiems draugiškus burtininkus, kad jie galėtų atlikti tokius veiksmus kaip optimizuoti paieškos variklio matomumą, sukurti parduotuvę ir dar daugiau.
 • Nors „GoDaddy“ nepateikia programos mobiliesiems, svetainių kūrėjo sąsaja mobiliesiems yra nuostabi, leidžianti lengvai ir patogiai kurti savo svetainę kelyje..
 • „GoDaddy“ funkcija, kuri integruoja jūsų svetainę su jūsų įmonės „Facebook“ puslapiu (arba automatiškai sukuria ją jums), padės susisiekti tiek su mobiliųjų įrenginių vartotojais, kurie nori naudoti savo naršykles, tiek su socialinės medijos programomis.

Minusai

 • „GoDaddy“ neleidžia tiesiogiai redaguoti savo svetainės mobiliosios versijos; vietoj to, visi darbastalio pakeitimai paverčiami mobiliaisiais.

5 geriausių svetainių kūrėjai, reaguojantys į svetaines, vaizdas2

 • Nors GoDaddy tinkinimo priemonę lengva naudoti, ji labai riboja. Galėsite tinkinti tik staliniams kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams, nes dažniausiai svetainėje galite atlikti įvairius teksto, spalvų ir tt pakeitimus, bet ne atskirus elementus..
 • „GoDaddy“ nepateikia jokio nemokamo hostingo plano. Tačiau jis siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją jūsų svetainei sukurti ir išbandyti.

Naudokite „GoDaddy If“

 • Norite sugebėti per kuo trumpesnį laiką lengvai sukurti ir atidaryti svetainę su mobiliąja versija.
 • Esate individualus ar smulkaus verslo savininkas, norintis tvarkyti svetainę su kukliais reikalavimais ir funkcijomis.
 • Norite turėti galimybę susikurti savo svetainę iš savo mobiliojo prietaiso bet kur ir bet kada.

„Weebly“ – puikus statybininkas, jei esate kelyje

Keletą metų atgal, Weebly išleido mobiliųjų telefonų redaktorių, kuris leido vartotojams tinkinti savo svetainės mobiliąją versiją. Nuo to laiko platforma žengė žingsnį atgal ir ją pašalino sutelkiant dėmesį į reaguojančių šablonų teikimą kurie turėtų tuo pasirūpinti už jus:

5 geriausių svetainių kūrėjai, atsakingi interneto svetainėms, vaizdas3

Tačiau, kaip ir „Wix“, „Weebly“ leidžia naudoti pasirinktinį kodą, kurį galite naudoti tinkindami savo mobiliojo telefono versiją, jei turite įgūdžių.

funkcijos

 • Mobiliųjų svetainių kūrimo programa. „Weebly“ yra išskirtinė tuo, kad ji yra vienintelė svetainių kūrėja, siūlanti programą su „drag and drop“ kūrimo priemone. Taip pat naudodamiesi programa galite pasirūpinti kasdieniu savo svetainės valdymu. Pvz., Galite redaguoti parduotuvių produktus, peržiūrėti statistiką, kalbėtis su lankytojais ir dar daugiau.
 • Mobilus reagavimas. Kiekvienas „Weebly“ šablonas reaguoja į mobilųjį telefoną ir automatiškai suteiks jums svetainę mobiliesiems.
 • Peržiūra mobiliesiems. „Weebly“ pateikia darbalaukio ir mobiliųjų įrenginių peržiūrą, kai redaktorius tinkina svetainę.
 • 50 ir daugiau šablonų: Visi „Weebly“ šablonai yra mobiliesiems pritaikyti ir visiškai nemokami.
Argumentai už

 • „Weebly“ svetainių kūrimo programa, skirta mobiliesiems, yra viena geriausių, teikianti geriausią valdymo balansą ir lengvą naudojimą, kokį mačiau mobiliajame įrenginyje.
 • „Weebly“ yra vienintelis statytojas savo klasėje, teikiantis bendruomenės sukurtus papildinius ir galimybę pridėti pasirinktinį kodą. Galite atlikti pasirinktinius mobiliųjų įrenginių pakeitimus, jei žinote, kaip koduoti.
 • „Weebly“ platforma optimizuoja ne tik jūsų svetainės ekraną mobiliesiems, bet ir pagrindinę infrastruktūrą, kad paieškos varikliai būtų geriau matomi.
 • Svetainių kūrėjas pateikia puikų vidurio kelią, jei norite daugiau valdyti nei siūlo „GoDaddy“, tačiau jaučiate, kad „Wix“ redaktorius gali priblokšti.
 • „Weebly“ turi vieną iš geriausiai vertinamų programų mobiliesiems, apimančią svetainių tvarkymo, komunikacijos ir analizės įrankius, taip pat ir nuvilkimo įrankį.

Minusai

 • Mobiliesiems reaguojantys ekranai ne visada yra 100% teisingi, ir aš mačiau atvejų, kai yra nedidelių tarpelių ar išdėstymo problemų..
 • Kaip ir „GoDaddy“, „Weebly“ neleidžia atlikti pakeitimų tik jūsų mobiliesiems skirtoje versijoje.
 • Negalima pamatyti jūsų mobiliesiems skirtos svetainės planšetinio kompiuterio rodinio.

Naudokite „Weebly If“

 • Asmenims ar mažoms įmonėms, norinčioms nesudėtingos ir nepriekaištingos sąsajos, norint sukurti savo svetaines ir valdyti jų prieglobą
 • Labai svarbu, kad naudodami mobilųjį įrenginį galėtumėte efektyviai kurti ir valdyti savo svetainę.

Svetainė123 – sukurkite mobiliųjų ir stalinių kompiuterių svetainę atlikdami tris paprastus veiksmus

„Site123“ yra geriausiai žinomas dėl lengvo registracijos trimis etapais ir svetainių kūrimo proceso (1, 2, 3 – ar jį gauti?). Platformoje pateikiami į mobilųjį reaguojantys šablonai ir automatiškai sukuriama svetainė mobiliesiems.

„Site123“ visada buvo viena iš tų svetainių kūrėjų, kurioms reikia paaukoti šiek tiek kontrolės mainais į daugybę patogumų, o jos mobilusis pasiūlymas, atrodo, niekuo nesiskiria.

funkcijos

 • Programų rinka. „Site123“ turi didelę „App Market“ su galingomis funkcijomis ir integracijomis, kurių dauguma yra nemokamos.
 • Mobilus reagavimas. Visi „Site123“ šablonai reaguoja į mobiliuosius įrenginius, o svetainė mobiliesiems bus sugeneruota automatiškai.
 • Peržiūra mobiliesiems. „Site123“ pateikia visą telefono, planšetinio kompiuterio ir darbalaukio peržiūros paketą jūsų svetainei.
 • Beveik 200 šablonų. Visi „Site123“ šablonai yra nemokami.
Argumentai už

 • Nors dauguma kitų šio sąrašo statytojų jiems nerūpi, planšetinių kompiuterių ekrano matmenys yra unikalūs, tai reiškia, kad galite ne tik pasikliauti telefono ekranu ir manyti, kad jūsų svetainė puikiai atrodo ir planšetiniuose kompiuteriuose. Štai kodėl „Site123“ iš tikrųjų išsiskiria pateikdamas konkrečiam planšetiniam kompiuteriui rodomą vaizdą, kaip galite pamatyti toliau:

5 geriausių svetainių kūrėjai, atsakingi interneto svetainėms, vaizdas4

 • Nors nėra atskiro mobiliųjų įrenginių redaktoriaus, turinčio savo nustatymus, bent jau galite tinkinti savo svetainę būdami mobiliųjų įrenginių peržiūroje, kad galėtumėte pamatyti pakeitimus tiesiogiai.
 • „Site123“ reagavimas į mobilųjį telefoną yra labai patikimas ir aš retai susidūriau su jo sukuriamų mobiliųjų svetainių išvaizdos neatitikimais.
 • „Site123“ siūlo didelę programų rinką, kurioje yra daugiau nei 100 programų, kurios teikia labai patogias išplėstines funkcijas, tokias kaip forumai, socialinė žiniasklaida ir mokėjimų integracija..
 • „Site123“ yra vienas iš greičiausių ir daugiausiai pastangų nereikalaujančių būdų mobiliesiems skirtai svetainei sukurti ir veikti.

Naudokite „Site123“

 • Esate individualus ar mažas verslas, turintis nedidelį biudžetą, tačiau palaikymas, efektyvumas ir reagavimas jums yra svarbesni nei išsamūs bruožai.
 • Jūs neprieštaraujate sudaryti ilgalaikes sutartis su didelėmis nuolaidomis

„SimpleSite“ – paprastumas visų pirma

Nereikia daug spėlionių išsiaiškinti, kas tai „SimpleSite“ statybininkas yra viskas. Tai dar viena platforma, kuri palengvina naudojimą ir paprastumą.

Ilgą laiką „SimpleSite“ savo sąsajos, funkcijų ir šablonų atžvilgiu smarkiai atsiliko nuo kitų šio sąrašo statytojų. Tačiau panašu, kad neseniai žengė keletą dramatiškų žingsnių į priekį, ypač kalbant apie jo šablonus ir mobiliojo ryšio funkcijas.

funkcijos

 • Mobilus reagavimas. Visi „SimpleSite“ šablonai bus automatiškai konvertuojami į mobiliąsias versijas.
 • Peržiūra mobiliesiems. „SimpleSite“ suteikia galimybę apsikeisti svetainės darbalaukio, mobiliųjų ir planšetinių kompiuterių rodiniais.
 • 80+ šablonai: „SimpleSite“ turi daugiau nei 80 naujų patrauklių šablonų, apimančių svarbiausias nišas.
Argumentai už

 • „SimpleSite“ yra vienas iš vienintelių statytojų, leidžiančių sukurti parduotuvę ir parduoti produktus su nemokamu planu.
 • Galbūt dėl ​​paprastesnių „SimpleSite“ šablonų ir supaprastinto tinkinimo įrankio platformos reaguojančiuose į mobiliuosius šablonus retai patirsite klaidų..
 • Kaip ir „GoDaddy“, „SimpleSite“ teikia puikią mobiliųjų telefonų versiją savo svetainių kūrimo priemonėje, kurioje galite naudoti nuvilkimo redaktorių.
 • „SimpleSite“ prisijungia prie „Site123“ kaip vienintelė kūrėja, teikianti darbalaukio, planšetinio kompiuterio ir mobiliųjų įrenginių rodinius, kad galėtų peržiūrėti jūsų svetainę visų tipų įrenginiuose ir leis jums pasirūpinti kita didele mobiliojo interneto rinkos dalimi. Planšetinio kompiuterio kontūras daro jį dar aiškiau nei „Site123“:

5 geriausių svetainių kūrėjai, reaguojantys į svetaines, vaizdas5

 • Visuose mokamuose „SimpleSite“ planuose nėra jokių saugyklų ar pralaidumo apribojimų, todėl galėsite laisvai apgyvendinti savo mobiliųjų auditoriją.

Minusai

 • „SimpleSite“ yra dar vienas kūrėjas, neleidžiantis jums konkrečiai redaguoti savo svetainės mobiliesiems versijos.
 • Palyginti su kitų svetainių kūrėjų funkcijomis ir kokybe, mokami „SimpleSite“ planai yra šiek tiek per dideli.
 • Be papildinių ir nepritaikyto kodo nėra jokios galimybės išplėsti savo svetainės funkcijas ar rasti būdą, kaip išspręsti problemas, susijusias su svetaine mobiliesiems..

Naudokite „SimpleSite“, jei

 • Nereikia jaudintis dėl saugyklos ar pralaidumo apribojimų, kai keičiate darbalaukio ir mobiliųjų auditorijas.
 • Paprastas ir lengvas patyrimas yra didesnis prioritetas nei laisvė tinkinti savo tinklalapius.

Ateitis yra mobilioji – gaukite savo gabalo gabaliuką naudodami šiuos mobiliesiems reaguojančius svetainių kūrėjus

Prognozuojama, kad maža dauguma mobiliųjų įrenginių, palyginti su stalinių kompiuterių vartotojais, augs, ypač besivystančiose rinkose. Štai kodėl jūsų svetainės pritaikymas mobiliesiems yra taip pat geras būdas investuoti į ateitį.

Tarp šiame sąraše esančių internetinių svetainių kūrėjų „Wix“ su tam skirtu mobiliuoju redaktoriumi tikrai yra aiškus nugalėtojas. Tačiau „Wix“ redaktoriaus sudėtingumas ir galingumas reiškia, kad reikia mokymosi kreivės, kuri tinka ne visiems.

Nei vienas iš kitų svetainių kūrėjų neturi mobiliųjų telefonų redaktoriaus. Tačiau „Weebly“ mobilioji programa, turinti svetainių kūrimo galimybes, yra kažkas ypatingo. „Site123“ ir „SimpleSite“ teikia planšetinio kompiuterio peržiūrą kartu su telefono ir darbalaukio peržiūra, o „GoDaddy“ neabejotinai siūlo pačią pradedančiajam patogiausią ir intuityviausią platformą..

Jei norite plačiai pritaikyti savo mobiliųjų telefonų svetainę, ji nėra nuovoki: eik su „Wix“.

Jei tik norite, kad jūsų svetainės gerai atspindėtų jūsų darbalaukio svetainę mobiliuosiuose įrenginiuose (ypač planšetiniuose kompiuteriuose), tada „SimpleSite“ ir „Site123“ yra ir geros galimybės.

Jei galite gyventi be planšetinio kompiuterio peržiūros, bet norite poliruoto, pradedantiesiems draugiško statybininko, tuomet turėtumėte atsižvelgti į „GoDaddy“ ar „Weebly“.

Tinklalapių peržiūros Tiesiogiai redaguokite svetainę mobiliesiems? Mobiliųjų svetainių kūrėjas? Žvaigždžių savybės
Wix
 • Telefonas
 • Stalinis kompiuteris
Taip Ne
 • Išsamus mobiliųjų įrenginių redaktorius
 • 500 ir daugiau nemokamų šablonų
Varyk Tėti
 • Telefonas
 • Stalinis kompiuteris
Ne Taip (per naršyklę)
 • Naudotojų draugiškumas
 • Daugiau nei 16 000 nemokamų temų
Weebly
 • Telefonas
 • Stalinis kompiuteris
Ne Taip (per „Apple“ ir „Android“ programas)
 • Paprastas naudoti, tačiau galingas „drag and drop“ statybininkas
 • Fantastiška mobilioji programa su „drag-and-drop“ kūrimo priemone
Svetainė123
 • Telefonas
 • Tablėtė
 • Stalinis kompiuteris
Ne Taip (per mobiliąją naršyklę)
 • 3 žingsnių registracijos procesas
 • Dažniausiai nepriekaištingas reagavimas
„SimpleSite“
 • Telefonas
 • Tablėtė
 • Stalinis kompiuteris
Ne Taip (per mobiliąją naršyklę)
 • Galimybė parduoti naudojant nemokamą planą
 • Beveik nepriekaištingas reagavimas į mobilųjį telefoną
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector