5 geriausi „Google“ debesies platformos „WordPress“ prieglobos dokumentai 2020 m

Ar verta perkelti savo svetainę į „Google Cloud WordPress“ pagrindinį kompiuterį, ar tai ilgainiui jums tiesiog kainuos daugiau pinigų? Bendras priegloba pasirodė esanti tvirta daugelio „WordPress“ svetainių platforma, todėl jums gali kilti klausimas, kokią naudą gausite persikėlę ir ar verta dėl vargo.


Daugelis kompiuterių savininkų skatina įmones pritaikyti debesų prieglobai, o „Google Cloud Platform“ (GCP) siūlo kelias duomenų centro vietas, geresnį veikimo laiką ir geresnį mastelį. Tačiau didėja kaina ir ne visos „Google Cloud“ prieglobos funkcijos bus aktualios ar naudingos jūsų verslui.

Aš išbandžiau ir tyrinėjau daugelį „Google Cloud WordPress“ pagrindinių kompiuterių, kad išsiaiškinčiau, ką jie visi siūlo, ir šie penki buvo geriausi iš visų. Aš taip pat pažvelgiau į jų konkrečius planus, norėdamas išsiaiškinti, ar verta padidinti kainą, palyginti su tradiciniu „WordPress“ hostingo planu.

Trūksta laiko? Tai yra geriausi „Google Cloud WordPress“ teikėjai:

 • Kinsta – Lengvas verslo svetainių atnaujinimas
 • WP variklis – Geriausias kūrėjams ir daugialypės terpės svetainėms
 • Debesys – Puikiai tinka augančioms elektroninės komercijos svetainėms
 • Spustelėkite čia, jei norite pamatyti dar dvi parinktis
 • Palyginimo lentelė
 • DUK

Ko mes ieškome geriausiuose „Google Cloud WordPress“ pagrindiniuose kompiuteriuose

Aš palyginau šiuos kompiuterius pagal tris pagrindinius veiksnius:

 • Funkcijos: Patikrinau, kurie kompiuteriai siūlo puikų našumą, mastelį ir papildomų įrankių, kad pagerintų jūsų prieglobos patirtį.
 • Talpa: Įsitikinau, kad šie kompiuteriai siūlo daugiau dosnių išteklių, nei pagrindinis pasidalijamojo prieglobos planas.
 • Palaikymas: Patikrinau, kurie pagrindiniai kompiuteriai perkels jūsų svetainę nemokamai ir ar patikimos jų palaikymo sistemos.
 • Vertė: Aš išnagrinėjau kiekvieno šeimininko teikiamas funkcijas, norėdamas sužinoti, kur galite rasti geriausią savo pinigų kainą.

1. „Kinsta“ – paprastas verslo svetainių atnaujinimas

„Kinsta“ suteikia galimybę lengvai pereiti nuo bendro prieglobos prie „Google Cloud WordPress“ prieglobos.

Pradiniame plane yra vienas „WordPress“ diegimas su 20 000 apsilankymų per mėnesį. Pro planas leidžia atlikti du diegimus su 40 000 apsilankymų. Šie du planai yra puikūs bet kokiam mažam verslui, turinčiam vieną ar dvi svetaines, kurios galbūt pradeda peržengti įprasto bendro hostingo plano ribas..

„Verslo 1“ planas yra trečioji pakopa, turinti penkias vietas; Tai yra pigiausias planas, kurį „Kinsta“ rekomenduoja naudoti elektroninės prekybos ar narystės svetainėse.

„Kinsta“ valdymo pultasŽvilgsnis į „MyKinsta“, „Kinsta“ valdymo skydelį

Jei jūsų svetainė viršija tas plano ribas, galite mokėti mažus didesnius mokesčius, užuot priversti atnaujinti. Tai puikus būdas leisti šiek tiek kvėpuoti.

„Kinsta“ prietaisų skydelis„Kinsta“ praneša apie išteklių naudojimą prietaisų skydelyje

Kainų palyginimas su įprastu bendrai naudojamu priegloba taip, „Kinsta“ yra brangesnė, tačiau aš manau, kad tai pateisina papildomas išlaidas. Mano verslo svetainę nuolat vargino srauto srautas, o „Kinsta“ hostingo planai palengvino šią problemą dėl savo mastelio didinančių išteklių ir turtingesnių apribojimų.

Agentūros, kurioms reikia bendradarbiavimo funkcijų kuriant ar perduodant svetaines klientams, gali rasti geresnių planų kitur, nors „Kinsta“ turi tam tikrus komandos darbo leidimų lygius.

funkcijos

 • „Hack fix“ garantija – „Kinsta“ išvalys jūsų svetainę po įsilaužimo ir pašalins visą kenksmingą kodą.
 • Skirstomieji serveriai – Galite klonuoti savo svetainę ir atlikti pakeitimus nekeisdami aktyvios svetainės, tada greitai ją įdiegsite, kai bus baigta.
 • Savigyda PHP – „Kinsta“ tikrina jūsų serverį kas kelias minutes ir paleidžia PHP, jei mato problemą.
 • Automatinės ir rankinės atsarginės kopijos – Atkurkite dienos atsarginę kopiją iš prietaisų skydelio arba padarykite momentinę nuotrauką pareikalavus.
 • Nemokamas SSL – Įsitikinkite, kad jūsų svetainė įkeliama naudojant HTTPS, kad klientų duomenys ir veikla būtų saugūs.
 • WP-CLI – įrankis kūrėjams, leidžiantis jiems naudotis „WordPress“ iš komandinės eilutės.

Norėdami rasti pilną funkcijų sąrašą, skaitykite mūsų eksperto „Kinsta“ apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija 30 dienų
Nemokama migracija Taip, ribota kai kurių šeimininkų nemokama migracija
Palaikymo kanalai 24/7 palaikymas per bilietą, el. Paštą, žinių bazę

2. WP variklis – geriausias kūrėjams ir daugialypės terpės tinklalapiams

„WP Engine“ priegloba yra tinkama svaiginančioms svetainėms, kurios perkelia „WordPress“ ribas. Jis teigia, kad yra vienintelis kompiuteris, siūlantis naujausias „Google Cloud“ „naujos kartos“ virtualias mašinas (VM), kurios gali padidinti našumą iki 40%, palyginti su įprastais „Google Cloud“ VM. Tai taip pat apima kūrėjo įrankius, analizės įrankius, atkūrimą po nelaimių ir „Genesis Framework“.

„WP Engine“ kūrėjo įrankiai„WP Engine“ kūrėjams siūlo daugybę įrankių

„WP Engine“ paleisties planas apima 25 000 apsilankymų per mėnesį, 10 GB saugyklos, 50 GB pralaidumo ir vieną svetainę – visa tai skirta pradedantiesiems ir tinklaraštininkams. Augimo planas padidina tai iki 100 000 apsilankymų, 20 GB saugyklos, 200 GB pralaidumo ir 10 svetainių – skirtų įmonėms -, o mastelio plane leidžiama surengti 30 svetainių, su ne daugiau kaip 400 000 apsilankymų, 50 GB saugyklos ir 500 GB pralaidumo..

Taip pat pabrėžiamas greitis ir našumas – „WP Engine“ turi „WordPress“ optimizuotą talpyklą, CDN, savigydą ir automatinį atkūrimą..

„WP Engine premium“ „StudioPress“ temos

„WP Engine“ turi specializuotą nišą: Žiniasklaidos priemonėms pritaikytos, į dizainą orientuotos ir įtraukiančios „WordPress“ svetainės čia jausis kaip namuose. „WP Engine“ jūsų verslui gali būti per daug sudėtinga, jei jums nereikia plataus „Google“ serverių tinklo, esančio už jūsų svetainės.

funkcijos

 • Didelio našumo serveriai – „WP Engine“ serveriai yra net 40% galingesni nei standartiniai „Google Cloud“ serveriai.
 • Priedai, skirti papildomoms funkcijoms – Sukurkite pasirinktinį paketą su aukščiausios kokybės analizės ir atlikimo įrankiais.
 • Savigyda ir savaiminis atsigavimas – Laikykite savo svetainę internete naudodami automatinius patikrinimus.
 • „EverCache“ ir CDN – Paspartinkite įkėlimo laiką, talpindami failus ir paskirstydami juos į serverių tinklą.
 • Nemokamas SSL – Naudokite HTTPS, kad įsitikintumėte, jog veikla ir operacijos yra saugios ir privačios.

Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite mūsų pilna „WP Engine“ apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija 60 dienų
Nemokama migracija Padarykite tai patys naudodami „WordPress“ papildinį
Palaikymo kanalai 24/7 palaikymas per tiesioginį pokalbį / telefoną, atsižvelgiant į plano lygį, žinių bazę

3. „Cloudways“ – puikus augančioms el. Prekybos svetainėms

„Cloudways“ optimizavo „Google Cloud“, „WordPress“ ir „WooCommerce“, kad jie veiktų kartu, ir pridedami papildomi „pay-as-you-go“ atsiskaitymo bonusai.. Tai daro „Cloudways“ prieinamą platformą augančioms elektroninės prekybos parduotuvėms. Taip pat yra 3 dienų nemokamas bandymas kad galėtum išbandyti dalykus.

Kainos nustatomos atsižvelgiant į išteklius, o priimtiniausiame plane jūsų svetainėje yra 1,7 GB RAM, 20 GB saugyklos ir 2 GB pralaidumo. (Be to, pralaidumas yra toks, koks yra, kai mokate.) Paleisdami išteklius, galite padidinti išteklius, kaip parodyta toliau esančioje ekrano kopijoje..

„Cloudways“ prietaisų skydelisNorėdami paleisti programą, pasirinkite serverio dydį, pralaidumą ir saugyklą

Skaitmeninėms agentūroms patiks komandos bendradarbiavimo funkcijos „Cloudways“ platformoje; jas galite naudoti kurdami ar tvarkydami svetaines ir žiniatinklio programas kartu. Visi planai turi pastatymo galimybes, nemokamą SSL ir palaikymą visą parą. Už papildomą mokestį galite atnaujinti savo palaikymą į „premium“ paketą.

„Cloudways“ bendradarbiavimo ypatybės„Cloudways“ leidžia pridėti komandos narių bendradarbiavimui

Atsiskaitymas pagal išteklius ir mastelio didinimas bus jūsų agentūros postūmis, jei jums reikalingas patikimas darbo laikas didelės paklausos metu. Galimybė įdiegti tiek programų, kiek jums reikės, užtikrins ir tai, kad skirtingiems projektams galite įdiegti skirtingas platformas.

funkcijos

 • E-komercija optimizuota – „Cloudways“ platforma yra pritvirtinta, kad parduotuvė būtų našiausia.
 • Neribotas programų skaičius – Įdiekite visus reikalingus scenarijus ir programas.
 • Savigyda ir protingas išteklių optimizavimas – Automatizuoti patikrinimai užtikrina, kad jūsų svetainė visada yra prisijungę ir paskirstomi reikiami ištekliai.
 • Ištekliai pagrįsti atsiskaitymai – Už nustatytą mėnesinį mokestį mokėkite už naudojamus išteklius.
 • Nemokamas SSL – Užtikrina, kad operacijos visada būtų privačios.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią platformą, perskaitykite mūsų išsami „Cloudways“ apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija 3 dienų nemokamas bandymas – nereikia kreditinės kortelės
Nemokama migracija Viena svetainė perkelta nemokamai
Palaikymo kanalai Parama visą parą per tiesioginį pokalbį ar bilietą, žinių bazę

4. „Templ.io“ – idealiai tinka „WooCommerce“ optimizuotam prieglobai

„Templ.io“ sukūrė savo platformą aplink „WooCommerce“ ir „WordPress“, o „Google Cloud“ platforma teikia infrastruktūrą fone. Visuose jos planuose yra nemokamas perkėlimas ir viena „WordPress“ svetainė, tačiau už nedidelį mokestį galite įtraukti svetaines į bet kurį planą.

Prieš įsipareigodami ilgalaikiam planui, galite išbandyti paslaugą 10 dienų nemokamas bandymas.

„Templ.io“ prietaisų skydelis„Templ.io“ suteikia galimybę pridėti nemokamą SSL sertifikatą

Mažame plane yra bendras procesorius, 0,6 GB RAM, 10 GB SSD saugykla ir 10 GB pralaidumas. Vidutinis planas padidina leidimus iki 3,75 GB RAM, 25 GB SSD atminties ir 25 GB pralaidumo, o procesorius šio plano lygiu nebendraujamas. Visuose planuose jūs gaunate specialų IP.

Templ.io - naujos svetainės kūrimasNaujos svetainės „Templ.io“ sukūrimas užtruks mažiau nei penkias minutes

WP-CLI leidžia kūrėjams valdyti „WordPress“ iš komandinės eilutės – sudėtingų parduotuvių, kurioms reikalingas efektyvus valdymas, postūmį. „Templ.io“ žada greitą mastelį augančių svetainių ir palaiko QUIC, kuris gali apsaugoti ir pagreitinti srautą į jūsų svetainę.

Jei jus domina ekologiškas priegloba, „Templ.io“ yra anglies neutralioji įmonė. Ir jei palaikymas telefonu yra jūsų įmonės laužytojas, atminkite: tai vienas iš nedaugelio kompiuterių, siūlantis jį visuose planuose. Tai neslepia ir savo telefono numerio – tai retenybė.

funkcijos

 • E-komercija optimizuota – „Templ.io“ sukūrė savo platformą, skirtą geriausiam „WooCommerce“ veikimui.
 • Lengva pridėti papildomų svetainių – Sumokėkite nedidelį mokestį už kiekvieną svetainę, jei norite įtraukti daugiau svetainių į savo planą.
 • Nemokamas SSL – Greitai pridėkite savo domeną ir sugeneruokite SSL sertifikatą, kad užtikrintumėte saugų puslapių įkėlimą.
 • Anglies neutralus – „Templ.io“ didžiuojasi savo žaliąja būkle.
Pinigų gražinimo garantija Nemokamas 10 dienų bandymas
Nemokama migracija Taip
Palaikymo kanalai Parama visą parą naudojant pokalbius ir el. Paštą, palaikymas telefonu pasiekiamas įmonės darbo valandomis, žinių bazė

5. „Themecloud.io“ – įperkami planai ir be sutarties

„Themecloud.io“ siūlo labiausiai prieinamą „Google Cloud“ valdomą „WordPress“ planą, kurį peržiūrėjau šiame straipsnyje. Yra vienas neįprastas neigiamas aspektas: pigiausiam planui jis neturi galiojimo laiko. Palaikymas man pasakė, kad klientai turėtų tikėtis, kad vidutinis 99,9 proc.

„Themecloud.io“ palaikymo pokalbis„Themecloud.io“ tiesioginių pokalbių metu patvirtino, kad žemiausias jos planas neturi galiojimo laiko garantijų

Man patinka žema „Perso“ plano kaina. Jį sudaro vienas „WordPress“ egzempliorius, 25 GB pralaidumas ir 10 GB saugykla. Į kitą planą įeina ta pati 10 GB saugykla su 100 GB pralaidumu (ir veikimo garantija) už daugiau nei dvigubai didesnę kainą..

Kasdieninės atsarginės kopijos yra įtrauktos į visus „Themecloud.io“ prieglobos planus, kaip ir saugos tarnyba, vadinama „Astra Pro“, apimanti nemokamą bet kokių įsilaužimo bandymų jūsų svetainėje pataisymą – funkcija, kurią man visada malonu matyti. O agentūros gali nustatyti prietaisų skydelius su savo prekės ženklu su tinkintais domenais, skirtais svetainėms rengti. Aš galiu įsivaizduoti klientus, perpardavinėjančius paketus, pereinančius prie tokio paketo.

„Themecloud.io“ svetainėje gali būti sunku naršyti – kai pasirenkamos anglų kalbos, kai kurios funkcijos pateikiamos prancūzų kalba, todėl sudėtinga išsiaiškinti, kokių papildomų funkcijų galima rasti. Atsakymas į palaikymą buvo šiek tiek lėtesnis nei tikėtasi. Atsakymo pokalbyje laukė 40 minučių.

funkcijos

 • Scenos ypatybės – Klonuokite savo svetainę spustelėdami ir atlikite pakeitimus nepaveikdami aktyvios svetainės.
 • Nėra minimalaus kontrakto – Mokėkite kas mėnesį, jei nesate pasirengę prisiimti visus metus.
 • Nemokamas SSL – Apsaugokite visą savo svetainę, kad klientai galėtų naršyti ir mokėti privačiai.
 • Demonstracinė svetainė – Pradėkite nuo „WordPress“ svetainės šablono, kurį galite nustatyti vienu paspaudimu.
Pinigų gražinimo garantija Ne
Nemokama migracija Taip, kai jūs pasirašote 12 mėnesių planą
Palaikymo kanalai 24/7 palaikymas per tiesioginius pokalbius, el. Paštą ar „Facebook Messenger“; žinių bazė

Svarbu gauti tinkamas verslas jūsų verslui

„Google Cloud WordPress“ prieglobos paketai labai skiriasi mastu ir funkcijomis. Kiekvienas priegloba, kurią mes aprėpėme, turi pagrįstą pretenziją į tam tikrą rinkos dalį. Triukas yra pasirinkti pagrindinį kompiuterį, turintį funkcijas, kurios bus naudingos jūsų svetainei.

Verslo svetainei, Kinsta siūlo lengvą atnaujinimo maršrutą. Jos žinios apie „WordPress“ atrodo autentiškos, o dėmesys sutelkiamas į patogumą ir lengvą valdymą, tuo užsiimantys verslininkai linkę pasikliauti.

WP variklis iškelia didelius resursus reikalaujančių svetainių ginklus – yra svetainių, kurios klestės jos platformoje ir gali kovoti su kitais pagrindiniais kompiuteriais.

Ir jaučiau, kad agentūros, kurioms reikalingas debesies lankstumas ir mastelio keitimas Debesys buvo pati universaliausia platforma, pagal kurią atsiskaitymo pagal einamąją tvarką išlaidos buvo kontroliuojamos.

  Rekomenduojama Santrauka  
Kinsta Smulkus ir vidutinis verslas Didelės verslo savybės ir lengva perkelti
 WP variklis Žiniasklaidos tinklalapiai Daugybė įrankių ir išteklių reikalaujančioms svetainėms
 Debesys Agentūros ir didelio srauto parduotuvės Lankstūs ir keičiami išteklių reikalaujančių svetainių planai
 Templ.io WooCommerce svetainės „Google Cloud“ pritaikytas parduotuvėms su greitu mastelio keitimu
 Temacloud.io Laisvai samdomi darbuotojai ir perpardavėjai Mažos kainos ir baltos spalvos etiketės

DUK

1. Ar galiu priglobti „WordPress“ svetainę „Google Cloud Platform“? Taip. Galite įdiegti „WordPress“ tiesiogiai „Google Cloud“ arba pasirinkdami pagrindinį kompiuterį, kuris siūlo „Google Cloud“ kaip savo infrastruktūros tiekėją, pvz., Kinsta arba Debesys. Jei dar nesate susipažinę su „Google Cloud“, jums tikriausiai bus lengviau valdyti savo svetainę, jei naudositės prieglobos teikėju. Pagrindinis kompiuteris visiškai valdys jūsų svetainę ir teiks naudingas paslaugas bei įrankius.2. Kaip įdiegti „WordPress“ „Google Cloud Platform“? Galite įdiegti vieną „WordPress“ tinklaraštį „Google Cloud Platform“ naudodami „Google Compute Engine“ arba įdiegti jį naudodami konteinerių metodą, pvz., „Kubernetes“, jei turite užimtą, augančią svetainę. „WordPress“ diegimas į konteinerį reikalauja tam tikrų techninių žinių. Valdytas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris atliks jūsų diegimą ir valdymą.3. Ar galiu priglobti savo svetainę „Google Cloud“? Taip, „Google Cloud“ gali palaikyti įvairių tipų svetaines, pradedant nuo statiškų HTML svetainių ir baigiant sudėtingomis žiniatinklio programomis. Procesas šiek tiek skiriasi nuo svetainės prieglobos įprastoje bendrojo prieglobos paskyroje, tačiau daugelis žiniatinklio prieglobų teikia nemokamą perkėlimą ir valdymą, kad jums nereikėtų spręsti techninės „Google Cloud Platform“ pusės..

Norėdami pamatyti kitas puikias prieglobos galimybes, žiūrėkite mūsų sąrašą populiariausios žiniatinklio prieglobos paslaugos.4. Koks yra geriausias „WordPress“ priegloba? Nebrangiai pasidalijamojo prieglobos paskyroje galite talpinti paprastą „WordPress“ svetainę ar tinklaraštį. Kai jūsų svetainė pradės augti, apsvarstykite galimybę atnaujinti versiją į valdomas „WordPress“ priegloba arba „debesies“ priegloba, todėl galite gauti naudos iš keičiamų išteklių, pritaikytų valdymo įrankių ir teikėjo, pvz., „Google Cloud“, veikimo užtikrinimo..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector