5 absoliučiai geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai (2020 m. ATNAUJINIMAS)

„Forbes“ duomenimis, „WordPress“ naudoja daugiau nei 60 milijonų svetainių, įskaitant 30,6% iš 10 milijonų geriausių svetainių. Galima drąsiai teigti, kad „WordPress“ šiuo metu yra populiariausia svetainių valdymo sistema pasaulyje.


Norėdami juo naudotis, „WordPress“ turi būti įdiegtas žiniatinklio serveryje. Tai reiškia, kad prieglobos paslauga, vykdanti jūsų „WordPress“ diegimą, yra vienas iš pagrindinių jūsų svetainės sėkmės veiksnių. Rinkdamiesi nepamirškite šie svarbūs veiksniai:

 1. Greitis – arba „pakrovimo laikas“
 2. Uptime – tai turėtų būti bent 99,94 proc.
 3. Pagalba klientams – padėti jums su WordPress susijusiais klausimais.

Kaip iš daugybės „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų išsirinkti sau geriausią? Čia yra penki populiariausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai.

„WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai – mūsų geriausi pasirinkimai:

 • „Hostinger“ – Puikiai tinka pradedantiesiems, turi puikias kainas ir patikimą klientų aptarnavimą
 • WP variklis – Tvarko „WordPress“ priegloba su 99,99% galiojimo garantija
 • A2 talpinimas – „Žaliasis“ priegloba su „turbo“ serveriais ir aukštos kokybės infrastruktūra
 • „FastComet“ – Įperkamas, lengvai naudojamas SSD priegloba
 • „SiteGround“ – Patogus vartotojui valdomas „WordPress“ ir „WooCommerce“ priegloba

1. „Hostinger“

„Hostinger“ yra „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, įkurtas 2004 m. Ir įsikūręs Lietuvoje. Beveik 30 milijonų klientų visame pasaulyje, jie greitai tampa vienu iš populiariausių bendro naudojimo ir „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų. Jie siūlo įvairias mokėjimo sąlygas, tačiau paprastai kuo ilgesnis laikotarpis perkate planą, tuo mažesni mėnesiniai mokesčiai.

Turėdamas pagrindinį planą, „Hostinger“ siūlo palyginti prieinamas „WordPress“ paslaugas apkrautas tokiomis funkcijomis kaip įdiegimas vienu paspaudimu, kūrėjo prieiga, palaikymas visą parą, sustiprinta sauga ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Pirkdami vieną iš „Hostinger“ aukščiausios kokybės planų, vartotojai gauna geresnį „WordPress“ optimizuotą greitį, neribotą pralaidumą ir nemokamus SSL sertifikatus..

Kas man labiausiai patiko, buvo greitas „Hostinger“ klientų palaikymo laikas, jų naudojimo paprastumas, nebrangios kainos ir geras saugumas bei privatumas naudojant „BitNinja“ – „viskas viename“ realiojo laiko apsaugos komplektą, užkertantį kelią kenkėjiškoms programoms, XXS, DDoS, scenarijaus įpurškimą. ir kitas automatines atakas. „BitNinja“ ateina su visais savo planais.

5 absoliučiai geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai (2020 m. ATNAUJINIMAS)

Tai, ką jie galėjo padaryti geriau, yra pasiūlyti įvairesnių planų ir suteikti galimybę prisijungti prie tiesioginių pokalbių su klientų palaikymo tarnyba, prieš tai neprisijungus..

Šis produktas yra geriausiai tinka mažų įmonių savininkams, nes jis yra prieinamas daliai kitų populiariausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų kainos. Nepaisant to, jie rimtai žiūrėkite į saugumą ir suteikti vartotojams daugybę saugumo galimybių, kad duomenys būtų saugūs.

Aplankykite mūsų peržiūros puslapis sužinoti, ką tikrieji vartotojai mano apie „Hostinger“.

2. WP variklis

„WP Engine“ yra viena iš pirmaujančių žiniatinklio prieglobos paslaugų, nukreiptų į valdomą „WordPress“ prieglobą – tai reiškia, kad tai atleidžia jums brangų laiką, reikalingą kitiems verslo reikalams. Kompanija yra įsikūrusi Austine, Teksaso valstijoje. Jie siūlo keturis planus ir pramonėje pirmaujančią 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Ne tik jūs gaunate stulbinama 99,99 proc. iš „WP Engine“, tačiau jų sistema taip pat aptarnauja žiniasklaidą tokiu būdu, kuris padidina svetainių įkėlimo greitį ir prieinamumą. Be to, jų serveriai automatiškai nustato, kada juos reikia atnaujinti, ir tai daro patys. Be to, „WP Engine“ sukonfigūravo jų serverius teikti optimalus jūsų svetainės įkėlimo greitis, nes paprastai išteklių užklausos paskirstomos keliuose serveriuose, taigi nė vienas serveris nėra perkrautas.

WP variklis turi šias išsiskiriančias savybes:

 • Skirtukas „Apžvalga“, apimantis DNS informaciją, svetainės lankytojų analizę, pralaidumo naudojimą, saugyklos naudojimą ir pan
 • Klientų palaikymas visą parą
 • Atsarginės kopijos sukuriamos kasdien ir po kiekvieno diegimo
 • Funkcija „Pridėti diegimą“ – vartotojai, turintys „Visišką“ arba „Savininko“ prieigą prie paskyros, gali pridėti dar vieną „WordPress“ diegimą.
 • Konkretaus URL sauga – suteikite konkrečių puslapių apsaugą

5 absoliučiai geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai (2020 m. ATNAUJINIMAS)

Man patiko galimybė išbandyti pakeitimus ir eksperimentuoti svetainėje prieš pradedant ją naudoti, taip pat įmontuotos svetainės talpyklos ir vieno paspaudimo duomenys atkuriami. Man nepatiko iššūkis gauti el. Pašto prieglobą per „WP ​​Engine“; šiai paslaugai turėsite naudoti trečiąją šalį. Be to, jų analizės platforma robotus kartais gali skaičiuoti kaip faktinius apsilankymus.

Verslas, kuriam ribotas laikas vykdyti „WordPress“ operacijas ir kuris gali skirti didesnį biudžetą kokybiškai valdomoms prieglobos paslaugoms, gali pastebėti, kad „WP Engine“ yra būtent tai, ko jiems reikia. Jie yra brangesni nei kiti prieglobos paslaugų teikėjai, tačiau dėl aukščiausio lygio saugumo ir palaikymo visą parą, jų kainos nėra nepagrįstos visiškai valdomo „WordPress“ prieglobos.

Perskaitykite viską apie „WP Engine“ mūsų tinklalapyje ekspertizė.

3. A2 talpinimas

„A2 Hosting“, įkurta 2003 m., Yra ekologiška prieglobos paslaugų teikėja. Jie taip pat sako, kad yra vienas greičiausių ir patikimiausių įvairių prieglobos paslaugų, tokių kaip:

 • Tinklaraščių priegloba
 • CRM priegloba
 • Tvarko priegloba
 • Elektroninės komercijos talpinimas
 • Forumo priegloba
 • Wiki talpinimas
 • Socialinės medijos talpinimas

„A2 Hosting“ turi duomenų centrus, esančius Europoje, Azijoje ir JAV.

Jie turi patogų visų jūsų domenų centrinio valdymo skydo valdymą vienoje vietoje, kur galite tvarkyti el. Laiškus, atsargines kopijas, svetainės statistiką, failus, pralaidumo naudojimą ir dar daugiau.

Kai kurios geriausios „A2 Hosting“ savybės yra ta, kad jie siūlo tam tikrus planus neriboti domenai ir neribotos MySQL ir MSSQL duomenų bazės ir kad yra a nemokamas bendrinamas SSL sertifikatas visuose hostingo planuose. Jie teikia nemokama svetainių migracija ir DNS valdymas, o jų serveriuose yra „CloudFlare“ CDN.

Kas aš nebuvau gerbėjas, kai kalbama apie A2 Hostingas, yra tai, kad jie nesiūlykite nemokamų domenų registracijų – skirtingai nei dauguma jų konkurentų. Be to, visos senesnės nei 30 dienų atsarginės atsarginės kopijos klientų sąskaitose gali būti pašalintos jų nuožiūra. Plius, kai sumažinsite savo paskyros kainą, svetainių perkėlimas tampa mokama paslauga, ir jums gali būti taikomas mažesnis mokestis.

Dar vienas iš pagrindinių „A2 Hosting“ trūkumų yra tai, kad jų tiesioginių pokalbių palaikymas negalimas visą parą. Jų palaikymo komanda yra gana maža, todėl, kai jų palaikymo atstovai padeda kitiems klientams, jie paprastai būna nepasiekiami ir pataria klientams susisiekti su jais el. Paštu.

„A2“ priegloba nebūtų tinkamas pasirinkimas, jei jums reikia priglobti daugiau nei vieną „WordPress“ svetainę – ypač turint jų „Lite“ planą, kuris yra labai apribotas. (Tiesą sakant, „Lite“ planas tinkamas tik vienai svetainei, be jokių papildomų naudojimo atvejų.) Bet jei tai nėra jūsų problema ir greitis yra labai svarbus jūsų verslui, rinkitės „A2 Hosting“, nes įrodyta, kad jie turi 20 kartų greitesnis svetainės įkėlimo greitis ir 99,99% vidutinis veikimo laikas.

Norite sužinoti daugiau apie „A2 Hosting“? Perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą.

4. „FastComet“

„FastComet“ būstinė yra San Franciske, tačiau jie aptarnauja klientų bazę daugiau nei 80 šalių su serveriai, esantys aštuoniuose didžiuosiuose miestuose įskaitant Tokiją, Singapūrą, Dalasą, Frankfurtą ir Londoną.

„FastComet“ naudojimo „WordPress“ priegloboje privalumai yra šie:

 • Stiprus veiksnumas – testai praneša apie vidutiniškai 99,98 proc.
 • Greita ir asmeniška pagalba
 • 45 dienų pinigai atgalinė garantija
 • Kasdieninės atsarginės kopijos – ypač svarbu naudojant „WordPress“
 • Nemokamas „CloudFlare“ CDN
 • Nemokama migracija
 • Nemokamas domenas visam gyvenimui
 • Skaidri kainodara

5 absoliučiai geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai (2020 m. ATNAUJINIMAS)Didžiausias nesutarimas yra tas, kad kai kurie vartotojai nerimauja dėl „FastComet“ serverio greičio, kuris, jų teigimu, yra beveik tris kartus lėtesnis (vidutiniškai 1083 ms) nei tas, kurį „FastComet“ reklamuoja (395 ms)..

Apibendrinant galima pasakyti, kad jei greitis nėra didelis jūsų verslo aspektas, tada su didelis veiksnumo laikas, nemokama domenų registracija, lengva prisijungti ir greitas paskyros suaktyvinimas, „FastComet“ gali būti jums tinkamiausias „WordPress“ pagrindinis kompiuteris. Jei tai nėra pakankamai įtikinama, tada atsižvelkite į tai, ką jie turi tikri žmonės su tikromis nuotraukomis, kurios siekia padėti tiesioginiuose pokalbiuose – taigi jūs žinote, kad nebendraujate su pokalbių programomis ar kokiu nors trečiojo pasaulio skambučių centru, vos mokėdami minimalų atlyginimą.

Norite sužinoti apie „FastComet“?? Sužinokite daugiau mūsų ekspertų apžvalgoje.

5. „SiteGround“

„SiteGround“ nuo jos įkūrimo 2004 m. Aptarnavo beveik milijoną klientų. Jie turi serverius Londone, Amsterdame, Čikagoje ir Singapūre. Be valdomo „WordPress“ prieglobos, jie taip pat siūlo prieglobą debesyje, bendrą prieglobą ir specialųjį prieglobą.

„SiteGround“ garantuoja 99,9% veikimo laiką, vidurkis per 12 mėnesių – jei to nepateiks, jie grąžins kreditą į jūsų prieglobos sąskaitą. Jie turi savo klientų sąskaitų sritį, vadinamą „Vartotojo zona“, kurioje pateikiama išsami informacija apie jūsų planą ir lengva prieiga prie palaikymo portalo ir bilietų sistemos..

5 absoliučiai geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai (2020 m. ATNAUJINIMAS)

Mano mėgstamiausios „SiteGround“ funkcijos yra: didelis veikimo laikas, kasdieninės atsarginės kopijos, patogumas vartotojui ir daugybė nemokamų priedų. Mažiausiai mėgstamos „SiteGround“ funkcijos yra žymiai didesnės kainų etiketės ir ribota saugyklos vieta.

Nesvarbu, kokį hostingo tipą pasirinksite, „SiteGround“ apima valdė „WordPress“ prieglobą su visais savo planais. „SiteGround“ puikiai tinka verslo savininkams, norintiems naudotis „WordPress“ rekomenduojamu prieglobos paslaugų teikėju, nes „SiteGround“ yra vienas iš trijų (be to „DreamHost“ ir „Bluehost“), turinčius „WordPress“ patvirtinimo antspaudą.

Tai reiškia, kad jie turi įvykdė keletą „WordPress“ rekomendacijų ir reikalavimų jų programinės įrangos prieglobai. Pavyzdžiui, visuose jų planuose yra įdiegimas vienu spustelėjimu, automatiniai „WordPress Core“ atnaujinimai, komandų eilutės valdymas (WP-CLI), trys talpyklos talpyklos sluoksniai („SuperCacher“) ir svetainės išdėstymo sritis. Taigi galbūt verta mokėti didesnę kainą už visas šias savybes.

Sužinokite daugiau apie „SiteGround“ mūsų svetainėje nuodugni apžvalga.

Taigi, kuris iš jų yra tinkamas … priglobti jūsų „WordPress“ svetainę?

Dabar tikriausiai esate priblokšti visų šių skirtingų prieglobos paslaugų teikėjų – galbūt praeityje galbūt net suklydote ir pasirinkote netinkamą. Mes visi ten buvome! Norėdami padėti jums apsispręsti, rinkdamiesi naują „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėją atlikite šiuos veiksmus:

 • Nustatykite savo biudžetą
 • Atlikite savo tyrimą ir skaitykite kitų apžvalgas
 • Venkite naujų ir nepatikrintų prieglobos paslaugų teikėjų
 • Žinokite apie rinkodaros triukus, tokius kaip:

– 100% neveiklumo garantijos

– mokestis už pirmuosius ar likusius mėnesius

– nustatymo mokesčiai

– paramos mokesčiai

– kuponai

 • Patikrinkite, kokie papildiniai naudojami
 • Sužinokite, ar yra nemokamas bandymas ar pinigų grąžinimo garantija

Atsižvelgimas į visus aukščiau pateiktus patarimus tikrai yra žingsnis teisinga linkme. Sėkmės!

„Forbes“: https://www.forbes.com/sites/jjcolao/2012/09/05/the-internets-ema-tongue/#30847b69f6f7

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector