4 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš kuriant savo svetainę123 svetainę

„Site123“ yra įsipareigojusi padaryti svetainių kūrimo ir paleidimo patirtį lengvai ir lengvai prieinamą visiems, kad jie netgi pavadino save savo vardu po to, kiek reikia atlikti veiksmus kuriant svetainę savo platformoje.. Neįtikėtina, kad jiems pavyko pristatyti svetainių kūrimo procesą nuo registracijos iki paleidimo iki trijų pagrindinių žingsnių, ir jūs netgi galite prijungti tinklaraštį ar parduotuvę – visa tai per vieną ar dvi valandas.


„Site123“ vis dar yra viena iš naujesnių paslaugų, veikiančių tik nuo 2015 m. Nuo to laiko, jų reputacija ir vartotojų bazė yra įspūdinga, tai reiškia, kad jie turi daryti ką nors teisingo. Tačiau vis dar yra keletas svarbių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš paleisdami savo svetainę su jų platforma.

„Site123“ yra greitas ir lengvas 3 žingsnių interneto kūrimo procesas

Tikriausiai viena iš geriausių „Site123“ funkcijų yra, jei dar nesate įkūręs svetainės pradedančiajam draugiškas trijų žingsnių registravimasis ir svetainių kūrimo procesas. „Site123“ paaiškina, kaip reikia susikurti svetainę, ir palengvina jūsų kūrimą. Jie teigia, kad galite naudoti šį metodą sukurti ir atidaryti svetainę per mažiau nei valandą, ir tai tikrai atrodo.

4 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš kuriant savo svetainę123 svetainę

Pirmasis žingsnis yra įvestis, kokią svetainę norite sukurti. Galite pasirinkti iš daugybės įvairių, apimančių viską nuo verslo, fotografijos, gyvenimo aprašymo ir aplanko. Kitas žingsnis yra įvesti vardą ir pasirinkti kalbą. Paprastai tada pasirenkamas vienas iš geriausių šablonų kategorijoje, kurią pasirinkote savo svetainei.

Paskutinis žingsnis yra faktiškai tinkinti savo svetainę naudojant labai paprastą svetainių kūrėją, kuris yra net paprastesnis nei „Weebly Builder“. Sąsaja yra tokia pati intuityvi ir lengvai prie jos priprantama, jei dar nesinaudojote svetainės dizainu. Tada bet kada galite paskelbti savo svetainę iš šoninės juostos. Apskritai galiu užtikrintai pasakyti, kad „Site123“ yra vienas iš greičiausių ir lengviausių būdų patekti į savo svetainę internete. Tai daro juos vienu iš pagrindinių kandidatų į lengviausius naujokų svetainių kūrėjus.

Nesitikėkite, kad per daug pritaikysite laisvę

Gerai, kad „Site123“ siūlo tikrai patrauklius, modernius ir svarbius šablonus, nes jis yra vienas iš labiau ribojančių pagrindinių svetainių kūrimo platformų. Vienam, statytojas nesiūlo jokių vilkimo galimybių, ir esate daugiau ar mažiau įtrauktas į pasirinktą išdėstymą. Dažniausiai galite valdyti tik tikrąjį turinį ir spalvų schemas.

Kai pasirenkate tinklalapio kūrėją dėl jo naudojimo paprastumo, turėtumėte būti pasirengę atsisakyti tam tikro lankstumo ir kontrolės. Kai kalbama apie svetainę123, Didžiausias būdas visiškai pritaikyti savo svetainę ar šablonus jums yra tai, kad neleidžiama naudoti tinkinto kodavimo.

„Site123“ vis dar didžiuojasi savo platforma kaip atskira programinės įrangos dalimi, leidžiančia vartotojams lengvai kurti ir priglobti savo svetaines. Jų tikslinę auditoriją sudaro žmonės, kurie iš tikrųjų neturi laiko ar techninių žinių, kad galėtų plačiai pritaikyti ir kurti savo svetainę. Štai kodėl HTML formų įdėjimas į savo tinklalapius yra toks didelis, kiek jums leidžiama naudoti tinkintą kodą.

Taigi, nors greitis ir lengvumas, kurį galite sukurti ir atidaryti svetainę, yra didelis pranašumas kai kuriems, tai ne jums, jei tikitės plačiai pritaikyti savo svetainę ar sukurti naujas funkcijas.

Galite susisiekti su technine pagalba 24 valandas per parą per tiesioginius pokalbius

4 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš kuriant savo svetainę123 svetainę

Kitas puikus dalykas, kurį potencialūs klientai turėtų žinoti apsvarstydami „Site123“ kaip kitą savo svetainės kūrėją / šeimininką, yra tas, kad jais gerai pasirūpins „Site123“ palaikymo personalas. Tai yra viena iš pagrindinių platformos funkcijų ir tai, ką jos labai reklamuoja savo svetainėje ir rinkodaros medžiagoje. Ypatingas susidomėjimas yra „Site123“ 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas.

To nesiūlo per daug kitų svetainių kūrėjų, išskyrus aukščiausios klasės tinklalapius, tokius kaip „BigCommerce“ ir „Shopify“. Pavyzdžiui, „Squarespace“ siūlo tiesioginius pokalbius, tačiau tik darbo valandomis, o „Wix“ to visai nesiūlo. Kas yra fantastiška „Site123“, yra tai jis yra integruotas į kiekvieną tinklalapį, kad galėtumėte juo naudotis net būdami svetainės kūrimo priemonėje ar informacijos suvestinėje.

Pagalbinis personalas taip pat yra nepaprastai paslaugus, greitai reaguoja ir atrodo, kad jiems rūpi klientai. Kai man kilo klausimas ar klausimas, jie visada atsakydavo per kelias minutes. Deja, nemokamo plano vartotojams jis neprieinamas, tačiau tai suprantama. Nepaisant to, tai yra didelis palengvinimas tiems, kurie jaučia, kad jiems prireiks tam tikrų patarimų pakeliui, kad žinotų, jog pagalba visada yra čia pat.

Nesitikėkite, kad bus išsamiausios ar geriausios klasės funkcijos

Kai jūsų platforma bus sukurta pirmiausia todėl, kad ji būtų lengva ir prieinama pradedantiesiems, visada bus kompromisas, atsižvelgiant į jūsų funkcijų gilumą. Panašu, kad taip yra „Site123“ atveju. Nors jie siūlo tam tikrą daugumą funkcijų, kurių žmonės norėtų savo svetainėse, pavyzdžiui, el. Komercija, tinklaraščių kūrimas ar įdiegiamos programos, jie neina tiek, kiek galėtų.

Nors „Site123“ programų rinka apima didelę programų įvairovę, joje dar nėra daug programų Wix, „BigCommerce“, „WordPress.com“, arba Shopify turėti. Programos taip pat nėra integruotos taip giliai su kitomis platformomis, ir paprastai jos siūlo palyginti paprastas funkcijas, palyginti su kai kuriomis kitų statybininkų programomis. Pvz., SEO funkcijos koncentruojasi į esminius dalykus, tokius kaip metažymų ir svetainių analizės tinkinimas.

Nesupraskite manęs neteisingai, yra visi pagrindai, pavyzdžiui, galerijos, svetainių analizė ir formos, tačiau jiems trūksta didelių vardų, tokių kaip „MailChimp“, „Oberlo“, „ShipperHQ“ ir kt.. Tokiu pat būdu „Site123“ internetinės parduotuvės ir tinklaraščių kūrimo įrankiai leidžia lengvai susikurti internetinę parduotuvę ar tinklaraštį į savo svetainę, tačiau jos apimtis nebus tokia plati, kaip kitų statytojų, besidominčių jomis.

Vis dar nežinote, ar „Site123“ yra jums tinkamiausias kūrėjas?

Dėl savo pavadinimo „Site123“ sukuria svetainę taip lengvai, kaip 1, 2, 3! Ne technikos patyrę ar kvalifikuoti žmonės, norėdami sukurti ir priglobti savo svetainę, neturėtų susidurti su kliūtimis. Nors tai leidžia padaryti internetinę svetainę prieinamą ir pritaikomą beveik visiems, tai, deja, reiškia kontrolės ir lankstumo apribojimą labiau pažengusiems vartotojams..

Svarbiausia, ką turėtumėte žinoti, ar „Site123“ yra jums tinkamiausias kūrėjas, yra tai, ar patenkate į jų tikslinę auditoriją, ar ne. Ši platforma gali būti ideali, jei:

 • norite, kad per porą valandų galėtumėte susikurti savo svetainę ir kad dauguma dalykų būtų pasirūpinta jumis
 • nereikia arba nereikia jokių pasirinktinių funkcijų ar dizainų
 • nereikia didelio masto sprendimo dideliam verslui

Jei tai jums nepatiks, tiesiog „Site123“ gali būti veiksmingiausias būdas jums pasiekti savo tikslus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Site123“, nedvejodami perskaitykite mūsų ekspertų apžvalgą arba apsilankykite jų svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map