20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

Nepriklausomai nuo pramonės šakos ir nesvarbu, ar užsiimate produktų ar turinio pardavimu, jei turite svetainę, yra nemaža tikimybė, kad retkarčiais turėsite naudoti atsargų nuotraukas. Dėl šios priežasties turėti geriausius fotografijos išteklius yra tiek pat svarbu, kaip pasiekti vieną iš geriausių svetainių kūrėjų.


Neseniai atliktame tyrime nustatyta, kad straipsniai, kuriuose vaizduojamas įtikinamas ir tinkamas įvaizdis, turėjo 94% daugiau peržiūrų nei straipsnių be jo. Tai dar svarbiau įmonėms, kurios parduoda produktus internetu, nes daugiau nei du trečdaliai (67%) vartotojų mano, kad aiškūs, aukštos skyros vaizdai yra labai svarbūs priimant sprendimus dėl pirkimo internetu. Tiesą sakant, jie yra tokie svarbūs, kad dauguma respondentų apie tai pranešė kokybės vaizdas daro didesnę įtaką jų sprendimui dėl pirkimo nei išsamus aprašymas, kliento įvertinimas ar net produkto informacija.

Problema ta, kad originalių nuotraukų kaina tokiose svetainėse kaip „Shutterstock“ ar „Getty Images“ gali būti nepaprastai brangi, o turėti savo fotosesiją gali būti dar brangiau. Ir populiariausiose fotografijų svetainėse daugelis populiariausių nuotraukų jau buvo panaudotos daugybę kartų anksčiau. Todėl jums reikia apsiginkluoti gerai ištirtų geriausių šiandien internetinių svetainių sąrašu, kad rastumėte aukštos kokybės, originalias ir, kas svarbiausia, nemokamas nuotraukas..

Nr. 1: „Pixabay“

„Pixabay“, turinti gerokai daugiau nei milijoną nuotraukų, yra viena iš didžiausių šiuo metu prieinamų nemokamų nuotraukų kolekcijų. Jie turi daugiau nei 30 000 fotografų, kurie kasdien aktyviai kuria naują turinį. „Pixabay“ kolekcijoje yra ne tik nuotraukos, bet ir iliustracijos, vaizdo įrašai ir vektorinė grafika. Dėl vaizdo įrašų ir vaizdų įvairovės ši svetainė yra labai populiari tarp reklamuotojų, autorių, tinklaraštininkų, grafikos dizainerių ir žurnalistų.

# 2: „Unsplash“

2013 m. Monrealio komandos įsteigtas „Unsplash“ padarė didelę įtaką fotografijos pramonei nuo pat jos įkūrimo. Šiuo metu „Unsplash“ yra daugiau nei 400 000 vaizdų, kuriuos dalijasi beveik 65 000 skirtingų fotografų. Turėdami daug vaizdų, turite didelę tikimybę, kad rasite ką nors svarbaus, neatsižvelgiant į jūsų pramonės šaką. Štai kodėl daugelis mano, kad „Unsplash“ yra vienas iš geresnių atspirties taškų, kai ieškoma tobulos nemokamos jūsų svetainės nuotraukų.

20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

3: Pexels

„Pexels“, kaip viena iš geriausių nemokamų nuotraukų nuotraukų svetainių, šiandien yra puikus šaltinis tiek tinklaraštininkams, tiek dizaineriams, kad galėtų rasti aukštos kokybės nuotraukas, kurias būtų galima naudoti ir modifikuoti, kaip tik jums gali patikti. Nors vienas dalykas, kuris tikrai išskiria „Pexels“, yra didžiulė nemokamų vaizdo įrašų biblioteka, to, ko nesiūlo daugelis kitų nemokamų svetainių.

# 4: stockvault.net

„Saugykloje“ yra daugiau nei 110 000 nemokamų nuotraukų, „stockvault.net“ yra viena iš didesnių kolekcijų, esančių šiandien. Visą jų turinį pateikia fotografai, studentai ir dizaineriai. „Stockvault.net“ – tai ne tik nuotraukos, bet ir nemokama grafikos, faktūrų, fono paveikslėlių ir vektorinių failų funkcija. Turėdamas tokį platų pasirinkimą, „stockvault.net“ yra naudingas beveik bet kurios pramonės srities žmonėms.

# 5: kaboompics

Visas „Kaboompics“ nuotraukas padarė viena, tikriausiai labai užimta moteris, kuri specializuojasi fotografuoti fotografijas. Atsižvelgiant į tai, „Kaboompics“ netrūksta įvairovės ir turinio. Nors nuotraukų, kurias turi tokios megavietės, kaip „Unsplash“ ir „Pexels“, gali būti nedaug, Karolina „Kaboompics“ vis dar siūlo įspūdingą vaizdų įvairovę. Dėl šios priežasties „Kaboompics“ yra vienas populiariausių pasaulyje nemokamų vaizdų, kuriuos naudoja interjero dizainas, gyvenimo būdas ir kiti specializuoti tinklaraštininkai, šaltiniai. Unikali „Kaboompics“ savybė yra galimybė ieškoti nuotraukų pagal juose esančią spalvų paletę, taip pat pagal raktinius žodžius, todėl lengviau rasti nuotraukas, kurios atitiks jūsų estetinę estetiką..

20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

# 6: „StockSnap“

Turėdama didžiulę kruopščiai kuruojamų fotografų biblioteką, kurią galite pasirinkti iš nuotraukų, „StockSnap“ yra dar vienas fantastinis šaltinis, kuriame galite rasti nuotraukų beveik bet kokiam tikslui. „StockSnap“ taip pat turi lengvai naudojamą žymėjimo sistemą, leidžiančią lengvai rasti platų nuotraukų spektrą pagal įvairias patogias kategorijas.

# 7: „Libreshot“

Svetainė ir visos nuotraukos „Libreshot“ yra SEO konsultanto ir fotografo Martyno Vorelio darbas. Jis turi daugybę nuotraukų iš Europos ir Azijos šalių, bet ypač iš savo tėvynės, Čekijos. Čia taip pat galima rasti nemažą gamtos fotografijų kiekį su daugybe unikalių vabzdžių, grybų ir augalų vaizdų. „Libreshot“ yra ypač populiarus tarp žurnalistų, mokytojų ir studentų dėl daugybės gamtos ir tarptautinių nuotraukų variantų.

# 8: „SplitShire“

Asmeniniame grafikos dizainerio ir fotografo Daniel Nanescu projekte (SplitShire) yra įspūdinga gražių vaizdų ir vaizdo įrašų kolekcija, laisvai prieinama beveik bet kokiam tikslui. Kas „SplitShire“ trūksta kiekybės, tai sudaro kokybę, o nuotraukos yra tikrai išskirtinės. Turint omenyje daugiau nei du milijonus atsisiuntimų ir šešis milijonus puslapių peržiūrų, atrodo, kad sutinka nemažai žmonių.

20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

# 9: sprogo

„Burst“ yra gana nauja nemokama nuotraukų svetainė, kurią sudarė „Shopify“ komanda. Tokiu atveju nenuostabu, kad svetainė visų pirma skirta žmonėms, kurie valdo savo internetines parduotuves, tačiau tai gali būti puikus šaltinis ir tinklaraštininkams. Visiems „Burst“ didelės skiriamosios gebos vaizdams taikoma „Creative Commons Zero“ (CC0) licencija, o tai reiškia, kad jūs galite laisvai su jais elgtis, kaip jums patinka (įskaitant visus pakeitimus), ir jums nereikia įskaityti originalo fotografo.

# 10: „Pix“ gyvenimas

Ši nemokama fotografijų svetainė veikia panašiai kaip socialinis tinklas, kur sukuriate profilį ir galite sekti savo mėgstamus fotografus. Tinklalapių kūrimo agentūros „LEEROY“ ir jų fotografų tinklo suburta programa kiekvieną savaitę „Life of Pix“ komanda pasirenka fotografą, kuris pasirodys, atsižvelgiant į jų neįvykdytų darbų skaičių. Tai yra nuostabi svetainė, kurioje galite rasti originalių, aukštos kokybės nuotraukų, kurios nėra tokios plačiai naudojamos kaip daugelyje kitų svetainių..

20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

# 11: freestocks.org

Kaip matyti iš svetainės pavadinimo, „freestocks.org“ yra dar viena puiki vieta rasti nemokamų nuotraukų. Daugumą tinklalapio vaizdų pateikė vienas fotografas Asia Malinowski, tačiau yra ir keletas kitų fotografų, kurie prisideda. Dėl šios priežasties, portale freestocks.org esantys vaizdai yra ypač aukštos kokybės, nors biblioteka nėra didžiulė, nes yra šiek tiek daugiau nei 1100 nuotraukų. Visiems, ieškantiems šiek tiek unikalesnių ir meniškai padarytų nuotraukų, „freestocks.org“ yra puiki vieta pradėti.

# 12: Gratisografija

Gratisografija tvirtina, kad turi lengviausią pasaulyje fotografijų kolekciją, o naršant po jų biblioteką sunku būtų nesutikti. Fotografo Ryano McGuire’o aistros projektas, daugelis „Gratisography“ nuotraukų yra gana juokingos ir tikrai nepakartojamos, vaizdai nukreipti į keistus plaukus, dinozaurų galvas, zuikio kostiumus ir net miglotas šlepetes. Jų biblioteka vis dar yra gana maža, tačiau iš esmės labai malonu naršyti.

20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

# 13: „Pikwizard“

Viena iš populiariausių tinklaraštininkų ir grafikos dizainerių svetainių, „Pikwizard“ taip pat yra puikus šaltinis mažoms įmonėms ieškant nemokamų nuotraukų. Jie turi įspūdingą kolekciją, kurioje yra daugiau nei 30 000 vaizdų, iš kurių 5000 yra išskirtiniai. Vienas dalykas, kuris iš tikrųjų išskiria „Pikwizard“, yra svetainėje esančių „žmonių atvaizdų“ skaičius. Taigi, jei ieškote natūraliai atrodančio žmogaus kadro, tai yra puiki vieta pradėti.

# 14: Maisto tiekimas

Žvelgiant į pavadinimą, tikriausiai ne per sunku įsitikinti, kad „Foodiesfeed“ specializuojasi maisto vaizduose. Jas daugiausia naudoja maisto tinklaraštininkai (aišku), taip pat socialinės žiniasklaidos vadybininkai ir mažos maisto įmonės, pavyzdžiui, restoranai. Svetainę sudaro pasaulinė maisto fotografų bendruomenė, kuri siūlo savo vaizdus 100% nemokamai pagal CC0 licenciją.

20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

Nr. 15: „IM Free“

„IM Free“ yra daugybė skirtingų kategorijų nuotraukų, nors dauguma žmonių jas naudoja gamtos fotografijoms, miesto vaizdams ir žmonių vaizdams fotografuoti. Viena iš unikalių „IM Free“ siūlomų funkcijų yra galimybė sukurti savo šablonus naudojant jų internetinį šablonų kūrimo įrankį. „IM Free“ yra šalutinis „IM Creator“ nemokamų svetainių kūrėjo projektas, leidžiantis nemokamai rasti nuotraukas, susikurti šabloną ir susikurti savo svetainę toje pačioje vietoje ir viską nemokamai.!

# 16: naujos senos atsargos

Jei ieškote senos epochos nuotraukos ar kokio nors klasikinio vaizdo, New Old Stock yra puiki vieta ieškoti. Jie specializuojasi senovinių vaizdų, gautų iš viešųjų archyvų, atžvilgiu, todėl jiems netaikomi jokie autorių teisių apribojimai. Nors ne pati įvairiausia vieta nuotraukoms surasti, „New Old Stock“ yra puikus tuo, ką daro, ir siūlo didžiąją dalį savo klasikinių vaizdų aukštos skiriamosios gebos. Daugelis jų vaizdų yra ne tik gražūs, bet ir įdomūs žiūrėti.

# 17: picjumbo

Sukurtas 2013 m. Čekų fotografo Viktoro Hanaceko, visos nuotraukos, pavaizduotos „picjumbo“, yra jo darbai. Šiuo metu „picjumbo“ yra daugiau nei penki milijonai atsisiuntimų iš vartotojų visame pasaulyje. Svetainė reguliariai atnaujinama naujomis nuotraukomis, ją daugiausia naudoja rinkodaros specialistai, dizaineriai ir tinklaraštininkai.

# 18: „Reshot“

Jei ieškote gražiai kuruojamos nuotraukų kolekcijos, „Reshot“ verta pamatyti. Visas nuotraukas pateikė įvairūs fotografai iš viso pasaulio, tačiau iš tikrųjų rodomos tik geriausios iš geriausių. „Reshot“ yra ypač populiarus pradedantiesiems ir laisvai samdomiems darbuotojams.

20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

# 19: Neapdorotas taškas

Tai puiki svetainė, kurią galima aplankyti, kad būtų įvairių nuotraukų, bet ypač toms, kuriose yra žmonių. Nors „Rawpixel“ biblioteka yra gana maža, nuotraukos yra ypač aukštos kokybės, todėl jas verta peržiūrėti. Sukūrę paskyrą taip pat galėsite išsaugoti mėgstamas nuotraukas kolekcijose, kad vėliau būtų lengviau jas rasti.

# 20: Mirtis akcijų

„Mirtis sandėlyje“ buvo įkurta 2013 m., Kurios misija buvo baigti juokingą pernelyg brangių, tačiau vidutiniškų akcijų vaizdų praktiką, siūlomą tokių kompanijų kaip „Getty“ ar „Shutterstock“. Prenumeruodami „Mirtis prie akcijų“, kartą per mėnesį gausite el. Laišką, kuriame bus nemokami nuotraukų paketai, kurių kiekvienas atitinka tam tikrą temą. Mirtis Stock yra populiariausia tarp skelbimų, tokių kaip dizaineriai ir tinklaraštininkai.

20 ir daugiau geriausių svetainių, kuriose galima rasti nemokamų standartinių nuotraukų 2020 m

# 21 „Creative Commons“

„Creative Commons“ buvo įkurta remiantis paprasta prielaida: „Norėdami sukurti gyvybingą, tinkamą naudoti bendrumą, varomą bendradarbiavimo ir dėkingumo“. Daugelyje „Creative Common“ priklausančių platformų, įskaitant „Flickr“, yra daugiau nei milijardas vaizdų iš daugybės stilių ir temų. Asmenys, pateikę darbą, gali nustatyti kiekvieno atvaizdo licencijavimą, tačiau daugelis jo gali laisvai naudoti ir netgi gali būti pritaikyti komerciniams tikslams su atitinkamu priskyrimu.

Tinkamos nuotraukos radimas

Dabar, kai turite daugybę svetainių, iš kurių galite rinktis, galite jaustis šiek tiek priblokšti. Ir atsižvelgiant į milijonus nuotraukų, kurias galima rasti visose šiose svetainėse, tai yra visiškai suprantama!

Kai ieškote nuotraukų, dažnai pravartu pradėti nuo vieno iš didesnių saugyklų ir nusiteikti konkretesnei estetikai ar kolekcijai. Tiesiog būkite atsargūs, nes kai kurių didesnių svetainių vaizdai anksčiau buvo naudojami daugybę kartų. Dėl originalumo patikrinkite kai kurias mažesnes kolekcijas. Yra tikimybė, kad pasislėpimas tarp šio sąrašo yra tobula jūsų nuotrauka!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map