12 patarimų, kaip sukurti įtraukiantį informacinį biuletenį, kuris sulaukia paspaudimų

Kai elgiatės teisingai, el. Pašto rinkodaros informacinis biuletenis gali atnešti daugiau pajamų nei bet kuris kitas rinkodaros formatas. Tiesą sakant, ji turi vidutinė IG 122%. Informaciniai biuleteniai el. Paštu gali paskatinti įsitraukimą, pagerinti lojalumą prekės ženklui ir sustiprinti jūsų santykius su klientais.


Kita vertus, jūsų pačių šlamšto aplankai rodo, kas nutinka neteisingai el. Laiškams siųsti el. Paštu. Čia yra keletas patarimų, kaip sukurti el. Pašto rinkodaros informacinį biuletenį, kurį žmonės iš tikrųjų nori perskaityti.

Norėdami išsiųsti įtraukiantį informacinį biuletenį, pirmiausia pasiruoškite ir atlikite savo namų darbus

Geriausi el. Laiškai nėra flukes. Į juos įeina daug paruošiamojo darbo. Taigi prieš pradėdami turite sau užduoti šiuos keturis paprastus klausimus:

Kodėl siunčiate el. Laišką el. Paštu?

Jūs turite žinoti savo tikslą. Ar tai nukreipia srautą į jūsų svetainę? Norėdami informuoti klientus apie specialius pasiūlymus? Arba tiesiog pasidalykite savo naujienomis?

Kaip atrodys jūsų el. Laiškas?

Turėsite pasirinkti spalvotas temas, išdėstymą, vaizdų skaičių, kur rasti savo raginimą veikti ir pan. Ar tai bus žodis, ar daugiausia jį sudarys vaizdai? Ilgas ar trumpas?

Kada ir kaip dažnai siųsite savo el. Pašto biuletenį?

Dauguma el. Laiškų el. Paštu siunčiami kas savaitę, tačiau galbūt norėsite išsiųsti savo du kartus per savaitę, kartą per mėnesį ar ką nors tarp jų. Rinkodaros išmintis vis dar sako, kad geriausia savaitės diena el. Laiškams siųsti yra antradieniai, tačiau įsitikinkite, kad ji tinka jums. Jei siunčiate informaciją apie šaunius savaitgalio įvykius, ketvirtadieniai gali būti geresnė diena.

Kas patenka į jūsų el. Pašto informacinį biuletenį?

Tai priklauso nuo jūsų, bet kiekvienam el. Pašto informaciniam biuleteniui reikia trijų elementų:

  • Dėmesį patraukianti tema
  • Įsitraukimas į turinį, išnaudojantį gavėjo interesus
  • Aiškus raginimas veikti (CTA)

Tada pradėkite nuo šių 12 geriausių patarimų

# 1. Padaryk mažiau apie tave, daugiau apie juos

Niekam nepatinka saviugdos reklaminė medžiaga. Jūsų informaciniuose biuleteniuose turėtų būti vertingo turinio, kurį jūsų gavėjai nori perskaityti. Gera taisyklė yra 90% informatyvus, 10% reklaminis.

# 2. Įsitikinkite, kad jie nori

Įsitikinkite, kad jūsų kontaktai nori gauti el. Pašto informacinį biuletenį. Naudokite dvigubą pasirinkimo patvirtinimą, kurį siūlo dauguma populiariausių el. Pašto rinkodaros paslaugų, tokių kaip „MailChimp“ ir „Constant Contact“, ir lengvą atsisakymo procesą. Taip pat pateikite labai aiškų vaizdą apie tai, ką gaus gavėjai prieš pasirašydami. Vienas protingas žingsnis yra pasiūlyti peržiūros el. Laišką prieš žmonėms prisiregistruojant.

12 patarimų, kaip sukurti įtraukiantį informacinį biuletenį, kuris sulaukia paspaudimų

# 3. Laikykite jį švarų

Geriausi el. Laiškai yra nesugadinti. Jie naudoja trumpas pastraipas su paryškintomis antraštėmis ir laikosi trumpai ir tiksliai. Prisiminti, kad 46–59% el. Laiškų yra skaitomi mobiliuosiuose, todėl lengvai skaitykite mažame ekrane.

# 4. Būk aktualus ir Asmeninis

Jūsų gavėjai nori jausti, kad tau rūpi. Pirmiausia suskirstykite savo kontaktus į skirtingas grupes pagal jų amžių, vietą, mėgstamą spalvą ar bet kurį kitą veiksnį, kad padėtumėte atsiųsti pritaikytą turinį, susijusį su kiekvienu gavėju. Tada suasmeninkite temų eilutes ir tekstą. Tyrimai rodo, kad suasmenintų el. laiškų atviroji norma yra 29% didesnė nei neasmeninti.

12 patarimų, kaip sukurti įtraukiantį informacinį biuletenį, kuris sulaukia paspaudimų

# 5. Neskleiskite šlamšto

Venkite naudoti tokius žodžius kaip „nemokamas pasiūlymas“ ar „nuolaida“, kurie suaktyvina el. Pašto šlamšto filtrus. Paprastas tekstas taip pat gali būti patikimesnis vengiant šlamšto filtrų nei el. Laiškai, kuriuose pilna vaizdų. Galiausiai į sveikinimo laišką įtraukite instrukcijas, kaip įtraukti jus į savo kontaktų sąrašą ar pirminius gautuosius, kad naujienlaiškiai nenukrypsta tiesiai į skirtuką „Reklamos“..

# 6. Dirbkite su maksimaliomis temų eilutėmis

Beveik pusė visų el. Laiškų gavėjų el. Laišką atidaro pagal temos eilutę atskirai, todėl padaryk savo susižavėjimą ir intrigą. Galite A / B išbandyti temų eilutes naudodami „Constant Contact“, „GetResponse“, „ActiveCampaign“ ir daugelį kitų el. Pašto rinkodaros paslaugų..

12 patarimų, kaip sukurti įtraukiantį informacinį biuletenį, kuris sulaukia paspaudimų

# 7. Būk aiškus

Naudokite tik vieną CTA, kuris perduoda tiksliai tai, ką norite, kad gavėjai darytų. Kelios užklausos ir keli mygtukai tame pačiame el. Laiške kelia painiavą.

12 patarimų, kaip sukurti įtraukiantį informacinį biuletenį, kuris sulaukia paspaudimų

# 8. Išnaudokite visas priešakines galvas

Priekinės antraštės yra pavyzdinė pirmoji el. Laiško eilutė, kurią galite pamatyti gautuosiuose. Padaryk juos įdomius! „GetResponse“ leidžia redaguoti šią eilutę, kad atkreiptų gavėjo dėmesį, ir skatina jį spustelėti atidaryti.

12 patarimų, kaip sukurti įtraukiantį informacinį biuletenį, kuris sulaukia paspaudimų

# 9. Duok sau gerą vardą

„Nuo“ laukas yra matomas mobiliajame el. Laiške, o žmonės renkasi atidaryti el. Laiškus, kurie atrodo kaip iš tikro asmens, o ne iš įmonės. Redaguokite lauką „Nuo“ ir sakykite John Peters vietoj Peters Lawnmowers, Inc.

12 patarimų, kaip sukurti įtraukiantį informacinį biuletenį, kuris sulaukia paspaudimų

# 10. Išvalykite sąrašą

Turėtumėte reguliariai tikrinti savo el. Pašto adresų sąrašą, ar nėra gavėjų, kurie niekada neatsidaro savo el. Laiškų, ir pašalinti juos iš sąrašo. Nuolatos siųsdami el. Laiškus žmonėms, kurie niekada jų nežiūri, tiesiog sugadina jūsų įmokų tarifus ir eikvoja laiką – jūsų ir jūsų.

# 11. Padarykite tai patogų mobiliesiems

Prisiminti, kad 46–59% el. Laiškų yra skaitomi mobiliuosiuose, taigi laikykite jį patogų mobiliesiems ir lengvai skaitykite mažame ekrane. Tai ne tik padės pasiekti daugiau klientų, bet ir padės jiems suvokti jūsų prekės ženklą kaip patikimesnį ir tinkamesnį.

# 12. Nemanykite, išbandykite

Padalijimas arba A / B testavimas leidžia išbandykite skirtingas el. laiškų versijas ir palyginkite rezultatus. Tokiu būdu jums nereikės spėlioti, ar ilgesni el. Laiškai sulaukia daugiau paspaudimų nei trumpesni, ar kuris vaizdas yra patrauklesnis – turėsite duomenų, kurie leidžia užtikrintai žinoti.

Ir jei vis dar reikia pagalbos, laikykitės šio premijos patarimo!

Visada galite tiesiog kreiptis į specialistų patarimus iš profesionalių el. Pašto rinkodaros tarnybų. Visos geros el. Pašto rinkodaros paslaugos leidžia sukurti el. Pašto informacinio biuletenio šabloną; pasiekti dizaino elementus, tokius kaip rėmai, maketo šablonai ir spalvų schemos; ir nustatykite el. laiškų el. paštu tvarkaraštį. Štai keletas dalykų, kuriuos gali padaryti geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos, kad padėtų jums patobulinti el. Pašto rinkodaros informacinį biuletenį:

  • Įgalinkite peržiūrėti biuletenį keliuose įrenginiuose. Tokiu būdu galite patikrinti, kaip ji atrodo išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Dauguma geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų – įskaitant „Constant Contact“, „GetResponse“ ir „MailChimp“ – leidžia jums peržiūrėti savo dizainą įvairiais ekrano dydžiais..
  • Nustatykite suasmenintus automatinius atsakiklius tokiose paslaugose kaip „Constant Contact“. Tai reiškia, kad automatiškai išsiųsite pasveikinimo el. Laišką pasirinkdami, kai tik kas nors užsiregistruos, net jei tai yra nakties vidurys.
  • Suplanuokite lašinimo kampanijas įtraukiant sveikinimo ir įžanginių el. laiškų serijas, reguliariai siunčiamus naujiems abonentams
  • Vykdykite dvigubą pasirinkimą taigi galite būti tikri, kad jūsų gavėjai yra sąraše, nes jie nori ten būti, o ne per klaidą.
  • Atlikite A / B bandymą išbandyti skirtingas to paties el. laiško versijas. Patikrinkite, kuris yra geriau atidarytas, paspaudimų rodiklis ir atsakymų procentas, kad nustatytumėte, kas jūsų verslui yra sėkmingiausia. Naudodami „MailChimp“ ir „GetResponse“ galite A / B išbandyti temos eilutę, turinį, dienos laiką ir lauką „nuo“.
  • Segmentai klientams į bendraminčių sąrašus, kad gautumėte pritaikytas naujienlaiškio versijas naudodamiesi. Tai gali padidinti jūsų el. Pašto pajamas 760%.

Pradėkite dirbti dabar el. Pašto informaciniame biuletenyje, kuriame nurodytos jūsų įtraukimo normos

Puikus el. Pašto rinkodaros informacinis biuletenis, parengtas naudojant galingą el. Pašto rinkodaros paslaugą, gali padaryti jūsų užduoties ir pajamų lygio stebuklus. Naudodamiesi šiais patarimais galite pradėti naudotis nuostabiu el. Pašto rinkodaros informaciniu biuleteniu, kurio klientai negali laukti, kol perskaitys.

El. Pašto rinkodaros naujienlaiškių statistika:

https://www.emarketer.com/Article/Email-Continues-Deliver-Strong-ROI-Value-Marketers/1014461

https://www.campaignmonitor.com/resources/guides/email-marketing-new-rules/

https://www.emailmonday.com/mobile-email-usage-statistics/#growth

https://www.getresponse.com/resources/reports/email-marketing-benchmarks.html#personalization-in-email-body

VAIZDAI

Peržiūrėti el. Laišką: https://blog.hubspot.com/marketing/guide-creating-email-newsletters-ht

„jetBlue“: https://blog.hubspot.com/blog/tabid/6307/bid/34146/7-excellent-examples-of-email-personalization-in-action.aspx

„Thrillist“ el: https://blog.hubspot.com/hs-fs/hub/53/file-271454251-png/Blog-Related_Images/_Example.png?t=1534041886080&plotis = 667&aukštis = 251&name = Thrillist_Example.png

„Wine Riot CTA“: https://blog.hubspot.com/marketing/guide-creating-email-newsletters-ht

aš daugiau: https://www.getresponse.com/resources/whitepapers/how-to-write-newsletters-that-get-opened-read-and-clicked.html

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector