12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti: (2020 m. Palyginimas)

Su platų nemokamų internetinių infografijos priemonių asortimentą, nėra jokio pasiteisinimo pateikti nuobodžią ir negyvą informaciją savo klientams ir suinteresuotoms šalims. Akivaizdu, kad kiekvienos įmonės poreikių pobūdis ir dažnumas skirsis, tačiau tai nėra problema, nes kiekvienas prieinamas įrankis turi savo unikalias savybes, ypatumus ir sąsają..


Mes sunkiai dirbome dėl jūsų ir atrinkome mėgstamiausius, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra nustatyti jums tinkamiausią.

Jei nenorite kurti savo infografikos, galite samdykite profesionalų grafikos dizainerį „Fiverr“ padaryti tai tik už 5 USD. Taip pat galite spustelėti čia norėdami daugiau sužinoti apie „Fiverr“.

Nr. 1: „Google“ diagramos

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

Jei jums reikia kokių nors internetinių įrankių, yra tikimybė, kad „Google“ turi nemokamą. Infografika nėra išimtis. Kadangi jie yra interaktyvi ir HTML pagrįsta, naudojant „Google Charts“ reikia daug nukopijuoti ir įklijuoti HTML kodą į .html failą ir atidaryti jį naršyklėje.

Jei jums patinka HTML, „Google Charts“ siūlo maždaug dvi dešimtis infografijos tipų, iš kurių galima rinktis, įskaitant pagrindus, pavyzdžiui, lentelių diagramas ir tvarkaraščius, ir daugiau unikalių parinkčių, tokių kaip žvakidė ar burbulinė diagrama.. Vadovus lengva perskaityti ir jų laikytis, o kodus nukopijuoti galite vienu spustelėjimu. Galite tinkinti savo svetainės spalvas, o duomenys atnaujinami realiu laiku. Geriausia, kad paslauga yra visiškai nemokama.

# 2: „Infogram“

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

Jei HTML nėra jūsų dalykas, vis dar yra daugybė galimybių, kurios padės jums pasidaryti infografiką. „Infogram“ teikia nemokamus infografijos šablonus, kurie padeda rodyti informaciją:

 • Ataskaitos schemoje
 • Kaip procesas
 • Kaip statistinė informacija
 • Kaip laiko juosta
 • Kaip žemėlapis

Taip pat galite sukurti vienos eilutės, juostos, radialinės, stulpelio ar pyrago diagramas arba naudoti „faktus“ & figūros “šablonas.

Aukščiau pateiktas infografinės ataskaitos šablono pavyzdys. Jūs tiesiog spustelėkite elementą, norėdami jį redaguoti, ir pasirodys skaičiuoklė, kad galėtumėte lengvai įvesti informaciją.

„Infogram“ taip pat siūlo kitus išdėstymus, kurie gali būti naudingi pateikiant informaciją. Yra pagrindiniai mėnesinių ir metinių ataskaitų šablonai. Jūs netgi galite naudoti „Infogram“ padės suprojektuoti socialinės žiniasklaidos įrašus kiekvienai socialinės žiniasklaidos platformai, įskaitant el. pašto antraštę, „YouTube“ miniatiūrą ar „LinkedIn“ įrašą.

Atnaujinę savo planą, gausite prieigą prie aukščiausios kokybės infografikos schemų, tokių kaip nuotraukos istorija ar piktogramos infografika. „Premium“ plane taip pat yra duomenų analizės funkcija.

# 3: „Piktohart“

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

„Piktochart“ galite sukurti dinaminę infografiką, spausdintuvus ir net pristatymus. Tu gali Pradėkite nuo tuščio šablono arba spustelėkite mygtuką „Įkvėpkite mane“ gauti išsamius kitų vartotojų sukurtų projektų pavyzdžius ir dirbti iš ten.

Įkelkite nuotraukas, kad galėtumėte naudoti arba pasirinkti iš vaizdų galerijos kuravo „Piktochart“ darbuotojai. Lengvai išsirinkite paruoštą spalvų schemą ir pridėkite žemėlapius, vaizdo įrašus ir diagramas prie pristatymų. Mokamuose planuose yra PDF ir HD vaizdų eksportas ir galimybė kurti pasirinktines spalvas. Yra unikalus dalykas komandų planas, kuris leidžia paskirti vaidmenis ir bendradarbiavimas.

# 4: Visme

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

„Visme“ padalija jų infografijas į keletą naudingų kategorijų, įskaitant:

 • Teminiai
 • Procesas
 • Laiko juosta
 • Ataskaitos
 • Informacinis
 • Verslas
 • Pardavimai & rinkodara

Visos kategorijos pateikia savo unikali šablono raktinių žodžių paieškos funkcija dar naudingesnis. Pvz., Jei rengiate pristatymą, susijusį su sveikata, galite lengvai įvesti „sveikata“, kad greitai susiaurintumėte savo pasirinkimą. Taip pat siūlomi pateikimo, dokumentų ir spausdinamieji maketai kartu su socialine ir internetine grafika. Arba galite sukurti savo pasirinktinio dydžio šabloną.

Su nemokama pakuote galite sukurti iki penkių projektų. Į mokamus verslo planus įtrauktos kelios unikalios funkcijos, tokios kaip galimybė įrašyti garsą, prekės ženklo rinkinys, katalogų organizavimas, skaidrių biblioteka ir kita!

# 5: „Molbertas“

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

„Easel.ly“ yra infografikos įrankis jums, jei ko nors norite greitas ir paprastas naudoti be per daug puikių išdėstymo variantų, iš kurių galima rinktis. Nemokama versija siūlo dešimt šablonų iš daugybės standartinių verslo kategorijų (pvz., Laiko juostos, proceso, ataskaitos) ir keturių diagramų tipų.

Skaičius prieinami išdėstymai ir diagramos yra gana maži, bet jūs galite pridėti piktogramas, diagramas, objektus ir net „YouTube“ vaizdo įrašus į savo redagavimo priemonės infografiką. Medijos bibliotekoje yra ribotas vaizdų skaičius.

Mokama sąskaita suteiks prieigą prie didesnio skaičiaus šablonų (320 ir daugiau), taip pat galėsite pasirinkti kūrybingesnių kategorijų (pvz., Maistas, mokslas, nekilnojamasis turtas). Taip pat galėsite „dirbti privačiai“, nes nemokama paskyra reiškia, kad jūsų „infografiką“ gali peržiūrėti kiti „Easel.ly“ vartotojai.

# 6: drobė

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

„Canva“ yra viena iš populiariausių infografijos paslaugų ten ir dėl rimtos priežasties. Jie gali pasigirti per 50 000 maketų, iš kurių galima rinktis, kai projektai yra ne tik infografika. Nors ne visi maketai yra nemokami, galite ieškoti bet ko – nuo logotipo iki pamokos plano ir rasti bent vieną nemokamą išdėstymą, kurį galima naudoti toje kategorijoje.

Jie siūlo viena iš patikimiausių nemokamų grafinio dizaino paslaugų galima, įskaitant daug daugiau nei infografiką. Jei kuriate tiek daug projektų, galite pamanyti, kad būsite priblokšti. Bet „Canva“ dizaino mokykla siūlo nuoseklius vadovus kurti bet kurį projektą jų svetainėje. Jie taip pat padeda pasirinkti viską – nuo spalvų iki šriftų.

Tu gali išbandyti mokamą abonementą 30 dienų, tada turėsite prieigą prie daugiau nei 400 000 nuotraukų, galėsite lengvai pakeisti savo projekto dydį ir lengvai dalytis komandos nariais. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, už mokamą abonementą galima atsiskaityti kas mėnesį arba per metus.

# 7: „Venngage“

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

Kaip ir daugelis šiame sąraše esančių paslaugų, „Venngage“ siūlo ne tik infografinį dizainą. Jie turi Galima pasirinkti 12 infografinių kategorijų, įskaitant viską nuo geografinių, palyginimo, informacinių ir „linksmų duomenų“.

Jie taip pat turi 14 diagramų kategorijų, įskaitant: redakcinę, mišrią, žodžių debesis, scatterplots ir Venn diagramas. Kai prisijungiate prie sąskaitos, „Venngage“ užduoda jums klausimų apie jūsų verslą ir dizaino nuostatas, tada rekomenduoja jums maketus. Jie pateikia trumpą ekskursiją po redaktorių, taip pat vaizdo pamokas.

„Venngage“ premijų planai yra panašūs į jų konkurentų. Funkcijos apima: komandos funkcijas, prekės ženklo tapatumo savybes ir prieigą prie daugiau šablonų.

# 8: „BeFunky“

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

„BeFunky“ yra nuotraukų redaktorius, koliažų kūrėjas ir „dizaineris“, turintis verslo skyrių, leidžiantį sukurti pagrindinius savo įmonės infografinius paveikslėlius, skelbimus ir socialinę grafiką..

Yra labai nedaug nemokamų paskyrų šablonų ir keletas variantų, susijusių su tinkinimu. Tai pasakė, jei turite dizainerio žvilgsnį, bet daug nesigilinate į infografikos kūrimą, tai gali būti viskas, ko jums reikia. Yra daugybė skirtingų dydžių šablonų ir keletas elementų, kuriuos galite naudoti kurdami savo dizainą, tačiau šablonuose nėra daug bazinės struktūros..

„BeFunky Plus“ suteikia prieigą prie tokių funkcijų kaip daugiau išdėstymo parinkčių ir grafikos pasirinkimas.

# 9: „AniMaker“

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

„Animaker“ yra vienintelis vaizdo infografikos kūrėjas mūsų sąraše. Nors dauguma kitų mūsų parinkčių padeda paprastą infografiką pakelti į ką nors daugiau, „Animaker“ gali padėti jums perkelti jį į visiškai naują lygį..

Jie turi tiek infografinė, tiek verslo kategorija, su keliomis temomis, kurios sutampa. Kai kurie verslo tema sukurti vaizdo įrašai yra šie:

 • Produkto paaiškintojas
 • Paslaugos reklama
 • Pardavimo susitikimas
 • Pardavimo ataskaita
 • Verslo pristatymas
 • Produkto reklama
 • Įmonės istorija

Infografikos temos apima:

 • Socialinės žiniasklaidos pranešimai
 • „Istorijos“ vaizdo įrašai
 • Faktų pristatymai

Yra šeši unikalūs vaizdo stiliai pasirinkti, kurį galite maišyti ir suderinti, kad sukurtumėte ką nors išskirtinio.

Naujovinus į „Business“ paskyrą vaizdo įrašai bus ilgesni (iki 30 minučių), didesnis eksporto skaičius (iki 100 per mėnesį) ir aukštesnės kokybės vaizdo įrašai. Jau neminint to, turėsite daugiau prieigos prie šablonų, šriftų, piktogramų ir muzikos takelių.

# 10: nepamirškite grafiko

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

Atminkite, kad grafikas yra labiausiai pramonė apibūdinanti nemokamą infografiką mūsų sąraše. Bet jei dirbate mokslo, švietimo ar gyvūnų pramonėje, tai yra puikus pasirinkimas jums. Jie siūlo:

 • Palyginimo diagramos
 • Dviračių lentelės
 • Faktai & figūrų diagramos
 • Srauto schemos
 • Laiko juostos
 • Žemėlapiai
 • Proceso diagramos

Nemokama versija, deja, yra tik gerai paslaugos išbandymui, bet į „tyrėjo“ planą įtraukta:

 • Išoriniai įkėlimai
 • Privatus vaizdų režimas
 • Aukštos skiriamosios gebos eksportas

Jei jums patinka redaktoriaus išdėstymas, galite priversti „Mind the Graph“ paversti jus naudingu nesvarbu, kurioje pramonės srityje esate.

# 11: Snappa

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

„Snappa“ yra įvairiapusis pasirinkimas bet kokio smulkaus verslo savininko grafinio dizaino poreikiams, nesvarbu, ar tai būtų infografinis, socialinės žiniasklaidos įrašas ar skelbimas. Nemokama versija suteikia jums prieiga prie visų šablonų ir vaizdų, kuriuos siūlo ši paslauga, retenybė tarp konkurentų.

Taip pat galite susieti ne daugiau kaip dvi socialines paskyras su nemokamu planu. Infografijos išdėstymai nėra įvardijami, todėl sunku nustatyti, kokie išdėstymai atitinka jūsų specifinius poreikius greitai, tačiau kategorija siūlo daugiau nei 50 būdų, kaip pateikti informaciją maketuose, pavyzdžiui:

 • Srauto schema
 • Palyginimo diagrama
 • Pažymėtos diagramos
 • Faktai & skaičiai
 • Papuošti kontroliniai sąrašai

Tai yra viena geriausių paslaugų pradedančiojo verslo savininkui. Mokama prenumerata suteiks daugiau komandos narių prieigą prie jūsų paskyros, taip pat neribotą atsisiuntimą ir galimybę išsaugoti dizainus ir aplankus..

# 12: „PicMonkey“

12 geriausių nemokamų įrankių infografikai kurti (2020 m. Palyginimas)

„PicMonkey“ „nemokama“ parinktis yra tik savaitės trukmės bandymas. Nepaisant to, jei jums patinka tai, ką matote, tai gali būti puiki galimybė norintiems šiek tiek išmokti grafinio dizaino. Jie tokie žinomas dėl jų vadovėlių ir kaip vaizdų redaktorius, bet jie taip pat turi infografinių šablonų skyrių.

Yra mokamos „Basic“ ir „Pro“ prenumeratos. Funkcijos kiekvienoje yra vienodos, tačiau „Pro“ planas suteikia neribotą saugojimą svetainėje ir galimybę organizuoti savo darbą į skirtingas kolekcijas..

Suprojektuokite savo ateitį

Prieš priimdami sprendimą dėl paslaugos, pabandykite numatyti savo įmonės grafinio dizaino poreikius. Nesirinkite paslaugos tik tam, kad vėliau suprastumėte, jog ji ne visai tinkama. Daugybė aukščiau pateiktų paslaugų siūlo ne tik infografinį dizainą, todėl pasinaudokite tokiais dalykais kaip socialinės medijos vaizdai ir skelbimų kūrimas. Protingos išlaidos, ypač pradedantiesiems, yra viena iš ankstyvos sėkmės raktų.

Infografijos įrankis Su nemokama versija, kurią gausite: Naudodami mokamą versiją: Geriausia nemokama versija… Atėjo laikas atnaujinti kada…
Nr. 1: „Google“ diagramos 20+ diagramų veislių

Iš anksto sukurtas HTML kodas

Kažkas, žinantis HTML
# 2: „Infogram“ Pavienės diagramos & infografinių ataskaitų maketai

Socialinės žiniasklaidos įrašų maketai

Duomenų analizės funkcijos

Aukščiausios kokybės ataskaitų išdėstymai

Kažkas, kuriam reikalinga pagrindinė infografinė ataskaita & socialinės žiniasklaidos šablonai Jums reikia duomenų analizės
# 3: Piktochart 600 ir daugiau šablonų infografikai, pristatymams ir spausdinimui

100 MB atvaizdų saugykla

1G vaizdo saugykla

HD / PDF eksportas

Vandenženklio pašalinimas

Komandos bendradarbiavimo ypatybės

Smulkaus verslo savininkas, naujas infografikos srityje Jūs subūrėte komandą, kuri turi bendradarbiauti kuriant dizainą
# 4: Visme Šablonų įvairovė pagrindinėse verslo kategorijose

Socialinė ir internetinė grafika

Iki penkių projektų

Papildoma laikmenų saugykla

500 000 ir daugiau nuotraukų ir 10 000 ir daugiau vektorių redakciniam ar komerciniam naudojimui

Neriboti projektai (verslo planai)

Smulkaus verslo savininkas, turintis mažiau nei penkis infografinius projektus per metus Jūs ir jūsų komanda turite reguliariai bendradarbiauti įgyvendindami daugelį dinamiškų infografijos projektų
# 5: „Molbertas“ Ribotas infografinių schemų ir schemų skaičius

Ribota žiniasklaidos biblioteka

Privatus infografikos saugojimas

320+ išdėstymai

Kažkas, kuriam reikalingas paprastas greitas infografinis vaizdas Jūs žinote, kad jums patinka ši paslauga ir jums reikia prieinamos infografijos priemonės
# 6: drobė Platus mokymas

Didelė nemokamų projektų išdėstymo įvairovė

Komandos funkcijos

Įkelkite / išsaugokite konkrečių prekės ženklų elementus

Kažkas, kas nori išmokti grafinio dizaino, kurti savo verslo projektus Jums reikia komandos funkcijų, daugiau saugyklos vietos ir turtingesnių išdėstymų
# 7: „Venngage“ Išsaugokite penkias infografijas

Pasiekite penkis išdėstymus

Įtraukite kelis puslapius į infografiką

Pasirinktiniai šablonai

Smulkaus verslo savininkas, turintis labai mažai informacijos poreikių Jūs žinote, kad jums patinka ši paslauga ir jums reikia infografikos, pažymėtos jūsų verslo / būstinės failais
# 8: „BeFunky“ Nuotraukų redaktorius ir koliažų kūrėjas kartu su infografikos dizaineriu

Pagrindiniai maketai ir elementai, kuriuos reikia pridėti prie dizaino

Daugiau maketų

Pažangios projektavimo ir redagavimo priemonės

Kažkas, turintis ne tik nuotraukų, bet ir nuotraukų redagavimo poreikius Jums reikia patobulintų redagavimo įrankių ir ne tik pagrindinių maketų, ir grafikos
# 9: „Animaker“ 2 minučių vaizdo įrašai

Standartinės kokybės vaizdo įrašas

100 eksportų per mėnesį (verslo planas)

Komercinio vaizdo teisės

Kažkas, kas nori padaryti trumpą, paprastą infografiką Jei norite ilgesnių vaizdo įrašų pristatymų, jums reikia komercinių teisių
# 10: nepamirškite grafiko Tuščias šablonas

Įkelkite 1 vaizdą

Pradėkite nuo šablonų

Kurti pristatymus

Kai jums tiesiog reikia greito skaidrės Jūs dirbate sunkių duomenų srityje ir norite, kad specializuotos išdėstymo parinktys pateiktų informaciją
# 11: Snappa Penki atsisiuntimai per mėnesį

Prieiga prie daugiau nei 5000 išdėstymų ir daugiau nei 600 000 nuotraukų

Komandos bendradarbiavimas (komandos planas)

Įkelkite pasirinktinius šriftus

Esate pradedantysis savininkas, kuriam reikia aukštos kokybės grafikos kiekvieną mėnesį (mažiau nei penki) Jums reikia komandos, kuri padėtų kurti grafiką
# 12: „PicMonkey“ Vienos savaitės nemokama bandomoji versija Prieiga prie visų įrankių ir funkcijų (daugiau vietos „Pro plan“ saugykloje) Jūs norite nemokamai naudotis visomis paslaugomis Jums reguliariai reikia infografikos
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector